Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie ciezko bo gram na ng+:) Wczoraj stracilem przez glupote 700k tetnien:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pykniesz jednego dnia psa i amygdale w splugawionym kielichu to propsy. Ja się męczyłem niemiłosiernie :)

Lochowa amygdala pozostaje moim nemezisem niestety. Jak pod koniec walki zaczyna skakać to nijak nie mogę przed nią uciec, a jestem niestety na jednego hita. Za to z psem nie miałam problemów. Szkoda, bo mi również tylko królowa została do platyny. Jeszcze trzeba będzie powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala jest prosta jak znasz sposób, pierwsza faza normalnie bijesz ją dopóki nie wyrwie sobie ręki.

W drugiej fazie biegniesz między jej nogi i z tego miejsca ją bijesz, staraj się stać jak najbardziej na środku.

Gdy wyskoczy stoisz w miejscu i się nie ruszasz spadnie w to samo miejsce tylko z drugiej strony.

Ważne żeby stać na środku, bo lekkie przesunięcie w lewo/prawo i przy lądowaniu spadnie ci na głowę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochowa amygdala pozostaje moim nemezisem niestety. Jak pod koniec walki zaczyna skakać to nijak nie mogę przed nią uciec, a jestem niestety na jednego hita. Za to z psem nie miałam problemów. Szkoda, bo mi również tylko królowa została do platyny. Jeszcze trzeba będzie powalczyć.

 

A próbowałaś stać w miejscu ewentualnie rolować w przeciwnym kierunku niż jej głowa. Amygdala z lochów skacze zawsze do przodu. Mi w ten sposób udało się ją pokonać, ale kilka osób z forum narzekało, że ten sposób średnio działa  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałaś stać w miejscu ewentualnie rolować w przeciwnym kierunku niż jej głowa. Amygdala z lochów skacze zawsze do przodu. Mi w ten sposób udało się ją pokonać, ale kilka osób z forum narzekało, że ten sposób średnio działa :)

Nie próbowałam nigdy stać w miejscu :) wręcz przeciwnie. Może to być jakiś sposób. Na pewno warto wypróbować. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz teraz? Moge pomoc:)

A jak sie nazywa ten z krolowa? Bo ja mam takie: Wielki kielich isz 5, Kielich korzenia isz 5 i zlowrogi kielich korzenia isz 5:) A z pthumerow mam 7 kielichow jednym jest przeklety i splugawiony kielich korzenia 4 to ten tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli jak jutro sobie zacznę przygodę z Bloodborn'em to chyba bez problemu znajdę parę osób do pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal szukam pomocy przy Bestii żądnej krwi jakby ktoś był chętny pomóc ;) Zużyłem na nią wszystko co miałem i zostało jej z 1% hp... oczywiście padłem i wszystko szlag trafił :) I co do tego właśnie małe pytanie - zużyłem kilka Ognistych papierów i zostały mi ledwie 2, a nie mam ich odblokowanych w sklepie. Jakieś porady co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Wiedzę Szaleńca to możesz ją zużyć. Da Ci to punkty wglądu, które odblokują ognisty papier (musisz mieć minimum 10pkt wglądu, żeby porozmawiać z posłańcami z misy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec radiant sword badge, zeby fire paper byl dostępny u posłańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da Ci to punkty wglądu, które odblokują ognisty papier (musisz mieć minimum 10pkt wglądu, żeby porozmawiać z posłańcami z misy).

Poprawka: posłańcy sprzedający za punkty wglądu, odblokowują się już po zdobyciu pierwszego punktu wglądu.

 

Trzeba miec radiant sword badge, zeby fire paper byl dostępny u posłańców.

...którego zdobycie możliwe jest dopiero po ubiciu Bestii Żądnej Krwi...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce pomoc przy amygdali w lochach? :)

Jeeeeeeest!:) Teraz krolowa:)

Dostałem wielki kielich pthumeru ihyll, i tam jest krolowa tak? I mam wszystkie skladniki:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadla:) krolowa prosta padla za drugim razem, bardziej sie meczylem z amygdala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadla:) krolowa prosta padla za drugim razem, bardziej sie meczylem z amygdala:)

Zazdro :P

Ja na razie odpuściłem Bestię żądną krwi, kupiłem ten klucz za 10k tętnień, który otwiera drzwi w Rewirze katedralnym i poszukam szczęścia tam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić za 1 punkt wglądu w Śnie Tropiciela.

Dzisiaj chyba doszedłem do tej części lasu, o której pisałeś - nowi przeciwnicy i klimat tego lasu, jednym słowem: mega :)

Pobawiłem się też kalkulatorem postaci i początkowo miałem iść w pure strenght, ale skalowanie Ludwig's holy blade wygląda na tyle zachęcająco, że pomimo już zainwestowanych 30 punktów w STR chyba zmienię moje zamiary i zacznę powoli inwestować w SKL, tymbardziej, że naprawdę fajnie gra mi się tym mieczykiem. Jeszcze się upewnie: nie ma opcji resetu statystyk w tej grze, prawda?

Jeśli masz zamiar tylko raz skończyć bloodborne to proponuje Ci zacząć DLC gdzieś w połowie gry jak będziesz miał jakiś 70ty level. W dodatku są dwie bardzo dobre bronie skalujace się ze skillem i szkoda byłoby zdobyc je w momencie gfy juz bedziesz konczyl bloodborna. Masz moje staty broni, jestem na 99 levelu

56ab8d9bd4ef6bf92e5e0938788a0139.jpg

475a12dd61211d8a7af105c917d8af53.jpg

I próbka działania łukomiecza w walce z kilkoma bossami (z podstawki):

https://youtu.be/Scb3-Hzp_uM

https://youtu.be/aSvH73vhsgY

P.S. Sorry drugi screen miał być broni Rakuyo a nie chickage. A nie ma mjie juz przy kosoli

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, szczególnie transformacja Rakuyo jest zachęcająca dla mnie :) A łuczek też fajny, tylko zupełnie zmienia podejście do gry co chodzi o dystans do przeciwników - na pewno warty wypróbowania i obadania samemu czy walka dystansowa przy jego użyciu mi podejdzie :)

 

Byle do weekendu, bo ostatnio mam czas tylko na krótsze posiedzenia, a to źle wpływa na moją immersję z tym tytułem...przy BB po prostu muszę przysiąść i w spokoju się delektować :)

 

PS. Wrzuć potem screen'a z zeskalowanym do Twojego poziomu Rakuyo.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez pod uwage ze bronie dystansowe zuzywaja kule tak samo jak holy moonlight sword:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatycznie, teraz się przyjrzałem filmikom...oprócz kul, ataki dystansowe z tego Bowblade'a zużywają prawie całą staminę, więc naprawdę trzeba kontrolować dystans podczas strzału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×