Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko, przede wszystkim do tych którzy już grali na XO, można w becie stworzyć więcej niż jedną postać? Na start planuje pograć trochę sam a parę godzin później kumpel będzie online i chciałem zacząć z nim od "początku" na nowej postaci. Gdzieś w necie znalazłem info że na 1 koncie można mieć do 4 postaci ale nie wiem czy ta informacja dotyczy również bety?

 

Z tego co widziałem to można mieć przynajmniej dwie, dalej się nie zagłębiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pisza ze nic sie nie dzieje w becie, ze malo przeciwnikow. Pytanie czy w wersji finalnej tez tak bedzie. Chociaz ogladalem wczoqr streamy i jeden polski gracz tez mowil ze troche malo, natomiast jak ogladalem inny stream to niezla siekq byla, co chwile trafiali na jakas wieksza grupe przeciwnikow (ale to byla chyba misja). W sumie jesli DZ to strefa skazona to trudno aby tam przewijaly sie tlumy parafujace po ulicy. Mogliby zrobic wiecej otwartych budynkow z mozliwoscoa wchodzenia na dachy i poszczegolnych pomieszczen. Dodaloby to smaczku np snajper przed ktorym musielbysmy chowac sie za zaslony, a nie od tak na Jana paradowac po ulicy niczym krol miasta. Dodlabym jeszcze zastawianie pulapek i mozliwosc ich wykrywania. Rozbudowywanie baz, zbieranie grupy i zarzadzania nia ( co na wzor w mgs obline) z obrona bazy wlacznie. I jeszcze co do extraction pointow. Moim zdaniem powinna byc kara czasowa jesli nie podczepimy pod zamowiony smiglowoec lootow, tak aby za chwile nie mozna bylo pojsc w druga czesc miasta i znowu zamowic odbior tylko trzeba czekac np 15 minut, a w tym czasie wrogowie sa bardziej aktywni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Edmunt, jak cię spotkam w DZ to ci skubne plecak

D5503@Tapatalk

Mój plecak to mój plecak i trzymaj swoje lepkie rączki zdala  :P

Ludzie pisza ze nic sie nie dzieje w becie, ze malo przeciwnikow. Pytanie czy w wersji finalnej tez tak bedzie. Chociaz ogladalem wczoqr streamy i jeden polski gracz tez mowil ze troche malo, natomiast jak ogladalem inny stream to niezla siekq byla, co chwile trafiali na jakas wieksza grupe przeciwnikow (ale to byla chyba misja). W sumie jesli DZ to strefa skazona to trudno aby tam przewijaly sie tlumy parafujace po ulicy. Mogliby zrobic wiecej otwartych budynkow z mozliwoscoa wchodzenia na dachy i poszczegolnych pomieszczen. Dodaloby to smaczku np snajper przed ktorym musielbysmy chowac sie za zaslony, a nie od tak na Jana paradowac po ulicy niczym krol miasta. Dodlabym jeszcze zastawianie pulapek i mozliwosc ich wykrywania. Rozbudowywanie baz, zbieranie grupy i zarzadzania nia ( co na wzor w mgs obline) z obrona bazy wlacznie. I jeszcze co do extraction pointow. Moim zdaniem powinna byc kara czasowa jesli nie podczepimy pod zamowiony smiglowoec lootow, tak aby za chwile nie mozna bylo pojsc w druga czesc miasta i znowu zamowic odbior tylko trzeba czekac np 15 minut, a w tym czasie wrogowie sa bardziej aktywni.

Za dużo byś chciał.. skoro mamy koncert życzeń to było by fajnie jakby nie tylko pistolet miał nieskończone ammo. Zabijanie na 3-4 strzały.. W sumie taki battlefield.. A co jakiś czas ulicami przebiega struś pędziwiatr i kojot w rakietowych tenisówkach :thanks:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez zartow. Za duzo ? Mysle ze wiele udaloby sie zrobic. Nieskonczone ammo to bylaby porazka i razem z zabijaniem na 3-4 strzaly zabilaby sens mmo w grze.

Po co lvlowanie postaci, sprzetu itd skoro praktycznie kazdy headshot powinien Cie polozyc. Bez znaczenia czy masz 30lvl czy 1, czy grasz juz 300 dni czy dopiero co uruchomiles gre. Dlatego caly zamysl HP i zadawanych obrazen oraz ilosci wpakowanych naboj jest taki bo jeszcze nikt innego nie wymyslil i tego nie zrobi, bo poprostu przekladajac to na swiat tylko z ludzmi jest to nie wykonalne, bo kazde urealnienie zaklocaloby gre jako produkcje mmo. W Destiny nikt sie nie czepia ile, czym i w co trzeba strzelac bo jest w ogole nie zwiazane ze znana nam rzeczywistoscia.

Brakuje mi wiekszych wybuchow i zniszczen aut i przedmiotow w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strzał w głowę to nie zabija na raz, trochę dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili mi to na zlosc - o 13 odebranie auta z salonu ... no i co, grac czy sieszyc sie nowa bryka?  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili mi to na zlosc - o 13 odebranie auta z salonu ... no i co, grac czy sieszyc sie nowa bryka?  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Grać, auto nie zając...:P Odbierasz brykę i już testujesz ile max wyciśnie śpiesząc grać w grę:D Tylko nie zabij nikogo;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O z Białegostoku jesteś, ostatnio tam nowego Leona odbierałem w Biacomex, dobre rabaty mają

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79

Ciesz się autem, wirtualny świat to tylko dodatek w naszym życiu ;)

Tapatalk - SGS5 - CM13

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ze premiera jest za 6 tygodni, gra zapewne za 2-3 tyg. trafi do tłoczni, nie liczyłbym ze cokolwiek sie zmieni, oni te grę robią od kilku lat. Chyba ze day1 patch :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O z Białegostoku jesteś, ostatnio tam nowego Leona odbierałem w Biacomex, dobre rabaty mają

D5503@Tapatalk

Wlasnie przesiadam sie z kompakta (Fiat Bravo 1.4TJet) na Jeepa Renegade ;)

Beta zaczeka, pogram w nocy :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Nie rozumiesz w czym rzecz.

@czacha79 zapytał co zrobić, testować auto nowe czy ogrywać betę - myślę, że jak byś Ty odebrał nowe auto z salonu to zająłbyś się nim a nie grą ;)

Fakt, faktem to forum jest o innej tematyce i każdy z chęcią do niego sięga w Wolnych Chwilach... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożenie preordera w PS Store nie daje już dostępu do bety. Ma ktoś może kod? Jeśli tak to proszę o priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożenie preordera w PS Store nie daje już dostępu do bety. Ma ktoś może kod? Jeśli tak to proszę o priv.

Z pstore niema kodu dostep jest automatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja? 13 wybiła.

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 13. Lecimy testować!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ale juz mnie wyjebalo z serwera dwa razy na tutorialu hehe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pstore niema kodu dostep jest automatyczny.

ale podobno poblokowali, i juz złożenie preordera nic nie daje, przynajmniej taki nius na pssite Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? I taka sama sytuacja u mnie jak z betą Destiny. 30 minut wystarczyło, żeby wiedzieć, że takie gry to nie moje klimaty. A co do grafiki, to jest dobrze, ale downgrade kolosalny. Tyle, gra wypada z listy życzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie pierwsze wrazenia. W pracy do 16 ale po powrocie do domu testujemy mam nadzieje ze warto do zobaczenia w NY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, klimat i rozgrywka ma potencjał. Dupy nie urywa xD oby tylko nie posłuchali płaczków, którym przeszkadza ładowanie w rywala wiecej niz 3-4 kulek (no chyba, ze jakis tryb hardcore pvp szykują) i nie zapomnieli o rozbudowaniu contentu po premierze.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×