Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące sidequesta Heir to the Cowl (Azrael). Spoiler nt. ostatniej części.

Na końcu mamy wybór - zabić Batmana lub zniszczyć miecz. Wybrałem tę pierwszą opcję, w której to Batman efektownie zdejmuje Azraela i pakuje za kraty. Jak wygląda scenka w przypadku wybrania drugiej opcji? Inaczej, inny dialog?

W przypadku drugiego zakończenia

Azrael łamie miecz i Batman puszcza go wolno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze trzecie zakończenie...

 

Kiedy to Azrael po prostu wychodzi bez swojego miecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są informacje na temat DLC:
"Twórcy Batman: Arkham Knight ujawnili zawartość dodatku, który nadejdzie już za tydzień. Rozszerzenie A Matter of Family pozwoli nam wcielić się w Batgirl. Akcja DLC przeniesie nas do czasów sprzed wydarzeń przedstawionych w Arkham Asylum, kiedy to Barbara Gordon stara się uratować swojego ojca.

Fabuła przeniesie nas do parku rozrywki Seagate. W założeniach Batgirl ma być słabsza niż Batman, jednak swoje braki będzie nadrabiać inteligencją. Będziemy mogli zatem kontrolować otoczenie, by w ten sposób eliminować wrogów. Pomoże nam w tym przede wszystkim umiejętność hackingu. W dodatku będziemy mogli się również przełączyć pomiędzy postaciami z pomocą jednego przycisku. Rozszerzenie wprowadzi również misje poboczne oraz nowe znajdźki. Nie obędzie się też bez bonusów dla miłośników komiksów.

Dodatek A Matter of Family zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksa One już za tydzień, 14 lipca. Będzie początkowo dostępny jedynie dla posiadaczy przepustki sezonowej do gry. Pozostali gracze otrzymają dodatek 21 lipca. Powyżej możecie zobaczyć pierwszego screena prezentującego Batgirl."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie te stroje dostępne są tylko na PC przy preorderze ze Steam'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest meritum, bo nie chce mi się oglądać przez 30 minut jakiegoś brzydala. 

 

Hej, tak w ogóle to nie naskrobałem w tym temacie nic od czasu premiery. Gra jest fajna. Kilka razy przy niej doszedłem. Do 100% brakuje mi tylko zagadek. Najlepszy Batman. Super (mimo, że momentami głupia jak but z lewej nogi) fabuła, super postacie, super wszystko. Jak już ukończę, to napiszę więcej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja właśnie utknałem po tych zagadkach ze złej strony sié do tego zabrałem , po zrobieniu dwustu iluśtam musiałem chwilę przerwy zrobić takie zbieractwo troszkę nie dla mnie :)

Gra jest spoko i ma świetną oprawę , widać że psychofanom serii trochę nie podchodzi no ale tak to z nimi , nie pierwsza to seria z gackiem i pewnie nie ostatnia , trzeba przyznać ż pierwsza metroidowa część ustawiła poprzeczké bardzo wysoko i nie chcieli robić kalki kolejny raz ja tam ich rozumiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest meritum, bo nie chce mi się oglądać przez 30 minut jakiegoś brzydala. 

 

Hej, tak w ogóle to nie naskrobałem w tym temacie nic od czasu premiery. Gra jest fajna. Kilka razy przy niej doszedłem. Do 100% brakuje mi tylko zagadek. Najlepszy Batman. Super (mimo, że momentami głupia jak but z lewej nogi) fabuła, super postacie, super wszystko. Jak już ukończę, to napiszę więcej. 

Specjalnie dla ciebie streszczę ci rezenzję AJ. Opowiada że gra całkiem spoko, jest parę ciekawych zakrętów fabularnych bla...bla.. bla ALE jest pieprzony Tank i rujnuje to trochę zabawę i do tego dochodzi niewykorzystany potencjał gdzie zamiast jeździć czołgiem i toczyć walki jak w BF4 mogli dać więcej misji z innymi złymi postaciami z universum. No i przyczepił się do wyludnionego miasta, zamiast tego mogli by dać normalnie ludki i zachaczyć o to jakieś poboczne misje (zresztą tak głębiej się nad tym zastanawiając to całkiem spoko by było fruwanie po mieście i słuchanie tekstów typu "OMG it's batman" :D) Ostatecznie dał 6/10 (PC 4/10 :D), trochę surowo bo według mnie za prowadzenie fabuły i samą końcówkę należy się przynajmniej jeden punkcik więcej. Ogólnie jedna z jago lepszych recenzji no i ma "zajebisty" kostium batmana :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6/10? Nie znam gościa i już pewnie nie poznam, bo jakiś pajac. Wyludnione miasto uzasadnili fabularnie. Dziękuję za uratowanie 30 minut życia (chociaż i tak bym nie obejrzał) :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza część. Końcówka to miazga. Żałuję tylko, że nie robiłem zadań pobocznych w trakcie fabuły, bo teraz trochę się nie chce, ale raczej zacznę grę od nowa i tak zrobię. Nie rozumiem też narzekania na batmobil. Dla mnie to jeden z największych plusów. 10/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza część. Końcówka to miazga. Żałuję tylko, że nie robiłem zadań pobocznych w trakcie fabuły, bo teraz trochę się nie chce, ale raczej zacznę grę od nowa i tak zrobię. Nie rozumiem też narzekania na batmobil. Dla mnie to jeden z największych plusów. 10/10

No też mnie końcówka zniszczyła :), też nie robiłem zadań pobocznych w trakcie, ale po ukończeniu fabuły fajnie mi się je robi. Schwytałem jak na razie Pingwina, Dwie Twarze, dr. Langstrom, a teraz poluję na Świetlika i tego seryjnego mordercę :), tylko szkoda, że tak mało czasu na granie, bo praca, żona i dziecko na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda, że tak mało czasu na granie, bo praca, żona i dziecko na głowie.

 

Spojrz z jasnej strony dluzej bedziesz cieszyl sie gra :) :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz z jasnej strony dluzej bedziesz cieszyl sie gra :) :)

 

Ja właśnie dlatego od premiery dopiero 2 dni temu ukończyłem WIeśka 3!!

 

A teraz czas na Batka :)

 

PANOWIE nie wiem jak Wam, ale Mi się mega podoba ten taki styl w jakim wykonano grę (ten taki filtr, taki bardziej ziarnisty, wyostrzony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z doładowaniem energii w Batmobilu? Wiem, że energię można uzupełniać z generatorów. Jak podłączę wciągarkę wszystkie paski od razu mi skaczą na full jednak jak ją odłączę to energia z powrotem spada do zera.

 

UP.

Już wszystko wiem. Post do usunięcia.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe DLC z Batgirl jest beznadziejne niestety jak porównać do chociażby Zemsty Harley Queen z Arkham City. Strasznie krótkie, skończyłem na 100% w zaledwie godzinę i 45 minut. Oczywiście walka okrojona z podstawowych ruchów i ulepszeń, które są po prostu niezbędne jak się grało w dowolną część, m.in. ciosy krytyczne, brak trybu superkombinacji, brak nokautu przy pikowaniu na przeciwnika, a bodajże mówili, że Batgirl będzie miała nowe inne ruchy a zauważyłem tylko brak możliwości wykonania cichego nokautu z kratki, jest tylko głośny od razu. Hakowanie elementów otoczenia identycznie jak Batmanem może z dwoma nowymi efektami na przeciwników poza nokautem i zwabieniem, a używa się ich 2-3 razy. Żadnej wymagającej walki czy naprawdę ciekawej mapy łowcy. Jednym słowem porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe DLC z Batgirl jest beznadziejne niestety jak porównać do chociażby Zemsty Harley Queen z Arkham City. Strasznie krótkie, skończyłem na 100% w zaledwie godzinę i 45 minut. Oczywiście walka okrojona z podstawowych ruchów i ulepszeń, które są po prostu niezbędne jak się grało w dowolną część, m.in. ciosy krytyczne, brak trybu superkombinacji, brak nokautu przy pikowaniu na przeciwnika, a bodajże mówili, że Batgirl będzie miała nowe inne ruchy a zauważyłem tylko brak możliwości wykonania cichego nokautu z kratki, jest tylko głośny od razu. Hakowanie elementów otoczenia identycznie jak Batmanem może z dwoma nowymi efektami na przeciwników poza nokautem i zwabieniem, a używa się ich 2-3 razy. Żadnej wymagającej walki czy naprawdę ciekawej mapy łowcy. Jednym słowem porażka.

Dochodzą jakieś nowe wyzwania dla Batgirl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem nawet, ale oby nie bo to praktycznie walka okrojoną wersją Batmana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś batmana w komputroniku, mam nadzieję, że mnie zaczaruję :D

No i mam Batmana, wersja z dwoma dlc plus skiny.

Co ciekawe wersja przedpremierowa ma pegi +16 a po premierowa +18 :-)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wrazenia z gry na plus? Wybieram sie niedlugo do sklepu ale nie jestem do konca przekonany...

Nie mam zbytnio czasu na ciagla gre, zdobywanie skilla i szukam czegos co wlacze na kilka godzin w tygodniu i nie bede sie denerwowal..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam gierkę, kupiłem nową i powiem Tobie, że warto. Fabuła wciąga a oprawa graficzna to pierwsza liga. Początek jest ciężki bo trzeba przyzwyczaić się do sterowania.

Polecam ten tytuł, nie zastanawiaj się tylko idź do sklepu. W komputroniku jest za 219 z trzema kodami dlc. Jest to wydanie popremierowe.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wrazenia z gry na plus? Wybieram sie niedlugo do sklepu ale nie jestem do konca przekonany...

Nie mam zbytnio czasu na ciagla gre, zdobywanie skilla i szukam czegos co wlacze na kilka godzin w tygodniu i nie bede sie denerwowal..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

 

Batman całkiem im nawet wyszedł moim zdaniem, choć mnie irytuje gdy gra zmusza do walki blokując batmobil pod pretekstem nieudrożnionego przejazdu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dźwięku, mamy do wyboru "duże głośniki" "standardowe" "tv" i dwa rodzaję słuchawek. Jeśli używam głośników 2.1 a dokładnie soundbar to powinienem wybrać "duże głośniki" czy "standardowe" ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×