Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumie cen z xo zupelnie, ale jak ktos taka potrzebe czuje zeby wrzucic to ok, podejrzewam ze niewielu cos ta cena powie tutaj, ale jest jednak kilka osob jak Ty Sith, Bart, Tsarov i chyba Verbatimek, wiec moze cel jakis jest, ale na litosc boska, jak bedziesz strugal czterotomowe posty, nie bede czytal przysiegam!!! Krotko i na temat prosze ;P szesnastek wole posluchac czasem niz poczytac

Unki jak to ze gracie sibie ze Starym Czlowiekiem, a ja nic o tym nie wiem? Co to za bunkier uprawiata?!?

Zapraszam Tadziu na pw tam Ci podam psn.Widzę ze coraz więcej wariatów i nie jestem sam dawno bym Ci zaproponował sparingi ale myślałem ze masz xboxa :laugh:

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie cen z xo zupelnie, ale jak ktos taka potrzebe czuje zeby wrzucic to ok, podejrzewam ze niewielu cos ta cena powie tutaj, ale jest jednak kilka osob jak Ty Sith, Bart, Tsarov i chyba Verbatimek, wiec moze cel jakis jest, ale na litosc boska, jak bedziesz strugal czterotomowe posty, nie bede czytal przysiegam!!! Krotko i na temat prosze ;P szesnastek wole posluchac czasem niz poczytac

Unki jak to ze gracie sibie ze Starym Czlowiekiem, a ja nic o tym nie wiem? Co to za bunkier uprawiata?!?

Miało to nie wyjsć na światło dzienne...,szkoli mnie przed spotkaniami z Tobą-powaga!!!

Kopie mi dupcię niemiłosiernie,ale staram sie odgryzać :)

Wiesz,ze zawsze swietnie nam sie grało,.tylko ja odbiegam duuuużo jeszcze od poziomu z końca 15stki by moc stawić Tobie czoła. Potrzebny był trener to za skromne 2k FP zgodził się "młody" pracować ze mną ;)

Ćwicz spokojnie i czekaj na posłańca z wyzwaniem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też nie na temat, jak Malix: pewnie obudziłem się z ręką w nocniku, ale dopiero companion odpaliłem a tam dżumbo paki.

Czyli teraz będą codziennie z przerwą na totw? Nieźle jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki trochę napisze nie na temat :biggrin: Robben chyba nie będzie drogo latał w tej edycji, Douglas Costa jest od niego lepszy, jak ktoś się zastanawia czy wydać na niego te 40 pare k to serdecznie polecam, kocur niesamowity i to w moich rękach a co dopiero u kogoś kto ogarnia tą grę :)

 

Właśnie przymierzam się do jego zakupu :D. Robben to dla mnie zawsze był jeden podstawowy problem - 2* słabszej nogi. Identycznie Hulk czy Depay. Zabójstwo kart w mojej ocenie. Przeciwnik też łatwo przewiduje, że co zrobisz Arjenem czy Memphisem? Ścinanie do środka na lepszą nogę, chyba że potrafią zewnętrzniakiem uderzyć jak Quaresma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało to nie wyjsć na światło dzienne...,szkoli mnie przed spotkaniami z Tobą-powaga!!!

Kopie mi dupcię niemiłosiernie,ale staram sie odgryzać :)

Wiesz,ze zawsze swietnie nam sie grało,.tylko ja odbiegam duuuużo jeszcze od poziomu z końca 15stki by moc stawić Tobie czoła. Potrzebny był trener to za skromne 2k FP zgodził się "młody" pracować ze mną ;)

Ćwicz spokojnie i czekaj na posłańca z wyzwaniem

 

Jest w każdej edycji fut jedna taktyka, która działa przeciwko Tadkowi. Tylko nie mów nikomu: włącz headset i z nim nawijaj,  :thumbsup:  serio, sprawdzone :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w każdej edycji fut jedna taktyka, która działa przeciwko Tadkowi. Tylko nie mów nikomu: włącz headset i z nim nawijaj, serio, sprawdzone :D

Heheh, gram z sluchawkami bez mikrofona

..a co do Unkiego to w statach ja zawsze jego gonilem :) nie sadze ze teraz bedzie inaczej.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, gram z sluchawkami bez mikrofona

..a co do Unkiego to w statach ja zawsze jego gonilem :) nie sadze ze teraz bedzie inaczej.

Ja z Tadkiem też nawijałem dwa, czy trzy razy. Niestety ja gram nocą, konsolę mam w sypialni, więc żona śpi, córka śpi, a spróbuj obudzić w nocy dwie baby. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki trochę napisze nie na temat :biggrin:

Nie mogę, nawet jak mnie ktoś skarci to muszę to napisać, ale łzy mi lecą ze śmiechu po tym jednym zdaniu :D

Pozamiatałeś bez reszty :D

 

Ten temat jest popierd...y, jak to Piachu kiedyś ujął: "tu było już wszystko, nawet o butach żony"... (czy jakoś tak) :laugh:

Ale chłopaki nie ma takiego drugiego tematu na tym forum, przyznajcie :D

 

 

Heheh, gram z sluchawkami bez mikrofona

..a co do Unkiego to w statach ja zawsze jego gonilem :) nie sadze ze teraz bedzie inaczej.

Bez mikrofonu taktyka nie działa, bo nie możesz odpowiadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tadkiem też nawijałem dwa, czy trzy razy. Niestety ja gram nocą, konsolę mam w sypialni, więc żona śpi, córka śpi, a spróbuj obudzić w nocy dwie baby. 

 

Trzeba je grzecznie przyzwyczaić do spania w Salooonie :D , ja na szczęście konsole mam własnie w salonie, ale jakos chęci na grę późnymi wieczorami nie mam, jedynie w piątek , sobotę coś tam przy bro dłużej posiedzę, jednak w 15 jak i 16 po kilku piwach nie ma opcji grać, na trzeźwo jest problem a co dopiero po %%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, @Fenixa post już gdzieś zaginał od czasu, kiedy go napisał, ale Rode, którego polecał to rzeźnik. Miałem obawy przed graniem nim ze względu na wzrost i trochę słabe podania, ale w formacji z dwoma CDM-ami niszczy. Zdążył już strzelić bramkę, ma świetną skoczność, pracowitość H/H. Polecam od siebie tę kartę. Tania bestia. Największy urok tej gry to chyba odkrywanie takich tanich rzeźników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj obudzić w nocy dwie baby. 

 

Ja, by żony nie denerwować mam ostatnio inny sposób...

Pytam - oglądamy Na Wspólnej?

Oglądamy...

Ona do monitora, a ja lecę do konsoli... I komentuje te bzdury co ogląda grając FUT.

Pierwsze dwa razy była zdziwiona ale teraz już norma...

I tak umiejętnie dobieram słowa, że nie wie czy komentuje to co się dzieje na boisku, czy to co w serialu. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heheh, gram z sluchawkami bez mikrofona

..a co do Unkiego to w statach ja zawsze jego gonilem :) nie sadze ze teraz bedzie inaczej.[

Ehhhh,ta wrodzona Twoja skromność.

Pamięć mam dobrą,choć 42 wiosny na karku i tylko raz udało mi sie zdobyć puchar w naszych wielu,wielu spotkaniach towarzyskich :)...,no może dwa-nie więcej ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopaki nie ma takiego drugiego tematu na tym forum, przyznajcie :D

Dlatego tylko tutaj pisze, a inych tematow nawet nie czytam/zagladam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy coś Ci droplo.

Zagrałem za 60 zikq draft plus te paczki jumbo

Draft na zawodowcu przegrałem w pierwszym meczu z chinczykiami z chinskiej ligi w karnych wiedziałbym zagrałbym na najniższym :)

Nagroda 3 paczki srebrne plus złota jakieś tam śmieci

Reszta na paczki jumbo z jednej wypadł mi Toni Kross , pewnie dla was słabiak ale akurat mam skład hiszpanski to i tak bedzie najlepszy mój zawodnik reszte sprzedam i kupię Jacksona Martineza do Ifa agirrexte na ataku .

Generalnie spoko wiecej sie nieraz wydaje przez wieczor ale juz chyba wiecej sie nie skusze na ten draft :) Ea musi na tych trybach zarabiać niesamowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, @Fenixa post już gdzieś zaginał od czasu, kiedy go napisał, ale Rode, którego polecał to rzeźnik. Miałem obawy przed graniem nim ze względu na wzrost i trochę słabe podania, ale w formacji z dwoma CDM-ami niszczy. Zdążył już strzelić bramkę, ma świetną skoczność, pracowitość H/H. Polecam od siebie tę kartę. Tania bestia. Największy urok tej gry to chyba odkrywanie takich tanich rzeźników.

Dlatego zamiast parcia na 1 lige postanowilem wlasnie posprawdzac te tanie karty, na razie z Bundesligi a pozniej moze z innych lig. Co mi wpadnie w oko to wam tu przedstawiam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamiast parcia na 1 lige postanowilem wlasnie posprawdzac te tanie karty, na razie z Bundesligi a pozniej moze z innych lig. Co mi wpadnie w oko to wam tu przedstawiam ;)

 

Informuj, informuj ;). Douglasa Costę ogrywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tylko tutaj pisze, a inych tematow nawet nie czytam/zagladam

Lajki mi się skończyły, ale dzięki za poparcie ;)

 

Btw. Twoje posty i tak najwięcej wnoszą tu ostatnio jak za dawnych lat. Bez wazeliny :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do jego zakupu :D. Robben to dla mnie zawsze był jeden podstawowy problem - 2* słabszej nogi. Identycznie Hulk czy Depay. Zabójstwo kart w mojej ocenie. Przeciwnik też łatwo przewiduje, że co zrobisz Arjenem czy Memphisem? Ścinanie do środka na lepszą nogę, chyba że potrafią zewnętrzniakiem uderzyć jak Quaresma.

Bier go poki tani, jak bedzie tak gral jak do tej pory to predzej czy pozniej ifa dostanie, balem sie ze slaby fizycznie i mi go zjedza sila na boisku ale potrafi sie utrzymac pod presja, neymar u mnie gania na drugiej stronie i gorzej mi sie nim gra czesto sie wywracaa po starciu z obronca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuj, informuj ;). Douglasa Costę ogrywałeś?

Dopiero zbieram.. Karty wisza, mam 26k aktualnie ale priorytetem jest Vidal, pozniej Costa. Sponsora nie mam(HAHAHAH) chociaz mialem propozycje rozne jak streamowalem/wrzucalem na YT, ale stwierdzilem, ze nie - to nie dla mnie - czasami mi Foxter pomagal, za co gorace dzieki jeszcze raz(no homo ;)) wiec trzeba jakos sobie radzic.A jego tania alternatywa moze byc Vargas/Volland. Gorzej z lewa flanka, tam tylko drewniany Kostic i Caligiuri, ktory czasem pozytywnie zaskoczy.

Lajki mi się skończyły, ale dzięki za poparcie ;)

Btw. Twoje posty i tak najwięcej wnoszą tu ostatnio jak za dawnych lat. Bez wazeliny :P

E tam, ja tylko pisze jak jest ;> Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z bundes strasznie brakuje Mkhitariana na cam, cala 15 mi tam gral i byl kozacki, teraz nie moge znalezc alternatywy, gram Raffaelem if ale to nie to, jak znajdziecie cos ciekawego to sie poochwalcie, Junuzowic mi nie podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z bundes strasznie brakuje Mkhitariana na cam, cala 15 mi tam gral i byl kozacki, teraz nie moge znalezc alternatywy, gram Raffaelem if ale to nie to, jak znajdziecie cos ciekawego to sie poochwalcie, Junuzowic mi nie podchodzi

Zawsze mozesz dac go tam z pozycja LM, ja tak gralem Iniesta w 13. Nie bylo roznicy w ogole. Sprobuj moze Max Kruse, mi sie nim fajnie gra.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zbieram.. Karty wisza, mam 26k aktualnie ale priorytetem jest Vidal, pozniej Costa. Sponsora nie mam(HAHAHAH) chociaz mialem propozycje rozne jak streamowalem/wrzucalem na YT, ale stwierdzilem, ze nie - to nie dla mnie - czasami mi Foxter pomagal, za co gorace dzieki jeszcze raz(no homo ;)) wiec trzeba jakos sobie radzic.A jego tania alternatywa moze byc Vargas/Volland. Gorzej z lewa flanka, tam tylko drewniany Kostic i Caligiuri, ktory czasem pozytywnie zaskoczy.

 

Dokładnie, u mnie handel też kompletnie siadł w ostatnich dniach/2 tygodniach (?) od kiedy HH się zaczęły pojawiać.

 

Bier go poki tani, jak bedzie tak gral jak do tej pory to predzej czy pozniej ifa dostanie, balem sie ze slaby fizycznie i mi go zjedza sila na boisku ale potrafi sie utrzymac pod presja, neymar u mnie gania na drugiej stronie i gorzej mi sie nim gra czesto sie wywracaa po starciu z obronca

 

Wziąłem i jestem spłukany co do centa, nie licząc tego co wisi na liście transferowej ;). Diekmeier na prawą obronę jest strasznie drewniany, 63 agility robi problem tej karcie. Po łacie zauważyłem, że zwinność u bocznych obrońców stała się bardzo ważna, tak żeby mogli podążać za ruchami dynamicznych skrzydłowych. Co gorsza, Piszczek, nad którym się zastanawiałem ma identycznie słabe agility jak Niemiec. 

Pozostaje wybór - Piszczek lub Opare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam Diekmajera i jest tak jak piszesz strasznie malo zwrotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, używacie w ogóle R1 w obronie? Kompletnie nie wiem jak bronić w tej edycji, przeciwnicy mijaja mnie jak tyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, używacie w ogóle R1 w obronie? Kompletnie nie wiem jak bronić w tej edycji, przeciwnicy mijaja mnie jak tyczki.

 

L2 - jockey movement. Zacząłem się tego uczyć jak rywale próbują sprintu ze skrzydła i jest coraz lepiej. I przede wszystkim, unikać sprintu w środku boiska za przeciwnikiem, bo Cię z łatwością ominie i robią się dziury. Wiem że łatwo powiedzieć, sam się uczę, ale mało sprintu, obrona pomocnikami i napastnikami, w ostateczności obrońcami (żeby nie robić wspomnianych dziur). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×