Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o gatunki to przygodówki, horrory, wyścigi, akcja, bijatyka(rzadziej ale lubię).Z tego co piszesz już wiem, że odpuszczę sobie  Dying Light i Until Dawn w którego miałem okazję pograć w tamtym roku, ale z uwagi na to, że nie skończyłem gry chciałem do niej powrócić.Cóż skoro za tą cenę nie warto to na razie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o gatunki to przygodówki, horrory, wyścigi, akcja, bijatyka(rzadziej ale lubię).Z tego co piszesz już wiem, że odpuszczę sobie  Dying Light i Until Dawn w którego miałem okazję pograć w tamtym roku, ale z uwagi na to, że nie skończyłem gry chciałem do niej powrócić.Cóż skoro za tą cenę nie warto to na razie odpada.

Until dawn płyta kupić ograć, jesli chcesz zobaczyć wszystko co gra ma do zaoferowania starać sie o platynę i sprzedać.

Murdered ogrywałem na ps3 zapłaciłem 47pln za płytkę nie żałuje zakupu, niemniej miej na uwadze ze tutaj masz historie z czarownicami w tle, rozgrywka nie zachwyca ale całość jest moim zdaniem dobra (mo moze z minusem).

Mam nadzieje ze troche pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z horrorów na promocji są Resident Evil i Layers of Fear. Od siebie mogę polecić Obcy: Izolacja, ale obecnie nie jest przeceniony, warto jednak poczekać, gdyż często trafia na rozmaite promocje.

 

Z samochodówek w bardzo dobrej cenie jest Project Cars GOTY.

 

Z innych gier można jeszcze polecić Ratchet & Clank, za te pieniądze z pewnością warto.

 

Wspomniany przez Ciebie Sherlock cenowo wygląda atrakcyjnie, więc jeśli jesteś fanem i grałeś w poprzednie części, to jak najbardziej. Z moich obserwacji wynika jednak, że gry z tej serii szybko lecą z ceny, jeśli chodzi o pudełko, więc moim zdaniem lepiej kupić w takiej wersji, przejść i puścić dalej, chyba, że kolekcjonujesz gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Dzięki, jasne że pomogłeś.Z Until Dawn pewnie zrobię jak mówisz, albo poczekam jeszcze na lepszą promocję w store.Co do Murdered lubię takie klimaty, więc raczej się skuszę :)

 

@Bartek_Red Tobie również dziękuję za pomoc.Project Cars mam, więc odpada.Co do Sherlocka Holmesa grałem w poprzednią część jeszcze na PC i bardzo mi się podobała.Pudełkowej wersji nie potrzebuję, bo głównie kupuję cyfrówki ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigów to proponuje DIRT Rally. Jak nie masz kierownicy to pad również daje mega fun! Polecam również MKXL. W promocji jest też świetny UFC2.

Ja sam kupię w tej promocji MKXL, Deus EX. Możliwe, że MGS V oraz The Order 1886.

Dying Light również jest kuszącym tytulem.

U mnie sprawa dość prosta bo w swojej kolekcji mam ponad 30 gier więc mam i Pcars, Dirt, R&C, BB, DS3, W3, Until Dawn, B1, TF2 itp.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Rally też posiadam i powiem Ci, że na padzie gra się dobrze, ale wolałbym kierownicę do tej gry.Co do MKXL kusi mnie tak jak Deus Ex plus Murdered i Sherlock Holmes.Zastanawiam się jeszcze zanim podejmę konkretną decyzję;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakupisz MKXL to będziemy mogli pograć razem bo również zamierzam kupić 😀👍👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Sherlocka Holmesa, bo lubię tematykę kryminalną.Co do grania w MKXL na razie odpada, ale napisałeś, że masz w kolekcji bf1 więc możemy kiedyś pograć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dopiero po nowym roku bo do tego czasu jestem dość daleko od konsoli :)

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Deus Ex czy MGS V?

Co waszym zdaniem jest lepsze?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, Deus Ex czy MGS V?

Co waszym zdaniem jest lepsze?

HTC 10

W Deusa nowego nie grałem, ale z MGSV spędziłem 180 godzin i nie żałuję nawet jednego kwadransa.

Świetna gra, gorąco polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry bardzo dobre i warte ogrania. MGS jest tańszy więc zacznij od niego, a w tym czasie Deus stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Guardian zamówiony i czekam sobie na niego i teraz mam dylemat bo mam kilka gier do opchnięcia i możliwość wzięcia czegoś świeższego - niestety sandbox i tu pytanie co może być lepsze - Mafia 3 czy Watch Dogs 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Watch Dogs 2 nie grałem - grałem za to w Mafię 3 i powiem Ci szczerze, że można kupić, ale zależy za jaką cenę. To już nie jest ta sama produkcja co wcześniejsze części. Fabuła, klimat i soundtrack się ratują, ale monotonia, powtarzalność i bugi mocno dobijają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz WD2. Mafia 3 technicznie to nieporozumienie. To powinni za 50zł sprzedawać wtedy można sprawdzić. Mafie mam i się z nią męczę. Początek naprawdę super ale potem wkółko te same misję i kupe błędów. Assasin Ubisoftu przy tym to dopracowana produkcja.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3, GTA V, Battlefield 1

Co wybrać? W wiedźmina i gta grałem na PC ale z powodu awarii nie skończyłem ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Bartoj napisał:

Wiedźmin 3, GTA V, Battlefield 1

Co wybrać? W wiedźmina i gta grałem na PC ale z powodu awarii nie skończyłem ich.

Oczywiście że Wiesiek. Plus dwa fenomenalne DLC, Serce z Kamienia i Krew i Wino. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam czegoś na wieczory. Nie za bardzo wiem w co uderzyć. Na samej konsoli grałem w parę tytułów takich jak uncharted 4 czy wiedźmin i assassin's Unity. Planuję nadrobic ale nie wiem za bardzo co kupić, jestem otwarty na każdy gatunek. Po radzicie coś z doborem? Pozdrawiam Kamil.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, szukam czegoś na wieczory. Nie za bardzo wiem w co uderzyć. Na samej konsoli grałem w parę tytułów takich jak uncharted 4 czy wiedźmin i assassin's Unity. Planuję nadrobic ale nie wiem za bardzo co kupić, jestem otwarty na każdy gatunek. Po radzicie coś z doborem? Pozdrawiam Kamil.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ciężko tak polecić nie znając Twoich upodobań. Najlepszym exclusivem na PS4 jest bloodborne. Jak nie straszne Ci wyzwania i lubisz gotycki klimat, to jak najbardziej polecam. Z multi shooterów to chyba najlepszy jest titanfall2. Z wyścigów polecam driveclub. Jak lubisz platformówki to Rayman legends. Ciężko tak wybrać, bo jest multum gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.12.2016 o 14:26, Zedix napisał:

Cześć, szukam czegoś na wieczory. Nie za bardzo wiem w co uderzyć. Na samej konsoli grałem w parę tytułów takich jak uncharted 4 czy wiedźmin i assassin's Unity. Planuję nadrobic ale nie wiem za bardzo co kupić, jestem otwarty na każdy gatunek. Po radzicie coś z doborem? Pozdrawiam Kamil.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Gier masa, więc to takie strzelanie na chybił trafił. Napisz jakie lubisz gatunki, jakie klimaty Cię kręcą, cokolwiek więcej. Jakbym miał wybrać jedną to chyba Bloodborne, ale oprócz tego tytułu jest jeszcze wiele innych ciekawych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, szukam czegoś na wieczory. Nie za bardzo wiem w co uderzyć. Na samej konsoli grałem w parę tytułów takich jak uncharted 4 czy wiedźmin i assassin's Unity. Planuję nadrobic ale nie wiem za bardzo co kupić, jestem otwarty na każdy gatunek. Po radzicie coś z doborem? Pozdrawiam Kamil.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Coś na wieczory?

Jeśli nie ograłeś, to OBOWIĄZKOWO The Last of Us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×