Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako czytelnik BF DriveClub donosze ze byla jedna informacja gdzie twierdzili ze cos nie bangla i ponoc te predkosci drift points tylko sie zle zapisuja.

 

Ciekaw jestem jak, kiedy  i czy jakos to naprawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiedzą, że to punkty za drift to jakoś to naprawią bez utraty danych. Gorzej jak nie są w stanie rozróżnić tych danych - wtedy pozostaje ich usunięcie (co w zasadzie nie będzie też jakimś końcem świata dla ludzi z moimi wynikami :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkości też się źle zapisuja. Chyba, ze jakues auto smiga 1233km/h :) Niech zresetuja wszystkie wyniki i tyle. To akurat najmniejszy problem by był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś swoją wersję z PSS, wrażenia dla mnie są pozytywne, pograłem 2 godzinki miedzy 19 a 21, przeszedłem ten tryb Rookie, zabrakło mi tylko jednej gwiazdki, bo drift mi za bardzo nie wychodzi.Golfem jeździ się bardzo przyjemnie. Jestem fanem symulatorów, Gran Turismo, Richard Burns, stare WRC, ale po tej grze oczekiwałem relaksu po zmęczonym dniu, w późne jesienne wieczory i się nie rozczarowałem, model jazdy przypomina mi mieszanke ostatniego GRIDa i NFSów, jest bardzo przyjemny, człowiek się nie nudzi, ale nie trzeba też się wysilać, graficznie gra stoi na dobrym poziomie, Norwegia jest fantastyczna, minusem natomiast jest wyliczanie od 3 od razu po lekkim wypadnięciu z trasy. Multiplayera sprawdzę jutro. Ogólnie jeżeli ktoś nie nastawia się na symulacje, a na dobrą zabawe w nudne jesiennie wieczory to polecam Driveclub :) Na symulacje przyjdzie czas. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam proba pokonania wyzwania jakiegos magika :) hehe powodzenia zycze :)

 


4292b907a4666a3fm.jpg

Edytowane przez robcio6669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz się dobrze rozpędzić i unikać pobocza, Robert ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, kiedy wyzwania klubowe będą dostępne?

Zaraz po premierze tego półproduktu w Plusie ;)

Nie ma żadnych info niestety...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kloose za info. Przeszedłem tour i gra leży :( Pograło by się jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie zapewne aż do momentu kiedy ludzie zapomną o tej obietnicy. Żenada.

 

Juz pisalem ale:

 

Sony! DriveClub broken promises - Pamietamy! podpisano Gracze.

 

 

Update na facebooku

 

przetłumaczę: bla, bla, bla, o edycji PS+ ani słowa

 

Tos mnie ubiegl przespalem o doslownie pare minut :)

Ladnie przetlumaczone z  marketingowego belkotu na nasze :)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom Hot Lap :wallbash: bicie głową w mur jak dla mnie, nie mogę zejśc poniżej 1:17... a w sumie tylko to mi zostało żeby mieć 225 gwiazdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom Hot Lap :wallbash: bicie głową w mur jak dla mnie, nie mogę zejśc poniżej 1:17... a w sumie tylko to mi zostało żeby mieć 225 gwiazdek

 

Moja rada zrob sobie przerwe pograj w cos innego i wroc do tego za jakis czas w kazdej jednej grze takie podejscie mi pomagalo czasami wystarczyl dzien przerwy czasami potrzeba bylo tygodnia :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, wczoraj nie mogłem przejśc tych hot lapów, gdzie trzeba było czas poniżej 1:07 mieć a dziś za pierwszym na luzie wpadło :) Także dzięki za rade i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom Hot Lap :wallbash: bicie głową w mur jak dla mnie, nie mogę zejśc poniżej 1:17... a w sumie tylko to mi zostało żeby mieć 225 gwiazdek

 

;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir-znowu te cycki,nawet moja młodsza córa zaglądając mi w komputer przez ramię strzeliła z ucha do żony,że tata cycki ma w komputerze :pardon:,poprawiają kiepski humor,a co do filmiku wielki szacun,ja nie mam cierpliwości do powtarzania po raz enty przejazdu,mimo trzech dni przerwy w graniu dalej mi nie wychodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir-znowu te cycki,nawet moja młodsza córa zaglądając mi w komputer przez ramię strzeliła z ucha do żony,że tata cycki ma w komputerze :pardon:,poprawiają kiepski humor,a co do filmiku wielki szacun,ja nie mam cierpliwości do powtarzania po raz enty przejazdu,mimo trzech dni przerwy w graniu dalej mi nie wychodzi :P

 

po to są kolego, po to są ;). moja córa uparcie twierdzi że to Elmo :pardon:

 

co do Hot Lapa to ja robiłem po jakieś 10-15 minut próbowania dziennie, czasem może więcej, przez 4-5 dni. kilka tipów którymi się kierowałem:

 

- bezpośrednio po pierwszym zakręcie jak było mniej niż 160 km/h to restart

- bezpośrednio po drugim zakręcie jak było mniej niż 200 km/h to restart

- w pierwszym splicie jak był czas większy niż 22.5 to restart

- w drugim splicie jak był czas wiekszy niż 27.5 to restart

- jak prędkość przejazdu przez ostatni zakręt była mniejsza niż 200 km/h i na wyjściu z niego czas większy niż 1:10 to restart bo już raczej fury nie rozbujasz do 285 km/h na start a tyle jest od nowa po restarcie

 

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już jutro popróbuje, udało się zejść do 1:17, zobaczymy jak będzie dalej, zagrałem 2 wyścigi w multi, bo więcej się nie dało, ciągle wywalało z serwerów, wrażenia.. hmm.. nie można na początku wyścigu za bardzo pójść do przodu bo to istne destruction derby, trzeba jechać spokojnie i czysto, debile sami siebie wyeliminują, zająlem 1 miejsce oraz 3 więc nie było najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten Hot Lap zabrał całą nockę....zacząłem o 1:00 a o równej 6:00 wjechałem na metę z czasem 1:15:988 .Radocha była nieziemska :) a przy okazji punktów nabiłem około 250 k. Ale było ciężko i na torze i w pracy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A planowane są jakieś aktualizacje w przyszłości? Nowe tory, auta? Bo czuje, że jak nie to szybko gra się znudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była wersja aktualizacji przed premierą i dramatem związanym z działaniem online.

Teraz pewnie pierwsze dlc w grudniu będą. Albo jeszcze później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×