Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie daję głowy, że on ją ma. Sam nie sprawdzałem. Troszkę właśnie lipa z tymi kupcami. Sam w jednej wiosce, przy odkryciu jej, miałem tylko zwłoki kupca i znaczek tej sakiewki... Wcześniej nawet nie wędrowałem w tamtych okolicach. Kto wie od czego to zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie z trochę innej beczki. Przed premierą gdzieś czytałem że będzie można zakładać sprzęt z wyższego poziomu i on odpowiednio przeskakuje się do naszej postaci, czy dalej tak jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha

najemnik Django Frett na Skellige :D :D :D :D padłem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę tego kupca wieczorem. Jeśli nie będzie nic miał to pewnie zacznę od nowa, może na wyższym poziomie trudności od razu. Za pierwszym razem zacząłem normalny, ale widzę że mnóstwo ludzi pisze że jest za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadurx, chyba nie musisz: http://forums.cdprojektred.com/threads/37276-MISSING-ELSA-White-Orchard-Innerkeper

Też jej nie kupiłem, a według tego tematu jest tam jedna karta dowódcy której nigdzie indziej nie kupisz. Po jakimś patchu, ktoś tam pisał, że jest dostępna u kupca w Białym Sadzie który ma przedmioty z DLC.

Ponadto, u mnie kupiec nie ma tych kart (1.03)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do karty, to niby na razie tylko PC patch 1.04 więc trzeba poczekać.

Jak ktoś chce to link do opisu 1.04 na PC: http://forums.cdprojektred.com/threads/40581-Patch-1-04-w-wersji-PC-ju%C5%BC-do-pobrania!?p=1698971

O tej karcie mówi podpunkt: -Dodano kilka kart do gry w Gwinta w Prologu.

Edytowane przez mackowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche tych patchy jest na tyle dni po premierze i to, ze kazali nam czekac dłużej na gre. Dobrze, że przynajmniej tytuł jest dobry  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha

najemnik Django Frett na Skellige :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: padłem!!

Na Skellige jest chyba mnóstwo smaczków, bo na głównej wrzucali easter egg z Tyrionem Lannisterem z Gry o Tron :D

 

 

Z innej beczki: panocki pomóżcież dobrą radą...

Znalazł ja tego mistrza kowalstwa Hatoriego (btw. Hattori Hanzo wykuwał super miecze w Kill Bill :P ) i un mnie questa odpalił, że mam się udać z niem do króla żebraków.

W głównym queście też mam odszukać tegoż króla i stąd zapytanie co lepiej pierwej zrobić?

Bo mniemam, że jedno może mieć wpływ na drugie, na tyleż tą szczwaną giercę poznałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mi się bug wczoraj trafił , dobre 30 minut laliśmy z tego z ziomkami , mogłem w sumie więcej tego nagrać hehe

Edit : o co chodzi , znowu jakiś downgrade poszedł w tym patchu ? Framerate na moje bez zmian

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mi się bug wczoraj trafił , dobre 30 minut laliśmy z tego z ziomkami , mogłem w sumie więcej tego nagrać hehe

 

Łazisz po burdelach i zdziwiony, że we łbie się kręci i wychodzisz z siebie :biggrin:

 

p.s. OK, ja też byłem parę razy ale tylko pogadać i się przytulić ;)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póżniej było jeszce lepiej lolek , całe dzielnice były w tej pozycji " modelowej" hehe jak jakaś ustawka pod tańce jakieś do internetów , no beka nieziemska była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poczytałem sobie ten wątek na oficjalnym forum i faktycznie jest jakiś problem z expem. I co tu robić teraz ??? Czekać na patcha a moze zbierac karty do gwinta :P

 

Raczej wątpie aby patch dodał ludziom brakujący exp. Ale z drugiej strony ciągle jestem powyżej sugerowanego lvl, więc może niema się czym przejmować.

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poczytałem sobie ten wątek na oficjalnym forum i faktycznie jest jakiś problem z expem. I co tu robić teraz ??? Czekać na patcha a moze zbierac karty do gwinta :P

 

Raczej wątpie aby patch dodał ludziom brakujący exp. Ale z drugiej strony ciągle jestem powyżej sugerowanego lvl, więc może niema się czym przejmować.

Ja nie wyobrażam sobie przestać w to grać, jestem uzależniony :P

Jeśli faktycznie nie dawało exp tak jak powinno, to miło by było dostać go po patchu automatycznie. Jeśli nie, to trudno i tak zwiedzam dalej :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem ledwo ponad 35 lvl i dalej juz nie mam co robič , został mi tylko gwint , pytajników zrobiłem wczoraj kilkadziesiat i były tylko gniazda i skrzynki . Ciężko mi uwierzyć w ten 70 lvl serio , chyba że wliczają w wto te dlc . Ale ogólnie już zaczałem na najwyzszym i odpukac na razie idze wyjatkowo dobrze .

Wiedziałbym to grałbym od razu na najwyzszym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do momentu gdzie walcze z niejakim Imerlithem :) Masakra... trzeba się nieźle namęczyć z gościem. Ktoś już to przeszedł? Jakieś podpowiedzi co do znaków itp ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: panocki pomóżcież dobrą radą...

Znalazł ja tego mistrza kowalstwa Hatoriego (btw. Hattori Hanzo wykuwał super miecze w Kill Bill :P ) i un mnie questa odpalił, że mam się udać z niem do króla żebraków.

W głównym queście też mam odszukać tegoż króla i stąd zapytanie co lepiej pierwej zrobić?

Bo mniemam, że jedno może mieć wpływ na drugie, na tyleż tą szczwaną giercę poznałem :P

 

Sith w tym queście nie idziesz na spotkanie z królem żebraków a z człowiekiem króla żebraków. Nie spotykasz w nim króla tylko załatwiasz dostawy dla Hatoriego. Też mi się wydaje, że mogą być te questy z sobą powiązane, dlatego najpierw zrobiłem zadanie kowala, bo może król żebraków doceni, że pomogłem w jego interesach :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sith w tym queście nie idziesz na spotkanie z królem żebraków a z człowiekiem króla żebraków. Nie spotykasz w nim króla tylko załatwiasz dostawy dla Hatoriego. Też mi się wydaje, że mogą być te questy z sobą powiązane, dlatego najpierw zrobiłem zadanie kowala, bo może król żebraków doceni, że pomogłem w jego interesach :biggrin:

Dzięki za podpowiedź i doprecyzowanie. Napisałem ogólnikowo, ale widzę zaczaiłeś o co mi chodziło.

Bałem się, że będzie walka i zabiję kogoś, kto mi zablokuje potem dalszy ciąg zdarzeń.

Już chciałem robić kolejność w/g leveli, bo quest główny wymaga mniejszego, ale jednak chyba pójdę "Twoją" drogą.

Chyba, że jeszcze ktoś ma jakieś sugestie inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja podobnie jak Awruk87 najpierw załatwiłem w pobocznym zdaniu sprawę dla Hatoriego. Od początku gry najpierw robię poboczne, zlecenia i poszukiwania do momentu aż różnica lvl jest za wysoka, dopiero potem idę z fabułą. Jak do tej pory wszystko OK, zawsze w głównym wątku zero problemów, bo z wysokim lvl za poboczne podchodzę do głównego. Może czasem dokonałem "złego" wyboru, może dostałem mniej kasy czy xp, ale to przewidzieli twórcy, po to dali wybory, grę i tak ukończę i nie ma co panikować przed każdym wyborem ;)

 

Tak z ciekawości, który masz lvl przy TYM zadaniu dla Hatoriego? Ja miałem 14

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie ten sam - 14 :)

 

I nie panikuję przed każdym wyborem, pierwszy raz się zapytałem o coś takiego ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie ten sam - 14 :)

 

I nie panikuję przed każdym wyborem, pierwszy raz się zapytałem o coś takiego ;)

Czyli też ostro "zwiedzasz" poboczne itp. :) Na innym forum jest koleś, leci jak wariat tylko główny wątek, przy TYM zadaniu ma 7 czy 8lvl i 90% tematu to jego płacze, że nie może bossów pokonać czy zadań zrobić gdzie walka, bo przeciwnicy mają 11-13 lvl...no macki opadają. "Panikować" - nie stricte w tym sensie :) Graj jak lubisz, a forum jest właśnie od tego, żeby pytać :) Raczej twórcy nie wpadli na pomysł, że jak dokonamy wyboru 1 to dostaniemy 50 złota, a jak wybór numer 2 to mega zajebisty miecz z 1000 dmg ;) Ale kto ich tam wie...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem swojego bundla czyli PS4 i Wiedźmin 3. W zasadzie cały wieczór spędziłem nad rozgryzaniem konsoli i pograłem dosłownie kilka minut. Faktycznie polski dubbing daje radę jednak chciałbym sprawdzić też wersję angielską. Jak można zmienić język w Wieśku? W opcjach gry nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli też ostro "zwiedzasz" poboczne itp. :) Na innym forum jest koleś, leci jak wariat tylko główny wątek, przy TYM zadaniu ma 7 czy 8lvl i 90% tematu to jego płacze, że nie może bossów pokonać czy zadań zrobić gdzie walka, bo przeciwnicy mają 11-13 lvl...no macki opadają. "Panikować" - nie stricte w tym sensie :) Graj jak lubisz, a forum jest właśnie od tego, żeby pytać :) Raczej twórcy nie wpadli na pomysł, że jak dokonamy wyboru 1 to dostaniemy 50 złota, a jak wybór numer 2 to mega zajebisty miecz z 1000 dmg ;) Ale kto ich tam wie...

Ja się staram odwlekać główny wątek na ile mogę i lvl pozwala, zwiedzam mapę do bólu, przecież to jest cała przyjemność z takich gier :)

 

Co do lvl zadań, to bardziej chodziło mi o to, czy niechcący nie zabijemy jakiejś ważnej postaci robiąc coś w innej kolejności niż założyli twórcy.

Np. w Fallout3 zdarzały się takie kwiatki, ale tutaj widać, że chłopaki się przyłożyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś miał problem ze znikającymi schematami na wiedzmińskie zbroje? Zebrałem wszystkie schematy szkoły kota i niedźwiedzia(razem z tymi mistrzowskim na 30lvl+) a w bestiariusz w dziale rzemiosło brakuje mi nie których. Nie ukrywam że wkur... mnie to.

Jak jest z tym mundialu xp? Nie ukrywam że wczoraj xp w padało ale koledze już nie.

Gdzie można zgłaszać problemy do CD?

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem swojego bundla czyli PS4 i Wiedźmin 3. W zasadzie cały wieczór spędziłem nad rozgryzaniem konsoli i pograłem dosłownie kilka minut. Faktycznie polski dubbing daje radę jednak chciałbym sprawdzić też wersję angielską. Jak można zmienić język w Wieśku? W opcjach gry nic takiego nie znalazłem.

 

 

No JAK NIE jak CH... w opcjach jest wybór języka :P I napisów i dubbingu od ANG, przez PL, aż po RUS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko że tego kupca mi na przykład zjadły utopce na samym początku gry :/ 

:D A miales zapisane przed tym jak go zabili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×