Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dostałeś swoje zamówienie? Ja zamówiłem i nadal czekam. Ostatnio przysłali info, że będą wysyłać (być może) na koniec sierpnia. Trochę się martwię, że dali ciała ze zbyt niską ceną i teraz robią wszystko żeby namówić klientów na anulowanie... 

Post wyżej masz po 149 z 1 gitara... Zamów sobie tam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, owczar666 napisał:

 

Dostałeś swoje zamówienie? Ja zamówiłem i nadal czekam. Ostatnio przysłali info, że będą wysyłać (być może) na koniec sierpnia. Trochę się martwię, że dali ciała ze zbyt niską ceną i teraz robią wszystko żeby namówić klientów na anulowanie... 

 

Niestety czekam do końca sierpnia. Dali mega niską cenę i nie mam zamiaru rezygnować. Mnie poinformowali plus minus 12 sierpnia ze wysylka moze sie opoznic nawet o 2 tyg nie z ich winy. Nie naklaniali do anulowania tylko spytali czy nie chce czegoś innego wzamian ;)

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, graqzu napisał:

 

Niestety czekam do końca sierpnia. Dali mega niską cenę i nie mam zamiaru rezygnować. Mnie poinformowali plus minus 12 sierpnia ze wysylka moze sie opoznic nawet o 2 tyg nie z ich winy. Nie naklaniali do anulowania tylko spytali czy nie chce czegoś innego wzamian ;)

 

Spoko, a później jak EMPIK napiszą, że zamówienie anulowano hahahaha... wy sracie pod Siebie bo 249, a od ręki za 149 to już hooy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Spoko, a później jak EMPIK napiszą, że zamówienie anulowano hahahaha... wy sracie pod Siebie bo 249, a od ręki za 149 to już hooy...

 

Mogą pisać co chcą, bo dla mnie gry to nie cel a dodatek do  i nie muszę mieć tego na jutro, na pojutrze czy koniecznie przed weekendem jak Ty. Przed premierą gry też nie walę 20 postów informując wszystkich jaki jest mój status wysyłki (jeżeli nie pamiętasz to Wiedźmin 3). A tak na koniec to 179 a nie 249 - bo to cena na teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mogą pisać co chcą, bo dla mnie gry to nie cel a dodatek do  i nie muszę mieć tego na jutro, na pojutrze czy koniecznie przed weekendem jak Ty. Przed premierą gry też nie walę 20 postów informując wszystkich jaki jest mój status wysyłki (jeżeli nie pamiętasz to Wiedźmin 3). A tak na koniec to 179 a nie 249 - bo to cena na teraz

Luzuj majciory bo jajko zniesiesz ... :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Luzuj majciory bo jajko zniesiesz ... :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Mówi to człowiek, który po forach używa słów jak "sracie". Widzę, że Ty już masz bardzo wyluzowane majciory. Wole żeby mnie bardziej ścisały niż mam po nogawkach wypuszczać takie posty jak Twoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po promocji GHL , Termin wysyłki: brak towaru

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, HarDy napisał:

Po raz pierwszy w humblebundle gry na ps  (aktywacja tylko na kontach z rejonów amerykańskich)

https://www.humblebundle.com/capcom-playstation-bundle

 

Już niedługo będziecie kupować gry w Humblebundle za 1$, te które inni w PLUSIE dostają za jedhyne 195 zeta :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi próg szybko poszybował w górę.

Janusze biznesu juz zacierają ręce :-)

Allegro pewnie czeka zalew kont z tytułami capcomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na takie gry których nikt nie odpali ale przynajmniej dobroczynność zostanie wsparta.

 

Plus za kolejny bundel na konsolach najpierw Nintendo teraz PS choć na kontach US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tym bundlu za 1$ nie ma żadnych gier. Ale ten drugi próg już wygląda całkiem nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 cena poszła mocno w górę 12$ za gry na PS3, z których połowa była w plusie to nie rzuca na kolana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs to powinni w końcu dać do plusa, bo niedługo to będzie 15zł kosztował na wyprzedaży :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone tańszy od Sleeping Dogs a Elder Scrolls zeszły z cena 10zł w porównaniu z ostatnim promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja cyfrowa Wolfenstein: Old Blood nie ma polskich napisów? Tak jest napisane w PS Store i trochę to dziwne. Zastanawiam się czy to nie pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mam wersję cyfrową i jest po polsku.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mad Max w tej promo za 80zl~~ sie oplaca?

Kupsztal jak hooy... Powtarzalny nudny... Nawet klimat Mad Maxa nie pomógł

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fryderyk123 napisał:

Mad Max w tej promo za 80zl~~ sie oplaca?

W przeciwieństwie do kolegi powyżej mi growy Max podszedł. Owszem, powtarzalna jak pierwszy AC ale nadrabia klimatem, dobrym modelem jazdy i walką rodem Batmana AA.  W tej cenie warto choć być może na Allegro trafisz taniej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, fryderyk123 napisał:

Mad Max w tej promo za 80zl~~ sie oplaca?

Jak lubisz czyścić mapę z każdej pierdołowatej misji to będziesz wniebowzięty. Ja się przy tej grze świetnie bawiłem. To gra tak na 20h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, fryderyk123 napisał:

Mad Max w tej promo za 80zl~~ sie oplaca?

Mi się gra bardzo podobała i świetnie się przy niej bawiłem. Tyle że niestety to typowa gra na raz i nie wiem, czy nie lepiej poszukać pudła, obstawiam że dorwiesz w podobnych pieniądzach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 w xkomie za 99 zł

http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/9202

Wziąłbym, ale i tak nie grałem jeszcze w 3, a zanim nadrobie to pewnie jeszcze potanieje :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×