Skocz do zawartości
DaraS

Until Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję za dwa dni jak wrócę do Poznania, dziś premiera a w sieciówkach praktycznie nie do wychaczenia... MM, Saturn dopiero 28.O8, Euro rtv jest tylko w Warszawie. Media Expert w Poznaniu ale zaczyna się pojawiać w innych miejscowościach.

Wracając do gry.

Sporo osób narzeka na polski dubbing ale mnie on nie przeszkadza.

Wydaję mi się, że ludzie mają złe podejście do tematu i z góry skreślają polski dubbing.

Moim zdaniem tak samo jest z polskimi filmami. Jak ktoś ogląda tylko amerykańskie produkcję to obejrzenie krajowego filmu wydaję się śmieszne i okropne!

Ja będę grał po polsku a Wy?

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę grał po polsku a Wy?

 

 

Niektore recki ktore przeczytalem, byly po 2 czy 3 krotnym ograniu gry. 

Wiec pewnie za jakis czas (oj to moze byc dluuuugi czas) jak juz kupie zagram raz po angielsku i raz po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogram na pewno po polsku, po co mam w obcym języku grać jeżeli robią w ojczystym. Tym bardziej, że mi pasuje jakość polskiego dubbingu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już pierwsza osoba wystawiła grę na popularnym serwisie aukcyjnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję za dwa dni jak wrócę do Poznania, dziś premiera a w sieciówkach praktycznie nie do wychaczenia... MM, Saturn dopiero 28.O8, Euro rtv jest tylko w Warszawie. Media Expert w Poznaniu ale zaczyna się pojawiać w innych miejscowościach.

Wracając do gry.

Sporo osób narzeka na polski dubbing ale mnie on nie przeszkadza.

Wydaję mi się, że ludzie mają złe podejście do tematu i z góry skreślają polski dubbing.

 

tylko w oryginalnym audio+ polskie napisy (podobno się da, sam sprawdzę gdzieś za godzinę choć grę juz mam)

 

polski dubbing po tym co usłyszałem w filmiku go prezentującym to klejny raz jakaś kpina więc szkoda sobie niszczyć wrażenia z tak świetnie się zapowiadającym tytułem

 

Co do media markt- zwykły błąd na sklepie bo wszystkie sklepy sieci MM/saturn grę mają już na stanie i w sprzedaży (niektóre nawet przed premierą miały już) - jak ktoś zamówił np, z rabatem 15 sierpnia w MM za 233,10 niech idzie do MM w którym ma odebrać grę i i ją dostanie tylko muszą ręcznie zrobić wydruk z ceną z zamówienia -  tak miałem i dziś o 9 gra była w moich rękach już - wczoraj odmówili sprzedania bo "kary" ;p

 

edit: cena standardowa w MM to też 259 złotych więccieszy się ten co zamówił z kodem dla newsletterowców MM 15 sierpnia :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogram z polskim audio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś sprzedawał dzisiaj to ja chętnie wezmę, bo liczyłem na dobrą cenę w media expert, a tam 279, więcz czekam na używki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra od doslownie roku, ktora chcialem kupic na premire. Obskoczylem 5 sklepów w mojej mieścinie, w czterech pustka, w ostatnim - Empiku, nigdzie nie widze ,az wkoncu znalazlem ta gre przykryta jakimis starymi grami pokroju AC IV. Juz sie ucieszylem, ale cena 299 zlotych ugasila moja radosc.Nie rozumiem tego, produkcje AAA od EA,Ubi itp mozna kupic za okolo 200-220, a gre ktora raczej nie byla mocno reklamowana i jest takim czarnym koniem, to wypuszczaja za 299.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media 259 :-D, cena i tak nieadekwatna do zawartości.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdubbingowałbym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem kolego...

Gra jest warta dla mnie nawet 6godzin. Jestem pewien, że jest zdecydowanie dłuższa ;-)

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, daj później znać jak poszły prawie trzy stówki w 6 godzin.

 

 średnie długości są lepsze niż rozciągnięte długie gry bez powodu

 

 

  Sony zaleca 249 ale wiesz jak to jest- pewnie mały sklep jedyny w okolicy to zarobić chce :D  w większych miastach jest po 249 w małych sklepach które żyją z premier :D

MM 259 ;)  

 

Pierwsza gra od doslownie roku, ktora chcialem kupic na premire. Obskoczylem 5 sklepów w mojej mieścinie, w czterech pustka, w ostatnim - Empiku, nigdzie nie widze ,az wkoncu znalazlem ta gre przykryta jakimis starymi grami pokroju AC IV. Juz sie ucieszylem, ale cena 299 zlotych ugasila moja radosc.Nie rozumiem tego, produkcje AAA od EA,Ubi itp mozna kupic za okolo 200-220, a gre ktora raczej nie byla mocno reklamowana i jest takim czarnym koniem, to wypuszczaja za 299.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem żeby wydać tyle kasy ale na grę która daje nam naście godzin, typu Wiesław, czy gta , czy far cry. Tutaj kolejny samograj z dodatkami żeby nie był samograjem. Spoko, bogatemu nikt nie zabroni. Koniec offtopu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem z ciekawości w Empiku 299 zł uśmiałem sie niezłe odlecieli

Dubbing jest fatalny i rani uszy oraz umysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie we wszystkich sieciówkach gra jest po 259zł, nie zależnie od miasta. Według ceneo w empiku jest również za tą cenę. Media expert kombinuje i raz jest za 259zł a za moment za 279zł. Komutronik po 249zł :)

Dla mnie polski dubbing jest dobry. Tak jak wspomniałem wyżej wszystko zależy od podejścia i przyzwyczajeń. Sam kiedyś nie tolerowałem polskiego kina i czy to komedie czy filmy akcji brzmiały dla mnie fatalnie ale po osłuchaniu i przyzwyczajeniu do polskich produkcji teraz takie fimy ogląda mi się bardzo przyjemnie. Tak samo ma się sprawa z polskim dubbingiem. Po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do ENG.

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dubbingu to również uważam że jest słabiutki. Już po pierwszej scenie myślałem że mi uszy zwiędną.

Z tym empikiem i ich ceną to faktycznie pojechali po bandzie. Sam kupiłem w euro za 239. Normalnie 259 ale dostałem 20zł za wypełnienie jakiejś ankiety w minutę. CebulaMode On :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie 239 to cena do przeżycia ale powariowali z ta cena za gre która jest niszowa i bardzo krótka

Średnia cena to 260-270 gdzie taki mgs jest po 240

Ale juz używki latają po 200 zł

Kumpel ograł dzisiaj w 6,5 h za jedynym posiedzeniem(nie spiesząc sie) i rzucił na giełdę bo widzi ze cena leci

Z jego relacji to jednostrzałowiec w stylu scary movie,z czasem juz nawet nie podskakujesz tyle tego serwują

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie 239 to cena do przeżycia 

Hehe dobre dobre :)

 

Ponoć dużo ludziom jak grę ściągnęło z psstore to wyświetliło że za 128 dni będą mogli dopiero uruchomić. Sony nie wie o co chodzi i każe czekać. No nieźle zabulić cenę porównywalną z atakiem serca i nie móc zagrać nie wiadomo czemu. Kocham cię sony za ceny za cyfrowe gry za wszystko :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na PSStore to 249zł także normalna i ja tam nie miałem żadnych problemów z uruchomieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa w tej grze miażdży, widziałem dziś kawałek streama i jestem pod wrażeniem w szczególności twarzy i mimiki głównych bohaterów. Ze screenów wyczuwam tu klimat Evil Dead (kto nie widział niech nadrobi - idealnie wpasowuje się w klimat tej produkcji, oczywiście oryginał z Bruce'm Campbellem, a nie remake)

 

d4dUntilDawn20150824151.jpg

 

untildawn_20150826021c9umx.jpg

 

 

until2.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy gra w UK posiada polski dubbing? Język konsoli to PL.

na 99% nie  , wiele razy juz pisałem i nie tylko ja ze tylko polskie wydania maja PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie  , wiele razy juz pisałem i nie tylko ja ze tylko polskie wydania maja PL

Exy sony maja zazwyczaj polska edycje, ale tym razem sie nie popisali i na Europe nie wydali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł już ktoś i może zapodać ile zajmuje przejście? Rozkminiam zakup na weekend i w przyszłym tygodniu spylenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×