Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest z poziomami/warstwami w Kielichach. Na niektórych miałem 3, a na innych 4. To jest losowe? Czy na stałe jest to przypisane do danego kielicha?

Zauważyłem też poziom trudności pomiędzy glebokosciami jest niezbyt dobrze wyważony. Na głębokości 2 zabijam przeciwników czasem jednym uderzeniem i żądają mi znośne obrażenia to już na 3 niektóre moby kładą mnie dwoma strzałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomami/warstwami w Kielichach. Na niektórych miałem 3, a na innych 4. To jest losowe? Czy na stałe jest to przypisane do danego kielicha?

Zauważyłem też poziom trudności pomiędzy glebokosciami jest niezbyt dobrze wyważony. Na głębokości 2 zabijam przeciwników czasem jednym uderzeniem i żądają mi znośne obrażenia to już na 3 niektóre moby kładą mnie dwoma strzałami.

 

 

Może to też zależy od rodzaju przeciwnika. Ja pamiętam, że poziom trudności rósł raczej stopniowo. Inna sprawa, że ja zacząłem kielichy po fabule, więc pierwsze kilka głębokości przebiegłem bez wysiłku a i exp leciał śladowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczytałem, że boss Mroczna bestia Paarl po pewnym momencie gry staje się niedostępny, lub coś w ten deseń. Czy to prawda? Jestem w Zakazanym Lesie i nie wiem czy iść do Cieni Yharnam, czy dać się zabić przeciwnikowi z workiem i potem zabrać się za Paarl'a. Jakieś porady?

Ubij sobie najpierw Cienie Yharnam, a przed Rom'em ubij Bestię Paarl - sam tak zrobiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomami/warstwami w Kielichach. Na niektórych miałem 3, a na innych 4. To jest losowe? Czy na stałe jest to przypisane do danego kielicha?

Zauważyłem też poziom trudności pomiędzy glebokosciami jest niezbyt dobrze wyważony. Na głębokości 2 zabijam przeciwników czasem jednym uderzeniem i żądają mi znośne obrażenia to już na 3 niektóre moby kładą mnie dwoma strzałami.

Ilosc poziomów jest określona dla kazdego lochu. A trudność na kazdym poziomie i w kazdym lochu kest stała, dlatego jezeli gdzieś masz problem to wróć tam później. Na ng+ tez bedzie dokładnie tak samo jak na ng.

No i gdzie jest moj motyw za platyne?:(

a masz włączone przychodzenie spamu od sony? Ja dostałem dosłownie po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomami/warstwami w Kielichach. Na niektórych miałem 3, a na innych 4. To jest losowe? Czy na stałe jest to przypisane do danego kielicha?

Zauważyłem też poziom trudności pomiędzy glebokosciami jest niezbyt dobrze wyważony. Na głębokości 2 zabijam przeciwników czasem jednym uderzeniem i żądają mi znośne obrażenia to już na 3 niektóre moby kładą mnie dwoma strzałami.

A czy to nie jest czasem jakiś kielich dodatkowo "wzmocniony" i ten mob nie emanuje taką czerwoną aurą? Jeśli tak to to są specjalne moby wywodzące się właśnie z tego wzmocnienia i one są dodatkowo dopakowane tym dodatkowym rytuałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomami/warstwami w Kielichach. Na niektórych miałem 3, a na innych 4. To jest losowe? Czy na stałe jest to przypisane do danego kielicha?

Zauważyłem też poziom trudności pomiędzy glebokosciami jest niezbyt dobrze wyważony. Na głębokości 2 zabijam przeciwników czasem jednym uderzeniem i żądają mi znośne obrażenia to już na 3 niektóre moby kładą mnie dwoma strzałami.

Jeśli masz problemy na 3 głębokości to podpakuj trochę postać i wróć tam później. Prawdziwe problemy zaczną się na 4 głębokości gdzie będziesz miał 50% HP. Ilości warstw są ma stałe przypisane do kielicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem Wiedźmę z Hemwick jako 3 bossa, a z tego co wyczytałem na forum to trzecia powinna być Amelia, widoczne bladźię przeoczyłem.

 

Teraz jestem w lochu kielicha i idzie jakoś łatwo, jak na razie 2 poziom przed bossem, te lochy są opcjonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem Wiedźmę z Hemwick jako 3 bossa, a z tego co wyczytałem na forum to trzecia powinna być Amelia, widoczne bladźię przeoczyłem.

 

Teraz jestem w lochu kielicha i idzie jakoś łatwo, jak na razie 2 poziom przed bossem, te lochy są opcjonalne?

Teoretycznie to trzecim bossem jest Bestia żądna krwi, czwartym Amelia, a Wiedźma jest opcjonalna :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt o bestyjce zapomniałem, ale chyba bez problemu będę mógł iść do Amelii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt o bestyjce zapomniałem, ale chyba bez problemu będę mógł iść do Amelii?

tak,zwlaszcza ze skoro rozwaliles bestie nie potrzebujesz llucza2 do bramy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobów nie wzmacnialem żadnym rytuałem. Mam 88 poziom, czy to za mało? Na którym chodziliscie na kielichy.

Jak ukończenia grę to kielichy będą aktywowane i w moim plecaku czy się zniknie wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobów nie wzmacnialem żadnym rytuałem. Mam 88 poziom, czy to za mało? Na którym chodziliscie na kielichy.

Jak ukończenia grę to kielichy będą aktywowane i w moim plecaku czy się zniknie wszystko?

Aktywne kielichy przechodzą do ng+ w takim stanie jak były. W sensie na kielichy nie ma wpływu czy grasz ng czy ng99+ i po rozpoczęciu ng+ możesz je kontynuować tam, gdzie skończyłeś. Pozostaną też otwarte.

A 88 lvl powinien byc wystarczający. Jezeli masz problemy to poleveluj jeszcze na spokojnie i wtedy wróć do lochów.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywne kielichy, tzn. utworzone lochy kielicha, czy zostają po prostu wszystkie zebrane kielichy w ekwipunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywne kielichy, tzn. utworzone lochy kielicha, czy zostają po prostu wszystkie zebrane kielichy w ekwipunku?

i to i to :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to trzecim bossem jest Bestia żądna krwi, czwartym Amelia, a Wiedźma jest opcjonalna :P

No ta Wiedźma opcjonalna, ale tak nie do końca. Pamiętać należy, że trzeba ją pokonać by móc wbijać w umysł runy, a to w tej grze baaaaardzo ważna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam problem z dotarciem do Krolowej w Lochach kielicha a mianowicie nie mam Splugawionego Kielicha. Dostalem za to Przeklety i splugawiony kielich korzenia, wszystkie poradniki mowia niestety o tym ze potrzebuje jednak splugawiony kielich. Ktos cos poradzi ? Bestie puszczajaca krew na czwartym poziomie nizszego labiryntu oczywiscie ubilem (dla pewnosci dwa razy) i to od niej teoretycznie powinienem dostac splugawiony kielich.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam problem z dotarciem do Krolowej w Lochach kielicha a mianowicie nie mam Splugawionego Kielicha. Dostalem za to Przeklety i splugawiony kielich korzenia, wszystkie poradniki mowia niestety o tym ze potrzebuje jednak splugawiony kielich. Ktos cos poradzi ? Bestie puszczajaca krew na czwartym poziomie nizszego labiryntu oczywiscie ubilem (dla pewnosci dwa razy) i to od niej teoretycznie powinienem dostac splugawiony kielich.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Ja raz też tak kiedyś miałem, że mi w ogóle kielich nie wypadł z bossa. Musiałem robić postać od nowa. Nie mówię, że w Twoim przypadku też tak jest. Sprawdź sobie tutaj --> http://bloodborne.wikidot.com/dungeons  jakie lochy masz. Jest tam też podane, który kielich wypada z jakiego bossa z jakiego kielicha. Żeby dotrzeć do Królowej musisz zrobić wszystkie jakie możesz Pthumeru i jeden Loran.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz też tak kiedyś miałem, że mi w ogóle kielich nie wypadł z bossa. Musiałem robić postać od nowa. Nie mówię, że w Twoim przypadku też tak jest. Sprawdź sobie tutaj --> http://bloodborne.wikidot.com/dungeons jakie lochy masz. Jest tam też podane, który kielich wypada z jakiego bossa z jakiego kielicha. Żeby dotrzeć do Królowej musisz zrobić wszystkie jakie możesz Pthumeru i jeden Loran.

Dziwna sprawa bo moj "Przeklety i splugawiony kielich korzenia" ma takie same wymagania jesli chodzi o materialy jak kielich Splugawiony czyli "Defiled z listy ktora podlinkowales. Zastanawiam sie czy ktoras z aktualizacji nie podmienila blednie polskiego tlumaczenia ? No nic po pracy moze znajde chwile i sprawdze czy na koncu tych lochow jest moze Amygdala.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo moj "Przeklety i splugawiony kielich korzenia" ma takie same wymagania jesli chodzi o materialy jak kielich Splugawiony czyli "Defiled z listy ktora podlinkowales. Zastanawiam sie czy ktoras z aktualizacji nie podmienila blednie polskiego tlumaczenia ? No nic po pracy moze znajde chwile i sprawdze czy na koncu tych lochow jest moze Amygdala.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Też mnie to kiedyś zastanawiało, a później na fextralife znalazłem info, że w europejskiej wersji ten loch nazywa się cursed and defiled chalice, także wszystko ok.

Jakby co: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Defiled+Chalice i trivia na dole.

Edit: Teraz zobaczyłem, że piszesz o kielichu korzenia :/ W takim razie musiałeś nie ubić amygadali, przynajmniej na to wygląda, bo ten kielich wypada z pieska.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to kiedyś zastanawiało, a później na fextralife znalazłem info, że w europejskiej wersji ten loch nazywa się cursed and defiled chalice, także wszystko ok.

Jakby co: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Defiled+Chalice i trivia na dole.

Edit: Teraz zobaczyłem, że piszesz o kielichu korzenia :/ W takim razie musiałeś nie ubić amygadali, przynajmniej na to wygląda, bo ten kielich wypada z pieska.

Tak jak napisales, juz sie wszystko wyjasnilo nazwy sa zamienione. Splugawiony kielich dostalem po zabiciu napalonego pieska, ale on juz chyba nie bedzie mi potrzebny. Dotarlem wlasnie do Amygdali dwa razy zalatwila mnie na hitaodkladam kolejne podejscia do jutra, padniety jestem po pracy i ciezko mi sie skoncentrowac a na tym etapie to juz nie przelewki.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisales, juz sie wszystko wyjasnilo nazwy sa zamienione. Splugawiony kielich dostalem po zabiciu napalonego pieska, ale on juz chyba nie bedzie mi potrzebny. Dotarlem wlasnie do Amygdali dwa razy zalatwila mnie na hitaodkladam kolejne podejscia do jutra, padniety jestem po pracy i ciezko mi sie skoncentrowac a na tym etapie to juz nie przelewki.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Jest prostsza niż się wydaje,b ez obaw :) skoro ja sobie z nią poradziłem, to nie mogła być zbyt trudna :p

przede wszystkim nie przyzywaj npcow, bo boss glupieje wtedy i znacznie trudniej ją kontrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem banalny sposób na zabicie Amygdali. Kilka stron wcześniej znajdziesz.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×