Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie o tętnieniach, tylko o Blood Gemach, które wkłada się w wolne sloty na broni.

To na tej samej zasadzie odróżnia jedne blood gemy od drugich (każdy ma jakieś różne właściwości). Im wyższy numer tym lepszy kamyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy numer rangi kamienia tym lepszy, to rozumiem...natomiast nadal nie wiem czym są cyferki w nawiasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy numer rangi kamienia tym lepszy, to rozumiem...natomiast nadal nie wiem czym są cyferki w nawiasach.

Mi się wydawało, że to właśnie jest ta cała ranga, znana również jako rzadkość danego kamienia. Ale pewna nie jestem. A ty skąd odczytywales rangę o której wspominasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga jest podana przy fioletowej ikonce z trzema poziomymi, czarnymi kreskami przy każdym Blood Gemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranga jest podana przy fioletowej ikonce z trzema poziomymi, czarnymi kreskami przy każdym Blood Gemie.

Już doczytałam. To o czym mówisz to rank a to w nawiasie to level. Level określa ogólna jakość kamienia, a rank to uśredniona siła kamienia.

Blood gems have 4 properties:

Shape - determine where the gem can be socketed.

Primary affix - the main +effect of the gem

Level - the magnitude of the primary affix (1-6)

Rank -the overall strength based on primary and secondary affixes 1 - 20.

Edytowane przez coffee88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ołtarzu rytualnym jak stworzę Loch Kielicha to czy kielich mi znika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie znika. Mało tego przy kolejnym otwarciu tego samego lochu nie zużywasz drugi raz materiałów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martyr Logarius to cziter! Ile razy pod rząd można spamować jednym czarem?! :/ Nienawidzę gościa...

 

Edit:

Dobra padł, za 11 razem :) :) :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królowa pokonana. Staruszek po drodze trochę fikał, bo był kurcze szybki, ale został unicestwiony. Sama Yharnam to raczej formalność. Platyna wbita, więc trzeba zacząć myśleć o dark souls 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oprócz tego, że piszą o znacznym wzroście stopnia trudności DLC na ng+, podają równie, że jest trudniej przechodzić DLC w drugiej części głównej fabuły z podstawki, czy to prawda? Czy na poziom trudności The Old Hunters mają wpływ zmiany faz księżyca z podstawki?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają, ja zawsze dochodziłem do przedostatniego bossa podstawki i wtedy dopiero brałem się za Old Hunters.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bloodborne i świetnie się bawię zabijając bestie, ale potrzebuje pomocy w rozwoju postaci. Skupiam się na razie na pakowaniu punktów w witalność (27) i siłę (30) a tylko delikatnie podniosłem wytrzymałość i umiejętności oraz pominąłem dwie ostatnie statystyki. Czy w dalszej części gry warto się bardziej zainteresować umiejętnościami? Bronie jakimi walczę to Topór Tropiciela i Święte Ostrze Ludwiga.

 

Topór to moja główna broń i cenie ją sobie za zasięg, ładowany atak zadający dwa razy obrażenia i powalający przeciwnika oraz atak z doskoku, dzięki którym zachodząc przeciwników od tył podczas eksploracji eliminuje ich zanim zdążą mnie zaatakować. Przy dużych ale wolniejszych przeciwnikach świetnie mi się nią walczy

 

Święte Ostrze Ludwiga mam od niedawna, ale jego podstawowa forma podoba mi się ze względu na szybkość. Sprawdza się on bardzo dobrze przy walkach z innymi tropicielami a walcząc z Cieniami Yharnam zaspamowałem ich przyciskiem R1. Jedyne obrażenia jakie odniosłem w tej walce to dwa razy zostałem trafiony ognistym pociskiem. Zastanawiam się, czy później znajdę jakąś szybszą broń, albo coś o większych obrażeniach lub zasięgu, która będzie się lepiej skalować z innymi statystykami, które pomijam?

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bloodborne i świetnie się bawię zabijając bestie, ale potrzebuje pomocy w rozwoju postaci. Skupiam się na razie na pakowaniu punktów w witalność (27) i siłę (30) a tylko delikatnie podniosłem wytrzymałość i umiejętności oraz pominąłem dwie ostatnie statystyki. Czy w dalszej części gry warto się bardziej zainteresować umiejętnościami? Bronie jakimi walczę to Topór Tropiciela i Święte Ostrze Ludwiga.

Tymi broniami mało walczyłem, ale z tego co widzę, to umiejętność też podnosi im obrażenia. Holy Blade na +10 ma skalowanie B do siły i umiejętności oraz A do arcane, co znaczy że wszystkie te statystyki podnoszą im obrażenia. Na pewno parę punktów w umiejętności nie zaszkodzi :) Topór ma większy bonus od siły, ale umiejętność też podniesie obrażenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xavris a jak wygląda sprawa z zabarwieniem krwi i Chikage +10? Co oznacza skalowanie tej umiejętności z bronią na poziomie S i czy ma to wpływ na ataki tylko gdy katana jest pokryta krwią czy również podczas jej podstawowej formy? 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xavris a jak wygląda sprawa z zabarwieniem krwi i Chikage +10? Co oznacza skalowanie tej umiejętności z bronią na poziomie S i czy ma to wpływ na ataki tylko gdy katana jest pokryta krwią czy również podczas jej podstawowej formy? 

Skalowanie S jest najlepsze (S>A>B>C>D>E). I tak, skalowanie z zabarwienia krwi działa tylko po transformacji broni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 1-2 strony wcześnie, przejrzyj, w skrócie jak najlepsza zbroja + tarcza z 100 redukcji i jak najwyższą statystyką stability (nie przekraczając przy tym 70% udźwigu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 1-2 strony wcześnie, przejrzyj, w skrócie jak najlepsza zbroja + tarcza z 100 redukcji i jak najwyższą statystyką stability (nie przekraczając przy tym 70% udźwigu).

Chyba sie koledze gry pomylily

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedną cholerną wadę, nie można w nią grać przy dzieciakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedną cholerną wadę, nie można w nią grać przy dzieciakach.

Obstawiam, że nie chodzi o brutalność, tylko o słowotwórcze zdolności ojca? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczytałem, że boss Mroczna bestia Paarl po pewnym momencie gry staje się niedostępny, lub coś w ten deseń. Czy to prawda? Jestem w Zakazanym Lesie i nie wiem czy iść do Cieni Yharnam, czy dać się zabić przeciwnikowi z workiem i potem zabrać się za Paarl'a. Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczytałem, że boss Mroczna bestia Paarl po pewnym momencie gry staje się niedostępny, lub coś w ten deseń. Czy to prawda? Jestem w Zakazanym Lesie i nie wiem czy iść do Cieni Yharnam, czy dać się zabić przeciwnikowi z workiem i potem zabrać się za Paarl'a. Jakieś porady?

Nie że staje się niedostępny, tylko dalej do niego trzeba biec, bo jedna z latarni przestaje być dostępna.

Bossa ubić warto chyba i tak wcześniej, bo jest w miare łatwy, a i w lokacji o ile pamiętam kilka ciekawych rzeczy leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam takowych przy tym tytule, bo gra się bardzo przyjemnie, a zaginięcie nie powoduje wqrwienia.

W jakiej miejscówce znajdę katanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×