Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

PS4 error CE-34878-0 fix

The PlayStation 4 error CE-34878-0 can usually be fixed without having to re-install the PS4 system software. Here’s what you need to do to fix the error:

  • Restart the system and try again. Make sure the latest game patches and PS4 system software has been installed.
  • If the error persists, re-install the game (re-download if its a downloadable title), and try again.
  • If the error still persists, you’ll have to re-install the PS4 system software. Go to Settings, then to Initialization, and choose Initialize PS4. Be sure to back up your data before doing this.
As always with games, pay attention to patches and announcements from the developer, as this might give a hint whether it’s the game that’s at fault, or if something went wrong with your PlayStation 4 console. In the vast majority of cases, re-installing the game will fix this issue.

 

No i zrobiłem wszystko co miało naprawić błąd i dalej to samo. Ma ktoś jakieś pomysły jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update: Przejechałem parę tras po aktualizacji, i nie widzę jakiś znaczących zmian - wyszukiwarka zawodów, może działa odrobinę szybciej. Tyle. Patałachy z Evolution, chyba będą ten półprodukt naprawiać do gwiazdki - 2015...

yep, gram teraz i jest tak jak było. widocznie 3/4 Europy musi być w pracy żeby cokolwiek wyglądało choć trochę jak należy... a ich gadki o time frames to jakaś kpina jest. tak dużo czasu to na zrobienie czegoś od zera potrzeba a nie naprawianie. u mnie w pracy już by jej dawno nie mieli.

 

no dobra, odpaliłem grę znowu i zagrałem 5 wyścigów pod rząd bez wywalenia z lobby. czyli loteria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na kodach, ani nie używam zmodyfikowanych save ( ani jeszcze innych tricków ).

Kupiłem grę w ps store. Czasami zalicza mi ścięty zakręt, czasami nie. Nie wiem od czego to zależy.

Sami spróbujcie, a zobaczycie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kodami to raczej żart był :)

 

tak jest w grze, raz że musi ściąć czterema kołami poza drogą/tarką, a dwa że zwykle musi być ewidentnia korzyść (choć nie raz karze jak jej nie ma ale i tak było ścięcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś mi wytłumaczyć tak prostymi słowami ,jak ten koleś wykręcił ten czas tym Maserati ??Hennessey ma większe przyspieszenie i prędkość maksymalną a jak jade wyścig to widzę jak jego duch oddala się jak błyskawica .Nie wiem czy wogóle jest sens próbować pobić ten jego czas.

post-47979-0-51536500-1414707167_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie teraz online śmiga całkiem nieźle (jak na tą grę). tylko po paru dobrych miałem taki wyścig, że z 1 miejsca przez całe pierwsze okrążenie, zostałem na chama wyobijany przez wszystkich po kolei na 11. myślałem że sam przejdę w stan uśpienia i się nie włączę... dobiłem do 6 bo się durnie cały czas spychali...

 

edit: no dobra już nie jestem zły..

 

poradnik chamskiego wyprzedzania od ok 1:50 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś podobnie, pierwsze miejsce, jade sobie spokojnie, za mną się rozbijają, nagle zakręt ja zwalniam, już jestem bokiem i prosto w bok na pełnej prędkości zostałem uderzony, aż mnie obróciło do tyłu i za tor, miałem jeszcze tak, że trzymam R2 a auto przyśpiesza o pare km/h i dalej nie chce przyśpieszyć, dopiero minie pare sekund i idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jechałem wyścig gdzie jechały same ferrari oczywśśie udało mi sie pierwszemu dojechać na 11 osób , na początku startu jak zwykle była bójka szarpanina itp ale udało mi sie to bydło wyminąć i jechałem pierwszy bez żadnych start momentami zapobiegawczo ale bardzo płynnie na mapie nikogo nie było za mną aż tu nagle gdzieś na 70 procencie toru ktoś mnie do gania WTF ??? i starał sie staranować już na ostatniej prostej wiec się wkurzyłem wyczułem moment i zahaczyłem o jego tył i pobracało delikwenta kilka razy i stanął w poprzek i tak ładnie pierwszy przekroczyłem metę. I bardzo zastanawia mnie jak ten delikwent mógł mnie dogonić zresztą jak widziałem to walił po bandach jak myśliwy po kaczkach czyżby problem online miał tu jakieś znaczenie ??? Bo na prawdę kiedy się oddalałem od wszystkich to na mapie byli bardzo ale to bardzo daleko , a za sobą nawet na długiej prostej nikogo nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu część zakretów szyciej pokonasz po bandach niż jadąc płynnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie ode mnie filmik, który mam nadzieje pomoże ludziom, które szybko chcą zdobyć wyższa range, aby np odblokować auta. :)

http://www.youtube.com/watch?v=9mYmH8Iblrg

To może być ewentualnie sposób na nabijanie pkt driftu, bo sam lvl szybciej wbijać tym sposobem

http://youtu.be/ZZcrE46W9z4

W 10min wpada mi ok 300tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie wymaga skilla? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem wszystko co miało naprawić błąd i dalej to samo. Ma ktoś jakieś pomysły jeszcze?

U mnie też reinstalacja softu PS4 i samej gry nic nie dała - dalej błąd.

Ale przez przypadek odkryłem, że wina leży po stronie save'a gry.

Po kompletnej reinstalacji softu PS4 i gry wszystko było OK - gra się normalnie uruchomiła i mogłem grać ale od samego początku - 0 gwiazdek.

No to wgrałem save'a z pena utworzonego przed samą reinstalacją coby wszystko wróciło i ZONK - znowu ten sam błąd.

Na szczęście miałem jeszcze save'a w chmurze - po wgraniu go gra już normalnie się uruchamia ale...... trochę dziwne bo jest na nim tylko 102 gwiazdki z 224 :shok:

Na szczęście poziom 50 i poziom 29 klubu zostały, wszystkie postępy w wyzwaniach, auta i malowania też.

Pozostaje tylko nabić resztę gwiazdek - na szczęście tylko to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna łatka której nie można zainstalować. Oni naprawdę nic nie potrafią dobrze zrobić?

U mnie poszło. Ale naprawia tylko wczoraj dodany bug z save...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna łatka której nie można zainstalować. Oni naprawdę nic nie potrafią dobrze zrobić?

U mnie poszło normalnie. Chociaż i tak nic ta łatka nie dała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy wersja ps+ ma wgl się pojawić w tym roku?

Zaraz po paczu z pogodą, powtórkami, serwerami i photo-mode ;)

Stronę wstecz masz info, że wersja PS+ jest wstrzymana - bez żadnego, konkretnego terminu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×