Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

widze, że niektórzy już zakończyli przygodę :biggrin:

ja wczoraj odpaliłem, mam jakieś 7% w/g licznika z menu głównego i nie powiem.... fabułą zapowiada się miodnie, oprawa graficzna też extra... ale z wielkością czcionki napisów to ich mocno pop... 40" z nieco ponad 2m i praktycznie ledwo je widać... wiele osób krytykowało batmobil... a mi się akurat podoba i uważam to za najlepszy element całej mechaniki gry :biggrin:

 

walka z Czołgami extra :biggrin:

Na początku też się jarałem Batmobilem, ale pod koniec gry już miałem go dość. Po pewnym czasie już za dużo trzeba go używać i to aż odrzuca. Ale nie zmienia to faktu, że gra się nim fajnie (tylko troszkę za dużo :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batmobil jest fajny, ale po jakimś czasie, walka nim robi się wkurzająca i męcząca - zwłaszcza przy bardzo ubogiej palecie przeciwników (chyba z 4-5)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze przechodzić misję poboczne?

 

 Zacząłem jedną z takich misji ,przeanalizowałem miejsce zbrodni,następnie muszę dostać się do Opery , ale nie wiem gdzie ona jest ,ponieważ nie mam na mapie żadnego znacznika.Taką samą sytuację mam w misji ze Strażakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już ten Batmobil zmęczył przy jakichś 20% gry. Niedługo będę rzygał tymi wyzwaniami Riddlera. Zaczynam odnosić wrażenie, że to nie gra została zbudowana z Batmobilem jako ficzerem, tylko najpierw zbudowano Batmobil i dorobiono do niego resztę gry. Co z tego, że jeździ i walczy się nim bardzo przyjemnie, jak twórcy po prostu przesadzili z ilością takich spotkań. A mówili że wcale nie przesadzili. Ten system Dual Play też średnio mi się podoba. Taki poor man's co-op.

 

W czym gra jednak błyszczy, to oddanie atmosfery zagłady Gotham, logiczne i sensowne interakcje z i pomiędzy postaciami, rewelacyjne story, a poziom dialogów to jest w ogóle poza skalą. Więcej frajdy sprawiło mi słuchanie bełkotu Riddlera, gdy przed pierwszym torem wymieniał Batmanowi swoje 10 zasad, niż samo przejechanie toru. A ukazanie TEJ postaci, sposób jej przedstawienia i poziom tekstów - czasami aż łapię się z głowie w podziwie dla Rocksteady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze przechodzić misję poboczne?

Zacząłem jedną z takich misji ,przeanalizowałem miejsce zbrodni,następnie muszę dostać się do Opery , ale nie wiem gdzie ona jest ,ponieważ nie mam na mapie żadnego znacznika.Taką samą sytuację mam w misji ze Strażakiem.

Odnośnie opery to musisz szukac miejsc gdzie muzyka operową leci. Wtedy w pobliżu będzie kontynuacją questu. Podobnie jest ze strazakiem ale musisz sluchac rozmów zbirow.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź  :)

 

W sumie to jestem zaskoczony ,że są jeszcze gry, które wymagają trochę kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona,najlepsza cześć mega klimat i fabuła,jest jednak ogromnę rozczarowanie jeśli chodzi o walki z bossami w trybie fabularnym,nie dość że jest ich z 4 ? to nie ma żadnej epickie walki jak np była w Origins z Deathstrokiem,praktycznie wszystkie oprócz ostatniej to walki w Batmobilu ;) szkoda że pod koniec tak dużo tego było,chociaż jest to uzasadnione fabularnie,jako sam Batmobile nie uważam za minus a raczej za plus dobrze się sprawdza w akcji 

Ile godzin potrzebowałeś do ukończenia gry ?

Czy ktoś wbił trofik Pal Gumę ? Próbowałem driftować w kółko przez 3 min,ale to nie to chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin potrzebowałeś do ukończenia gry ?

Czy ktoś wbił trofik Pal Gumę ? Próbowałem driftować w kółko przez 3 min,ale to nie to chyba...

Tu masz wytlumaczone tylko ze po angielsku

 Dirty Tricks bronze.png

Achieve 3 minutes of drifting time in the Batmobile.

Simply hold down R2 + Square (PS4)  minutes to drift in a circle. It is absolutely crucial that you accelerate into this drift so that the camera doesn't zoom in on your batmobile.

If you do it while standing still the camera will zoom in and the drifting time will not count! Be sure to accelerate before drifting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę świetna! Grałem w dwie pierwsze części i nie sądziłem, że znowu aż tak się wciągnę ;D. Poprawili dosłownie wszystko :o.

 

Czy ktoś wie czy istnieje możliwość zamiany wersji językowej na napisy eng?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę świetna! Grałem w dwie pierwsze części i nie sądziłem, że znowu aż tak się wciągnę ;D. Poprawili dosłownie wszystko :ohmy:.

 

Czy ktoś wie czy istnieje możliwość zamiany wersji językowej na napisy eng?

 

zapewne tylko jak zmienisz w systemie ps4 na eng - w menu gry opcji brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja mam angielskie menu PS4 i gra śmiga w pełnej angielskiej wersji językowej, całe szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to cud, miód i dobrobyt...z każdą godziną jest coraz lepsza. Nawiązania do komiksów dają mega frajdę każdemu kto je rozpozna. Ba! nawet w nazwach trofików są nawiązania do kultowych komiksów z człowiekiem nietoperzem.

Obecnie ( wg. licznika ) mam 54% fabuły i jestem mega wciągnięty. Jeżeli ktoś jeszcze ma dylemat "czy warto brać?" to mówię szczerze, że tak.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się też mega wkręciłem i gram dalej po zakończeniu już kolejny dzień ( baaaardzo rzadko się to u mnie zdarza zazwyczaj biorę się za kolejny tytuł ) . Trochę bym podyskutował o zakończeniu ( zakończeniach ?) ale nie chce mi się produkować bo jak w Wieśku większość nadal gra i nikt tego nie przeczyta :) Generalnie nieźle się bawiłem ( ze znajomym się kontaktowałem co chwila i rozkmninialiśmy ) odnośnie tożsamości głównego antagonisty do pewnego momentu obstawiałem zupełnie kogoś innego :) Nawet jeszcze nie sprawdziłem tych wyzwań , new game + i obijanie ryji podpakowanym gackiem zwyczajnie daje frajdę , pewnie to herezja dla niektórych ale bawie się lepiej niż w Bloodborne i ta giera obok Wiedźmina to najlepsze w co grałem w tym roku jeżeli chodzi o czystą miodność i scenariusz :)

P.s jeżeli chodzi o "trofiki" to już kolejna gra po dodatku do Wolfa gdzie widzę pucharek o nazwie "papers,please" hehe

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już serdecznie dosyć tego batmobila. Jeszcze walka daje radę, te misje z minami są OK, ale pościgi i wyścigi są beznadziejne. Może na początku było fajnie ale po czasie wolałbym zdejmować te transportery opancerzone normalnie lądując na nich jak z latającymi dronami. Ostatnio przez 15 minut ścigałem jeden z transporterów. Samo zlikwidowanie obstawy zajęło tylko chwilę, ale potem żeby dogonić go na tyle żeby oddać strzał a nawet kilka... I to z w pełni ulepszonym dopalaczem. Jadąc na pełnym gazie bez dopalacza normalnie ucieka mi na prostej drodze w zawrotnym tempie, a używając dopalacza nawet nie mogę go dogonić. Jedyna szansa to odbijać gdzieś w bok i mieć nadzieję, że on później odbije w tę samą stronę. Czy trzymając wciśnięty gaz do dechy obroty silnika nie powinny być wyższe tak jak przy podczepieniu haka do miny i przegazowaniu silnika? Bo u mnie podczas jazdy na pełnym gazie z wciśniętym do końca R2 silnik brzmi jakby pracował na średnich obrotach jakby to była przejażdżka ulicami miasta z podziwianiem widoków.

Jeszcze fabuły nie skończyłem, na razie jestem zaraz po misji z odkryciem tożsamości Rycerza Arkham i jeśli o to chodzi, to

spodziewałem się przez długi czas, że to będzie Deathstroke, głównie ze względu na doświadczenie i wyszkolenie wojskowe oraz militarny charakter całej operacji a także scenę po napisach z Arkham Origins. Ale biorąc pod uwagę różne zwroty fabularne nie zdziwiłbym się gdyby na końcu okazało się coś zupełnie innego. Uniwersum znam tylko z serii od Rocksteady, filmów i seriali DC, komiksów nie czytałem.

A propos tej misji, w której zostaje ujawniona tożsamość Rycerza Arkham, zauważyliście, że na PS4 jest zablokowane nagrywanie rozgrywki przez PS Share w trakcie całej misji? Trochę dziwna decyzja twórców. Jakby ktoś chciał robić playthrough przy użyciu PS Share bo nie ma sprzętu przechwytującego to jest udupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiałem

Casha z posterunku , zgadzały się dane z kartoteki ( waga , wzrost ) i ogólnie taki pomocny i w ogóle :) Także miałem niezłą minę bo Todda kojarzyłem z tej animacji Under the red hood , spoko to zrobili .... Pomijam Marka Hamilla bo na samym początku też myślałem że zmartwychstał ale to by było banalne , jednak sama kreacja ala Fight Club po prostu mistrzostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tożsamości Rycerza

Ja obstawiałem, że jakimś cudem wskrzesili Jokera i że jest to on lub Deathstroke. Zupełnie nie podejrzewałem nikogo innego. Po scenach w Studiach Panessa z Jokerem torturującym Todda automatycznie byłem pewien, że to Todd. Ogólnie troszkę moim zdaniem średnio zakończyli ten wątek, że on po prostu przestał pragnąć śmierci Batmana i stał się Red Hoodem, jakoś za prosto to poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wkurza batmobil bardzo,bardzo.. Myślałem,że chwilkę się nim pobawię i tyle... A tu non stop batmobil jest w akcji !!!


Na siłę jest wciskany,wkurzające


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dołożę swoją cegiełkę w kwestii tożsamości Arycerza Arkham,ten kto śledził każde newsy i widział różne spekulacje od fanów nie musiał być jako tako zaskoczony,tylko że cały ten wątek i to jak jest poprowadzony idealnie pasuje do opowieści,szkoda że po ujawnieniu tak naglę się urywa i pewnie będzie kontynuowany w DLC....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wbił trofik "Pal Gumę" ?

Strasznie się męczę przy tym,kręcę się w kółko R2+kwadrat i lipa...

Może jakaś podpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten trofek jest banalny. Może sobie stoper włącz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten trofek jest banalny. Może sobie stoper włącz?

No chyba właśnie nie jest... Przeczytałem przed chwilą,że jest glitch i trofik nie wpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się rozpędziłem na Grand Avenue zacząłem się kręcić na skrzyżowaniu. Wpadło normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba właśnie nie jest... Przeczytałem przed chwilą,że jest glitch i trofik nie wpada :(

U mnie wpadło bez problemu. Ale skoro wyczytałeś, że jest zglitchowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wpadło bez problemu. Ale skoro wyczytałeś, że jest zglitchowane...

Udało się :thanks:

Edytowane przez Oldboy72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×