Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już kiedyś: Sony nie będzie nikogo ozłacać za 20zł/6$ miesięcznie. Oferta PS Plus zawsze jest odzwierciedleniem polityki Sony. Niby za czasów PS3 było najlepiej? Ok, widzę tylko, że nikt nie przywołał okoliczności, w jakich dostawaliśmy wówczas hit za hitem. Przypomnę, iż po serii wspaniałych line-upów PS Plus, Sony zapowiedziało zmianę polegającą na płatnym online, zależało im również na zbudowaniu dużej bazy subskrybentów przed premierą PS4. Tym razem jest podobnie, dobrą ofertą chcą udobruchać tych, którzy posiadają również PS3/Vitę, tak żeby czuli się "mniej" poszkodowani, bo w zamian dostaną coś lepszego na PS4. Przypuszczam, że dodatkowo chcą zachęcić nowe osoby do wykupienia subskrypcji, aby sukcesywnie powiększać bazę. Nie zapominajmy, że dużymi krokami zbliża się zapowiedź kolejnej konsoli Sony (analitycy przypuszczają iż zostanie wypuszczona przed końcem 2019 roku). Wiem, że póki co to tylko plotki, ale chyba nikt nie łudzi się, że PS4 będzie najnowszą konsolą jeszcze przez kilka lat  XBOX ONE X wyznaczył nowy standard i Sony nie będzie długo zwlekać.

 

Osobną kwestią jest narzekanie na ofertę marcowego PS Plus... :FailFish: "bo ja grałem", "bo ja już mam", "bo było już na stu promocjach". Ja pierdolę, serio? Jest cała masa graczy, którzy nie lubią gier typu soulslike i omijają je szerokim łukiem. Bloodborne jest idealnym tytułem, aby takich graczy zachęcić, żeby spróbowali. Jest jakieś 25-30mln użytkowników Plusa, Bloodborne kupiło kika milionów. Ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Narzekanie na tą ofertę, to jest już serio typowe polactwo. Dają indyki, źle. Dają jeden z najlepszych exów, teź źle. To co mają dać? Nowego pada mają przysłać każdemu i jeszcze loda zrobić?

 

EDIT: pisałem na szybko, wdarł się błąd. Nie zmienia to jednak sensu całości, bo jeśli ktoś wymaga więcej, niż to co jest obecnie (sam Bloodborne i Ratchet kosztują niemal połowę rocznego abonamentu), to nie jest do końca poważny.

 

 

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej dwie gry takie jak  BB, Ratchet, Until Dawn czy MGSV niż cztery w stylu Drawn to death czy jakoś tak.  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby masz te 12 zł miesięcznie? Chętnie wezmę na 3 lata do przodu. Usługa kosztuje 20 zł/m-c przy rocznym a kwartalnie aż 100 więc trzeba czegoś więcej wymagać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Nowego pada mają przysłać każdemu i jeszcze loda zrobić?

Kolor pada i smak lodów (bo zakładam, że mówisz o robieniu domowych lodów, takich na śmietanie i jajkach) będzie nie ten i znowu gorzkie żale będą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Sony to jedną z tych dwóch gier będzie To Jesteś Ty! 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta świetna. Obie gry na pewno pobiorę i przejdę po raz kolejny. W szczególności BB, który mam w rodzinnym domu w Polsce ( a ostatnio myślałem nad tym, żeby mi pudełka z grami powysyłali ). Dodatek zakupiony, więc do premiery GoW będzie co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś też w "Mighty No. 9" pobrane z PS+ nie działa menu?

U mnie na PS4Pro wygląda to super.

https://imgur.com/a/K4zYq

Normalnie nic nie da się ustawić, bo qrwa nic nie widać :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy na zwykłym PS4 działa normalnie .

Ogólnie to już trzecia gra w PS+ z którą są problemy :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy na zwykłym PS4 działa normalnie .
Ogólnie to już trzecia gra w PS+ z którą są problemy :38_worried:
Nie działa normalnie niestety...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się udało rozwiązać problem z "Mighty No. 9".

Wchodzimy w "ustawienia" i "pamięć masowa".

Kasujemy "Mighty No. 9"" z  "aplikacje", "galeria zrzutów" i "zapisane dane".

Wchodzimy do "język" i "język systemu".

Ustawiamy "English (United States)" NIE UK !! Musi być US.

Ściągamy grę na nowo i odpalamy ją.

Jeżeli pojawią się napisy początkowe i w menu, to zamykamy grę, i zmieniamy z powrotem język konsoli na Polski.

Gra powinna działać w 100% :1_grinning:

Edytowane przez janki41
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bloodborne i Ratchet też były?

Fajna paczka, zwłaszcza jak ktoś nie ograł mad maxa. Dobra gierka, choć niezbyt odkrywcza, ale przyjemnie mi się w nią grało.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mad Maxa nie ograłem i szczerze to liczyłem na niego w plusie/goldzie, bo już tyle razy był na przecenach. Wreszcie się odczekałem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Fajna paczka, zwłaszcza jak ktoś nie ograł mad maxa. Dobra gierka, choć niezbyt odkrywcza, ale przyjemnie mi się w nią grało.

No moim zdaniem przy JC3 - Mad Max wypada o niebo lepiej. JC3 porzucilem, po 2h. Mad Maxa cisnalem mocno i zrobilem wiekszosc rzeczy.

Ta gra ma fajny klimat i mimo iz jestesmy zlomiarzem jakos mnie do siebie przekonala.

Jesli ktos nie gral to warto sprawdzic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad Max to dobra oferta, ma niesamowity klimat wiadomo że zbieranie i odbijanie obozów to powszechne zajęcie i nie każdy lubi, ale podróżowanie po mapie sprawia wielką przyjemność.

@MagEllan właśnie nadrabiam plusa i gram w JC3, wszystko spoko, odbijam miasta niszczę wszystko, zbieram "?", tylko spadki  animacji to jakiś dramat momentami to aż własnym oczom nie wierze co się dzieje nie ekranie, ciekawe czy na PC jest lepiej na ps4 dno.

Trackmania ? nie grałem, na pewno znajdę dla niej trochę czasu:1_grinning:

Ofertę oceniam bardzo pozytywnie, jeśli chodzi o vite i ps3 to mogą już nic nie dawać to i tak nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54, 57, 61, 44 to średnie ocen tytułów z ps3, psv . Już pomijam że pierwszy raz słyszę o nich

 

Xbox tu wygrywa do zera, zważywszy że gry są wstecznie kompatybilne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiasz o grach na ps3? A co to ps3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chce o nich rozmawiać. po co oni to dają. niech przestaną się ośmieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×