Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

"zabawimy się? ale nie daję na kreskę i na kredyt", "zawsze masz takie obcisłe spodnie?", "na dupie też masz takie siwe?" Padłem, jak usłyszałem takie teksty od panienek na ulicy i w "klubie" :D Miałem wstawić tutaj zrzuty ale pewnie każdy znajdzie, bo raczej ciężko ominąć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi olejami. Bo niby nakładam go jest na broni kropelka, ale nie ma wg jakiegoś wskaźnika czasu ile trwa działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na petardy za każdym razem trzeba dawać tyle samo surowców? Czy jest jak z miksturkami, że się uzupełniają poprzez jeden jakiś składnik? I gdzie znaleźć/kupić saletrę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na petardy za każdym razem trzeba dawać tyle samo surowców? Czy jest jak z miksturkami, że się uzupełniają poprzez jeden jakiś składnik? I gdzie znaleźć/kupić saletrę?

Jedna flaszka alkoholu i wszystkie mikstury ile byś ich nie miał się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna flaszka alkoholu i wszystkie mikstury ile byś ich nie miał się uzupełniają.

Wiem, nie przeczytałeś chyba dokładnie mojego pytania. ;) Pytałem o to czy na takiej samej zasadzie jakoś działają petardy, że jeden składnik je uzupełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie mają srebra.

 

Polecam zrobić sobie na początku quest Problemy Grabarza. Fajny miecz srebrny się dostaje, po pokonaniu potwora :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy znak yerden działa? W dwójce paralizowalo przeciwnika teraz są niebieskie znaczniki i tyle.

Wysłane przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yrden w standardowej formie tylko spowalnia przeciwnika i ewentualnie zmusza upiory do przybrania fizycznej postaci

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy znak yerden działa? W dwójce paralizowalo przeciwnika teraz są niebieskie znaczniki i tyle.

Wysłane przez tapatalk

 

Spowalnia przeciwnika oraz tak jakby materializuje duchy, żebyś je mógł łatwiej zabić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi zapowiedzieli, ze nowy patch powiększy czcionkę. Jedyna wada tej gry:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że nie powielam pytania- jest możliwość sprawdzenia ile już czasu spędziliśmy na grze i jakiś wskaźnik/procent postępów? ;)



Edit: Właśnie się bałem, że nie zabrnąłem wystarczająco daleko w temacie. Dzięki za odpowiedź!

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi zapowiedzieli, ze nowy patch powiększy czcionkę. Jedyna wada tej gry:)

A wiadomo mniej więcej kiedy? Bo faktycznie oczy i głowa bolą od dłuższego posiedzenia i czytania tego wszystkiego w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zmniejszyc zatrucie organizmu ? :D bo moj Geralt teraz juz nawet nie biega xD a tak na serio to zauważyłem ze jest jakis eliksir na to tylko składniki ciezko znaleźć. Jak sprawdzić gdzie sa poszczególne rośliny itd ? Ewentualnie jakis łatwiejszy sposób na zmniejszenie tego zatrucia

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi zapowiedzieli, ze nowy patch powiększy czcionkę. Jedyna wada tej gry:)

 

Powiem tak pograsz kilka godzin i przejdziesz dalej (o ile już nie jesteś) to doświadczysz jednak sławnych "frame drop-ów" :(

 

Co nie zmienia faktu, że i tak to GENIALNA gra :) :)

 

BTW: Nie uważacie, że sam gwint mógłby zaistnieć jako giera na np. Vitę / Androida ?? Świetna karcianka :) Z naprawdę fajną mechaniką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie powielam pytania- jest możliwość sprawdzenia ile już czasu spędziliśmy na grze i jakiś wskaźnik/procent postępów? ;)

 

 
Powielasz ale było paręnaście stron wstecz. Ekwipunek R2 i na samym dole masz czas. Procentowo podane nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pograsz kilka godzin i przejdziesz dalej (o ile już nie jesteś) to doświadczysz jednak sławnych "frame drop-ów" :(

Co nie zmienia faktu, że i tak to GENIALNA gra :) :)

BTW: Nie uważacie, że sam gwint mógłby zaistnieć jako giera na np. Vitę / Androida ?? Świetna karcianka :) Z naprawdę fajną mechaniką :D

To, ze są drooy to ja wiem. Pisałem o tym, ale w każdej grze można je znaleźć :)

A co do gwintu to masz rację, już ponsd 2h spędziłem na samej tylko grze w karty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gwintu to masz rację, już ponsd 2h spędziłem na samej tylko grze w karty:D

 

Ja wczoraj a raczej dzisiaj chyba do 2.30 w nocy męczyłem partyjki GWINTA z Krwawym Baronem ;) (mam za słabą talię bo w d... dostawałem :P) ale ta gra wciąga jak cholera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie klnij.

Po drugie

zbadałeś całe miejsce?

Jest to południca - musisz tam być w dzień - najlepiej koło południa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz uzywac

"spojlera"

to moze ktos Ci pomoze...a tak to idz sobie. NIe kazdy przeszedl juz ten etap w grze, mowienie o przedmiotach questowych jest ekhm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, ratujcie.

Nie moge dokończyć misji w Velum "Sprawy Rodzinne". Sporą część tej misji już ukończyłem, a teraz mam zadanie "Zbadaj resztę wątku w Velum, żony Barona" czy jakoś tak. Na mapie wgl nie mam zaznaczone gdzie sie udać :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ratujcie.

Nie moge dokończyć misji w Velum "Sprawy Rodzinne". Sporą część tej misji już ukończyłem, a teraz mam zadanie "Zbadaj resztę wątku w Velum, żony Barona" czy jakoś tak. Na mapie wgl nie mam zaznaczone gdzie sie udać :biggrin:

Musisz zrobić drugi główny quest w Velen, ten który zaczynasz od udania się do wiedźmy. Bez tego nie skończysz misji z Baronem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz padnę z beki, co mi się przytrafiło:



Puściłem sobie kawałek Abby - Dancing Queen, jest faza :D
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mnie Prolog mega nudzi. Nie wiem, może to niedawne ukończenie fantastycznego PoE, ale tutaj nic się nie dzieje. Takie tam latanie po pustych, nudnawych lasach wykonując ograne zadanka. Nie ma elementu który przykułby mnie do ekranu. To wszystko stoi na dobrym poziomie ale nie mistrzowskim. Chyba przez ten hype spodziewałem się rewolucji której być nie mogło. Może później giera się bardziej rozkręci.

 

Dodatkowo minusy :

 

- popsuty radar, nie raz pokazuje rywali których nie ma

- fatalny, zabugowany system kolizji

- kamera za blisko pleców w pomieszczeniach, za bardzo ogranicza widoczność, to samo przy używaniu "skanowania"

- brak reakcji na wynoszenie dóbr z chałup prostaczków

- bardzo słaby początek gry, lipny tutorial, mdły początkowy cel. brak "trzęsienia ziemi", filmowej akcji przed wyruszeniem w świat

- na potęgę powtarzające się gadki wieśniaczków

- jak dla mnie nudny desing wiosek i wnętrz ich pomieszczeń

- bezczelny sposób ograniczenia terenu, włącza się mapa a następnie sam cię obraca do powrotu

- mega casual friendly, kupa znaczników na mapie czy szlaczek prowadzący do oczywistego celu odległego o 5 metrów

- sam pomysł ze skanowaniem terenu dla mnie daremny 

- mało dialogów, krótkie i z marginalnym wyborem (może dalej będzie lepiej)

- walka już po 10 starciach zaczyna mi wpadać w zbytni schemat (przedostatni poziom trudności)

Edytowane przez Szatanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak na razie najlepsza misja z porońcem!  

gra się świetnie, może wolno się rozpoczyna sama gra, ale potem nagle się okazuje że jest trzecia rano .. jakie to jest ogromne! i misje oprócz tych z pytajnikami się nie powtarzają, każda nawet poboczna ma jakąś swoją odrębną historyjkę, strasznie to wciąga ... no i to podejście że trzeba kombinować ze sprzętem :) 

 

p.s .. był tekst z Pulp Fiction ... "przyprowadź pokraka, pokrak śpi! .. to nic, to go obudź" :biggrin:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania ze najlepiej poboczne robić ;) chodź dopiero przybyłem do drugiej lokacji i jak zwiedzalem okolice chciałem zrobić misję Zagubiony Brat. Szkoda ze dopiero po 30 minutach zauważyłem ze w opisie misji pisze Sugerowany Poziom 33 a ja miałem 4 hehe

[wymoderowano]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×