Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja teraz zbieram na ten wiedźmiński rynsztunek żmii czy jak mu tam ;) Bo znalazłem 2 plany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem play rynsztunku kota, ale na razie zdobycie go jest poza moim zasięgiem. Gra ma naprawdę soczysty system walki, to co potrafi zrobić kartacz z grupką mobków... bezcenne :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słuchajcie czy wy też macie problem z podnoszeniem niektórych przedmiotów?

Ja np. nie mogę wziąść miodu z gniazd pszczelich - gdy podchodzę do nich nie pojawia się "x" abym mógł podjąć działanie.

Ostatnio szedłem też przez wioskę i zabiłem tam z 12 kur - tylko z dwóch mogłem wziąść mięso, natomiast pozostałe tylko się świeciły wskazując, że mogę z nich dostać mięso.

Czy to błąd gry, czy może ja coś źle robię?

Edytowane przez arek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zabić wilkołaka ? wale caly czas w niego i co moje uderzenie jego hp sie podnosi i tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba nie dla mnie. Jestem po bloodbornie i system walki jest dla mnie tak nędzny że zamiast w tej grze szukać walki to omijam ją jak tylko się da a chyba nie o to chodzi. Takie "piciu piciu" naciskać kwadrat na przemian z trójkątem i może coś się z tego urodzi. Efekt? Zabijam przeciwników z poziomem 11 (mam 4) a gdzieś dalej trafiam na psy z poziomem 2 gdzie nie daję rady. Bez zarzutów że może grac nie umiem bo bloodborna ukończyłem więc skilla posiadam odpowiedniego. Tak używam fiolek i innych wspomagaczy ale co z tego skoro widzę w tym systemie walki dość duży random. Też idę do jakieś nory wybijam przeciwników po czym mi wyskakuje że potrzebuję do ukończenia tego zadania petard których akurat nie mam. Eh takie coś mnie po prostu od razu odstrasza od gry. Mogło byc napisane w zadaniu co będzie potrzebne a nie że człowiek jedzie do tego zadania i się okazuje na końcu że czegoś niema. Sam ten ekwipunek jest tego tyle że mnie głowa rozbolała. Miecze to samo nie wiadomo czy to sprzedawać czy na części rozłączać. To chyba jest za duża gra dla mnie. Szkoda bo wykonanie i te widoku to wręcz człowiek chce to zwiedzać i poznawać co dalej. Może i bym ukończył watek główny ale ten system walki po prostu mnie odrzuca. Ci co ukończyli bloodborna jak się wam toczy boje w tym wiedźminie nic was nie kuje w oczy w tym systemie walki który dla mnie jest tak biedny że własnie staram się unikać walk? Prawdą jest że gra jest przepotężna mnie po prostu przytłoczyła. Przyznaję to bez bicia. Więc jeśli ktoś lubi "dupne" gry to niema opcji że tu będzie narzekać. Pogram jeszcze i zobaczę co dalej ale ciężko to widzę. Zazdroszczę ale ludziom którzy są zadowoleni bo gra jest naprawdę piękna i aż chce się ten świat odkrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wy też macie problem z podnoszeniem niektórych przedmiotów?

Ja np. nie mogę wziąść miodu z gniazd pszczelich - gdy podchodzę do nich nie pojawia się "x" abym mógł podjąć działanie.

Ostatnio szedłem też przez wioskę i zabiłem tam z 12 kur - tylko z dwóch mogłem wziąść mięso, natomiast pozostałe tylko się świeciły wskazując, że mogę z nich dostać mięso.

Czy to błąd gry, czy może ja coś źle robię?

Plaster miodu najpierw musisz podpalic znakiem. Jak przestanie sie palicbi spadnie na ziemie to mozesz go podniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra , a jak ogarnac ta zbroje i inne gadzety z dlc?

Zbroja z dlc jest do kupienia u tego kupca którego ratujemy przed gryfem, w Białym Sadzie. Przygotuj się na duży wydatek w złocie :) Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem samum (granat) Mam w kieszeni, wykorzystałem, teraz nie mogę zrobić więcej, mam stuff..

W ekwipunku 2/0. Trzeba go wyrzucić i zrobić nowy? jeśli tak to nie logiczne :) chyba że inaczej go zdobywamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ukonczyliscie zadanie Krwawa Forsa? Bo mam problem z listem. Jaki jest jego tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pytał o trofea za poziom trudności. Trzeba przejść grę na najwyższym poziomie trudności.

@dragen

Użyj medytacji do odnowienia granatów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vincent

Pamięć mięśniową masz jeszcze z Bloodborne'a. Wiedźmin ma inne tempo i inny rodzaj walki niż BB. Musisz się przestawić, po prostu.

P.S Znajomi którzy przed Bloodbornem grali w DS2 też mieli trudności ze zmianą charakteru walki z defensywnego na ofensywny ;)

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy narzekają, że źle się steruje wiedźminem bo jest zbyt czuły i dają to po stronie minusów powinni sprzedać tą gre i zaczynać układać klocki.

Jak małe dzieci gwiazdka do gwiazdki, trójkąt do trójkąta.

Pierwsze co w tej grze się powinno zrobić to w opcjach sterowania zmniejszyć czułość.

 

 

Za to Ty nie powinienes sie interesowac tym co inni uwazaja i skupic sie wylacznie na swoich odczuciach i pisac tylko o nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, tak gdzieś wczoraj też wyczytałem ale ja jednego upiora ubiłem i nie wypadł z niego ten szmaragdowy pył a drugiego jakiego spotkałem przy cmentarzu zniknął i się już więcej nie pojawił, biłem go biłem i nagle zniknął. Sprawdzałem wiedźmińskim zmysłem teren więc raczej nie przegapiłem miejsca w którym mógłby zginąć więc uznałem wtedy że zjawa się po prostu zmyła. Problem w tym że potem się dowiedziałem że mógł wyrzucić szmaragdowy pył.

Nic to, pewnie się jeszcze znajdzie ale chętnie zrobiłbym ten wiedźmiński miecz stalowy. Srebrny już mam ale szmaragdowy pył kupiłem.... używałem podstawowego miecza srebrnego i uznałem że nie ma co się patyczkować i czas zmienić nawet za wygórowaną cenę :P

A ten upiór na cmentarzu to nie był przypadkiem w pobliżu takiej kapliczki? Do niej się da wejść, tylko trzeba drzwi wyważyć i tam jest upiór schowany po pierwszej fazie walki. Sporo stuffu do zebrania jest w tej kapliczce, ale pyłu od niego nie dostałem. Pył dostałem od jakiegoś innego upiora, już nie pamiętam w którym miejscu, ale też przy źródle mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy na 2 poziomie trudnosci? Nie moge przejsc bosa bo robi ze mna co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ten upiór na cmentarzu to nie był przypadkiem w pobliżu takiej kapliczki? Do niej się da wejść, tylko trzeba drzwi wyważyć i tam jest upiór schowany po pierwszej fazie walki. Sporo stuffu do zebrania jest w tej kapliczce, ale pyłu od niego nie dostałem. Pył dostałem od jakiegoś innego upiora, już nie pamiętam w którym miejscu, ale też przy źródle mocy.

 

Tam po wyważeniu drzwi znakiem jest plan na Wiedźmiński rynsztunek żmii :biggrin: jeden z 2 planów :) (fajny stuff ten mieczyk z tego planu)

Czy tylko ja mam problemy na 2 poziomie trudnosci? Nie moge przejsc bosa bo robi ze mna co chce.

 

Nie za łatwy ale raczej powinien paść bez problemu ;) Ja się z nim męczyłem na 3 (z 4) poziomie...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra udalo sie. Zla taktyke mialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pytania mam:

 

1. Jak w Białym Sadzie zabić te utopce co pływają przy Łupie wojennym?

2. W Białym Sadzie, na połódniu, jest Opuszczone miejsce,ciągle świeci się na biało mimo to, że zapaliłem tam ogień, biegam wokół tego miejsca i nie mogę znaleźć niczego do interakcji

3. Szmaragdowy pył, gdzie to znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pytania mam:

 

1. Jak w Białym Sadzie zabić te utopce co pływają przy Łupie wojennym?

2. W Białym Sadzie, na połódniu, jest Opuszczone miejsce,ciągle świeci się na biało mimo to, że zapaliłem tam ogień, biegam wokół tego miejsca i nie mogę znaleźć niczego do interakcji

3. Szmaragdowy pył, gdzie to znajdę?

 

Ad.3 cofnij się stronę to się dowiesz... LENIU cholerny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 to sam chętnie bym się dowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odebrac te DLC zbroje do konia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja utopce ubijałem na raty. Na Jana nie ma co startować, trzeba gnoić ich pojedyńczo, a następnie cofka i sejv :)

@brysio odp masz stronę wcześniej

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Swoja droga nie wiedzialem, ze zabijanie z konia daje tyle frajdy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ten upiór na cmentarzu to nie był przypadkiem w pobliżu takiej kapliczki? Do niej się da wejść, tylko trzeba drzwi wyważyć i tam jest upiór schowany po pierwszej fazie walki. Sporo stuffu do zebrania jest w tej kapliczce, ale pyłu od niego nie dostałem. Pył dostałem od jakiegoś innego upiora, już nie pamiętam w którym miejscu, ale też przy źródle mocy.

Zgadza się ale wydaje mi się że jak wlazłem tam na dół to nie było upiora. Chyba że zapomniałem i go ubiłem a nic też nie wypadło, to w takim razie miałem na tyle pecha że nie wypadł mi szmaragdowy pył z ani jednego upiora :biggrin:

@Jarek882, co do wilkołaka to w tej wiosce w której otrzymujesz zadanie jest kowal, wzmocnij tam na jego sprzęcie (nie rozmawiasz z nim tylko to jest koło jego domku) broń i pancerz. Przygotuj sobie takie mikstury jak jaskółka i puszczyk, ewentualnie też grom. Pomaga na tyle że ze wzmocnioną bronią powinieneś zadawać duże obrażenia, a będzie Ci też w miarę szybko regenerowało życie więc nawet jak nie dasz rady szybko regenerować quen to powinno Ci się udać. Ja zanim ogarnąłem sposób na tego wilkołaka to podejmowałem nieudane próby przez pewnie blisko godzinę :P (gram na krew, pot i łzy)

Aha i generalnie nie najgorzej sprawdza się na tego wilkołaka Yrden, W moim odczuciu Igni średnio pomagało, choć bestiariusz twierdzi inaczej, ewentualnie jeszcze Aksji. Zresztą to i tak pewnie każdy z grających musi sam sobie ustalić pod siebie z czym mu wygodniej :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1394

 

Jeden z lepszych poradników,trzeba poczekać aż będzie w 100 % ukończony i wykupić abonament aby pobrać lub pobrać z innych źródeł :D:D,lub posiłkować się tym co dają za darmo na stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×