Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

 

54 minut temu, Strife napisał:

Tylko przed zagraniem Kingsglaive radzę obejrzeć. 

 na cda jest z polskimi napisami. nie grałem nigdy w ff ale mam hype biore na premiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało dziesięć dni a ja muszę ze sobą walczyć żeby nie kupić na premierę. 

Co do samego Day1 Patch'a to było raczej oczywiste, że nawet po przesunięciu premiery o ten miesiąc czy ile tam było...nie dadzą rady wszystkiego poprawić. Najważniejsze żeby to 7GB miało w sobie kawałek kodu który sprawia, że gra chodzi płynnie w tych 30 fpsach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ostatnie chodzi płynnie na ps4 dla plebsu w porównaniu do Duscae jest ogromna różnica, więc raczej w calku nie będzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe czy demka miało zaaplikowanego patcha czy nie. Mnie tam demko kupiło, gdyby nie demo to bym nie kupował w premierę. A teraz nie mogę się doczekać bo widzę ogromny potencjał w tej części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....42 razy przesuwana premiera, a jak w końcu ma wyjść to w tygodniu premiery będe w delegacji...

Wasze opinie na temat dema, które chodzi jak powinno i przekonuje do zakupu w dniu premiery tylko pogarszają sytuacje :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się kupi tydzień czy dwa po premierze.

Serio to aż taki dramat?

Zluzujcie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, adick007 napisał:

To się kupi tydzień czy dwa po premierze.

Serio to aż taki dramat?

Zluzujcie :-)

Plebs może czeka 2 tyg ale Pro gracze grają w dzień premiery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, adick007 napisał:

To się kupi tydzień czy dwa po premierze.

Serio to aż taki dramat?

Zluzujcie :-)

Z tym dramatem to trochę przesadzasz. Po prostu bardzo, bardzo rzadko na prawdę czekam na jakąś grę. Tym razem tak jest i denerwuje mnie to, że będę musiał się odciąć od internetów na pare dni, żeby nie dostać w oko spoilerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Plebs może czeka 2 tyg ale Pro gracze grają w dzień premiery 

Ja tam nie jestem pro graczem, nie lubię jak mnie dymają i drugi raz nie kupuję tego co już mam :24_stuck_out_tongue: 

 

Wole być starym poczciwym plebsem, ale ten tytuł to jednak numero uno u mnie w tym roku :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Strife napisał:

Ja tam nie jestem pro graczem, nie lubię jak mnie dymają i drugi raz nie kupuję tego co już mam :24_stuck_out_tongue: 

 

Wole być starym poczciwym plebsem, ale ten tytuł to jednak numero uno u mnie w tym roku :) 

Zapowiada się dobrze ale ja czuję samotność w takich rpgach  preferuje jednak mmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh po raz pierwszy w historii nie staje mi kuska jak myślę że nowy ff wychodzi... jeszcze parę dni I się przekonamy. Oby było epicko I widowiskowo, oby nie przegieli jak z nudnym ff12 z otwartoscia świata, z korytarzowoscia jak w x I 13. W przekombinowaniu jak w 13-3, niech nie będzie zbyt "gejowo" jak snow/hope z trzynastki lub tidus z x... niech ma ducha 6,7,8,9 (mało prawdopodobne) . Błagam napalencow aby w dniu premiery nie było tak:

 

 

 

Bo was yebne :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem jak wyszła VIII :) , mimo że nie jest to moja ulubiona część to robiła piorunujące wrażenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TRaCeGuitar napisał:

@zdun akurat Snow z FFXIII przy Nocto i reszcie, to jest wzorem męskości ;D

 

Dla mnie z tą swoją postawa pięknego księcia w srebrnej zbroi bez wad I plytkimi tekstami plasuje się sztucznoscia I gejoza w top 3 serii ;) dodatkowo ten look na cool serfera z elementami hipstera z kaliforni - nie pomaga ;) 

 

Noctis ma zadatki póki co na kolejnego frajera serii - obym się mylił...

 

Szkoda ze twórcy serii zapomnieli że tworzyli tak nisamowite kreacje bohaterów jak celes, terra, setzer z ff6, Cid, barret, red, yuffie z ff7, Irvine, quistris, Laguna z 8ki czy Freya, steiner czy przede wszystkim vivi z 9ki... square kutwa.. dlaczego od czasów ps2 , bohaterowie to takie bezplciowe popierdolki z tidusem, wakka, Yuna, vaanem, Vanille, snowem, hopem I innymi pokemonami o inteligencji mojej 4 letniej córki, chociaż  mądrej ale nadal 4 letniej...

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snow był jedną z najgorszych postaci FF. Jego charakter przyprawiał mnie o nerwicę, ciągle miałem nadzieję, że może zginie.

 

A co do XV może mamy w drużynie 4 gości, ale prawda jest taka, że charakterem póki co żaden mnie nie odrzucił. Ot czterech ziomków na szlaku. Żaden nie ma kompleksu boga, rycerza itd. A Noct na drodze napotka fajne du..

 

Plus lekki teaser z demka sugeruje, że nasza 4 sporo dorośnie.

 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pod koniec gry będziemy popierdzielac takim Noctem to nie jest tak tragicznie.

FINAL FANTASY XV JUDGMENT DISC_20161111141800.jpg

Natsu wybieram panią po środku:24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko bez spiny, ja i tak w życiu nic nie spreorderowałem, tym bardziej nawet przez myśl mi to nie przeszło przy tym FF :1_grinning: (im dalej z tymi fajnalami tym gorzej, o żadnym hajpie nie ma mowy)

Wyjda recki ocenimy czy warto brać "na już" .

Jeszcze się może okazać że będzie jak z Wieśkiem, że na niektórych lokacjach będzie 20 klatek .

Poza tym jest nadal od groma niewiadomych, jak chociażby fabuła i poziom dialogów .

Tak więc spokojnie czekamy, będzie słabo to się weźmie Dishonored 2 - dla mnie pewniak .

Zresztą niemal każdy sandbox(a ten FF to taki pół sandbox) ma od hoooja problemów na starcie, nie wiadomo czy pół roku nie będą tego paczować .

Apeluję o zdrowy rozsądek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach walki z zaśmiecaniem forum nic nie wnoszącymi wpisami postanowiłem w jednym poście skondensować, to co przypuszczalnie będzie się tu działo za kilkanaście dni ;)

 

No to jedziemy:

- ktoś widział w Krk?
- gdzie ten pier***ny kurier?!
- pałuj się ultimo!!!
- gdzie najtaniej w trójmieście?
- ktoś już ma?
- do mnie już jedzie.
- sku**ały DPD!!
- ostatni raz w empiku!
- ostatni raz preorder! czekam a w sklepach już jest!
- pier**ona poczta!
- games4ju już mają!
- zasrany day one patch!
- ktoś widział w Wawie?
- wieczorem będzie granie!
- biorę L4
- FedEx się coś spóźnia a na PSN widzę, że już grają
- gdzie najtaniej w Poznaniu? wiara już gra!
- kaj u nos najtaniyj? w games4ju w sosnowcu jest ale do goroli ni jada!
- patch już się pobiera

etc.

 

A na deser:

2100vmw.jpg

 

Edytowane przez adick007
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, adick007 napisał:

W ramach walki z zaśmiecaniem forum nic nie wnoszącymi wpisami postanowiłem w jednym poście skondensować, to co przypuszczalnie będzie się tu działo za kilkanaście dni ;)

 

No to jedziemy:

- ktoś widział w Krk?
- gdzie ten pier***ny kurier?!
- pałuj się ultimo!!!
- gdzie najtaniej w trójmieście?
- ktoś już ma?
- do mnie już jedzie.
- sku**ały DPD!!
- ostatni raz w empiku!
- ostatni raz preorder! czekam a w sklepach już jest!
- pier**ona poczta!
- games4ju już mają!
- zasrany day one patch!
- ktoś widział w Wawie?
- wieczorem będzie granie!
- biorę L4
- FedEx się coś spóźnia a na PSN widzę, że już grają
- gdzie najtaniej w Poznaniu? wiara już gra!
- kaj u nos najtaniyj? w games4ju w sosnowcu jest ale do goroli ni jada!
- patch już się pobiera

etc.

 

A na deser:

2100vmw.jpg

 

 

 

Rozyebales :1_grinning: 

 

Ale, ale to już nie ta marka, zauważ na forum  ile osób pisze w tym temacie napalonych - może z 5? ;) patrzcie na battlefielda, God of wara czy choćby unchartedow... jrpg isdead (jak i zdechł?! :siara:) ff I każdy Inny jrpg to nie kolejna część GTA kiedy występuje w/w wskaźniki twym poście przykład :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem.

Racja.

Też się strasznie napalam, ale postaram się nie dać ponieść.

Najciekawiej jest w tematach blockbusterów.

Aż dziwne, że moderatorzy nie wyrzucają w otchłań postów z pięciu dni przed i po premierze fifki czy innego coda.

Jedynie po jakieś Soulsy jechałem o 7 rano 30km lub dwa dni przed premierą do redakcji Extrema w Katowicach.

Ale teraz jakoś nie czuję tego. Demo i system walki skutecznie mój zapał wyhamowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zdun napisał:

 

 

Rozyebales :1_grinning: 

 

Ale, ale to już nie ta marka, zauważ na forum  ile osób pisze w tym temacie napalonych - może z 5? ;) patrzcie na battlefielda, God of wara czy choćby unchartedow... jrpg isdead (jak i zdechł?! :siara:) ff I każdy Inny jrpg to nie kolejna część GTA kiedy występuje w/w wskaźniki twym poście przykład :) 

 

 

SE samo jest sobie winne wydając FFXIII-2 XIII-3. Te tytuły zabiły resztki nostalgii jakie miałem do serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm ostatnio miałem tak epicko , ni no kuni na premierę I ostatecznie wyladowalem z 3ma kopiami w tym jednej limitki ;) teraz spokojnie day1 p pracy kopsne się do osiedlowki I kupię ;) a jak będzie na następny dzień nawet się nie zmartwie... cóż se wypracowało sobie moje podejście dzisiejsze do marki od czasów ps2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, adick007 napisał:

Demo i system walki skutecznie mój zapał wyhamowały.

 

Mi też ten system walki strasznie nie pasuje. Jak jest więcej wrogów to jest taki rozpierdol, że nic nie widać i kamera szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×