Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś fajne ustawienia samochodu  do tego wyścigu[ 

 Int.B All Stars Championship

i które autko nadaje się najlepiej ?  :psbutton:

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zielone światło dla szóstej edycji Nismo PlayStation® GT Academy

 

 Firma Nissan i Sony Computer Entertainment Europe ogłosiły, że w 2014 roku odbędzie się szósta edycja zawodów, które pozwolą graczom komputerowym zasiąść za kierownicami prawdziwych samochodów. 21 kwietnia rozpoczną się sieciowe kwalifikacje w grze Gran Turismo®6, w wydaniu na PlayStation.

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/00_4361264.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do was, takze mam GT6 ale po angielsku z racji tego że została zakupiona w UK i tutaj pytanie czy jest możliwość spolszczenia/wgrania polskiego języka?

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień język menu konsoli na polski. Przy odpaleniu powinieneś mieć info o języku, a jak nie masz to w ustawieniach zmień, żeby się pokazało przy następnym uruchomieniu gry.

Zrestartuj grę i sprawdź.

 

PS.

Też mam wersję z UK (nawet jakieś ciapackie szlaczki są w instrukcji) i jest normalnie polski język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra się ustawia pod język w menu konsoli, tak samo jest w GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wersja kupiona w ps store już nie uwzględnia języka konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję pudełkową, język mam w konsoli PL a w gt6 mam angielski i nie wiem jak to zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konsoli:

Zarządzanie kontami - Informacje o koncie - Hasło - Język - Polski

W GT6:

Sart - Opcje : na samym dole listy - Wybierz Język - Ponowne wybieranie języka

Uruchom GT6 jeszcze raz.

Odznacz ponowne wybieranie żeby nonstop nie pytało.

 

Jest też możliwość, że opcja z językiem PL w UK się nie pojawi. Dwóch moich znajomych z UK po zakupie GT6 z PSS nie ma możliwości ustawienia PL.

Z drugiej strony nie wiem czy dokładnie zastosowali się do porad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma wyboru języka :) gra jest po angielsku i koniec.

 

Specjalnie dla GT6 kupiłem kolejny raz ps3 i muszę przyznać że gra zajebista. Piatka też mi się podobała ale 6 naprawiła wszystko co mi się nie podobało w 5 i wreszcie nie ma tego głupiego b-spec :P

Wszystko szybko chodzi (menu, wgrywanie trasy), poziom trudności mocno obniżony, ładna grafika. Mam ps4 i jak odpaliłem kilka gier na ps3 to wybuchłem śmiechem, grafika prawie jak na ps2 :) (gry typu grid2, mw3, jakiś rpg) ale GT6 wygląda bardzo ładnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 2014, a dźwięki silnika nadal jak sprzed 15 lat. Nawet po modyfikacjach dźwięk wydechu się za bardzo nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak gram w Shifta to nie dowierzam jak takie dno GT5,6 może sprzedawać konsolę jak pierwszy z brzegu Shift pokazuje esencję, a nie biedną iluzję wyścigów.

 

U mnie nie ma wyboru języka :) gra jest po angielsku i koniec.

 

Specjalnie dla GT6 kupiłem kolejny raz ps3 i muszę przyznać że gra zajebista. Piatka też mi się podobała ale 6 naprawiła wszystko co mi się nie podobało w 5 i wreszcie nie ma tego głupiego b-spec :P

Wszystko szybko chodzi (menu, wgrywanie trasy), poziom trudności mocno obniżony, ładna grafika. Mam ps4 i jak odpaliłem kilka gier na ps3 to wybuchłem śmiechem, grafika prawie jak na ps2 :) (gry typu grid2, mw3, jakiś rpg) ale GT6 wygląda bardzo ładnie :P

To zagraj solidnie w Shifta 2 i wczuj się w widoki za autem i wewnątrz za kokpitem w kasku. Z czasem płynnie przechodzi się między tymi trybami. Po kilkunastu, kilkudziesięciu godzinach można "zatrybić". Później GT jest niczym innym jak tylko mierną ścigałką, której największym atutem jest oklepana marka i 60 klatek. Shift mimo, że robiony zapewne w stylu korporacyjnego ciśnienia i całego tego shitu ma wielki potencjał. Ja kiedyś zrobiłem ten sam błąd i kupiłem PS3 dla GT5. Z tym zachwytem nad grafiką PS4 w obecnej chwili to trochę przesadzasz

 

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za każdym razem jak gram w Shifta to nie dowierzam jak takie dno GT5,6 może sprzedawać konsolę jak pierwszy z brzegu Shift pokazuje esencję, a nie biedną iluzję wyścigów.

 

To zagraj solidnie w Shifta 2 i wczuj się w widoki za autem i wewnątrz za kokpitem w kasku. Z czasem płynnie przechodzi się między tymi trybami. Po kilkunastu, kilkudziesięciu godzinach można "zatrybić". Później GT jest niczym innym jak tylko mierną ścigałką, której największym atutem jest oklepana marka i 60 klatek. Shift mimo, że robiony zapewne w stylu korporacyjnego ciśnienia i całego tego shitu ma wielki potencjał. Ja kiedyś zrobiłem ten sam błąd i kupiłem PS3 dla GT5. Z tym zachwytem nad grafiką PS4 w obecnej chwili to trochę przesadzasz

 

 

Spokojnie, grałem w 90% wyścigów :P i po prostu lubię GT od 1 części. Shift 1 był niezły ale 2 dla mnie padaka ostra, grałem z hełmu i z kokpitu, za auta ale po prostu nie podchodzi mi za nic ani na ps3 ani na pc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wyścigami tymi ostatnimi super.czy ma ktoś do polecania jakimi każdy wyścig samochodem przejechać.Aby nie bylo zbyt dużego problemu dojechac pierwszym/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za każdym razem jak gram w Shifta to nie dowierzam jak takie dno GT5,6 może sprzedawać konsolę jak pierwszy z brzegu Shift pokazuje esencję, a nie biedną iluzję wyścigów.

 

jets z calym szacunkiem - ale pisales w watkach  o GT o tym jak postrzegasz GT i Shifta oraz o ich porownaniach. Znamy Twoje zdanie i nikt nie zamierza Ciebie przekonywac. To co moglbys rozwazyc to fakt ze sa to jednak rozne gry i moga miec nieco  inna grupe docelowa. Sa tacy ktorzy beda bawic sie dobrze w obu tych produkcjach a sa tacy ktorzy stawiaja  jedna produkcje wyzej od drugiej.

 

z mojej strony to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu, kilkudziesięciu godzinach można "zatrybić". 

 

haha no to faktycznie zareklamowałeś grę :D. ja raczej zostanę przy GT6 które "zatrybiłem" po kilkunastu minutach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwsza odsłona już do pojechania. Dobre bonusy za medale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwsza odsłona już do pojechania. Dobre bonusy za medale :)

 

Jakie jeśli można wiedzieć? Bo nie chce mi się włączać GT teraz :P

Do kiedy to trwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona wchodzi - jeśli mnie pamięć nie myli - chyba 1. maja. Kasa to nie wiem czy nie okolice 200k, może więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to poza kasą (280.000 Cr. z premią 200%) wskoczył mi jakiś unikatowy lakier, tak jak to jest obecnie w sezonówkach.  (ale pewien nie jestem)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×