Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

sprawy rodzinne ...

dobry motyw zrobiłem z Baronem, pierw zabiłem porońca, potem uwolniłem ducha który wstąpił w czarnego rumaka, i w akcie zemsty czy tam złych intencji rzucił urok na wioskę i mieszkańcy się pozabijali, wiedźmy również rzuciły jakiś urok na żonę Barona i ta zmieniła się babę jagę, nawet po zciągnięciu zaklęcia stara umarła. Przyjechałem po swoją nagrodę, i okazało się że Baron nie wytrzymał tej rodzinnej traumy i powiesił się na drzewie przed swoim pałacem ... aż mi się go szkoda zrobiło, bo w sumie go polubiłem, za te jego teksty, a przecież to ja się przyczyniłem to wybicia jego rodu, no ale stało się trudno, zobaczymy co będzie dalej, podobają mi się coraz bardziej te wybory, mam nadzieje to będzie miało również później konsekwencje ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie u was z orężem? Na co szczególną uwagę zwracacie? NA obrażenia czy te inne dodatkowe właściwości. Lepiej korzystać ze znalezionych mieczy czy te gryfa, kota i niedzwiedzia sa najlepsze? I czy udało się w końcu komuś z was rozkminić o co chodzi z tą premią w mieczu? Minęło juz dośc trochę czasu a dalej nie mogę znaleźć od czego jest ta premia i co ona daje. A trzeba powiedzieć że miecze które mają bardzo duża premię kosztują dość dużo. Mam miecz który ma warość 991 koron i własnie ma 75 % premii. Tylko własnie co daje ta premia. Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Udało się komuś dojść do tego?

Ja mimo wszystko staram się używać typowo wiedźmińskiego rynsztunku.

Jakoś tak do tego podchodzę, że Wiedźmin, to i sprzęty wiedźmińskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dodatki dają i czy ma gniazda na kamyki.

No właśnie bo nieraz zdarza mi się znaleźć mieć który jest droższy niż własnie tego kota, gryfa i niedzwiedzia no ale z drugiej strony chyba po darmo tych schematów 3 rynsztunków chyba nie rozrzucli po mapie od tak sobie. 

A jak z ta premią nie masz pojęcia co to może być bo strasznie drogie mam te miecze które mają tą premię przy trafieniu krytycznym. Co to może być? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premia przy trafieniu krytycznym- jak sama nazwa wskazuje dodaje jakiś procent premii do obrażeń krytycznych, które zadajesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie walczyłem z gryfem w Białym Sadzie. Pod koniec walki wzbił się w powietrze i popełnił samobójstwo przywalając w śmigło wiatraka 0_o

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko, miał ktoś coś takiego że nie nie mógł wybrać kuszy ani petard żeby ich użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz dostepny motyw Wiedzmina na PS4

ec40a479e28001addf2b1d03887a4ec0.jpg

9e8429e8c23e7ac54a0874bfa5c31f03.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem wczesniej rofl :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprecyzować talia musi zawierać minimum 22 karty jednostek, kart specjalnych możesz mieć ile chcesz, ale też nie warto z nimi przesadzać. Jedna sztuka mrozu, mgły, deszczu i czystego nieba wystarczy, dwa manekiny i dwa rogi też powinny wystarczyć

Z rogami bym nie przesadzał. Pamiętaj że róg nie działa na bohaterów. Więc taka Ciri, Yennefer czy Triss nie potrzebuje rogu. Za to warto mieć dwie sztuki mrozu na ewentualne talie potworów, które uwielbiają wykładać pierdyliard jednostek wręcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak Axii - Maronetka

Jak to działa? Czytałem, że używacie. U mnie tak jakby nie działa ;) Znaczy widzę, że aplikuje na przeciwnika ale ten zamiast walczyć przeciwko swoim, z jeszcze większą furią rzuca się na mnie.

Co robię nie tak?

Edytowane przez Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCtowcy juz sami znaleźli remedium na glitcha z XP:

 

119-0-1433355650.jpg

A REDzi dalej nad tym pracują w pocie czoła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rogami bym nie przesadzał. Pamiętaj że róg nie działa na bohaterów. Więc taka Ciri, Yennefer czy Triss nie potrzebuje rogu. Za to warto mieć dwie sztuki mrozu na ewentualne talie potworów, które uwielbiają wykładać pierdyliard jednostek wręcz.

Nie doceniasz rogów. Ja nie używam kart, które nie mają żadnych bonusów a rogi przydają się przy braterstwie. Gram niebieskimi kartami, więc w każdym rzędzie mogę mieć bonusy za braterstwo. Wolę rogi i manekiny od kart pogody, bo mam silną talie i dzięki bonusom z braterstwa niestraszne mi nawet spamujące jednostkami talie potworów. Oczywiście ciężko jest zagrać trzema identycznymi kartami, ale mając je w tali i korzystając z medyków oraz szpiegów często się to udaje

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos gwinta - nie ma jak dobrze karta pójdzie :biggrin:

10669005_10203023396544508_9204813917554

 

1618242_10203023396064496_53096077090112


Kukły co najmniej dwie, jak najwięcej szpiegów, pożoga przynajmniej jedna dla mnie obowiązkowo.

Ilość kart w decku ograniczona do minimum tych które potrzebuję.

Obecnie używam ostatniego Foltesta - tego który niszczy wrogowi najmocniejszą kartę/karty oblężnicze gdy ich suma przekracza 10.

Karty leczące!! Mus!! Można nimi ładne chainy robić. Yenefer leczy babkę z oblężniczych która leczy kolejną kartę. Na starcie drugiej rundy jedną kartą załatwiam nawet 3 karty i jestem do przodu o około 20 punktów ;)

 

Pierwsza runda zwykle idzie na wywabienie lepszych kart i zużycie szpiegów po obu stronach (kukły FTW!!) a później tylko dobijamy przeciwnika. ...chyba że odpowiednio wcześniej spasuje i jesteśmy w stanie zrobić podmiankę i jedną inną kartą (która później uleczymy) wygramy rundę z góry spisaną na straty.

 

Rogów i Jaska praktycznie nie używam ale na początku róg był bezcenny.

Każdy znajduje swój styl ;)

 

...takie tam moje przemyślenia. ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukły co najmniej dwie, jak najwięcej szpiegów, pożoga przynajmniej jedna dla mnie obowiązkowo.

Ilość kart w decku ograniczona do minimum tych które potrzebuję.

Obecnie używam ostatniego Foltesta - tego który niszczy wrogowi najmocniejszą kartę/karty oblężnicze gdy ich suma przekracza 10.

Karty leczące!! Mus!! Można nimi ładne chainy robić. Yenefer leczy babkę z oblężniczych która leczy kolejną kartę. Na starcie drugiej rundy jedną kartą załatwiam nawet 3 karty i jestem do przodu o około 20 punktów ;)

 

Pierwsza runda zwykle idzie na wywabienie lepszych kart i zużycie szpiegów po obu stronach (kukły FTW!!) a później tylko dobijamy przeciwnika. ...chyba że odpowiednio wcześniej spasuje i jesteśmy w stanie zrobić podmiankę i jedną inną kartą (która później uleczymy) wygramy rundę z góry spisaną na straty.

 

Rogów i Jaska praktycznie nie używam ale na początku róg był bezcenny.

Każdy znajduje swój styl ;)

 

...takie tam moje przemyślenia. ;)

 

Ja tyż w 1 rundzie wywabiam przeciwnika zmuszam do wystawienia mocnych kart, później pyk pyk manekiny i karty wracają/lub szpiedzy (np. szpieg jednostka bliskiego starcia 1,2,3 a później MRÓZ ;) )....

 

BTW: Ktoś podpowie jak to jest z tą Misją "Dorwać Juniora", bo tutaj pytałem o coś ;) :

http://www.ps3site.pl/forum/topic/75919-wiedźmin-3-dziki-gon/page-186#entry1177987

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy jeszcze nie grałem więc u mnie poszło szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są rynsztunki wiedźmińskie? Kota, gryfa, niedziwiedzia? Coś jeszcze?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są rynsztunki wiedźmińskie? Kota, gryfa, niedziwiedzia? Coś jeszcze?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie zapominaj o ULEPSZONYCH :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karcianek w grach to niedoścignionym ideałem jest ta z FFVIII, prosta, szybka, mająca sens - ten cały gwint IMO nie ma podjazdu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triple Triad wiadomo że jest najlepsiejszy ale gwint tez jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie znajde potion do resetowania skilli oprocz tego  co ma  Keira Metz ...?

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę schemat na ulepszenie (3 poziomu) tego podstawowego pancerza?

Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem bug z XP sprawia, że W3 jest niegrywalny. Właśnie skończyłem sprawy rodzinne na 11 levelu i nie dostałem żadnego expa. Gra będzie odpoczywała na dysku dopóki tego nie naprawią. Po co ładować następne 10h gry w main quest'a jeśli dostanie się za to 0 expa. Rujnuje to całą zabawę, w pewnym momencie poziom postaci będzie za niski, żeby sobie z czymkolwiek poradzi. W mojej ocenie ogromny minus. Tak fatalnego buga dawno w żadnej grze nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lvl 20 i jestem na Skelige, ale wracam dokończyć "Miecze i Pierogi". "Sprawy Rodzinne" ukończyłem dawno temu, więc jestem sporo dalej.

Jeszcze ani razu nie spotkałem się z sytuacją, żebym musiał odstawić grę, bo nic więcej nie mogę zrobić, więc  sorry, ale nie rozumiem Twojego posta.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×