Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw za platyne jeszcze aktualny?

Ladowany atak z luku bierze cala stamine;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatycznie, teraz się przyjrzałem filmikom...oprócz kul, ataki dystansowe z tego Bowblade'a zużywają prawie całą staminę, więc naprawdę trzeba kontrolować dystans podczas strzału.

Mocny strzał z łuku zabiera sporo staminy, normalny - dużo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala w lochu pokonana. Dzięki chłopaki za rade, żeby przy wyskokach stać w miejscu. Dzięki temu walka okazała się fraszką. Teraz wracam do poszukiwań królowej i będzie platynka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala w lochu pokonana. Dzięki chłopaki za rade, żeby przy wyskokach stać w miejscu. Dzięki temu walka okazała się fraszką. Teraz wracam do poszukiwań królowej i będzie platynka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

W takim razie graty.  :) Królowa to już formalność, chociaż ja się jeszcze trochę męczyłem z Pthumerian Descendant  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie graty. :) Królowa to już formalność, chociaż ja się jeszcze trochę męczyłem z Pthumerian Descendant :whistling:

To się zobaczy jeszcze, ale najważniejsze, że ta pokraka jest już pokonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę, dolazłem do Ojca Gascoine'a, czy jak kupię klucz za 10000 to będę miał dostep do nowych lokacji czy muszę najpierw pokonać ojczulka? Kanały i wszystko inny wyczysciłem tak mi się wydaję przynajmniej jak na razie młoto-miecz daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę, dolazłem do Ojca Gascoine'a, czy jak kupię klucz za 10000 to będę miał dostep do nowych lokacji czy muszę najpierw pokonać ojczulka? Kanały i wszystko inny wyczysciłem tak mi się wydaję przynajmniej jak na razie młoto-miecz daję radę.

Klucz jest do wielkiej bramy za ojczulkiem wiec musisz go najpierw pokonać. Druga sprawa, że ta bramę można otworzyć z drugiej strony, wiec raczej nie warto wydawać tych 10k
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

Gracza z jaką różnica lv można wezwać do pomocy? Jak na razie mam 22lv.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

Gracza z jaką różnica lv można wezwać do pomocy? Jak na razie mam 22lv.

Jeżeli chodzi Ci o przywołanie znajomego to o ile wiem nie ma znaczenia, jaki ma level. Jeżeli chodzi o randomowego gracza, ro gdzieś znalazłem, ze jego level moze się różnić od Twojego o 10%, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Jezeli chodzi o klucz to tak jak pisał Don, można ta bramę otworzyć z drugiej strony. Tyle ze wcześniej trzeba pokonać bossa, ktorego ja do dziś szczerze nienawidze:p na razie nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osotatnio chcialem pomoc koledze wyzej przy bestii zadnej krwi i nie mogle sie dolaczyc, ja mam lvl 178 on 20 pare:( Tylko ze na haslo nie probowalismy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie link do kalkulatora odpowiadającego na pytanie w jakim przedziale lvlowym gracza możecie przyzwać. Co-op "na hasło" nie ma ograniczeń lvlowych.

 

Edit:

W końcu trochę posiedziałem przy BB :) Dzisiejszy dzień spędziłem na pomaganiu innym w ubiciu Amelki (bardzo szybko byłem przywoływany na 50+ SL) oraz w końcu skończyłem Zakazany Las (strasznie się zakręciłem w drugiej części lasu i ciągle się tam gubiłem), ubijając na końcu Cienie Yharnam (padli za drugim razem).

 

 

PS. Jakieś przeziębienie mnie dopadło, więc L4 + BB to bardzo kuszący plan na przyszły tydzień :)

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie mam co robic w bb te tez pomagam:) 5 razy dzisiaj pomoglem w ubiciu besti i 3 razy królową:) I raz trafilem na podlokrwistego:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Blood Gem ma swoją rangę, która świadczy o ich mocy, natomiast totalnie nie rozumiem, o co chodzi z tymi cyframi w nawiasach...na pewno nie jest to też, ilość danego Blood Gema w plecaku. Czy ktoś z Was wie co oznaczają cyfry w nawiasach przy każdym Blood Gemie?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczek oczka w prawym górnym rogu to punkty wglądu? Czy jak przywołam kogoś np. npc'a z gry to on się marnuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są punkty wglądu. 1 punkt wglądu kosztuje przyzwanie innego gracza do pomocy, z tego co wiem dotyczy to tylko online, więc npc się nie liczą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając online mi się zmarnował właśnie, czyli jak offline będę grał i przyzwę npc'a to powinien zostać, jeszcze jedno skąd się te punkty zdobywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, być może się mylę i Wgląd zużywa się zawsze gdy przyzywasz pomocnika, w takim razie nie ważne czy to inny gracz, czy npc (szczerze, nigdy nie przywałem npc). Wgląd zdobywasz m.in. za odkrycie nowego bossa, za jego ubicie, odkrycie niektórych lokacji, konsumpcję Wiedzy Szaleństwa oraz za pomoc innym graczom w ich światach.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife moze na poczatku to troche deficytowy towar, ale pozniej wglądu zdobywa sie tyle, ze nie ma co z nim robic. Takze nie trzeba go jakos specjalnie oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ~60k tętnień za pokonanie Amelki w co-opie - to była Amelka z ng+, czy wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Blood Gem ma swoją rangę, która świadczy o ich mocy, natomiast totalnie nie rozumiem, o co chodzi z tymi cyframi w nawiasach...na pewno nie jest to też, ilość danego Blood Gema w plecaku. Czy ktoś z Was wie co oznaczają cyfry w nawiasach przy każdym Blood Gemie?

Wydaje mi się właśnie, że numer w nawiasie oznacza rangę przedmiotu. Im wyższy tym np. więcej tętnień z niego uzyskasz. To ułatwia rozeznanie bo niektóre nazwy są podobne i mogą się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się właśnie, że numer w nawiasie oznacza rangę przedmiotu. Im wyższy tym np. więcej tętnień z niego uzyskasz. To ułatwia rozeznanie bo niektóre nazwy są podobne i mogą się mylić.

Dokladnie tak wlasnie jest.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie o tętnieniach, tylko o Blood Gemach, które wkłada się w wolne sloty na broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×