Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi w multi w rankingowych meczach łączy wszystkich jak leci? Tzn diamentowych skillowych graczy łaczy z brązowymi ogólnie wszyscy wymieszani czy jednak jakoś przydziela graczy do rangi że np brązowi grają z brązowymi a diamenty z diamentami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Zauważyłem, że platyna w Uncharted 4 jest bardzo prosta, a wszystko przez pewne exploity. Bardzo dobrze, że takie "sztuczki" istnieją, bo szczerze grzechem byłoby przechodzenie 4ki na speedrunie, a jeszcze większym grzechem byłoby nie mieć platyny, zwłaszcza że w poprzednich odsłonach jestem jej posiadaczem. 

 

 

Mówisz o exploicie jak zrobić speedruna w 5 min? Działa nadal?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę. WOW! To co ND odwaliło niszczy wszystkie ich poprzednie gry z genialnym The Last of US - w mojej opinii. Piękne zakończenie. Niesamowita gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mówisz o exploicie jak zrobić speedruna w 5 min? Działa nadal?

Speedrun i sharpshooter działają nawet na wersji 1.03, crushing tylko na 1.00, ale jak ktoś ma grę na płycie, to żaden problem przywrócić wersję bez update'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do trofeum " I Accidentally All the Guns" jest jakiś spis gdzie można znaleźć wszystkie bronie? Chyba, że istnieje opcja wyboru broni po skończeniu gry bo z tego co pamiętam to w 2 części tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po ukończeniu gry możesz wybrać sobie każdą broń długą i krótką z menu po ich wykupieniu. Pojawia się natychmiast w Twoich rękach. Zabijasz jednego gościa -> zmieniasz na następną.

Oprócz tego do pucharka potrzebujesz:

  • Beczki z prochem (prawdopodobnie małej i na pewno dużej - mała tylko w rozdziale 20 w pierwszej walce, duża również tam, ale najłatwiej z rozdziale 9 podczas ucieczki)
  • Miniguna (rozdział 20 w pierwszej walce)
  • Granatu i dynamitu (dynamit w rozdziałach 8 i 9, potem są granaty)
  • Wieżyczki stacjonarnej (na poziomach trudności niższych od miażdżącego tylko jedna sztuka w rozdziale 9 podczas ucieczki, na miażdżącym już od rozdziału 8 i w kilku innych miejscach)
  • Butli z gazem, przy czym musisz zdzielić nią delikwenta w głowę atakiem wręcz, a nie wysadzić. Ja właśnie na tym utknąłem - nie wiedziałem dlaczego nie wchodzi mi trofeum i już w desperacji uderzyłem gościa butlą - a tu pucharek wpada. Butle z gazem są porozstawiane w rozdziale 8 podczas drugiej walki - tej, w której masz tuturial do cichych ataków z góry.

Generalnie rozdziały 8, 9 i 20 to wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia trofeum.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

no ja nigdy nie mialem problemow z siecia czy jakimkolwiek multi, nat otwarty a w u4 musze z 5-6 razy wchodzic w multi bo albo wywala blad ze nie mam polaczenia z psn mimo ze znajomi sa online, jestem na imprezie i wszystko smiga albo ze serwery gry sa wylaczane albo jakis inny blad i laczy sie dlugo. Jak juz sie polaczy to dziala bez zakluceń

Jeśli masz konsolę podłączoną  przez kabel to zrób, jeśli masz taką opcję przez wifi. Miałem taki sam problem ciągle mnie wylogowywało i wyświetlało na zmianę   połączenie  sieciowe odłaczone/połączone. Jak odłączyłem kabel i połączyłem  bezprzewodowo  problem od razu zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest skrzynka do losowania z tą bronią tylko, że jest zablokowana do momentu odblokowania broni bohatera, pytanie czym jest powyższa broń? Coś ciekawego można w tej skrzynce trafić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bron bohatera to jest mod do kazdej broni ktory odblokujesz jak bedziesz mial odpowiednia ilosc powalen dana bronia, ten mod daje ci 2 sloty na modyfikacje (w broniach standardowych masz tylko jeden)  o ile dobrze kojarze

 

Odnosnie gier rankingowych to lipa jest obecnie bo gralem z kolegami majac 2 bronzowa range (wczesniej wygralem 4 z 5 gier probnych), oni podczas pierwszych 5 gier wbili od razu 3 zlota a wygralismy tylko 3 z 5 meczy i teraz nie mozemy grac razem...

Nie rozumiem czemu gra nie moze dobierac przeciwnikow do czlonka druzyny z najwyzsza rangą

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Bron bohatera to jest mod do kazdej broni ktory odblokujesz jak bedziesz mial odpowiednia ilosc powalen dana bronia, ten mod daje ci 2 sloty na modyfikacje (w broniach standardowych masz tylko jeden)  o ile dobrze kojarze

 

Odnosnie gier rankingowych to lipa jest obecnie bo gralem z kolegami majac 2 bronzowa range (wczesniej wygralem 4 z 5 gier probnych), oni podczas pierwszych 5 gier wbili od razu 3 zlota a wygralismy tylko 3 z 5 meczy i teraz nie mozemy grac razem...

Nie rozumiem czemu gra nie moze dobierac przeciwnikow do czlonka druzyny z najwyzsza rangą

Ja do tego mam wrażenie, że jak się jest w II brązowej i wpada się do gry to trafia się na przeciwników z różnych lig a nie tylko tej w której jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Bron bohatera to jest mod do kazdej broni ktory odblokujesz jak bedziesz mial odpowiednia ilosc powalen dana bronia, ten mod daje ci 2 sloty na modyfikacje (w broniach standardowych masz tylko jeden)  o ile dobrze kojarze

 

Odnosnie gier rankingowych to lipa jest obecnie bo gralem z kolegami majac 2 bronzowa range (wczesniej wygralem 4 z 5 gier probnych), oni podczas pierwszych 5 gier wbili od razu 3 zlota a wygralismy tylko 3 z 5 meczy i teraz nie mozemy grac razem...

Nie rozumiem czemu gra nie moze dobierac przeciwnikow do czlonka druzyny z najwyzsza rangą

Gra dobiera levelami 3 w lewo 3 w prawo,no tak jest to bez sensu totalnie...Tym bardziej ze nie wiadomo czy na wyzszych rangach trafia sie na lepszych,bo ja majac diamentowa range czasem trafiam na nieogarow wiec.....watpie zebym trafial tez zawsze na gosci z ranga taka jaka ja mam.Czekam na levele zrobienie porzadku z leaderbords i jezeli chodzi o rozgrywke to zmniejszenie OP blindfire bo nooby lataja i nawet nie probuja celowac....

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.05.2016 o 13:44, AbovePL napisał:

Zauważyłem, że platyna w Uncharted 4 jest bardzo prosta, a wszystko przez pewne exploity. Bardzo dobrze, że takie "sztuczki" istnieją, bo szczerze grzechem byłoby przechodzenie 4ki na speedrunie, a jeszcze większym grzechem byłoby nie mieć platyny, zwłaszcza że w poprzednich odsłonach jestem jej posiadaczem. 

 

 

mogłbyś podać o co dokladnie ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w gierkę Uncharted na Androidzie? Czy te bonusy które można w niej uzyskać są wymierne i pomagają trochę w multiplayerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dudzio napisał:

Gra ktoś w gierkę Uncharted na Androidzie? Czy te bonusy które można w niej uzyskać są wymierne i pomagają trochę w multiplayerze?

 

No, ja pogrywam w gierkę od czasu do czasu. Możesz dzięki niej odblokować dodatkowe skórki dla postaci, boostery jednorazowego użytku i inne pierdółki. Boostery są przydatne, ale nie nazwał bym ich "game-changerami" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@simon broń bohatera odblokowujesz tak jak kolejne modyfikace do broni czyli musisz jej używać i zabijać.  Bron ta różni się tym że ma dwa modyfikatory ale to nie my je wybieramy tylko już są odrazu rozne w zaleznosci od broni.

@duzio jaknajbadziej mobilna gra pomaga. Mozna zyskać dopalacze i fioletowe relikty które możemy wymieniać na skrzynie z bonusami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra Naughty Dog z Ellie D. w roli glownej? Co myslicie?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra Naughty Dog z........ w roli glownej? Co myslicie?

Daj to chociaż do cholery z spojler

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Daj to chociaż do cholery z spojler

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wymskło mi się, poprawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 18.05.2016 o 14:44, AbovePL napisał:

Zauważyłem, że platyna w Uncharted 4 jest bardzo prosta, a wszystko przez pewne exploity. Bardzo dobrze, że takie "sztuczki" istnieją, bo szczerze grzechem byłoby przechodzenie 4ki na speedrunie, a jeszcze większym grzechem byłoby nie mieć platyny, zwłaszcza że w poprzednich odsłonach jestem jej posiadaczem. 

 

 

Nie pogrążaj się...potem czytam takie wypociny, bzdury i oceny trudności 3/10. Przejdź uczciwie grę, bez myków, glitchy, "dopalaczy" typu nieskończona ammo itp., filmików YT, porad z ukrytymi pucharkami, poradników gdzie są skarby, notatki itp. - WTEDY napisz, że jest "bardzo prosta". 

Edytowane przez Tomi915
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy update !

Patch 1.04

  • MULTIPLAYER
    • Fixed minor aim acceleration issue
    • Fixed a crash that occurs when carrying an object
    • Fixed a texture crash
    • Fixed party join parameters to disallow joining a party that is in matchmaking
    • Fixed Invite Only party setting to properly allow invited players
    • Fixed a crash that occurs when picking up the idol while taking cover
    • Fixed an exploit that allowed players to get into unintended areas
    • Fixed language loading issue
    • Updated Messaging on locked Customization items
    • Updated HUD so Marking only shows the arrow and not show the player's name
    • Fixed crash for Uncharted TV

 

  • SINGLE PLAYER
    • Fixed a progression stopper where an IGC doesn't trigger in Cave
    • Fixed a crash in the tower basement

 

Live Update .015 [1.04.015]

  • Increased friends list limit to show entire friends list by adding pages

UPDATE

It looks like we introduced a different party joining bug with this latest update.

Going into matchmaking and then backing out makes the game think you cannot be joined. You can easily fix this by entering Private Match. We will introduce a proper fix for this in our next patch. Sorry for the inconvenience

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pobrałem, było coś koło 80MB ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy omawiany glicz ze speedrunem działa z wersją 1.04? Przejdę grę jeszcze raz czy dwa, ale nie mam zamiaru bawić się w speedrun, żeby zdobyć platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×