Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ostatni Far Cry w, którego grałem to pierwsza część na PC :]. To dzieki za radę łykam w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie nie warto, lepiej ograć część 3 i Blood Dragon, a męczącą czwórkę omijać szerokim łukiem. Za te pieniądze jest dużo lepszych tytułów w obecnej promocji (chociażby Alien czy Wolfenstein).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie nie warto, lepiej ograć część 3 i Blood Dragon, a męczącą czwórkę omijać szerokim łukiem. Za te pieniądze jest dużo lepszych tytułów w obecnej promocji (chociażby Alien czy Wolfenstein).

 

Alien-a i Wolfa już ograłem, a Far Cry 3 nie ma na PS4.

 

Łyknąłem tego Far Cry 4.

 

Mam nadzieję, że tym zamknąłem listę zakupów i mam grania na kolejny rok:

-Hotline Miami

-Śródziemie Cień Mordoru

-Wolff Old Blood

-Wolf New Order

-Battlefield 4

-Valiant Hearts

-Metro Redux

zamykam zakupy Far Cry 4 i na razie nic nie kupuje aż tego nie ogram wszystkiego.

 

Hotline Miami 2 jeszcze kusi :/

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miami 2 jest dużo słabsze względem 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się wydać ponad 60zł na GTA SA na PS4 ? Strasznie lubilem tą część i zastanawiam się czy nie wrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samej zasady, że ta kompatybilność jest zła, nie warto.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdecydowałem się na zakup konsoli PS4 i mam do Was małe pytanie ;p

Postanowiłem zakupić samą konsolę, a gry dokupić osobno, gdyż przy obecnych cenach i wyborze gier wychodzi to znacznie korzystniej.

Możecie mi doradzić jaką grę mam zakupić na początek?

Ogólnie nie przepadam za samymi strzelankami, chyba że jest to gierka z serii Uncharted. Najbardziej lubię produkcje alternatywne jak Heavy Rain, Flower, Journey, w które grałem na PS3.

Nigdy nie grałem również w Wiedźmina, gdyż nie przepadam za światem fantasy ale coś mnie ciągnie do tego tytułu, biorąc pod uwagę same zachwyty na wszystkich forach.

Na pewno kupię Life is Strange ale czekam na wydanie w boxie.

Obecnie zastanawiam się nad takimi tytułami: GTA V/Wiedźmin 3/Until Dawn/The Last of Us (w żaden z nich nie grałem).

Co byście wybrali na początek? Możecie mi również coś więcej powiedzieć o tym Wiedźminie?

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz produkcje alternatywne i wymieniłeś Heavy Rain, to polecam Until Dawn. Mechanika gry jest bardzo zbliżona, a sama fabuła i gameplay stoją na wysokim poziomie.

 

A co więcej można powiedzieć o Wiedźminie? :P Jest to idealny przykład gry action RPG, nie ma tutaj dziesiątek drzewek rozwoju, a rozgrywka oparta jest bardziej o nasze umiejętności, a nie statystyki, co oczywiście nie oznacza, że te nie mają na nic wpływu itd. Jeśli wciągnęła Ciebie przygoda przy ogrywaniu Uncharted, to i fabuła Wiedźmina zadowoli Cię na długie wieczory. Gra nie jest trudna, jej opanowanie przychodzi bardzo szybko.

 

The Last of Us jest z kolei do wyrwania za grosze i grzech nie ograć takiej perły.

 

Tak więc trio Until Dawn, Wiedźmin i TLoU zapewni Ci godne wejście w nową generację :) O ile oczywiście zamierzasz kupić kilka gier. Jeśli jedną, to wybrałbym raczej Wiedźmina ze względu na ogrom zawartości i dobrą zabawę.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zastanawiam się nad takimi tytułami: GTA V/Wiedźmin 3/Until Dawn/The Last of Us (w żaden z nich nie grałem).

Krotka pilka:

Until Dawn - co prawda teraz z cenami troche powariowali a w okolicach swiat gra byla po 129pln, ale warta ogrania, w mojej opinii raz zeby jej doswiadczyc, a potem kolejny zeby rozegrac sprawy inaczej (z przerwa miedzy podejsciami). 

The Last of Us - zaczalem jestem gdzies w 20% gry, powiem tak, ma swoje minusy, nie jest to idealna produkcja, ale to co ogralem pokazuje ze jest to naprawde bardzo dobra gra i warta ogrania, z niecierpliwoscia czekam zeby po pracy kontynuowac przygode

 

Wiedzmin

Powiem tak, RPGi (z roznymi przedrostkami) mi ogolnie nie leza, ale mam podobnie jak Ty, zbyt wiele osob (w tym tez osobnikow ktorzy RPGi omijali) mowilo mi bierz i ograj dla samej fabuly. Tak wiec ta gra jest na mojej liscie zakupowej. 

 

Inne:

Nie wiem czy grales w Infamous na PS3 jesli gra tobie weszla to Infamous:SS jest gra dobra uzywke mozna wyrwac za rozsadne pieniadze. 

Nie jest to gra idealna, ale naprawde ladna, fabularnie moim zdaniem slabiej niz w 2ce, ale bawilem sie dobrze. 

 

Do tego dochodzi masa pomniejszych produkcji ktore byly w usudze PS+ ktore moga trafic w Twoje gusta: moze Contrast, moze Never Alone? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V, The Last of US oraz Wiesiek - to masz pewniaki, które każdy powinien ograć, bo to aktualnie jedne z najlepszych gier. Właśnie te trzy :). A jak nie grałeś w dwie pierwsze na Ps3, no to nie ma co się zastanawiać. Każda z trzech notabene ma świetną fabułę i genialną rozgrywkę. Jakkolwiek wybierzesz i tak nie będzie to zakup kota w worku. To jakby wybierać pomiędzy Ojcem Chrzestnym, 12 Gniewnymi ludźmi i Łowcą Jeleni xDD

 

Until Dawn niestety nie grałem, więc się nie wypowiem na temat tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdecydowałem się na zakup konsoli PS4 i mam do Was małe pytanie ;p

Postanowiłem zakupić samą konsolę, a gry dokupić osobno, gdyż przy obecnych cenach i wyborze gier wychodzi to znacznie korzystniej.

Możecie mi doradzić jaką grę mam zakupić na początek?

Ogólnie nie przepadam za samymi strzelankami, chyba że jest to gierka z serii Uncharted. Najbardziej lubię produkcje alternatywne jak Heavy Rain, Flower, Journey, w które grałem na PS3.

Nigdy nie grałem również w Wiedźmina, gdyż nie przepadam za światem fantasy ale coś mnie ciągnie do tego tytułu, biorąc pod uwagę same zachwyty na wszystkich forach.

Na pewno kupię Life is Strange ale czekam na wydanie w boxie.

Obecnie zastanawiam się nad takimi tytułami: GTA V/Wiedźmin 3/Until Dawn/The Last of Us (w żaden z nich nie grałem).

Co byście wybrali na początek? Możecie mi również coś więcej powiedzieć o tym Wiedźminie?

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc ;)

Na początek?

Przygarnij Bloodborne i przejdź :-)

Od żadnej gry już się nie odbijesz.

Ale i większość będzie Ci się wydawała zbyt uproszczona ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, po grach od FS wszystkie inne wydają się proste.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam gierki z przyjemną Platynką bez wielkiego stresu(3/10) i bez gry 100h w nią. Gram od premiery w R6 Siege i to się szybko nie zmieni ale w chwilach odskoczni chętnie machnę Platynkę ;) Ostatnio zrobiłem Trine 3 i Prototype 2 , durnoty (bez urazy) w stylu Walking Dead raczej nieee, jest darmowy Hardware Rivals ale to tylko sieciówka, ustawki i żebranie o znajomych do wbicia pucharków.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam gierki z przyjemną Platynką bez wielkiego stresu(3/10) i bez gry 100h w nią. Gram od premiery w R6 Siege i to się szybko nie zmieni ale w chwilach odskoczni chętnie machnę Platynkę ;) Ostatnio zrobiłem Trine 3 i Prototype 2 , durnoty (bez urazy) w stylu Walking Dead raczej nieee, jest darmowy Hardware Rivals ale to tylko sieciówka, ustawki i żebranie o znajomych do wbicia pucharków.

Szybka i łatwa platyna - The Order 1886. Chyba najprostsza platyna ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam gierki z przyjemną Platynką bez wielkiego stresu(3/10) i bez gry 100h w nią. Gram od premiery w R6 Siege i to się szybko nie zmieni ale w chwilach odskoczni chętnie machnę Platynkę ;) Ostatnio zrobiłem Trine 3 i Prototype 2 , durnoty (bez urazy) w stylu Walking Dead raczej nieee, jest darmowy Hardware Rivals ale to tylko sieciówka, ustawki i żebranie o znajomych do wbicia pucharków.

 

No to moze Wolfik:TNO wierz mi nie jestem lowca platyn, ba powiem wiecej czesto leje na pucharki. W wolfie:TNO bez krzty znuzenia zaliczylem 3 pelne przejscia i wybor rozdzialow do wyczyszczenia znajdziek. Co wiecej przejscie gry na Uber mozna zrobic w 999 mode co powoduje ze gracz jest bad OP motherF. 

 

 

Szybka i łatwa platyna - The Order 1886. Chyba najprostsza platyna ever.

 

a hanna montana? :P 

co do TO1886, powinnies dodac ze jesli gra podejdzie, ukonczylem gre 1,8raza i w ktoryms momencie powiedzialem dosc nie mialem sily, nie mialem funu. 

brakuje mi jakis 2 trofikow za znajdzki olalem to i sprzedalem. (gralem 2gi raz zeby ocenic PL dub). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka i łatwa platyna - The Order 1886. Chyba najprostsza platyna ever.

Terminator na ps3 jest prostszy (nawet od osławionej Hany Montany) - platyna wpada po pierwszym przejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 szukam, mam  :platyna:  w 1886 i Wolfie. Montany nie tykam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 szukam, mam  :platyna:  w 1886 i Wolfie. Montany nie tykam :)

Life is Strange. Platyna za bardzo proste i przemyślane znajdźki...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być przyjemnie to polecam Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (wymagana znajomość angielskiego na przyzwoitym poziomie, gra nie miała spolszczenia o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

Zakupiłem konsolę PS4 1TB za 1420 zł i dokupiłem do tego na początek The Last of Us bo jest w dobrej cenie i nigdy nie miałem styczności z tą produkcją.

Przeanalizowałem sprawę i w dalszej kolejności chcę uderzyć w Life is Strange i Until Dawn.

Dopiero później wezmę się za większe produkcje, ze względu na potrzebny czas na ich ogranie (Wiedźmin, GTA V)

Przeglądając jednak wątki natknąłem również na grę Mad Max i trochę zaciekawił mnie ten tytuł.

Jakie macie zdanie na temat tej gry?

Edytowane przez pietrex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam gierki z przyjemną Platynką bez wielkiego stresu(3/10) i bez gry 100h w nią. 

 

Need for Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

Zakupiłem konsolę PS4 1TB za 1420 zł i dokupiłem do tego na początek The Last of Us bo jest w dobrej cenie i nigdy nie miałem styczności z tą produkcją.

Przeanalizowałem sprawę i w dalszej kolejności chcę uderzyć w Life is Strange i Until Dawn.

Dopiero później wezmę się za większe produkcje, ze względu na potrzebny czas na ich ogranie (Wiedźmin, GTA V)

Przeglądając jednak wątki natknąłem również na grę Mad Max i trochę zaciekawił mnie ten tytuł.

Jakie macie zdanie na temat tej gry?

 

Ja niedawno zacząłem. Mam jakieś +/- 10h przegranych i na pytanie o moje zdanie mogę odpowiedzieć enigmatycznym 'to zależy'. Na początku gra mnie bardzo zaciekawiła i wkręciła. Nadmienię, że uniwersum Mad Maxa bardzo lubię co na pewno wpływa na ocenę bo klimat czuć tutaj na każdym kroku. Po czasie jednak zacząłem dostrzegać, że to typowy sandbox ze wszystkimi wadami i zaletami. Obawiam się trochę znużenia i powtarzalności w dalszych częściach gry. Generalnie odczucia dalej in plus ale już bez początkowej euforii. Na pewno dla kogoś lubiącego filmy  z serii jest to pozycja obowiązkowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×