Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kup jakiegokolwiek i jak wróci pierwszy to drugiego najwyżej wyślesz mając już na niego paragon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podejrzewam że było, ale na razie nic nie gmerałem w padzie więc lajkonik ze mnie.

Jest sens i czy ktoś zakupywał takie analogi?

http://allegro.pl/ps4-playstation-4-naladka-grzybek-analog-joystick-i4751928923.html

 

Myślałem o tych gałkach od pada z XO ale zauważyłem takie cuś niby jak te od DS4...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to tez jest sposób :-) ale chyba lepiej by było kupić od razu poprawiona serię, chyba wezmę porostu białego :-) Chociaż będą się różnić od siebie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba jedyny sposób to otworzyć pudełko i sprawdzić numer seryjny oraz gałki "na dotyk".

...chyba szybciej i bezpieczniej jest kupić jakikolwiek nowy i go wysłać do podmiany jak już wróci stary pad ;) ...bo i tak odstaniesz nowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podejrzewam że było, ale na razie nic nie gmerałem w padzie więc lajkonik ze mnie.

Jest sens i czy ktoś zakupywał takie analogi?

http://allegro.pl/ps4-playstation-4-naladka-grzybek-analog-joystick-i4751928923.html

 

Myślałem o tych gałkach od pada z XO ale zauważyłem takie cuś niby jak te od DS4...

 

No ale o co chodzi? Normalne gałki zamienniki do DS4. Lepiej kup od razu te od XONE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale o co chodzi? Normalne gałki zamienniki do DS4. Lepiej kup od razu te od XONE.

...albo wylicytuj uszkodzonego pada do xBone.

Ja tak zrobiłem i za 40zł dostałem nie dość że działającego na kablu z PC pada (uszkodzony moduł radiowy), to jeszcze miałem analogi do podmiany :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie wymieniłem analogi na xboksowe, kupiłem na aukcji po 9,90 za sztukę. Generalnie jestem zadowolony nie ma żadnych luzów i nic nie przyciera. Przy wymianie jak zestawiłem je ze sobą to te xo były przy podstawce z 1mm mniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te burżuazyjne, najdroższe na Allegro co są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te burżuazyjne, najdroższe na Allegro co są?

Chyba tak, kupiłem od użytkownika ELEKTRO-SYS_2009 numer aukcji 4803735884 (linka nie podam bo w pracy websens).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo już są na rynku poprawione pady w zestawach z konsolą ?

 

Ciekaw jestem czy dałem ciała jak kupowałem PS4 w Robsonie pod koniec września..

Nie mieli na wierzchu zestawów bez gier więc zaproponowali pudełko z The Last of Us i  wyciągnęli przy mnie grę. Pad seria 211 czyli wadliwa, u nich jest spory przemiał czyli pewnie mieli świeże konsole bez gier. Jeśli już wtedy były poprawione pady, może poszliby jakoś na rękę.

 

Serwis Pram mam 5 minut od siebie, ale chyba nie wymieniają padów od ręki, oni gdzieś je wysyłają aktualnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poprawionych, jednym się ścierają po 30 dniach, innym po 31 dniach. Póki co pady to jedna wielka pomyłka, ale znajdą się gugusie którym od premiery konsoli pad się nie zepsuł(bo leży i kwiczy) , lub grają w folii na gałkach i dzielenie bronią sony ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim nic się nie działo dopóki nie kupiłem Fify ;)

 


Serwis Pram mam 5 minut od siebie, ale chyba nie wymieniają padów od ręki, oni gdzieś je wysyłają aktualnie ?

Chyba nie warto iść do Pram'u, tylko dzwonisz na infolinię Sony i przyślą do Ciebie kuriera. Jak zrobisz to przed 29 listopada, to nawet nie trzeba mieć paragonu. Zresztą wszystko opisane jest w wątku serwis/gwarancja ps4.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma poprawionych

 

 

Masz chociaż jakieś dowody na popracie swojej tezy czy tak tylko sobie paplasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poprawionych, jednym się ścierają po 30 dniach, innym po 31 dniach. Póki co pady to jedna wielka pomyłka, ale znajdą się gugusie którym od premiery konsoli pad się nie zepsuł(bo leży i kwiczy) , lub grają w folii na gałkach i dzielenie bronią sony ☺

Sorry ale teraz to pieprzysz głupoty.

Są poprawione gałki. mam w domu zepsutego pada ze starymi analogami oraz nowego wymienionego pada. Gałki już na sam wygląd są z innego materiału. Przy pierwszym kontakcie z palcami również natychmiast czuć różnicę. U mnie poprawione gałki ma seria 221.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poprawionych, jednym się ścierają po 30 dniach, innym po 31 dniach. Póki co pady to jedna wielka pomyłka, ale znajdą się gugusie którym od premiery konsoli pad się nie zepsuł(bo leży i kwiczy) , lub grają w folii na gałkach i dzielenie bronią sony ☺

no mi guma pękła jakiś miesiąc temu, a ty kupiłeś juz konsole czy czekasz na poprawione gumki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że są poprawione ale chyba w dotyku.. Parę rundek w Fife i czekam na komentarze o super nowej partii nowych gałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie będę miał Fify.

Pogram za niedługo z córką w LBP3 i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i od tego mi właśnie popękały gumki. Jak przyjdzie wymieniony pad, to sprawdzę i się ustosunkuję ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman,

Wiem wiem, - sam proponowałem ludziom zaproszenie kolegów na FIFĘ jak się pytali jak najlepiej zetrzeć gumki lub dziwili się jak innym pękają.

W każdym razie - wymieniony pad ma o wiele twardsze gumki na analogach i mając w ręce obie wersje analogów nikt mi nie będzie wmawiał że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że są poprawione ale chyba w dotyku.. 

 

No więc sam sobie zaprzeczasz, bo wcześniej pisałeś, że nie ma poprawionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poprawionych, jednym się ścierają po 30 dniach, innym po 31 dniach. Póki co pady to jedna wielka pomyłka, ale znajdą się gugusie którym od premiery konsoli pad się nie zepsuł(bo leży i kwiczy) , lub grają w folii na gałkach i dzielenie bronią sony ☺

Mi sie po prawie trzech miesiacach 211 nie starł a mało nie gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też długo trzymała pierwsza guma na analogach.

...tylko po co wałkować w kółko to samo i pisać co było kiedyś?

Zacznijmy rozmawiać o faktach:

Pierwsze serie padów miały inne gumy na analogach.

Teraz wymieniają na nowe z lepszymi gumami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×