Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ku mojemu zdziwieniu prezentuje się mimo kilku mankamentów całkiem spoko. Trochę nie kumam tego korzystania z rękawiczek ubrań itp.. ale z czasem załapie o co kamon. Ale gra się dość przyjemnie takie lepsze WatchDog  :thumbsup:  w DZ jeszcze nie byłem bo nie chce się zbłaźnić. Ogarne sterowanie i może jakiegoś znajomka zawołam to razem popykamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłem nastawiony na granie na konsoli , ale niestety gra wygląda jak kupa w porównaniu do wersji PC i po dzisiejszym obadaniu grafiki na obu platformach pograłem na PC i ogólnie gra jest super . Co do płaczu ludzi ,że trzeba tonę ołowiu władować w moby to sorry ale mając odpowiednią broń można jebać moby na 1-2 strzały. Ogólnie jak ktoś się zastanawia na czym grać PC czy konsola to jednak PC , taniej i ładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętni na drużynynową rozgrywkę z headsetem w DZ dodawać do znajomych. Psn Id.: i_kill_you_pl_

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC taniej i ładniej ? ? Sorry Ale takiego pieprzenia to dawno nie słyszałem. Wyobraź sobie ze masz komp który 5 lat temu by dobry. Teraz jest sredniakiem który The Division odpala na minimalnych detalach mając 15/20 fps. Policz sobie ile kasy wydasz składając sobie PC by zagrać na wysokich ustawieniach ? ? ? Na bank coś z 3k. Więc taniej i wiele mieć PS4 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na PC taniej i ładniej ? ? Sorry Ale takiego pieprzenia to dawno nie słyszałem. Wyobraź sobie ze masz komp który 5 lat temu by dobry. Teraz jest sredniakiem który The Division odpala na minimalnych detalach mając 15/20 fps. Policz sobie ile kasy wydasz składając sobie PC by zagrać na wysokich ustawieniach ? ? ? Na bank coś z 3k. Więc taniej i wiele mieć PS4  ;)

 

No wybacz mam komputer 5 letni choć fakt faktem rok temu wymieniłem w nim grałe na 970tke ale ogólnie reszta była budżetowa 5 letnia typu i5 2500k jakaś najtańsza płyta gigabyta itp. I gra mi chodz na maksymalnych detalach. Zamówiłęm sobie preorder na ps4 bo wole grać na  ps tak było z ps,ps2,ps3, i teraz z ps4 , ale fakt faktem ps4 jest słabym komputerem ( a na pewno nie konsolą z poprzednich generacji) , każdy z nas powinien się z tym zgodzić .I po becie zmienię preorder na PC . Ale nie ważne nie pisałem tego aby srać się co jest lepsze , napisałem tylko i wyłącznie o tej grze .  Ta gra według mnie jest dużo lepsza na PC niż na konsolach .I napisałem to tylko i wyłącznie informacyjnie. OFC nie powinienem napisać ,że gra wygląda jak kupa , a że jest po prostu brzydka w porównaniu do wersji na PC.  EOT . btw FIFA jest dużo lepsza na ps 4 ;)

Edytowane przez samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Znaczniki, hud przeladowany ikonami, więcej się nie dało?

Wszystko możesz wyłączyć w ustawieniach. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na low/medium 40-60 fps na PC i się zastanawiam gdzie lepiej się mi będzie grało czy na ps4 czy na pc. Na ps4 w miarę płynnie działa gra ? i wygląda dobrze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 7 godzin gry za mną, prawie 8lvl. i jak to mam w zwyczaju na początku - grałem sam, po swojemu itp. Zaraz po ucieczce z dzielnicy z grą online gdzie totalny młyn i do teraz nie kumam o co biega, zacząłem robić misje i się szwędać. Nooo trzeba przyznać, że mają rozmach s********y ;) Miasto napakowane szczegółami, sporadycznie jakieś auto się powtarza, niech nikt nie liczy na PS4, że będzie grafa jak z W3 czy The Order, a tak rozbudowane miasto. Mnie grafa pasuje, a co ważniejsze jest KLIMAT. Zmiany pogody, pory dnia, śnieg robi swoje. Po 2-3 godzinach nieco ogarnięty już HUD i cuda wianki w "menu" i mapie. Zapowiada się raj dla "craftujących" i zbieraczy. Paczki, paczuszki, skrzyneczki, mnóstwo rzeczy do zbierania. Do tego jeszcze w samym menu niemal połowa zablokowana w becie! Nie zagrać w betę to grzech. Na chwile obecną tylko miłość do R6 Siege mnie powstrzymuje przed decyzją o zakupie. Jest potencjał!

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech nikt nie liczy na PS4, że będzie grafa jak z W3 czy The Order

A jak się ma grafika do GTA V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kupować na pc jeśli chodzi na medium w 40-50 klatkach ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma grafika do GTA V?

W GTA V tylko na PS3 grałem, więc nie odpowiem, pewnie zaraz ktoś się znajdzie, jak dla mnie jest bardzo dobrze, mam tv 65" 4k i nie ma racji kto napisze, że jest brzydka, stara czy nijaka grafa.

Czyli jednak kupować na pc jeśli chodzi na medium w 40-50 klatkach ? 

Ty tak na serio? no comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie nawet bardzo tego nie mogę zaprzeczyć.. Zastanawiam się tylko czy odwołać pre-order i czekać aż w cyfrówce będzie dostępna pełna wersja gry ze wszystkimi DLC czy kupić podstawkę i napier**lać ile wlezie.. a kiedyś tam dokupić resztę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego, czy znajdziesz znajomych chętnych do popykania online. Pomijam to, ze ta generacja jest jakimś niewypałem i lepiej kupic produkt po kilku miesiącach od premiery.

Mnie osobiście irytuje to, ze po dwóch latach od premiery widzę, ze zdecydowana większość tytułów "niedomaga" juz na starcie. Mam tu na myśli błędy, jak i zarówno poziom graficzny. Nie oczekuje od konsoli za 1,7kk Bóg wie czego, ale cholera... za szybko coś nie dają już rady ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sam , tak samo w destiny grałem dopiero w endgamie szukałem ludzi. Na bank nie kupie edycji specjalnej jak w destiny bo nie kupie kota w worku po becie , bo nikt z nas nie odpowie jak duży jest kontent po becie . Co do konsoli PS3 to była maszyna która miała potencjał na lata , PS4 to komputer i to słaby , to że mamy fantastyczne gry wynika tylko i wyłącznie z rynku ,gdzie liczy się bardziej kasa niż jakość gier. Inaczej to by był płacz i lament na obecną generacje , bo niestety PC-ty odstają i to dość znacznie od konsol ( nie licząc kasy ile się wkłada w sprzęt, bo i tak na gry wydajemy w ch. j kasy w porównaniu z graczami PC )

The Division na PS4 249, na PC   154 :/ Nic dziwnego ,ale jakościowo gra odstaje. 

Edytowane przez samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wyjść z dark zone ? przez przypadek tam wszedłem i nie wiem jak wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć przedmioty z DZ?

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Base Of Operations i stash, taka skrzynia obok tej babki z zabandażowanym okiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i uczucia mam mieszane. Ogólnie strzela się w porządku, gra wygląda i rusza się całkiem nieźle no i jest klimat, ale po wejściu do DZ entuzjazm opadł. Tam w zasadzie nie ma nic do roboty. Zaraz po wejściu (grałem solo) ubiło mnie dwóch randomów, ot tak. Później biegałem jak Żyd po pustym sklepie szukając jakichś ciekawych rzeczy do roboty i niestety nie znalazłem. Jak już ubiłem kilka mobków to poleciałem zobaczyć jak działa ekstrakcja lootu. Chaos to mało powiedziane. Helikopter przylatuje co chwilę. Ludzie w zasadzie kręcą się koło lądowiska czekając tylko aż ktoś zacznie strzelać do innych i wtedy się zaczyna pogoń za delikwentem. Normalnie jak kurczaki bez głowy. Wystarczy jeden przypadkowy strzał i już masz na ogonie całą watahę. I to tyle. Może uda mi się jeszcze sprawdzić DZ w grupie, ale na chwilę obecną zupełnie nie widzę potencjału a skoro w tym momencie jest to jedyne co potwierdzili na endgame to mój preorder zdecydowanie zostanie anulowany.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą udało wam się w DZ zdropić klucze do skrzynek i przede wszystkim otworzyć jakaś skrzynkę? Grałem ze znajomym parę godzin, jak dobił do 8 lvl to wskoczyliśmy do DZ. Najpierw szukaliśmy tych miejscówek gdzie są Ci mocniejsi przeciwnicy (z żółtym paskiem życia) znaleźliśmy w końcu kilka i oczywiście te skrzynki w każdej z tej miejscówek ale mi przy skrzynkach w ogóle nie pojawiał się żaden komunikat a kumplowi wyskakiwało info o tym że trzeba zbierać klucze, które służą do otwierania. Ale nawet jak mieliśmy już klucze to nie udało się otworzyć żadnej z 4-5 skrzyń pomiędzy którymi lataliśmy. Nie wiem czy na tych skrzynkach jest jakiś lockdown czy jak to działa... A te skrzynki tym bardziej nie dają mi spokoju że w sumie nie wiem co jest w środku, loot czy tylko kredyty DZ?

Generalnie gierka do pogrania z kimś jest całkiem przyjemna. Jak ktoś chciałby grać solo to nie ma raczej sensu, może z randomami chociaż póki co rzadko kto akceptuje zaproszenia do teamu. Moja największa obawa to ilość contentu. Jest trochę tych pierdół jak np side mission czy encounter, w pełniaku pewnie dojdzie kilka więcej nawet na tym terenie który znamy z bety ale wydaje mi się że dałoby się tam jeszcze upchać coś ciekawego. Do tego przeciwników mogliby dać w większej liczbie miejscówek, nieraz zdarza się przelot z jednego końca na drugi koniec mapy pustymi ulicami, mam tutaj poczucie trochę zmarnowanego potencjału na upchanie większej liczby przeciwników AI albo nawet "przechodniuff".

Z tego co kiedyś gdzieś słyszałem Dark Zone ma być "mobilny" i pojawiać się w różnych miejscach mapy. Jeśli to prawda to spoko bo przez jakiś czas będzie ten powiew świeżości. Co do mapy to wcale nie jest jakaś ogromna, wystarczy przebiec się kilka razy w tę i z powrotem i w zasadzie można bez problemu po niej nawigować. Załóżmy optymistycznie że dostaliśmy 1/4 mapy to na kolana to pewnie nie rzuca.

Tak czy siak grając ze znajomym bawiliśmy się całkiem dobrze, miejscami gra przypominała nam Diablo, szczególnie kiedy lataliśmy za lootem w miejscówki z tymi mocniejszymi przeciwnikami w DZ. Mam zamiar śledzić informację o tej grze i to też zadecyduję czy nie zmienię zdania, mimo wszystko na dzisiaj jestem na tak. Mimo że nie ufam Ubisoftowi to chętnie dam tej grze szansę, a czy starczy na miesiąc czy więcej to okażę się po premierze...

Co do efektu "gąbki" to w ogóle mi to nie przeszkadza, absolutnie nie czuję że psuje mi to rozgrywkę, nawet jeśli widzę że strzelam do "ludzkiego" przeciwnika a nie jakiegoś stworka z kosmosu czy innych światów fantasy. Wiadomo pewnie na poziomie 20+ albo nawet i wcześniej ten efekt jest jeszcze bardziej widoczny ale w tej chwili nawet z niebieskim LKM można żółtego gostka na 9 levelu położyć celną serią jednego magazynku (53 pociski). Ktoś pewnie powie, WTF, po postrzeleniu 53 kulami z RPK z kolesia powinna zostać papka no ale chyba nikt po tej grze nie oczekiwał realizmu, może poza jedną czy dwiema osobami w tym temacie które liczyły na grę pokroju Day-Z, niestety ta gra nawet w to nie celowała, więc też nie wiem skąd takie oczekiwania. Więc jeśli o mnie chodzi to nie jest to absolutnie problem, ba widzę to jako zaletę, bo kiedy AI padało jak muchy zaczynało momentami robić się bardzo monotonnie. A kiedy pojawili się mocniejsi przeciwnicy to i człowiek zaczął używać umiejętności specjalnych i trochę więcej się kombinowało a nie leciało na Rambo czy innego Segala :P

Co do wersji PC to ogarnijcie jak z optymalizacją, wczoraj widziałem jak ForceStrategyGaming zagrywał się na Xbox One, dzisiaj jak odpalił na PC to 2 godziny męczył się ze ścinaniem gry i jakimiś innymi cudami, przypuszczam że nie ma on "pięcioletniego kompa", zresztą sam stwierdził że jest to pierwsza gra z którą ma problemy. Oczywiście jest to beta ale po ostatnich Batmanach nigdy nic nie wiadomo jak tam na PC na premierę będzie się gra sprawiała.

Edit: Aha i jeszcze jedno, ogromna szkoda że nie dali nawet zasmakować craftingu, tym bardziej że za questy dostaje się blueprinty...

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to wiecie chyba, to że czekają na to żeby wysłać swoją paczkę z DZ do miasta to chyba dobrze, bo bronią strefy.

Myśmy przed chwilą robili zamachy z banym, wszeborem i digitalmanem na te strefy, po czym sami wysylalismy paczki ;)

A tak apropo marnego PC'ta. Weź pod uwagę to że na PC nie ma wersji pudełkowej. Kupujesz klucz w kawałku plastiku. Z 150zl za nowke robi ci się 30-40 lub nic, bo kont nikt nie kupuje, jak ktoś kupi to cud. Na PS4 odzyskasz pieniądze o ile będziesz chciał, lub wymienisz na coś innego. Rynek PC to padaka. Konsolę natomiast to coś mega, ruchomy rynek, pudelkowa wersja to pudelkowa, chcesz kupić cyfrowe wydanie w Psn to robisz nowe konto i kupujesz, a później nawet sprzedasz i to bez problemu, ew. na swoje prywatne i nie sprzedajesz.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z jakąś ekipa ;)

Psn majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co kaman w tym DZ, ubilem gościa, cos z niego wypadło ktoś inny to zebrał, tu nie ma misji żadnych ? Level postaci jest inny w całym mieście, a inny w DZ ? No i bron w sklepie przy wejściu w DZ - pokazuje mi, ze muszę mieć level 8 z miasta, a nie z DZ. W dodatku hajs z DZ. Olaboga ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W DZ nie ma misji, masz NPC w zależności od "twardości" fioletowych i żółtych .. no i innych graczy. Co do sprzętu przy wejściach trzeba mieć odpowiedni level z miasta i z DZ.. no i inna walute. Loot w DZ jest globalny.. wszystko oprócz kasy każdy może zabrać.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×