Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila przyszedl kurier z moim Bioshockiem i powiem jedno Bioshock zmiażdzył mi jajca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś Bioshock'a, nie wiem co mnie napadło i jestem, jak na razie, negatywnie zaskoczony. Nie pasuje mi celowanie, wiele rzeczy właściwie mi nie pasuje :P Ale zobaczymy co będzie dalej, może się gra w jakiś sposób rozkręci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem dziś Bioshock'a, nie wiem co mnie napadło i jestem, jak na razie, negatywnie zaskoczony. Nie pasuje mi celowanie, wiele rzeczy właściwie mi nie pasuje :P Ale zobaczymy co będzie dalej, może się gra w jakiś sposób rozkręci :rolleyes:

Grałem tylko w demo ale planuje zakupić pelna wersje i co Ci nie pasowało w celowaniu? Nie zauważyłem jakiś strasznych problemów z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem tylko w demo ale planuje zakupić pelna wersje i co Ci nie pasowało w celowaniu? Nie zauważyłem jakiś strasznych problemów z tym...

Też grałem w demo i nie było problemów. Moje odczucia to efekt 2-tygodniowej przerwy od FPS-ów. No i taktyki, bo próbowałem grać na odleglość, a to był raczej zly pomysł.

Gra jest ''wyczepista'', graficznie O.K., dźwiękowo..., no idealnie, chciało by się napisać zaje... Po opanowaniu walk, gra jest lekka, przyjemna, trofea, co ciekawe, nabijaja się dosyć wolno. Nie to co BP, gdzie w kilka godzin nabiłem 30 trofeów ;o . Woda nie zachwyca, oczywiście powód jest tylko jeden - Resistance 2, tam to jest woda! No i ostatnio włączyłem po raz wtóry Uncharted, a tam H2O też niczego sobie. Bronie są świetne, drażni mnie to, że nadal mam tylko dwa miejsca na moce. Na plus idzie też sposób w jaki poznajemy lokacje. Mi on się bardzo podoba, to od nas zależy, czy najpierw wejdziemy do pokoju z ''martwymi'', czy do pokoju... yhmm, nieważne. Animacja świetna, scenki też, radio ok, choć i tak go nie słucham :whistling:

Fajna sytuacja mi się przydarzyła, bo był Big Daddy, a ja zanim do niego dotarłem, wystrzelałem wszystkie miny, bo się go nie spodziewałem. A save'a nadpisałem nad poprzedniego. No i próbuję, 10 razy i szlag mnie trafia. ''Spróbuję przejść koło niego po cichu''. Smyram więc wokół i w ten oto cudowny sposób, staję się uszczęśliwionym człowiekiem. Nie na długo, bo zaślepiony swoją ''wygraną'' dostałem kulkę w łeb od tyłu, i od nowa. Na szczęście tatuś nie zabija.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid tylko utwierdzasz mnie w opinii że warto kupić tą gre:) Dzięki wielkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid tylko utwierdzasz mnie w opinii że warto kupić tą gre:) Dzięki wielkie:)

Żaden problem, to przyjemność sugerować innym kupno gry, która jest tak świetna. Dzisiaj mam zupełnie inną opinię o tej grze niż wczoraj. Bo wczoraj była świetna, a dziś jest jeszcze lepsza. Dopracowanie powala i jak grasz, czujesz, ze pieniądze, które poleciały na tą grę wydałeś w najlepszy sposób, jaki tylko był możliwy, bo wiesz, że developerzy odwalili kawał dobrej roboty i, i ty możesz dołączyć swoją cegiełkę, która ''pójdzie'' w dalszy rozwój firmy i z radością możesz oczekiwać Bioshock'a 2, bo jest tylko jedno wyjście: Jeżeli ją kupisz, zagrasz w kolejny hit! :happy:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze krotko ......

Gre wyporzyczylem w srode o 20 pierwszego dnia sonczylem grac o 5 rano wstalem o 11 i caly dzien i o 3 rano skonczylem gre :))) Gra jest wypas dawno sie nie wkrecilem w zadna gre tak ostro, malo tego nie lubie gier z pierwszej osoby na konsoli (od tego jest myszka i klawaitura) ale gra rozwala doslownie. Polecam naprawde. Fajny klimat, fajna fabula no i akcja :))

Jeden minus jak dla mnie to ze taka krotka :P )) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli gram. Dzisiaj przeszedłem na Medium, teraz zaczynam Survival grać. Już sam początek masakra, będzie ciężko bez Vita Chambers przejść, ale będziemy walczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy sposób by przejść bioshoscka bez vc, to korzystać z plazmidów zamrożenia i elktryki, iść przed siebie, wszystko unieruchamiać i znowu iść. Tak grę przeszedłem. Ogólnie to zabiłem tam tylko czterech big daddies i wystarczyło. Polecam też dużo sejwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a te radyjka to muszę zbierać od nowa, czy tych co zebrałem, przy ponownym przechodzeniu gry, nie bedzie? Tzn. czy zostaną tylko te, co przegapiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale jak przejdzesz i nie zbierzesz ich to bedzesz musial od nowa zbierac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale jak przejdzesz i nie zbierzesz ich to bedzesz musial od nowa zbierac...

Bedzie trzeba włączyć na Easy, i bez zabijania Daddy'ich, zebrać wszystkie radyjka. A jest możliwość, aby dowiedzieć się, czy zebrałem już wszystkie radyjka w danej lokacji? Jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tez cos od siebie :)

Gra jest naprawde kozacka.Kolejne,dobrze wydane $$ Masa broni,plasmidow i innych bajerow-nie wiadomo z czego strzelac :) Ogolniie gra jest fajnie rozbudowana pod wzgledem lokacji.Mozna od razu isc za strzalka do odpowiedniego goal'a ale po co? Zwiedzac mape i szukac wszystkiego co sie da!!bez tego to gra bedzie o wiele krotsza. Tworcy gry naprawde wlozyli w nia sporo pracy, a sam pomysl tez niespotykany. Gram w nia juz kilka dobrych dni i jeszcze niei skonczylem - niei ze jestem lama:P tylko czlowiek tez ma inne obowiazki :)

Podsumowujac: ktos kto nie gral a lubi Fpsa w dziwnym klimacie to POLECAM.Zacytuje tutaj pewnego pana-imienia nie pamietam,ale jakis gosc z gazetki o konsolach,nr w ktorym recenzowal Pandemonium 2 (czyli w tamtym wieku) :) "Ta gra jest zakrecona jak faworek w tlusty czwartek"!! :) A propo faworkow to juz jutro :)

P.S. Fabuly nie kumam zbytnio,bo gadaniny jest od cholery czyt. radyjek do zebrania i inf w nich zawartych,ale pomiimo tego gra sie zajeboiscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co grali lub mają Bioshocka.

Czy da się zmienić ustawienia pada, żeby strzał był po R1 zamiast pod R2? Prawdę mówiąc uzależniam od tego kupno :)

Dzięki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie da się zmienić strzału w grze.

W Bioshocku w ogóle nie można zmienić żadnych ustawień pada z wyjątkiem zwiększenia/zmniejszenia czułości oraz odwrócenia osi Y.

pozdro

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pomyślę w związku z tym nad zakupem, bo "cyngle" w sixaxisie są mocno niehalo, nie wspominając o przyzwyczajeniach z innych gier. Grając w demko miałem gigantyczne problemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Pomyślę w związku z tym nad zakupem, bo "cyngle" w sixaxisie są mocno niehalo, nie wspominając o przyzwyczajeniach z innych gier. Grając w demko miałem gigantyczne problemy :(

E tam, z początku trochę problemów jest, ale potem to już bajka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta kazdych pieniedzy dawno nie wciagnelem sie tak w zadna gierke teraz juz tylko zostaje usmiech jak mysle o Bioshocku ... za szybko go przeszedlem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłem na poziomie Survivor. Na tym poziomie gra nabiera innej jakości. Ciągła walka o przetrwanie, brak pieniędzy, apteczek coś pięknego. Rzuciłem się na dodatek i po pierwszych próbach widzę, że kolejnych kilka nocy zarwę. Trudne, trudne i jeszcze raz trudne. Masa główkowania i czystych umiejętności. Esencja grywalności :D

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Esencja grywalności :D

No to doradź, czy lepiej zabijać siostrzyczki, czy je oszczędzać w celu łatwiejszego ukończenia gry na Survivor bez Vita-Chamber'y? Trzeba się będzie wziąć, bo od razu 3 złota wpadną/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill to jest tytuł o którym nasze wnuki będą się uczyć w szkole, nie pozwól byś w przyszłości zapytanie przez nie o bioshocka powiedział, że nie grałeś, bo strzelać nie umiałeś ;) BUY IT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to doradź, czy lepiej zabijać siostrzyczki, czy je oszczędzać w celu łatwiejszego ukończenia gry na Survivor bez Vita-Chamber'y? Trzeba się będzie wziąć, bo od razu 3 złota wpadną/

Ja zabijałem, bo wpada 2 razy więcej Adama :P ale ogólnie przez całą grę na Survivor zabiłem może 2-3 siostrzyczki. Ogólnie im dalej dla mnie tym łatwiej było. Jak masz już kuszę to sobie ją ulepsz, strzał z elektryczności i headshot. Każdy typek ginie za 1 strzałem. Ciśnij ciągle za strzałką, nie kręć się nie potrzebnie, a będzie dobrze. Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×