Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Dirt Rally , na padzie też da się wymiatać

 

Ja mam taki dylemat 

Arkham Knight , Infamous SS , Need for Speed .

Z którą grą będę się bawić najdłużej ? 

Zależy czy wykonujesz misje poboczne. Myślę ze Batman, bo Infamous jest bardzo krótki. NFS to inna para kaloszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 z tych gier ograłem i powiem tak Batman jest zdecydowanie dłuższy, ale Infamous ma tę przewagę, że nie zdąży Cię aż tak znużyć. Gra jest dosyć krótka, ale to źle? Teraz w cenie niemalże identycznej jak Batman możesz kupić w PSS Second Son'a i First Light i moim zdaniem obie te produkcje pozostają świeże i nie męczą tak umysłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale np. fabularnie to zdecydowanie Batman. Infamous był tak naprawdę tytułem startowym aby pokazać piękną grafikę natomiast fabularnie to cienizna - jak dla mnie oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Masz rację, ale np. fabularnie to zdecydowanie Batman. Infamous był tak naprawdę tytułem startowym aby pokazać piękną grafikę natomiast fabularnie to cienizna - jak dla mnie oczywiście emoji846.png

Nie no fabuła jak i te wybory wyszły średnio, ale np ja oglądałem film animowany z Batmanem i zakończenie znałem zanim gra wyszła. Także ten...

Batmana można ukończyć (główny wątek) średnio +-15h czyli mniej więcej tyle co obie te części Infamous tylko raz gramy kolesiem, a raz laską i fajnie to wygląda bo jest urozmaicenie. Batman to też taka gra na poważnie, a Infamous raczej stawia na lekki klimat choć też próbuje być poważną opowieścią, ale ogólnie stylizowany i kolorowy świat sugeruje co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zainteresowany zdecyduje co woli. Najlepiej weź obie bo juz za śmieszne ceny można wyrwać. Mrok lub neony... obie są dobre po względem gameplayu

My tu się produkujemy, a wybierze NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.11.2016 o 14:32, MagEllan napisał:

Mnie demo nie podeszlo odpuscilem. 

Ale plus jest demo jest mozesz sprawdzic na wlasnej skorze. 

 

@MagEllan Szukam tego dema Dying Light i nie mogę znaleźć, pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad następującymi tytułami z aktualnej promocji

1. Dark souls 3

2. Metal gear solid 5

3. Skirym

Czy uwzględniając ceny na psstore warto którąś kupić?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls wyrwiesz za tyle samo w pudełku, MGS V z kolei jest w bardzo dobrej cenie i jak najbardziej warto. Grę od Bethesdy z kolei wypróbuj, jeśli nie ograłeś jej wcześniej, aczkolwiek przewiduję szybki spadek ceny pudełka i chyba lepiej wtedy się zainteresować. Zależy też jakie gatunki preferujesz najbardziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marcinn06 napisał:

Zastanawiam się nad następującymi tytułami z aktualnej promocji

1. Dark souls 3

2. Metal gear solid 5

3. Skirym

Czy uwzględniając ceny na psstore warto którąś kupić?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

 

Skyrim olej moim zdaniem, wieloletni trup wskrzeszony nieudolnie... 

 

Dark souls 3 można wyrwac taniej w pudle I tak zrób :)  gdyż zacny to tytuł (chociaż bloodborne o wiele bardziej mi podszedł I w pudle jeszcze taniej dostaniesz) . 

 

Mgs 5 czyli najlepszy gameplay tej generacji, najlepszy sandbox tej generacji, najlepsza skradanka w historii gatunku I najnudniejszy fabularnie mgs, ale I tak świetny tytuł ;) bierz mgsa!  

 

 

Aktualne promo moim zdaniem to pic na wodę... 

 

Warto czysto finansowo jak ktoś myslal o nich brać : guilty gear Rev, dirt rally, digimon, godzilla, teraway, batman, thief, king of fighters, tales of zestiria bo tych tytułów taniej nigdzie się nie znajdzie.  Reszta to ceny wyżej bądź równe  do pudełek na alle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dilerus napisał:

@MagEllan Szukam tego dema Dying Light i nie mogę znaleźć, pomożesz?

pozniej sprawdze, pamietam ze pobieralem demo. Mozliwe ze zdjeli jak zmienili edycje ze standard na The Following bo cos nie widze.

 

 

==================

Guitar Hero TV - nie moge watku znalezc ma ktos gra ktos warte to cos? bo zdaje sie ze dobra oferte znalazlem 162pln za Ultimate Paty Edition 2x gitara + chyba jakies dodatkowe piosenki. W sumie jak mi nie podejdzie to mysle ze bede mogl pogonic z 30% strata.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad następującymi tytułami z aktualnej promocji

1. Dark souls 3

2. Metal gear solid 5

3. Skirym

Czy uwzględniając ceny na psstore warto którąś kupić?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Dark Souls?

Gdybym nie miał, to dałbym za to każde pieniądze nie zważając na cenę czy inne promocje. Genialna gra.

MGS5 polecam. Jedna z moich najlepszych gier ostatnich lat. Przy żadnej innej nie spędziłem 180 godzin.

Za takie grosze jak obecnie w psn to grzech nie kupić.

Do Skyrima też się przymierzam. Jeśli nigdy nie grałeś, to nie zwracaj uwagi na stwierdzenia, że to odświeżony kotlet. Dla Ciebie będzie to nowe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skyrim gralem troche na ps3 dodatkowo na ps4 mam tes online i mysle czy posiadajac ta gre warto pchac sie w siryma. Wezme mgsa a dark souls upoluje w pudełku może :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest czarny piątek i Divinity: Original Sin chodzi po 59zł pytanko moje brzmi: Czy warto kupować gierkę bo szczerze mówiąc nigdy nie grałem. Z jaką inną grą można porównać Divinity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patrykos napisał:

Jako, że jest czarny piątek i Divinity: Original Sin chodzi po 59zł pytanko moje brzmi: Czy warto kupować gierkę bo szczerze mówiąc nigdy nie grałem. Z jaką inną grą można porównać Divinity?

Z tego co jest na ps4 to chyba najbardziej Wasteland 2. Ja się też czaję, w sumie nie wiem czy się nie szarpnąć :) 

Gra generalnie zbiera dobre opinie i jest jedną z chyba bardzo, bardzo niewielu opcji na konsole dla ludzi, którzy lubią stare rpgi typu Baldur's Gate.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję Divinity, ale za dużo innych zaległości + gorące premiery.

Kumpel spędził z grą 90 godziny i ochrzcił ją mianem objawienia roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten cholerny final to na bank bym brał:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.11.2016 o 18:53, hacker25 napisał:

Tak naprawdę to zainteresowany zdecyduje co woli. Najlepiej weź obie bo juz za śmieszne ceny można wyrwać. Mrok lub neony... obie są dobre po względem gameplayu emoji6.png

My tu się produkujemy, a wybierze NFS emoji12.png

Dzięki , kupiłem obie i Batmana i SS :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w obecnych promocjach na psn znajdę jakąś fajną pozycję dla 7 letniej dziewczynki? Teraz gra w tearaway i jest zachwycona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować Unravel. Cena niziutka. Klimat, grafika bardzo fajna. Dla mojej prawie 7-letniej jeszcze trochę za trudna momentami, ale z małą pomocą powinniście dać radę. Ogólnie to polecam wszytko w co można grać w coopie z rodzicem. U nas najlepiej wchodzą wszelkie Lego, Little Big Planet 3, Knack, Rayman Legends. Większość, może oprócz Lego, które lepiej trzymają cenę nawet w promocjach PS Store - można kupić za grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obecnej promocji co byście polecili najbardziej: 1. Inside (ograłem demo-świetne) 2. Song of the Deep 3. Shadow of the Beast ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam okazje kupić Tomb Raidera w wersji pudełkowej za 100 zł i jak ta gra stoi pod względem fabularnym jeśli ją porównamy np. z poprzednią częścią albo Uncharted? Właściwie zależy mi na grze z dobrą fabułą. Mam też do kupienia Watch Dogs 2 za 140 zł i właśnie pomiędzy tymi dwoma grami się zastanawiam. W sandboxa ostatnio grałem - AC i Mafia III, dlatego chyba wolałbym Tomb Raidera. A co wy byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Oranje napisał:

Mam pytanie. Mam okazje kupić Tomb Raidera w wersji pudełkowej za 100 zł i jak ta gra stoi pod względem fabularnym jeśli ją porównamy np. z poprzednią częścią albo Uncharted? Właściwie zależy mi na grze z dobrą fabułą. Mam też do kupienia Watch Dogs 2 za 140 zł i właśnie pomiędzy tymi dwoma grami się zastanawiam. W sandboxa ostatnio grałem - AC i Mafia III, dlatego chyba wolałbym Tomb Raidera. A co wy byście wybrali?

 

Rise of the Tomb Raider jak zakladam  masz na mysli. 100pln? to okazyjna cena nie powiem.

Fabularnie - hmmm moim zdaniem fabula jest bo jest, jest jakas, nie odrzuca, nie zachwyca, innymi slowy  jest plasko. 

Nie zmienia to faktu ze gra jako calosc sie broni - 4 posiedzenia (w tym calusi weekend) i ukonczylem, mocno sie wkrecilem - a to jest duzy plus.

 

Poprzednia czesc TR (2013) troche mi sie pamiec przykurzyla jak tam to fabularnie wygladalo, a w Uncharted 4 nie gralem - wiec porownac nie moge.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie FF XV jestem zachwycony JRPG nigdy nie grałem w te produkcje i wczoraj w ciemno kupiłem Star ocean 5 i gra jest mega fajny system walki klimat i design .  Na tyle spodobały mi się jrpg ze na pewno kupię Nier Automate .  Znacie jakiegoś dobrego jrpg którego możecie mi polecić ? Takiego żeby system walki nie był turowy no i żeby grafika tez nie przerażala nie jestem maniakiem graficznym ale też nie chciałbym żeby gra wyglądała jak z pegazusa. Wrazie co mam tylko PS4. Najgorsze ze mam do ogrania FF XV, Star Ocean 5, Tomb raidera, obcego i Batmana a czasu brak : (

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan Tales of Zestiria sprawdź, system walki ma bardzo fajny, a z cyfrówek I'am Setsuna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×