Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ta następna menda też Ci moze trochę problemów narobić (ale nie musi:) ). Ale królowa to już formalność.

Nastepna menda padla wlasnie za drugim podejsciemteraz czas na krolowa.

Edit. Krolowa polegla takze za drugim podejsciem. Platynka wbita zadanie wykonane :) to teraz moze faktycznie polubie kielichy

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka macie strategie na Odrażająca Bestie? Jestem w lochu Loran i nie mogę poradzić sobie z tym szaleńcem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka macie strategie na Odrażająca Bestie? Jestem w lochu Loran i nie mogę poradzić sobie z tym szaleńcem...

Możesz jak noob cofać się cały czas i rzucać zatrutymi nożami. Lamerskie, ale skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka macie strategie na Odrażająca Bestie? Jestem w lochu Loran i nie mogę poradzić sobie z tym szaleńcem...

W Kielichach tyle bossow bylo ze musialem sobie na YT przypomniec wogole ktory to. Nie kojarze abym mial jakas specjalna taktyke na niego. Po prostu uniki odskoki za plecy i chyba tyle.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepna menda padla wlasnie za drugim podejsciemteraz czas na krolowa.

Edit. Krolowa polegla takze za drugim podejsciem. Platynka wbita zadanie wykonane :) to teraz moze faktycznie polubie kielichy

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Gratki:) i przypominam o wypatrywaniu kodu na motyw od sony :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki:) i przypominam o wypatrywaniu kodu na motyw od sony :)

No właśnie jak to jest z tymi kodami? Nadal je wysyłają? Bo moja platyna wbita już jakiś czas temu a kodu nie widać. Spam też sprawdzony, żeby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tymi kodami? Nadal je wysyłają? Bo moja platyna wbita już jakiś czas temu a kodu nie widać. Spam też sprawdzony, żeby nie było.

A dochodzą do Ciebie w ogóle maile reklamowe od sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak. Często dostaje właśnie info o jakichś konkursach czy premierach.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Często dostaje właśnie info o jakichś konkursach czy premierach.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Z tego co na szybko poszukałem to nic nigdzie nie ma, żeby już bie rozsyłali. Ludzie pisali do supportu i po wyjaśnieniu sprawy dostawali zaległe maile.

U mnie miał tytuł 'odbierz swą zdobycz, śmiały tropicielu', dostałem go kilka dni po wbiciu platyny. Sprawdź jeszcze raz dla pewności i pisz do sony. Obiecali to niech działają:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze maja jakis delau z rozsylaniem :) Taki średni ten motyw, fajny motyw byl do jakiejs edycji specjalnej. Stylizowany na runy carylla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć paraliżująca mgłę? mecze się na ng+ z amelia i już zużyłem cały swój zapas. Wiem, że będę mógł ją kupować w śnie tropiciela po zdobyciu jakiejś odznaki tylko nie wiem gdzie ją mogę zdobyć. I może jest gdzieś jakieś miejsce gdzie wypada ona z pokonanych przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć paraliżująca mgłę? mecze się na ng+ z amelia i już zużyłem cały swój zapas. Wiem, że będę mógł ją kupować w śnie tropiciela po zdobyciu jakiejś odznaki tylko nie wiem gdzie ją mogę zdobyć. I może jest gdzieś jakieś miejsce gdzie wypada ona z pokonanych przeciwników?

Idź do Cainhurst. Jak przyłączysz się do Podłokrwistych to mgła pojawi się w sklepie. Odznaka od Królowej dodaje mgłę do sklepu. W samym Cainhurst jest jeszcze 10 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do Cainhurst. Jak przyłączysz się do Podłokrwistych to mgła pojawi się w sklepie. Odznaka od Królowej dodaje mgłę do sklepu. W samym Cainhurst jest jeszcze 10 sztuk.

Amelia właśnie padła. Byłbym wdzięczny gdybyś mi mógł powiedzieć gdzie Cainhurst jest i jak się tam kierować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia właśnie padła. Byłbym wdzięczny gdybyś mi mógł powiedzieć gdzie Cainhurst jest i jak się tam kierować?

W zakazanym lesie musisz znaleźć przejście do kliniki yosefki. Tam znajdziesz zaproszenie do cainhurst. Z nim przenieś się do lampy wiedźm z hemwick. Stamtad biegnij caly czas prosto (jedyna droga w sumie) i na obszarze, gdzie chodzi sobie dwoch egzekutorów podejdź do pomnika i paczaj na przerywnik :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tymi kodami? Nadal je wysyłają? Bo moja platyna wbita już jakiś czas temu a kodu nie widać. Spam też sprawdzony, żeby nie było.

Ja dostalem maila z kodem na motyw dzisiaj. Ale w sumie to szalu nie ma.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4.05.2016 at 5:31 PM, rosomakoborsuk said:

No właśnie jak to jest z tymi kodami? Nadal je wysyłają? Bo moja platyna wbita już jakiś czas temu a kodu nie widać. Spam też sprawdzony, żeby nie było.

Ja dostalem maila z kodem na motyw dzisiaj. Ale w sumie to szalu nie ma.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Motyw można zobaczyć na youtube. Dużo lepiej prezentuje się ten --> 

Jak kupiłem ten duży poradnik to był na to kod. Niestety nie wiem czy można jeszcze gdzieś go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem w końcu Odrażająca Bestie. Cały trik polegał na odskakiwaniu w lewo od jej ciosów. Nie mogłem się przyzwyczaić bo każdego bossa ogrywałem robiąc uniki tylko w prawo :D. 

Połowa życia w 4 głębokości Pthumerow to moim zdaniem bezsens. Jeszcze 1 i 2 boss to ujdzie, ale już Amygdala to przegięcie. Żadnej frajdy nie przyniosło mi pobicie tego bossa. No i królowa to była formalność. Nic nadzwyczajnego.

Kontynuując moja podróż po zdobycie platyny udałem się do NG+ po ostatnie zakończenie. 

Jedyny boss który mnie zaskoczył to Micolash. No ale nadal uznaje giniecie od jednego hita za niesprawiedliwe...

Ostatni boss padł przy pierwszym  podejsciu chociaż przy pierwszym spotkaniu męczyłem się z nim troszkę. 

"Ostatni ostatni" boss też troszkę oszukiwał zostawiając mnie z minimalną ilością hp (jeden punkt?). Nie był zbyt trudny. Chociaż może to przez moją dopakowaną postać i miecz Ludwiga :).

Jestem mega usatysfakcjonowany splatynowaniem tej gry. Było warto się pomeczyć i spędzić 80 godzin w Yharnam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Micolasha jest jeden banalny sposób. Po pierwszej fazie gdy ucieka i my stoimy na górze to zamiast zeskakiwać strzelamy do niego. On za każdym razem będzie wracał do lustra i z niego wychodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, Strife said:

Ebrietas jest dodatkowym bossem?

Tak, ale zabicie jej oblokowuje 2 możliwości - kielich Isz (chyba najcięższy i wypadają tam najlepsze runy i gemy) oraz jedną możliwość związaną z królową z Cainhurst.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę online i mam pytanko, czy jak pomogłem komuś rozwalić Amygdale to czy będzie ona u mnie czy zdechła na dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Pobawiłem się trochę online i mam pytanko, czy jak pomogłem komuś rozwalić Amygdale to czy będzie ona u mnie czy zdechła na dobre?

Hehe...to, że w świecie innego gracza zabiłeś bossa nie znaczy, że w Twoim świecie on umarł. MUSISZ zabić bossa w swoim świecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Strife napisał:

Pobawiłem się trochę online i mam pytanko, czy jak pomogłem komuś rozwalić Amygdale to czy będzie ona u mnie czy zdechła na dobre?

No niestety jest tak jak napisał Frost. Na tej samej zasadzie możesz komuś pomagać w walce z bossem, którego Ty już rozwaliłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypas, bo myślałem że zniknie, a wole sam przełazić poszczególne ślicznoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×