Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytanka:

Których przestępców muszę złapać aby aktywować procedurę Knightfall na końcu gry? Mam wykonać wszystkie misje poboczne czy jak?

I wyjaśnijcie mi coś bo pod koniec już się zrobiła taka jazda, że nie ogarnąłem: Joker przez cały czas "żył" tylko w głowie Bruce'a, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

Których przestępców muszę złapać aby aktywować procedurę Knightfall na końcu gry? Mam wykonać wszystkie misje poboczne czy jak?

I wyjaśnijcie mi coś bo pod koniec już się zrobiła taka jazda, że nie ogarnąłem: Joker przez cały czas "żył" tylko w głowie Bruce'a, tak?

 

Musisz ukończyć wszystko na 100 % ,razem z dopadnięciem samego

Człowieka Zagadki,co wiążę się z rozwiązaniem wszystkich zagadek ( o matko) :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyć wszystko na 100 % ,razem z dopadnięciem samego

Człowieka Zagadki,co wiążę się z rozwiązaniem wszystkich zagadek ( o matko) :)

 

Wydaje mi się, że to kłamstwo

 

Knightfall można odpalić już po wykonaniu 7/14 zadań głównych. Nie będzie to pełne zakończenie, ale można ;].

 

 

Dwa pytanka:

Których przestępców muszę złapać aby aktywować procedurę Knightfall na końcu gry? Mam wykonać wszystkie misje poboczne czy jak?

I wyjaśnijcie mi coś bo pod koniec już się zrobiła taka jazda, że nie ogarnąłem: Joker przez cały czas "żył" tylko w głowie Bruce'a, tak?

 

Odnośnie drugiego pytania. Wydaje mi się, że:

Joker był w umyśle Batmana od momentu zarażenia krwią w drugiej części. W trzeciej dopiero zaczyna dawać o sobie znać głównie w wyniku częściowego zatrucia środkiem Stracha Na Wróble. Pod koniec gry Bruce przyjmuje zwiększoną dawkę toksyny i w tym momencie pojawia się motyw Jokera w głowie, który zaczyna przejmować kontrolę nad umysłem głównego bohatera. Moim zdaniem twórcy chcieli pokazać w jaki sposób psychika Batmana jest silna i w jaki sposób próbuje "wygrać" z Jokerem poprzez różnego rodzaju chwyty pokazujące, że tak naprawdę Joker jest nikim. Te wszystkie posągi Batmana, wizje płaczącej Harley i tzw. jumpscary mają pokazać graczowi w jaki sposób Batman przezwycięża wpływy Jokera.

 

Man nadzieję, że wyraziłem się w miarę jasno ;].

Edytowane przez szycha_dot1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to kłamstwo

 

Knightfall można odpalić już po wykonaniu 7/14 zadań głównych. Nie będzie to pełne zakończenie, ale można ;].

 

Ale to jest niepełne zakończenie. I po tym niepełnym możesz wrócić i wszystko dokończyć żeby odblokować pełne,więc razczej nie chodziło mu niepełne zakończenie.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj zakupiłem i zacząłem troszkę pykać i o dziwo jak zobaczyłem że tutaj dość mało przyjazne opinie na temat batmobila byłem już zrażony na dzień dobry, tak miła niespodzianka, podoba mi się i jazda i te walki z czołgami jak na razie, choć nie lubię takich elementów w tego typu grach tak tutaj niespodzianka. Mam już na samym początku podejrzenie kim jest Arkham Knight, ciekaw jestem czy się sprawdzi ^_^ Ogólnie po początku duży plus zobaczymy czy nie odpadnę, w Origins długo nie wytrzymałem mimo że jestem fanem Batmana i dwóch pierwszych części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Batmobil jest bardzo fajny, ale jako mały dodatek, a nie główne danie. Później jest go duużo więcej i ma się go najzwyczajniej dość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wątek główny pękł i uważam że wraz z Arkham Asylum jest to najlepszy Batman jaki wyszedł nawet obok City bym nie postawił, kosa. Jestem mega zadowolony z tego co widziałem i grałem jeszcze misję poboczne będę powoli grać może. 9/10 a nawet 9+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie gralem we wczesniejsze batmany to wypadaloby je przejsc przed kupnem arkham knight?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej zobaczysz jak seria ewoluowała. To zacne gry. Warto je znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już dawno ukończyłem i uważam ją za najlepszą część. Super, że dali Batmobil, bo po AC i Origins miałem dość szybowania i właśnie brakowało mi jazdy batmobilem. Też nie rozumiem skąd te narzekania na batmobil? Niby jakby mieli rozwiązać walkę z AK i jego oddziałami? Chyba tylko usunąć ten wątek... Natomiast pierwszą część uważam za najsłabszą i najbardziej mnie wynudziła, zaraz po Origin. Mimo wszystko to świetna seria i warto ograć każdą część. Oczywiście po kolei:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni jak mogę odblokować mosty? Fabule mam ruszone na 30% a chce porobić misje zagadki i nie mogę podjechać batmobilem na inne wyspy. Jak moge je odblokować ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie - skonczyłem fabułę w Batmanie, przede mną Upadek Rycerza. Warto ciągnąć? Bo trochę już się zmęczyłem tą grą:) czy wśród bossów których muszę aresztować na tym etapie będzie "?" ? Bo szczerze mówiąc odrzuca mnie od tych jego misji - zagadek w batmobilu.

I czy ktoś potwierdzi czy zakończenie Upadku Rycerza będzie możliwe dopiero przy 100 % gry?

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa warianty Upadku Rycerza, jeden niepelny, gdy nie masz

100%, drugi przy 100%. Po zrobieniu niepelnego cofnie Cię do glownej rozgrywki i będziesz mogl skompletowac procenty. "?" będziesz mogl dorwac po rozwiazaniu wszystkich zagadek w miescie, trochę tego jest :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre przeszedlem tydzien temu. Warto bylo, batmobil jednak nie przeszkadza.

Za najlepsza czesc uwazam jednak Arkham Asylum. Kocham Jokera i caly klimat z nim zwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredi, jak gra Cię zmęczyła, to po co chcesz robić ten full ending? Obejrzyj te 3 minuty filmiku na YT, wyjdzie na to samo :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy koncu gry i powoli zaczynam sie zastanawiac czy nie robic platynki. Problemem jest tylko te trofeum Brutality 101 czy jakos tak czyli 15 roznych ruchów podczas jednego starcia, musze poszukac gdzies jak to uczynic + trzeba ukonczyc gre na najwyzszym poziomie trudnosci, jestem ciekaw ile mi to zajmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy koncu gry i powoli zaczynam sie zastanawiac czy nie robic platynki. Problemem jest tylko te trofeum Brutality 101 czy jakos tak czyli 15 roznych ruchów podczas jednego starcia, musze poszukac gdzies jak to uczynic + trzeba ukonczyc gre na najwyzszym poziomie trudnosci, jestem ciekaw ile mi to zajmie ;)

Co do Brutality 101, to piękno tego trofeum polega na tym, że nieważne ile filmików obejrzysz, żaden Ci tak naprawdę nic nie pokaże. Po prostu zobaczysz, jak inni robili ten pucharek i nic więcej. Czysty skill wchodzi tutaj w grę. Moja rada jest jedyna i słuszna - nie podchodź do trofeum osobno, chyba że naprawdę zostanie Ci na sam koniec. Jak to z wieloma innymi rzeczami - im bardziej będziesz próbował na siłę, tym gorzej ci będzie szło; mimo tego nie jest jednak tak źle, bo w tej części Batman ma chyba 30 ruchów, więc potrzeba jedynie połowy (w AC miał 15 i potrzeba było 15, znacznie gorzej). Osobiście zrobiłem ten pucharek na challenge, gdzie trzeba wykręcić jedno jak najwyższe combo i challenge kończy się jak Batman oberwie. Czyli zamysł jakby idealny pod to trofeum.

 

O ukończeniu gry na Knightmare nie ma co gadać za wiele - ogólny consensus jest taki, że po doświadczeniu z pierwszego przejścia drugie jest zaskakująco proste i ja się pod tym podpisuję. Wiadomo - zależy jak dobry jesteś w walce (bo Predator to na siłę można z YT zerżnąć), ale jeśli dałeś radę raz, to dasz radę drugi raz, nawet brak ikonek do kontrataków nie stanowi większego utrudnienia. Wystarczy skupić się na fabule bez zadań pobocznych i można to zrobić w dwa dłuższe wieczory (jednego wieczora zrobiłem 28% story, a drugiego całą resztę).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi ze skórkami darmowymi? pobrałem z 2008 roku oraz z Batman vs Superman z Batmobilem, i mam komunikat że Gotowe do Instalacji, ale nic sie nie instaluje, po restarcie konsoli również nic ... ?? macie jakiś pomysł jak to zainstalować? to nie powinno się automatycznie robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, zostało mi do zerbania jedno trofeum człowieka zagadki, to, gdzie trzeba zniszczyć roboty wykonując nokaut z zastraszeniem x5, problem w tym że nie mam tego wykupionego i mnie na to nie stać, a exp już w ogóle nie leci bo wszystko jest zrobione na 100%, jest na to jakiś sposób? Może da się te roboty zniszczyć jakoś inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto projektował misje na batmobil, ale ten gość powinien dostać krzesło elektryczne, tak samo za to że po ulicach tej gry jeżdżą patrole, i jakies inne pseudo militarne gówna ... ta gra ma taki potenciał ale równocześnie jest tak spaprana, za walkę dałbym gościom 10+, za misje z skradaniem 5 bo wciąż kuleje, za walkę samochodami 2 bo to żenujące - na siłę przedłużenie słabej rozgrywki - ale sama jazda samochodem jest bardzo przyjemna, za szybowanie 6 ... konstrukcja misji niektórych irytuje, fajnie że czasami trzeba pomyśleć, źle że zrobili z wielu elementów głupi arcade, gra jest bardzo nierówna, postać batmana to super frajer, znowu daje się scarecrowowi nabrać na ten gaz od halo ... misje poboczne są lepsze od fabularnych, dziwne ... jak narazie gra dla mnie zasługuje na 6-7, mam mieszane uczucia, piękna grafika, nierówny gameplay, i słaba fabuła ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×