Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny "błąd" w PS + związany z testowaniem pełnych wersji gier. Normalnie one są dostępne gdzieś na 2 h a ja za to mam je dostępne na cały rok i mam trofea do tego ( w sumie fajnie :biggrin: ) Może to ktoś wytłumaczyć ???

Normalnie to są dostępne na 1 h i ani sekundy dłużej; podaj swój psnid - zobaczymy te trofiki (w wersjach testowych wpadają pucharki ale nie synchronizują się z serwerem)

Jesteś pewien, że mówisz o grach z zakładki "trial"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje Trial :)

PSN ID: Zbroch

EDIT: Faktycznie te trofea się nie synchronizują.

Data ważności miałem 30/11/2013 a teraz już po włączeniu gry i wyłączeniu zmieniło się na 30/3/2013.

Musiał być jakiś błąd w usłudze PSN. Już wszystko do normy wróciło.

Sory za spam

Pozdrawiam

Edytowane przez Siwy96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić ile zostało mi dni do końca plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczbę dni do końca obecnego okresu członkostwa

można zobaczyć, przechodząc do

PlayStation®Network > [Zarządzanie kontem] >

[Zarządzanie transakcjami] > [Lista usług] >

[PlayStation®Plus] w menu XMB systemu PlayStation

3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam pucharki w tzw. bańkach od triala 60min to czy jeśli zakupię edycję pudełkową gry to czy wystarczy odpalić grę i synchronizować z serwerem

Czy jednak trzeba kupić grę z PSStore? Bo zdobyłem w Infamous platynę (akurat brakowało mi 4 trofków, które zdążyłem zrobić 3 sek przed zakończeniem triala, czysty fart) i nie wiem czy opłaca mi się na 1 min kupować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze puscisz fula (nieistotne czy wersje ze store czy z płyty)

Pozycz od jakiegoś ziomka płytkę z gra, pusc ja, wyjdz, zsynchronizuj trofea :rolleyes:

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurde nie mam nikogo kto może pożyczyć Infamous. Trudno najwyżej kupię i sprzedam. Zobaczymy...ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju w plusie:

The Last of Us

Metal Gear Solid V

Beyond Two Souls

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gówniany maj w takim razie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam aktywować ps+ na drugiej konsoli? Mam sie zalogować na swoje konto sciagnac gry a potem przelogować sie na konto normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam aktywować ps+ na drugiej konsoli? Mam sie zalogować na swoje konto sciagnac gry a potem przelogować sie na konto normalne?

Sam już sobie odpowiedziałeś :biggrin: . Zwyczajnie się zaloguj i ściągaj gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju w plusie:

The Last of Us

Metal Gear Solid V

Beyond Two Souls

Jak mają dawać takie badziewne gry to ja przechodzę do obozu Microsoftu albo Nintendo...

A tak w ogóle czy obecna obniżka na ASBR jest jeszcze większa jak ktoś ma plusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak samo jak na pierwszej konsoli robisz , chyba powinienes wiedziec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron wstecz... i niestety nie znalazłem pewnej informacji dotyczącej ps+ i promocji "dodatkowe 3 miesiące" - być może było, ale ja nie znalazłem, nie krzyczcie ;)

A konkretnie - czy mogę kupić kod, przedłużający abonament o rok ps+ np. na allegro.pl (jest za 160 zł), wbić go w trakcie trwania promocji i zainkasować dodatkowe 3 miesiące?

Według mnie, niestety ta promocja zadziała jedynie, gdy kupię subskrypcję na psstore....ale wolę zapytać i być może zaoszczędzić parę złoty :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron wstecz... i niestety nie znalazłem pewnej informacji dotyczącej ps+ i promocji "dodatkowe 3 miesiące" - być może było, ale ja nie znalazłem, nie krzyczcie ;)

A konkretnie - czy mogę kupić kod, przedłużający abonament o rok ps+ np. na allegro.pl (jest za 160 zł), wbić go w trakcie trwania promocji i zainkasować dodatkowe 3 miesiące?

Według mnie, niestety ta promocja zadziała jedynie, gdy kupię subskrypcję na psstore....ale wolę zapytać i być może zaoszczędzić parę złoty :)

Pozdrawiam!

Tak, możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, potwierdzam. Miałem plusa do września, kupiłem roczny kod na allegro i przedłużylo mi o 15 miesięcy do grudnia 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź :)

Czyli można zaoszczędzić i otrzymać bonus - rewelacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×