Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ta... CR7 kogoś wczoraj mocno wkurzył.

 

2lm5klh.jpg

Z tego co zauważyłem to na xboxie dużo łatwiej trafić drogą kartę w dobrej cenie niż na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być Neymar, jest Żezol...

 

Tak jak napisałem - jak widzicie drogą kartę która ma niską cenę i nie schodzi to w 80% przypadków pojawią się dwie kolejne, bierzecie najtańszą, po 15 minutach nie ma żadnej i wstawiacie normalną/zawyżoną cenę... I schodzi... Wczoraj na 96 S., zarobiłęm tak jakieś 450K-500k w 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to w obronie robisz jeden błąd. Zostawiasz za dużo miejsca dzięki czemu przeciwnik ma kilka wariantów praktycznie za każdym razem.

No właśnie jak to zniwelować? Czasami obrońcy biegają jak chcą. Przełączanie zawodników na l1 nie zawsze działa jak powinno na analogu podobnie. Czy w customie zmniejszyć team width, chociaż ja i tak latam bez customu. Wczoraj dałem ten od Jukeza i rożnicy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to na xboxie dużo łatwiej trafić drogą kartę w dobrej cenie niż na ps4

Dokładnie na tej platformie o zarobek o wiele ,wiele łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal handlujecie kontraktami? Po ile schodzą i które?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na XO, piątek sobota złote schodziły na pniu za 300... Na licytacjach 400-450... BN.

Zwykłe 250-300. 

Co oznacza, że handlarze szykują wzrost cen kontraktów. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie wystawiam kontrakty +13 po kilka sztuk od 400 coins i schodzą każdego dnia praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze zawrqcam znowu glowe, ale to co dzieje sie od kilku dbi z fifa infut to jakis dramat. Ciagle wywala, rozlacza :/b74731ca669c94c747496e6fb576f0b6.jpg

Tapniete z OnePlus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze zawrqcam znowu glowe, ale to co dzieje sie od kilku dbi z fifa infut to jakis dramat. Ciagle wywala, rozlacza :/b74731ca669c94c747496e6fb576f0b6.jpg

Tapniete z OnePlus One

Jak masz podpiętą konsolę do netu? Wifi, czy kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kabel.

Tapniete z OnePlus One

49d22a145b08dc8b083738fff7a92428.jpg

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel.

Tapniete z OnePlus One

49d22a145b08dc8b083738fff7a92428.jpg

W tyg kumpel miał to samo. Potem przerodziło się to w brak możliwości do zalogowania się na serwery EA. W akcie desperacji odpiął kabel i połączył się przez WiFi. I nagle wszystko się naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tyg kumpel miał to samo. Potem przerodziło się to w brak możliwości do zalogowania się na serwery EA. W akcie desperacji odpiął kabel i połączył się przez WiFi. I nagle wszystko się naprawiło.

Dziwne ale sprawdze :)

Tapniete z OnePlus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga też zmiana konsoli :D

Trolololololo :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to zniwelować? Czasami obrońcy biegają jak chcą. Przełączanie zawodników na l1 nie zawsze działa jak powinno na analogu podobnie. Czy w customie zmniejszyć team width, chociaż ja i tak latam bez customu. Wczoraj dałem ten od Jukeza i rożnicy nie było.

Trudno powiedzieć jak :) Ja mam team width na 45. Często robię 2, 3 kroki do przeciwnika bez zamiaru dobiegnięcia, tylko po to, żeby przełączyć się na innego albo cofnąć, ewentualnie włączć jockey, zależy od miejsca i sytuacji. To potrafi zdezorientować i wywiera presję. Dodatkowo używam dość często presingu kolegi z drużyny samemu próbując odciąć najbardziej prawdopodobnego adresata podania, jak się to dobrze wykona to piłka nasza :), ale z tym trzeba ostrożniej, bo można dziurę w obronie wybić kolosalną sobie.

Pomaga też zmiana konsoli :biggrin:

Trolololololo :P

Brakuje przycisku "Nie lubię tego" :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal handlujecie kontraktami? Po ile schodzą i które?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja kupuje +13 po 150 na licytacjach (przed chwila na 50 zalicytowanych kart 40 udało się kupić) i sprzedaje po 300 coins. W tygodniu schodzi po kilkadziesiąt sztuk na dzień w weekend sporo ponad 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... CR7 kogoś wczoraj mocno wkurzył.

 

2lm5klh.jpg

 

OMG, jak Ty go za taką cenę wyłowiłeś? :O I kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy waszej, wieczorze moim...

Czasem dziwne rzeczy ludzie robią...

Europa pijana, mało ludzi na rynku, jak ktoś ma ciśnienie i mu karta nie schodzi, bo droga to zaniża... Zaniża, zaniża... A jak się uda i nikt nie szuka akurat karty za 2 5/600 000, to bach...

Ale tutaj ewidentnie się pomylił, obstawiam, że 9 z 0... pomylił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylił i to grubo. Trafiłeś super deala. 2.4kk za niego BIN to najniższe co widziałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farfocle Hulka poniżej,  opanować 2-3 tricki i gra staje się przyjemniejsza :D dla funu zrobiłem fitness Brasil za +/- 15k i gra się nimi przyzwoicie, Diego na CAM super sprawa, 4 gwiazdki, do tego podania mega. Na początku miałem w napadzie Texiere i Pato, ale była tragedia, zmiana na Hulka z Jonasem i jest ogień !!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farfocle Hulka poniżej, opanować 2-3 tricki i gra staje się przyjemniejsza :D dla funu zrobiłem fitness Brasil za +/- 15k i gra się nimi przyzwoicie, Diego na CAM super sprawa, 4 gwiazdki, do tego podania mega. Na początku miałem w napadzie Texiere i Pato, ale była tragedia, zmiana na Hulka z Jonasem i jest ogień !!

https://www.youtube.com/watch?v=kN721A00QKA

https://www.youtube.com/watch?v=ltEfiKa3AvE

Kopsnij skład

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/316899

 

tak jak napisałem, lekko, tanio i przyjemnie, można zrobić zmiany, Marcelo , Ramires etc.... jednak nie chciałem robić paki , tylko tanim kosztem a zarazem ,żeby było kim pograć. Hulk to jest potwór, w podstawie mam Lewego i moim zdaniem do pięt mu nie dorasta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk od wyjścia fut, na karcie dobry, na boisku flak :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Bruno Peres lepszy od Lichsteinera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×