Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być wcześniej DLC darmowe, a zaczynają od season passa?

 

Darmowe będzie 16 DLC panie ;) I co z tego jak to jakieś skórki, fryzury itp...

 

A te tłuste DLC fabularne dające nawet po 30h zabawy więcej za jedno DLC to płatne... Tylko wiesz Expansion Pass to nie Season Pass... Dlatego się zastanawiam jak dam 100 to dostanę co 2 DLC?? pfyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O, konsola po restarcie przestala tak przycinac ... czyli warto co kilka godzin odswiezyc system aby plynniej dzialalo.

 

Może też warto savy robić na nowych slotach? To chyba przypadłość wielu rozbudowanych rpg.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej metody z nowymi save'ami nie znalem, bede obserwowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fallotut 3 np. było tak, że jak save za dużo ważył, to gra się wieszała itd... Nie wiem jak jest tutaj, ale może to jest jakieś wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta walka!

 

Tak sie ora potwory:

 

 

 

Skumajcie tez jak ostatniemu brzuch rozplatalem 1 ciosem

 

 

 

Szkoda ze Share nie oddaje tej grze sprawiedliwosci, ani w screenach ani w filmikach.

 

 

Na jakiej zasadzie działa zwolnione tempa przy ciosach na koniu bo trochę nie ogarniam, Gra baaardzo daje radę, odpaliłem o 17 na godzinkę i właśnie kończę. Jeden minus jak do tej pory to są miejsca gdzie framerate potrafi zejść w liczbę "naście"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczam, że to jedno z moich pierwszych rpg więc jeśli to oczywiste to się nie nabijajcie :)

 

Czy wiedzeliście, że mając wyznaczony cel można jechać konno trzymając tylko :x: i ewentualnie na rozstajach wychylać na moment analoga? Może komuś też się przyda tak jak mi ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z save'ami zawsze jest przypał :)

W wiedźminie 2 na najwyższym poziomie trudności miałem w jednym savie 800 zapisów, i gra bardzo długo sie wczytywala tzn. loadingi były długie. Byc moze tu tez tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy zadania poboczne to tylko te, które wybieram w menu? Mam ich jakoś dziwnie mało. Znaki ? na mapie to zawsze jakaś zasadzka? Nie bić z miejsca, grzecznie pytam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy zadania poboczne to tylko te, które wybieram w menu? Mam ich jakoś dziwnie mało. Znaki ? na mapie to zawsze jakaś zasadzka? Nie bić z miejsca, grzecznie pytam :biggrin:

Poboczne sa m.in. na tablicy ogłoszeń. Poza tym znaki zapytania na mapie, to zazwyczaj ciekawe miejsca do odkrycia, np. jakaś wioska do uwolnienia spod jarzma wilków lub ghouli i pełno ciekawych rzeczy do zebrania. Ja odwiedzam wszystkie zanim pchnę główny wątek do przodu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają wibracje pada? Idę sobie gdzieś i nagle wibruje. W pobliżu nie ma ani potworów, ani miejsc mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważyłem, że nietypowo przeszedłem jedno zadanie, bo zrobiłem inaczej niż opisywali na jednej ze stronek :D podoba mi się taki obrót sprawy i możliwość rozwiązania Q na kilka sposobów :D

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba malego buga z misją Brudna Forsa, zrobiłem wszystkie znaki zapytania i została mi ta jedna misja, gdzie muszę przeczytać list, czytam wszystko co mam w eq ale nie pcha mi tego dalej :/ wrociłem do miejsca gdzie znalazłem dane na temat tej misji ale tam nic nie zostało :/ nie wiem czy nie popełniłem błędu gdyż ja już ten obóz obrabowałem wcześniej i myślę że przez to nie chce iść dalej :/ podpowiedźcie jak nazywa się ten list, abym miał pewność że mam go w eq ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wien czy to jednorazowa akcja,ale u jednego kupca za grosze można było kupić "misje" na zestaw gryfa. Odrazu 3 te misję są ( dwie na ulepszenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam chyba malego buga z misją Brudna Forsa, zrobiłem wszystkie znaki zapytania i została mi ta jedna misja, gdzie muszę przeczytać list, czytam wszystko co mam w eq ale nie pcha mi tego dalej :/ wrociłem do miejsca gdzie znalazłem dane na temat tej misji ale tam nic nie zostało :/ nie wiem czy nie popełniłem błędu gdyż ja już ten obóz obrabowałem wcześniej i myślę że przez to nie chce iść dalej :/ podpowiedźcie jak nazywa się ten list, abym miał pewność że mam go w eq ;)

 

 

Notatki szpiega. W ostatnim obozie, na wzgórzu musisz oczyścić wszystkie skrzynie, otworzyć skrzynkę w rogu namiotu i wyjąć miecz. Wtedy zalicza zadanie, nawet bez przeczytania listu.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świat niby otwarty ale podzielony na lokacje wiec nadal skyRIM króluje w kwestii otwartości RPG 

Samo Vellen jest większe niż cały Skyrim ;d

 

Poza tym ogromnym minusem są dropy FPS ;/ W Białym sadzie, gra trzyma klatki, ale w Velen, to już jest hardocorowo w niektórych momentach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W zadaniu bestia z bialego sadu jest cel zapytaj zielarke o szaklak. Tylko ze mam to na czerwono jako niezaliczone, a w ogole go nie robilem:/ da sie jakos do tego wrocic?

Najwidoczniej zebrałeś go przed wizytą u zielarki. W przypadku tego questa nic nie straciłeś ale zielarkę warto jednak odwiedzić.

Jaki sposób jest na szybkie zarobienie monet? Ciągle praktycznie mam mało kasy :D

Na tym polega jedna z głównych trudności gry, nie da się kupić wszystkiego. Lepiej jest kraftować. Wiedźminowi w życiu się nie przelewało ;) Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na jakiej zasadzie oparta jest grą gwint bo nie za bardzo czaje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie a'la noob. Dostałem misję poboczną polegającą na uporaniu się z potworem/duchem, który podobno nawiedza studnię. Pytanie brzmi dlaczego misja główna jest pokazana na mapie, a poboczna już nie? Trzeba ją gdzieś aktywować, czy misje poboczne robimy na własną rękę eksplorując obszar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie a'la noob. Dostałem misję poboczną polegającą na uporaniu się z potworem/duchem, który podobno nawiedza studnię. Pytanie brzmi dlaczego misja główna jest pokazana na mapie, a poboczna już nie? Trzeba ją gdzieś aktywować, czy misje poboczne robimy na własną rękę eksplorując obszar?

w menu w zadaniach możesz sobie ustawić co aktualnie ma się na mapie wyświetlać , zadanie poboczne , misja główna i zadania wiedźmina.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie a'la noob. Dostałem misję poboczną polegającą na uporaniu się z potworem/duchem, który podobno nawiedza studnię. Pytanie brzmi dlaczego misja główna jest pokazana na mapie, a poboczna już nie? Trzeba ją gdzieś aktywować, czy misje poboczne robimy na własną rękę eksplorując obszar?

 

Można tak jak napisał kolega wyżej lub przełączać się między zadaniami wciskając prawą gałkę. Można też od razu po dostaniu zadania wcisną tak samo prawą gałkę i zadanie od razu stanie się aktywne.

 

 

Czy tylko mi się wydaje, że nie opłaca się bić tak po prostu grup potworów? Za zabicie wilka mającego 5 poziom, ja mając pierwszy otrzymuje tylko 2 PD. 

Edytowane przez mackowiak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie się odzwyczaić "farmienia", "grindowania" itp :P LVL zdobywa się głównie za wykonywanie zadań, dlatego warto robić poboczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak już ukończę grę na przykład na średnim poziomie i będę miał jakieś tam ulepszenia .

To będę mógł rozpocząć nową grę na najwyższym poziomie trudność z danymi dodatkami z poprzedniej gry ?

 

Domyślam się że jeszcze nikt nie ukończył Wiedźmina 3 , ale może w poprzedniej część tak było ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie zadania "Brudna forsa".

Na początku trzeba przeczytac jakiś list, ale czytam sie i nic sie dalej nie dzieje. Nadal w zadaniach jest "Przeczytaj....".

Czy to mozliwe, ze problem jest przez to, ze wczesniej zabiłem dezerterow o ktorych jest mowa w tej misji? Zanim przeczytalem tę notke oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie się odzwyczaić "farmienia", "grindowania" itp :P LVL zdobywa się głównie za wykonywanie zadań, dlatego warto robić poboczne.

Wiem, że opłaca się robić zadania poboczne, tylko trochę szkoda, że nie można zrobić jakiegoś wypadu na potwory dla podbicia levelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×