Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wykonasz misje rekrutacji dla danego kapitana stanie się on automatycznie jednym z popleczników warchiefa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odrodzi się, w jego miejsce wskoczy inny uruk w momencie kiedy zginiesz albo przyspieszysz czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć kto posiada range "Dowódca" ? Czy po prostu jest błąd w tłumaczeniu trophy i chodzi o kapitana ? (Trophy Rise and Fall)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem misje żeby wybic 4 wodzów. Co zrobić zeby nastepni awansowali? czas przyspieszam i nic tylko kapitanowie awansuja a wodzowie leza padnieci :-(

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loczardo

W tej trofce chodzi o to aby zabił Cie zwykły ork.

On awansuje na kapitana (do tego trzeba mieć co najmniej jedno wolne miejsce wsród kapitanów). Po tym jak on awansuje trzeba mu pomóc aby awansował na Wodza.

 

Przykładowo można zdominować orka który Cie zabił (awansował na kapitan) i sprawić aby był przybocznym jednego z wodzów (zawsze jeden z przybocznych zastępuje zabitego wodza) - wybić wszystkich innych przybocznych aby został tylko ten twój zdominowany.

Później ubić wodza aby twój pogromca awansował na wodza. Jak już awansuje dajesz misję aby pojawił się twój wódz i zabijasz go naciskając likwidację zdominowanych potworów ( :dpdol:) i tym sposobem zdobywasz trofkę.

:)

@sakosusz - spróbuj zginąć od jednego z kapitanów i to powinno zaowocować w hierarchii Orków.

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem sie zabijac kapitanom. Nic to nie daje tylko potega im wzrasta. Tylko szczurnik został z wodzów :-( nikt nie chce wskoczyć na wodza i nie wiem co dalej zrobić by to przynioslo efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem sie zabijac kapitanom. Nic to nie daje tylko potega im wzrasta. Tylko szczurnik został z wodzów :-( nikt nie chce wskoczyć na wodza i nie wiem co dalej zrobić by to przynioslo efekt.

Rusz dalej z fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam połowę misji zrobionych

Chyba od 12 misji się ruszy. Dokładnie nie pamiętam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od paru dni. Bardzo, ale to bardzo przyjemna gra. :D

Bardzo dużym plusem jest to, że w większości przypadków misji pobocznych mamy swobodę ich wykonania.

Rambo ?

Assassin?

Rouge który podleci, wykona zadanie i ucieknie zanim go dogonią?

 

Jak an razie gra mnie wciągnęła i jest bardzo pozytywna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rambo aż palce bolą jak 40 uruków wyleci i trzeba tłuc kwadrat trójkąt i l2 z kwadratem na przemian :biggrin:

Zacnie się gra 2 godziny biegałem i biłem orków, z fabułą nie ruszałem :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robie sama fabułę a reszte później. Mi gra się średnio dlatego ze nie jestem fanem tego gatunku. Postaram sie wymaksowac ale pewnie zajmie mi to 2 tyg :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wyzwanie lowieckie 9 : Zabic krolowa ghouli.        Nie moge jej znalesc wczesniej zabilem 1 w jakiejsc jaskini czyzbym spieprzyl sprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść nocą najlepiej do jaskini i pozabijać kilku ghouli, a następnie czekać aż zaalarmują swoją królową. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepiej nie zabijać od razu wszystkich ghuli bo może nie wyjść. Ja chwilę poczekałem i od razu wyskoczyły dwie matki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było to wałkowane przez kolka dni, poszukaj kilka stron wcześniej 4-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra potrafi byc frustrujaca. Masz do ubicia wodza. Bijesz go a po chwili 50 urukow kolo ciebie... Innym razem masz go juz prawie to ucieka. Gonisz go a tu 3 karagory a masz malo zycia i bez umiejętności kontry tych psów :-( i co? Giniesz ehhhh :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 -> shadow strike i uciekasz z każdej sytuacji ( oczywiście po odblokowaniu tego skilla) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra potrafi byc frustrujaca. Masz do ubicia wodza. Bijesz go a po chwili 50 urukow kolo ciebie... Innym razem masz go juz prawie to ucieka. Gonisz go a tu 3 karagory a masz malo zycia i bez umiejętności kontry tych psów :-( i co? Giniesz ehhhh :-(

 

Pocieszę cię - im więcej skilli tym gra coraz łatwiejsza. 

Kontrowanie też wcale nie jest takie proste bo on nie może na ciebie skoczyć tylko cię zaatakować a to jest random?

W każdym razie gra frustrująca bardzo ale też bardzo przyjemna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sie nie ma skilli to jest ciężko. Później pewnie będzie za łatwo :-) ale jakoś nie mam parcia pchac fabuly tylko robie poboczne i latam sobie po mapie. Gra ogolnie fajna i moje zaskoczenie bylo takie ze kapitanowie jak i wodzowie pamietaja wszystko ze starc jakie z nimi stoczylismy :-) te ich teksty sa super. Ostatnio trafilem na kapitana zapomniałem jego imienia Ale zachowywal sie jak upośledzony swir :-D nic nie mowil tylko sie smial za kazdym razem ale nie byl to zwykły smiech ciezko to opisać ale za kazdym razem jak go spotykalem spadalem z kanapy. Nawet szkoda bylo mi go zabijac i zawsze puszczalem wolno. Spotkaliscie go? Hahahaha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest jakiś łatwy sposób na zdobycie runy 25 level'a ? Robie wszystko wedle poradników aby ją zdobyć i kicha :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×