Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutne minimum przed 50 cali to dwa metry, odpowiednia odległość to 3m.  Jeżeli długo już tak siedzisz, nie dziwi że widzisz rozmazane tła:1_grinning:

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL chyba przy HD ready xD

Tabela-odleglosci-audio-video.png

Widzę przyzwyczajenia 2m od tv (21'') nadal żywe :) 

Tylko że to była era tv 720x576(PAL)

Ja kupiłem 50 aby widzieć wszystko(nawet niedoskonałości) ale jak ktoś chce to niech siada i 5m .

Przy UHD te odległości są jeszcze mniejsze .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 50“ siedzę na sofie 2m od TV, a w trakcie mega skupienia (PES, DarkSouls...) i emocji jeszcze nabieram pozycji niemal embrionalnej skracając ten dystans o pół metra.

Nie wyobrażam sobie grania 4 - 5 m od TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conan z Elijah ostro pojechali. Podśmiechujki czy nie, dziwnym trafem idealnie zgrywało się to z moim wyobrażeniem o grze. Warto obejrzeć, można się ubawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że woda zamarzła po rzuceniu Blizzagi mnie rozwaliło, uwielbiam takie małe szczególiki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty zajebiste ale za dużo stękania z zimna, powinni się w końcu cieplej ubrać a nie tak do końca gry i stękać :< zima i chorzy zaraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat to pasuje, fajnie że czary mają jakieś oddziaływanie na drużynę, w demku możesz Noctis'owi założyć kurtkę i tak będzie stękał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba już pora zacząć "wsteczne odliczanie" i koniec z czytaniem newsów i oglądaniem:

- first 15 minutes

- first hour

- how beat omega boss easy way

- powerfull characters easy guide

- all alternative endings

- ps4 vs xbox vs pspro

I tym podobnych.

Kupię, odpalę i pewnie koło marca się odezwę na forum.

Final to final, na półce być musi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie czasy że żeby gra się sprzedała to dzień w dzień muszą o niej trąbić ....

Mnie też to wnerwia że miesiąc przed premierą pokazali juz każdego summona 3/4 czarów i ogólnie chyba pół gry.

Podobnie było z U4, obejrzałem 1 recenzję to miałem wrażenie że cała grę już widziałem .... i nie kupiłem tej gry do dziś .

A hitem i tak jest trailer MGS5 gdzie przed premiera pokazali chyba wszystkie najlepsze scenki,zapowiadało się kapitalnie a wyszła sandboxowa powtarzalna kupa ze słabą fabułą choć na świetnej mechanice .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś z Was może preordera deluxe w empiku? Ja złożyłem zamówienie i mam potwierdzenie, a teraz z ciekawości spojrzałem i nawet nie mają już takiej pozycji na stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wili sam chyba sobie odpowiedziałeś na pytanie, jak jesteś homofobem to lepiej sobie odpuść.

 

Xav ja kiedys zamówiłem jakąś grę z empiku i mnie sromotnie wydymali, wiec olewam ten sklep, wziąłem w ultimie, zawsze dostarczają chociaż na czas.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

Brał ktoś z Was może preordera deluxe w empiku? Ja złożyłem zamówienie i mam potwierdzenie, a teraz z ciekawości spojrzałem i nawet nie mają już takiej pozycji na stronie. 

 

Olej ich i weź w ultimie zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić embarga ;D W Peru gra trafiła na półki i rozeszła się jak szalona ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Natsu napisał:

Embargo na recenzje do 28 listopada.

 

1479370523378.png

 

 

To zły znak... przez ostatnie 2 lata każde embargo okazywało się mega zawodem :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i zły znak, ale grzechem by było nie mieć kolejnego Finala w kolekcji :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day one patch waży 7.2GB, czyli biedni Japońscy gracze którzy nie mają internetu, bo bidulki nie będą mieli jak sciągnąć :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam day one patch, którego miało nie być, bo przecież przesunęli premierę, żeby go nie było? :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.11.2016 o 08:50, Strife napisał:

Wili sam chyba sobie odpowiedziałeś na pytanie, jak jesteś homofobem to lepiej sobie odpuść.

 

Xav ja kiedys zamówiłem jakąś grę z empiku i mnie sromotnie wydymali, wiec olewam ten sklep, wziąłem w ultimie, zawsze dostarczają chociaż na czas.

Homofobem, to nie jestem, ale jakby tak emo geja pobili, to bym nie płakał. :pazura:

Ta gra ma jakieś powiązania z innymi częściami czy śmiało można brać nie grając w inne FF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, wili23 napisał:

Ta gra ma jakieś powiązania z innymi częściami czy śmiało można brać nie grając w inne FF?

 

Nie ma żadnych powiązań oprócz elementów charakterystycznych dla serii, więc śmiało możesz zacząć od tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×