Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecę Alien Izolacja.

Dla mnie pozycja obowiązkowa. Ostatnio kupiłem w biedronce za 79zł i to bogatszą wersję Nostromo :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Alien Izolacja.

Dla mnie pozycja obowiązkowa. Ostatnio kupiłem w biedronce za 79zł i to bogatszą wersję Nostromo :)

 

Ale pytanie bylo o EXy, kolego.

 

I masz jeszcze Until Dawn - gra raczej nowsza, ale ceny ma już dość atrakcyjne...

 

@Grandy111 - kolega kloose slusznie napisal o Until Dawn ceny w PL z tego co widzialem wahaja sie w przedziale 120-140pln za nowke. Jesli tylko lubisz/nie masz uczulenia na interaktywne doswiadczenia gdzie nieco malo gry w grze (jak np Heavy Rain) to polecam. Jak do tej pory UD jest jedna z wyzej  ocenionych przeze mnie gier. Obawialem sie tego calego motywu teen horror, ale niepotrzebnie, dosc szybko zaakceptowalem schemat.

 

I jeszcze od siebie dorzuce cos co mozesz darmo wyprobowac: Tearaway Unfolded - pobierz demko z PSS i sprawdz - przyznam ze mnie demko  przekonalo (mimo iz to produkcja  kierowana do mlodszych graczy) moja kobiete demko w pelni kupilo - wiec jak tylko pojawila sie promocja (69pln pudelko) to nabylem gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje. Z pewnością Infamous, The Order i Until Dawn (Heavy Rain było dla mnie bardzo dobrą grą) zakupię. 

 

Co do Tearaway. Kupiłem bundle właśnie z tą grą, ale po sprawdzeniu dema, grę od razu sprzedałem. Natomiast Little Big Planet 3 przekonało mnie podobnie jak Ciebie Tearaway. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą grę kupić ? 
- Battlefield Hardline
- Call of Duty Advance Warfare 

 

Zależy mi na singlu, a mulit to jako dodatkowa rozrywka. 

Chyba że nie warto obu gier brać pod uwagę jako sigla to też o takie info proszę. 

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś wybrał gry pod singla...

Jeśli chcesz strzelanke pod singla to już prędzej Fallout się nada.

Chyba, że szukasz gry, gdzie po prostu lecisz przed siebie i strzelasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same gry jakie mam w domu mają singla ,a przydało by się coś z multi.

No mam jeszcze Killzone ,ale ta gra już ma swoje lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą grę kupić ? 

- Battlefield Hardline

- Call of Duty Advance Warfare 

 

Zależy mi na singlu, a mulit to jako dodatkowa rozrywka. 

Chyba że nie warto obu gier brać pod uwagę jako sigla to też o takie info proszę. 

 

Ja COD AW polecam - singiel bardzo dobry i wciągał choć wiadomo, że to zalatuje CODem na kilometr (skrypty, mechanika) to jednak jest po prostu dobre. Po AW spodziewałem się dobrego singla w BO3 i niestety się zawiodłem :D

historia opowiedziana w hardline jest niezła też i IMO warto to ograć bo normalnych FPSów tyle co nic na konsole teraz.... 

 

IMO CODAW > BFHardline

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła, że kupię COD AW a że 69 zł to nie majątek więc się skusiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam w sprawie Destiny Edycji Legendarnej. Pomijajac jej niska cene (139 zl) to jesli zakupie ja teraz i odpale na swojej PS4 to czy zaczynajac od zera przechodze cala fabule+ szukam ludzi na rajdy te wczesniejsze (czy istnieje szansa znalezienia czy wszyscy dawno siedza na 40 lvl?) i powoli ekspie sobie do 40 lvl czy tez klikam jakis magiczny guzik i wbijam 40 lvl od razu (tak jak np to ma miejsce w WOW'ie)? Czy gra ma obecnie jakis potencjal przy graniu z HS (niestety moi znajomi maja jedynie Destiny podstawke wiec do 20 lvl chcialbym grac z nimi, a pozniej poszukac kogos innego do wspolnej gry)?

Gram tak max 2 h dziennie i nie jestem przekonany czy to gra dla mnie. Tyle tylko co czytalem recenzje tutaj i czytalem ze sporo sie zmienilo na plus dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam w sprawie Destiny Edycji Legendarnej. Pomijajac jej niska cene (139 zl) to jesli zakupie ja teraz i odpale na swojej PS4 to czy zaczynajac od zera przechodze cala fabule+ szukam ludzi na rajdy te wczesniejsze (czy istnieje szansa znalezienia czy wszyscy dawno siedza na 40 lvl?) i powoli ekspie sobie do 40 lvl czy tez klikam jakis magiczny guzik i wbijam 40 lvl od razu (tak jak np to ma miejsce w WOW'ie)? Czy gra ma obecnie jakis potencjal przy graniu z HS (niestety moi znajomi maja jedynie Destiny podstawke wiec do 20 lvl chcialbym grac z nimi, a pozniej poszukac kogos innego do wspolnej gry)?

Gram tak max 2 h dziennie i nie jestem przekonany czy to gra dla mnie. Tyle tylko co czytalem recenzje tutaj i czytalem ze sporo sie zmienilo na plus dla tej gry.

Ogólnie , gra jest kapitalna ., jednak jezeli piszesz ,że nie masz znajomych co w tą grę grają to bym sobie odpuścił . To nie jest wow gdzie jest rozbudowanych aspekt społeczny i szukanie ludzi na Rajdy oraz inne aktywoności typu trials wymaga przeglądania FB itp . aby znaleźć ludzi do grania w szczególności jeżeli zaczynasz od zera a ludzie na tym etapie mają 3 postacie po 310+ lighta. Oczywiśćie jak będziesz siedział i szukał  to ok wkońcu znajdziesz , ale ja sobie darowałem po 1,5 miecha grania , ogólnie gra super ale bez ekipy szukanie ludzi na NF , rajd iitp to nie dla mnie . ( skończyłem przed ubiciem Oryxa na hardzie tak btw. )

Edytowane przez samone3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie , gra jest kapitalna ., jednak jezeli piszesz ,że nie masz znajomych co w tą grę grają to bym sobie odpuścił . To nie jest wow gdzie jest rozbudowanych aspekt społeczny i szukanie ludzi na Rajdy oraz inne aktywoności typu trials wymaga przeglądania FB itp . aby znaleźć ludzi do grania w szczególności jeżeli zaczynasz od zera a ludzie na tym etapie mają 3 postacie po 310+ lighta. Oczywiśćie jak będziesz siedział i szukał  to ok wkońcu znajdziesz , ale ja sobie darowałem po 1,5 miecha grania , ogólnie gra super ale bez ekipy szukanie ludzi na NF , rajd iitp to nie dla mnie . ( skończyłem przed ubiciem Oryxa na hardzie tak btw. )

 

Hej dzieki za szybka odpowiedz- a powiedz mi jeszcze prosze czy system Sony Community nie przyczynil sie do rozwiazania tego problemu? Jestem zdecydowanie osoba "kontaktowa" wiec przegladanie FB/spolecznosci Sony mi nie przeszkadza. Moment w ktorym skonczyles kompletnie mi nic nie mowi- kompletnie nie wiem o co w tej grze chodzi poza recenzjami. Szukam strzelanki z elementami rpg a darmowy Warframe mi sie troche przejadl gdyz kompletnie nie lubie systemu mele fighting w tej grze (i jeszcze kilka minusow ale nie ma co sie tu rozpisywac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to w końcu znajdziesz ekipę, z którą będziesz grał na co dzień. Zawsze możesz się zapisać do klanu. Jest forum,  teraz jak jeszcze są społeczności to szukanie ekipy powinno  być prostsze. Wiadomo, że jak masz swój skład zgrany z którym się znasz to lepiej, ale ludzi  do wspólnej gry też można spokojnie poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Sherlock Holmes: Crimes and Punishment ? Czy może lepiej wybrać jakoś inną grę w podobnym stylu, o ila jakaś jest ? 

 

Ps. ten Sherlock jest w ogóle dostępny gdziekolwiek w polskiej wersji językowej, czy wyszła tylko po angielsku?

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Sherlock Holmes: Crimes and Punishment ? Czy może lepiej wybrać jakoś inną grę w podobnym stylu, o ila jakaś jest ? 

 

Ps. ten Sherlock jest w ogóle dostępny gdziekolwiek w polskiej wersji językowej, czy wyszła tylko po angielsku?

Z tego co się orientuje to jest tylko angielski i to raczej wymagany taki angielski na całkiem przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to w końcu znajdziesz ekipę, z którą będziesz grał na co dzień. Zawsze możesz się zapisać do klanu. Jest forum,  teraz jak jeszcze są społeczności to szukanie ekipy powinno  być prostsze. Wiadomo, że jak masz swój skład zgrany z którym się znasz to lepiej, ale ludzi  do wspólnej gry też można spokojnie poznać.

 

Dzieki za info, pogadalem troche z ludzmi z Destiny na Sony imprezie i skutecznie odradzili mi ta gre z racji na podejscie Bungie do graczy, oraz mocne nastawieniena farming. Obecnie wiec chyba poszukam do co opa z kumplem czegos innego- klania sie dying light (chodz tutaj nie wiem czy nie lepiej zaczekac do 9 lutego i za 199 zl zakupic nowa wersje ze wszystkimi dodatkami) a teraz ograc Trine Bundle.

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, pogadalem troche z ludzmi z Destiny na Sony imprezie i skutecznie odradzili mi ta gre z racji na podejscie Bungie do graczy, oraz mocne nastawieniena farming. Obecnie wiec chyba poszukam do co opa z kumplem czegos innego- klania sie dying light (chodz tutaj nie wiem czy nie lepiej zaczekac do 9 lutego i za 199 zl zakupic nowa wersje ze wszystkimi dodatkami) a teraz ograc Trine Bundle.

 

No Bungie a właściwie Activision pazerne jest niesamowicie, także na próby dojenia trzeba być przygotowanym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy tak, jezeli ktos teraz chce zacząć przygodę z destiny to gra jest prawie że kompletna, juz nikt nie wyciągnie więcej od niego kasy, z tym farmieniem to nie wiem jak to jest teraz w year one, można bylo w tydzień ubrac postac tak by się nadawala na raidy, aczkolwiek nie gwarantowalo to ich ukończena, po kolejnych dwóch juz bylo sie dobrze doposażonym graczem, ale normalne ze jezeli ktos chce mię wszystko i najlepsze z najlepszych to bez farmienia sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat Panowie z którym ostatnio zmaga się chyba sporo osób, a mianowicie szukam jakiegoś FPS'a (głównie zależy mi na multi). Nie mam zbyt wielu znajomych z PS4, jest to moja pierwsza konsola także nie mam doświadczenia z graniem na padzie w tego typu gry. Zastanawiam się nad Battlefrontem lub Black Ops'em. Grałem w Betę SW i szczerze mówiąc nawet spoko się bawiłem mimo iż grałem w tylko jeden tryb, ale chyba bardziej wolałbym bardziej klasyczną strzelankę. Z drugiej strony słyszałem, że właśnie Battlefront jest bardziej casualowy, a Black Ops to już inna jazda. Co sądzicie o tych tytułach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mega casualem, szczegolnie w fpsach. Mialem Battlefronta i BO3, obie sprzedalem. W BO3 na DM zawsze konczylem na jednej z dwoch ostatnich pozycji i kiedy juz gra poszla na allegro, pyknalem ostatni meczyk i soonczylem jako 4 ;). Teraz znowu kupilem BO3, bo jednak czegos brakowalo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Destiny?
Bo kupiłem sobie własnie podstawkę Destiny na święta i teraz czytam, że gra jest bardzo ograniczona bez dodatku. 

Edytowane przez qmatoboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam dylemat odnoście casualowego fps i nie wiem czy Battlefront czy BO3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak casualowy to Battlefront.

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Destiny?

Bo kupiłem sobie własnie podstawkę Destiny na święta i teraz czytam, że gra jest bardzo ograniczona bez dodatku.

Można powiedzieć, że zrobiłeś sobie prezent kupując Demo Gry :-P To coś jak kupić World of Warcraft bez dodatków.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się nie zdecydował na Destiny, znaczy się kiedyś też chciałem kupić, ale jak zacząłem czytać jaki w tej grze panuje masakryczny grind, co Bungie odpierdacza z dodatkami, a teraz jeszcze mikropłatnościami to dałem sobie spokój, zresztą bez kumpli nie ma co grać, a tak się składa że tylko ja jeden posiadam ps4. Druga sprawa to to że nie za bardzo sobie radzę z FPSami :P byłbym mięskiem armatnim dla wyćwiczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się nie zdecydował na Destiny, znaczy się kiedyś też chciałem kupić, ale jak zacząłem czytać jaki w tej grze panuje masakryczny grind, co Bungie odpierdacza z dodatkami, a teraz jeszcze mikropłatnościami to dałem sobie spokój, zresztą bez kumpli nie ma co grać, a tak się składa że tylko ja jeden posiadam ps4. Druga sprawa to to że nie za bardzo sobie radzę z FPSami :P byłbym mięskiem armatnim dla wyćwiczonych.

 

Z tego co się orientuje Destiny ma ogromną bazę polskich graczy Ps4 (grupy na FB, społeczności Ps4), więc znalezienie osób do gry nie byłoby wcale jakimś mega wysiłkiem. Nie to co w Evolve, gdzie po serwerach non stop hula wiatr. xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×