Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Zedix napisał:

Cześć, szukam czegoś na wieczory. Nie za bardzo wiem w co uderzyć. Na samej konsoli grałem w parę tytułów takich jak uncharted 4 czy wiedźmin i assassin's Unity. Planuję nadrobic ale nie wiem za bardzo co kupić, jestem otwarty na każdy gatunek. Po radzicie coś z doborem? Pozdrawiam Kamil.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

panie to masz tone gier z ktorych mozesz wybierac. Odemnie tylko pare propozycji

Rise of the Tomb Raider - moim zdaniem wart ogrania

The last  of us - mimo iz niepodzielam zachwytow, warte ogrania

Jesli Assanyn tobie podszedl to pudelkowa wersja Syndykat byla na promocjach po 69pln. (jedyna gra w zestawieniu ktorej nie ogralem)

Wolfenstein: The New Order - sprawdz opinie w watku o grze - mnie bardzo podeszla

GTA V - tutaj mozna wsiaknac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, ahh zapomniałem wspomnieć że wczesniej posiadałem ps3 i te większe tytuły już ograłem tak jak między innymi GTA czy The last of us. Unity nie ukrywam,że średnio mnie przyciągnął, chyba za dużo w poprzednie części grałem. Po przeczytaniu zakupiłem na chwile obecną Drive Club. Zastanawiałem się również nad jakimś tytułem pod multi, ostatnio dosyć głośno na temat Overwatcha i cena 120zł przyciąga,lecz zawsze mam obawy,że dosyć szybko zainteresowanie grą spadnie przez co zmniejszy się ilość ludzi z którymi można pograć w ten tytuł. Na pewno sprawdzę wszystkie tytuły które podaliście i przemyśle zakup, choć sam bloodborne może być nieco za ciężki. Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, ahh zapomniałem wspomnieć że wczesniej posiadałem ps3 i te większe tytuły już ograłem tak jak między innymi GTA czy The last of us. Unity nie ukrywam,że średnio mnie przyciągnął, chyba za dużo w poprzednie części grałem. Po przeczytaniu zakupiłem na chwile obecną Drive Club. Zastanawiałem się również nad jakimś tytułem pod multi, ostatnio dosyć głośno na temat Overwatcha i cena 120zł przyciąga,lecz zawsze mam obawy,że dosyć szybko zainteresowanie grą spadnie przez co zmniejszy się ilość ludzi z którymi można pograć w ten tytuł. Na pewno sprawdzę wszystkie tytuły które podaliście i przemyśle zakup, choć sam bloodborne może być nieco za ciężki. Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi

Jeśli chodzi o overwatch to myślę, że nie masz się co obawiać o spadek zainteresowania. W końcu to blizzard, a oni długo wspierają swoje tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do multi to polecam:

Rainbow Six Siege, Titanfall 2 oraz Battlefield 1. Te gry mam więc wiem, że są warte zainteresowania. Podobno Overwatch jest fajny ale nigdy nie grałem.

Co do innych gier to oprócz najlepszego Bloodborne polecam The Last Guardian, Uncharted 4 (dla mnie lepszy niż dwie części tomb raider)

Fajną grą platformową jest Ratchet & Clank, który na PS Store jest w promocji.

Z bijatyk Mortal Kombat XL, posiadam również Street Fighter V ale tam jest słaby kod sieciowy jak dla mnie choć sama gierka super.

Z nowych gier jakie polecam choć dopiero będę ogrywał to Metal Gear Solid V the phantom pani (sporo osób chwali i jest w promocji)

oraz Final Fantasy XV, w którego zacznę grać jak wrócę do domu (strasznie nie mogę się doczekać!) :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ciekawych gier jak w tym kilka exów które niewiele kosztują - Infamous Second Son kupisz w pudle za 40zł?, Killzone Shadow Fall tak samo (multi zajebiste, jutro znowu ściągam bo robiłem sobie przerwę), teraz Ratchet i Clank w cyfrze kosztuje 60zł, a gierka jest przezajebista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za co się łapać jeśli chodzi o dobre multi wybierając między Battlefrontem Ultimate Edition a Battlefield 1 ?

Napisze tak serce mówi BF1 bo lubie tą serie od EA ale z drugiej storny taki BF w kosmosie może być ciekawą odskocznią w dodatku cena kusi no i masa dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie B1.

W BF cena kusi ale ta gra już umiera. Ja bym się nie pakować w star wars 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Mankind Divided czy Watchdogs 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch dogs 2 tez ma dobre oceny dlatego pytam. Deus ex jest w promo na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co kupic Project Cars Game of the Year Edition 79zl czy Assetto Corsa za 99zl? Dodam ze mam kierownice 

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejś gry do multi tak do 100zł w pudełku różne gatunki, ważne żeby miała fajne multi bo dotychczas kupiłem kilka gier single ale za szybko je przechodzę więc potrzeba mi czegoś przez internet, myślałem nad destiny, rainbow S6, ale nie muszą być to strzelanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć pod uwagę Titanfall 2, tylko że tutaj do 100 będzie używka, nówki zaczynają się od 120 zł. Multi jest bardzo dobre, gra sporo ludzi, mimo że gra nie jest jakaś mega popularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiejś gry do multi tak do 100zł w pudełku różne gatunki, ważne żeby miała fajne multi bo dotychczas kupiłem kilka gier single ale za szybko je przechodzę więc potrzeba mi czegoś przez internet, myślałem nad destiny, rainbow S6, ale nie muszą być to strzelanki.

Destiny tylko i wyłącznie jak masz ekipę, bez ekipy nawet nie próbuj, choć grania i koksania postaci i tak masz na długie godziny. To samo z Division.

Call of Duty czy Titanfall to właśnie takie gry w multi, gdzie samemu więcej pograsz. Myślę, że obecnie Titanfall do multi to najlepsza opcja. Borderlands też są dobre, zarówno solo i coop możesz całą grę przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3 stycznia 2017 o 12:01, hisux napisał:

szukam jakiejś gry do multi tak do 100zł w pudełku różne gatunki, ważne żeby miała fajne multi bo dotychczas kupiłem kilka gier single ale za szybko je przechodzę więc potrzeba mi czegoś przez internet, myślałem nad destiny, rainbow S6, ale nie muszą być to strzelanki.

 

Od siebie polecę overwatch, naprawdę dobry tytul.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.01.2017 o 11:01, hisux napisał:

szukam jakiejś gry do multi tak do 100zł w pudełku różne gatunki, ważne żeby miała fajne multi bo dotychczas kupiłem kilka gier single ale za szybko je przechodzę więc potrzeba mi czegoś przez internet, myślałem nad destiny, rainbow S6, ale nie muszą być to strzelanki.

Panie obadaj sobie multi w Shadow Fall. Gra w multi jest tak miodna, że  :listek: a to co się teraz wyprawia wieczorami...jaka walka jest zażarta to palce lizać :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tylko Titanfall2, RB6 oraz Killzone SF! (muszę znowu go kupić!) się liczy.

B1, miewa humorki ale też jest spoko!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba ochotę na jakiegoś Need For Speed. Ogólnie pogralbym w jakąś scigalkę arcade, Driveclub już posiadam :)

Lepiej wziąć NFS Rivals czy NFS 2015?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weź najpierw rivalsa potem 2015

Okey ale możesz napisać coś więcej? 😁👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurz sobie lepiej Driveclub'a, będziesz się bawił dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w DC mam nawet SP :)

Gram również w DIRT Rally i PCars ale uwielbiam gry wyścigowe, zarówno symulacyjne do kierownicy jak i arcade by poszaleć na padzie 😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynym i słusznym wyborem byłby Burnout Paradise, ale chyba tylko jest na klocka dostepny na obecną generację, a tak zostaje ps3 i 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale poza DC to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza gra wyścigowo-arcade?

NFS Rivals czy NFS 2015? 😀

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×