Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc podmiany kolorow paska led w ps4 tzn zamiast bialego, pomaranczowy albo niebieski?Rozkrecalem konsole ale zadnych kabelkow by podmienic nie widzialem a z diod chyba 1 widzialem.

Bo to jest dioda multikolorowa (czy jak ona się tam fachowo zwie) sterowana przez program w konsoli. 

Jeśli chcesz to możesz założyć jednokolorową, ale nie wiem czy to ma sens i w ogóle zda egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam... gdzie sprawdze do kiedy mam abonament PS Plus ?? na stronce PSN nie widzę nic takiego... ?

Ustawienia, zarządzanie kontem psn i usługi, potem usługa ps plus i jest data podana

Tapatalk for Galaxy S2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam... gdzie sprawdze do kiedy mam abonament PS Plus ?? na stronce PSN nie widzę nic takiego... ?

 

W PSS wchodzimy na dowolne abo np na rok i masz info do kiedy masz wykupiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B1CwTmb.png


Na konsoli:

Ustawienia

PSN/Zarządzanie kontami

Informacje o koncie

Lista Usług

Scrollujesz do Playstation Plus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, można sprawdzić przy pierwszej lepszej grze z plusa na PS4 do kiedy jest "ważna" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit... sprawdziłem i kończy mi się w październiku. I teraz dylemat, przedłużać czy nie przedłużać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dioda multikolorowa (czy jak ona się tam fachowo zwie) sterowana przez program w konsoli. 

Jeśli chcesz to możesz założyć jednokolorową, ale nie wiem czy to ma sens i w ogóle zda egzamin.

http://www.flamingtoast.com/?product=ps4-power-light-decal-symbols-v2

 

A jednak jest mozliwosc 5zl w pl na specjal zamówienie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ale cena przysadzista :) jak za zmiane koloru tylko

Cena tak przysadzista ale w pl ludzie ktorzy maja folie na DS4 ci takie cos zrobia jak tylko poprosisz za male pieniadze ja juz tak zrobilemm i za 4zzl gosc mi wysle fioletowyi złoty pasek do ps4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola przy niektórych grach wchodzi na wyższe obroty, ale jak już wyłączę grę to w menu od razu wiatraki spadają na poziom ledwie słyszalny. Mam się o co martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę niepokoi skromna liczba exów na PS4. Przejrzałem stan obecny i plany na takie gry no i nie wygląda to różowo. Z większych produkcji, pomijając wznowienia gier z PS3, można wymienić tylko dziewięć tytułów: "Killzone: Shadow Fall", "Infamous: Second Son", "Driveclub", "Gran Turismo 7", "The Order: 1886", "Bloodborne", "Until Dawn", "Horizon: Zero Dawn" i "Uncharted 4: A Thief's End" z czego pięć miało już premierę. Ja co prawda nie mam PS4 głównie dla exów, bo konsola zastępuje mi komputer jeśli chodzi o granie i nie wiem jak wygląda teraz sytuacja z exami na Xbox One ale być może z jakichś powodów epoka exów jest już za nami?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony po prostu ma gdzieś dbanie o graczy na chwile obecną. MS pcha w exy ile może, bo wiedzą że premierę konsoli mieli chyba najgorszą w karierze, a teksty o always online czy tej całej cyfryzacji gier nie pomogły im zbytnio. Sony to wykorzystało i zgarnelo praktycznie większość rynków. Teraz liczą zyski, a gry zeszły na drugi plan.

Jak na razie jeden Horizon i Uncharted. Gdzie reszta człowiek pyta... Tyle świetnych tytułów ma Sony u siebie, a nie wykorzystują nawet 10% z nich...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem ostatnio, że konsole PS4 świetnie się sprzedają i ogólnie XbOne zaliczył raczej klapę poza Ameryką. Tym niemniej Sony nie powinno tak zlewać tematu, bo komputery PC do spółki ze Steamem też mogą stanowić dla nich konkurencję!

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest już od 10 lat na rynku i do tej pory nie zagroził konsolom. Nawet ten cały SteamBox nie będzie raczej w stanie, bo to tylko PC w innej obudowie.

PC już od dawna nie zagraża pozycji konsol. Ktokolwiek gada, że konsole umierają po prostu nie ma pojęcia o grach. W tak dobrej formie w jakiej konsole są teraz to chyba nigdy nie były. Wystarczy zobaczyć jakie zyski generują gry i jakie pieniądze pochłania marketing czy sama produkcja. Ostatni rekord to Destiny i 500 mln $, które zwróciło się na 2 dni po premierze gry.

Wracając do PC to można powiedzieć, że PC i konsole to dwa światy, niby tak podobne, ale jednak bardzo różne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rynek gier się trochę zmienił, bo pojawił się chyba już dość spory segment gier na urządzenia mobilne oraz oraz gier przeglądarkowych. Konsole stacjonarne oczywiście nie wymierają, bo chociażby ze względów wygodnictwa bardzo dużo ludzi je preferuje. Nie jestem wielkim znawcą tematyki rynku gier ale obiło mi się o uszy, że gry konsolowe królują w sprzedaży pudełkowej a gry na PC to dziś w zasadzie tylko dystrybucja cyfrowa (Steam itp.). Do tego dochodzi jeszcze problem plagi piractwa oraz to, że pewne typy gier oparte o sterowanie myszką i klawiaturą są nadal domeną PC-tów. 

 

W każdym razie przejrzałem właśnie jakie premiery gier na PS4 będą miały miejsce do końca tego roku i wybrałem te gry, które by mnie ewentualnie interesowały:

 

Until Dawn - 25 VIII
Destiny: The Taken King - 15 IX
FIFA 16 - 25 IX
Assassin's Creed: Syndicate - 25 X
Need for Speed - 5 XI
CoD: Black Ops III - 6 XI
Fallout 4 - 10 XI
Star Wars: Battlefront - 19 XI
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - 1 XII
Hitman - 8 XII
Warhammer: The End Times - grudzień

No Man's Sky - 2015(?)

 

Wiecie może, które z powyższych gier zapowiadają się jako hity?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitem ma być nowa Fifa tylko...Weź chłopie, poczytaj trochę internetów, Google i przekonasz się które gry będą ciekawe. Póki gra nie wyjdzie, nie można mówić że będzie hitem. Mad max na trailerze wyglądał bardziej fajnie, a pierwsze gameplay mnie odrzucił. Zobaczymy na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo exow bo jak w przypadku vity sony gra na dwa fronty i nie wyciąga z tego wniosków. Wtedy mając roczny sprzęt skupili sie na grach na ps4, teraz mając podobna sytuacje ich studia pracują nad grami na morpheusa, wpapowali w niego zbyt dużo kasy i teraz nie dać mu szansy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony po prostu ma gdzieś dbanie o graczy na chwile obecną. MS pcha w exy ile może, bo wiedzą że premierę konsoli mieli chyba najgorszą w karierze, a teksty o always online czy tej całej cyfryzacji gier nie pomogły im zbytnio. Sony to wykorzystało i zgarnelo praktycznie większość rynków. Teraz liczą zyski, a gry zeszły na drugi plan.

Jak na razie jeden Horizon i Uncharted. Gdzie reszta człowiek pyta... Tyle świetnych tytułów ma Sony u siebie, a nie wykorzystują nawet 10% z nich...

Jak ktoś pisał ps4 dla Sony to złoty interes. Gry będą nie martw się. Już sam TLG to megaex. NG też działa na dwa zespoły, więc chyba będzie TLOU2. Gt7 to pewnik. Santa Monica, Quantic Dream , Sucker Punch też nie śpią. Inna kwestia to kiedy będą zapowiedzi. Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisał ps4 dla Sony to złoty interes. Gry będą nie martw się. Już sam TLG to megaex. NG też działa na dwa zespoły, więc chyba będzie TLOU2. Gt7 to pewnik. Santa Monica, Quantic Dream , Sucker Punch też nie śpią. Inna kwestia to kiedy będą zapowiedzi.

 

Gry beda - ale niewiadomo kiedy.

To raczej nie ma optymistycznego wydzwieku.

 

Widzisz ja potrzegam  to tak - nie licza sie zapowiedzi, trailery, i inne tego typu rzeczy - to co sie liczy to gry (obecne na rynku). To cos  jak wrobel w garsci, ktory lepszy jest od gołębia na dachu.

TLG - ile razy zapowiadali ta gre?  ile na nia niektorzy czekaja? Ile przyjdzie im jeszcze poczekac.

NDog - owszem ale mimo wszystko czas produkcji gry trzeba brac pod uwage, niemniej akurat oni maja spory kredyt zauwania.

GT7 - obawiam sie ze powtorzy on sytuacje znana z GT5. Czyli dlugie wyczekiwanie, Prolog, troche wiecej czekania, a potem produkt ktory bedzie wymagal patchowania na potege.

QD - cisza w temacie poza portem HR i BTS

 

Tak wiec owszem zapowiedzi to jedno - ale to co mnie interesuje duzo bardziej niz zapowiedzi, trailery to po pierwsze data premiery a po drugie opinie o danej produkcji - bo nie oszukujmy sie ale czesto oczekiwania bywaja wysokie dodatkowo podkrecane przez marketing a finalnie mozemy otrzymac produkt ledwie dobry lub tylko dobry co przy rozbudzonych oczekiwaniach moze okazac sie rozczarowaniem.

 

Ale to tylko moje zdanie. 

Malo exow bo jak w przypadku vity sony gra na dwa fronty i nie wyciąga z tego wniosków. Wtedy mając roczny sprzęt skupili sie na grach na ps4, teraz mając podobna sytuacje ich studia pracują nad grami na morpheusa, wpapowali w niego zbyt dużo kasy i teraz nie dać mu szansy?

 

Gdybanie MODE ON

Wyobrazmy sobie ze Sony wcale nie inwestuje blizej nieokreslonych choc mozna sie spodziewac ze duzych kwot pieniedzy w VR. Nic nie bylo ogloszone.

Nie wiem ilu jest tutaj fanow VR, ale przyjmijmy ze VR i pare projektow jest dla PC, MS ma swoje Hololens ktore mysle bedzie potrzebowac dlugiej drogi choc to bardziej jest AR.

Sony spora kase ktora wpakowalo w VR pakuje w gry - czy to juz swoich 1st party devs, czy moze przez pozyskiwanie innych studiow, lub wspierajac ludzi z  pomyslami  a z niedoborem srodkow (jak The Chinese Room i Everybody gone....), szuka fajnych nieogloszonych jeszcze projektow z  potencjalem zeby  sypnac kasa i przejac je  jako exy lub czasowe exy.

Mozna domniemac ze mielibysmy teraz  wiecej  gier. wiecej ogloszonych gier.

I  teraz czy nie lepsze to nizli VR?

w  mojej opinii tak ale to dlatego ze jestem VR sceptykiem (raz rozgrywka, zmeczenie oczu dwa koszty VR+ps4cam to nie bedzie maly wydatek).

Gdybanie MODE OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×