Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę śmiesznie się to czyta, dziwią mnie też pretensje do kota, że nie jest psem. Czy FIFA kiedykolwiek udawała chociaż symulacje? No właśnie - nigdy. Od zarania dziejów to był typowy arcade z masa absurdow jak chociażby gole z połowy boiska. Wtedy(98rok) nie chciałem patrzeć nawet na Fife, ale panowie z EA tak dopracowali i doladowali produkt, że od 2009 roku mają moje 200zl w dzień premiery.

Tak FIFA to jest arcade, licencję i fut który zjada wszystkie tryby online na konsolach.

 

Ale tu nie chodzi o model arkadowy czy symulacyjny.

Nawet pinball arcade był by słaby gdyby skrypty decydowały o tym czy w danej chwili piłeczkę odbije czy nie! Na całe szczęście w pinball arcade to zależy w 100% od gracza. W fifie i grze online skrypty są wszędzie, gdyby były tylko w FUT czy karierze offline to olał bym te tryby i tyle, grał bym tylko np online division. 

Nie wiem po jaką cholerę ale oni skrypty władowali w dosłownie każdy tryb,  czy to 2v2 czy online division czy w końcu kanapowy friendly match myśląc, że ja i moi kumple nie mamy własnych nerwów, więc to skrypt decyduje czy mój napastnik jest zesrany rangą meczu i trafi 6 razy w słupek z metra czy może ma dobry dzień i strzeli 6 goli z 36 metrów . 

Skrypty I frustracja są wszędzie!

To samo jest w PES żeby nie być krytycznym tylko do FIFY

Jednego dnia grając w 6 lidze Polską masakruje 1 ligowca grającego Barceloną 4-1 i ogólnie lekko wbijam do 5 ligi aby 2 dni później na 20 meczy większość przegrać i mieć problem aby wyjść z własnej połowy z 9 ligowcem, który gra Realem i wszystko mu wychodzi tak jak mi zresztą wcześniej gdy miałem swoje dobre skrypty ! 

Zamiast idiotycznego skryptu  i zasady 20 meczy na + i czuję, że wszystko wychodzi, że mogę zdobywać szczyty a później 20 meczy na -  i czuję, że nic nie działaa chłopaki biegają jak po 2 tygodniowych treningach ze Smudą w Alpach mogli by wymyślić system ladderowy taki jaki istnieje już dawno w  LOL, CS GO czy Starcraft 2 gdzie kazdy ma swój MMR (Matchmaking Ratio)

​Efekt był by identyczny, ale nie było by przypadkowości i każdą porażkę można by było wytłumaczyć tylko jednym, mianowicie brakiem skilla.  

 

No nic ja czekam na cud i na to, ze FIFA lub PES da nam chociaż jeden tryb ONLINE wolny od skryptów. 

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca jak piszesz, są ludzie którzy umieją się tym skryptom postawić, gdzie rekordy maja 1200-70. Trzeba się z tym pogodzić, cienias nigdy nie ogra ogarniętego , nawet że skryptami - a trochę to tak przedstawiles jak by skrypt był decydujacy

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest do końca jak piszesz, są ludzie którzy umieją się tym skryptom postawić, gdzie rekordy maja 1200-70. Trzeba się z tym pogodzić, cienias nigdy nie ogra ogarniętego , nawet że skryptami - a trochę to tak przedstawiles jak by skrypt był decydujacy

Dobrze prawisz. Ale w grze o stricte rywalizującej budowie takie coś jak skrypt nie powinno mieć w ogóle miejsca. Np stare pesy tego nie miały a te 2 ostatnie zaczęły się nie miłosiernie zbliżać do fify czego nie mogę znieść. Dobrze ale mówisz że jak sa 2 osoby które wiedzą o scryptach tak czy tak rywalizują tylko ja tych sryptów nienawidzę. Kiedyś w pesie mogłeś zasiąść z kimś kto nie gra a on i tak wygrał bo gra była nie przewidywalna a teraz jak moi znajomi wpadną to ja np wiem czego absolutnie nie grać żeby nie tracić piły i tak wygrywam. Bardzo mi się to nie podoba bo mam przez scrypty przewagę. Nie wiem jak to jest w fifie bo nie gram w nią ale chyba podobnie. Srypt to skrypt jakby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mediaexpert.pl już można zamawiać w przedsprzedaży za 239 (wersja standardowa), co ciekawe 3 dychy taniej niż na psstore (269zł), jeżeli ktoś już wrzucał info to sorry... Ale pewnie jak zwykle najtaniej będzie w stacjonarnym RtvEuroAgd, w zeszłym roku dzień przed premierą można było zgarnąć za 219...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę popytać znajomego z Saturna czy będzie steelbook u nich.

W tym roku przez ceny dolara zakup w PSS USA nieopłacalny, a rok temu wychodziło całkiem ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb draft wyglada calkiem fajnie, mam nadzieje ze jak juz wybierze sie zawodnika na danej pozycji i zaakceptuje go przechodzac do kolejnego to juz nie bedzie mozna tamtego zmienic? bo jak tak to bezsens, jakies nagrody za porazke tez beda? bo cos o tym slyszalem.

Teraz zamiast l1+trojkat beda szly petardy po ziemi, pilka im zupelnie przy przyjeciu nie odskakuje...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tryb w FUT, nowe kolorki kart, nowe kolorki menu, suwaczki z tempem, itd. przestawione, AI jak na wysokim pressingu z 15'stki jako ich podstawowy styl gry, kilka animacji z bardziej "gibającymi" się piłkarzami i tak o to fifę 15'stkę przerobiono na 16'stkę. Gdyby EA nie leciało tak bardzo na kasę, zmiany mogliby wprowadzić w większym patchu. Takie moje zdanie...

 

Jeżeli nie ogarną serwerów, które nie wytrzymują cały czas zwiększającej się liczby grających to kolejny rok będzie płacz o handicapy, itd. - również z mojej strony :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb FUT powinien zostać oddzielony od FIFY i być sprzedawany jako osobna gra. Niestety EA idzie na kasę i łatwiznę, dlatego mamy sytuację, że nawet grając w innym trybie walczymy ze skryptami.

 

Ja na pewno już nigdy nie zagram w FUT w takiej formie jak to ma miejsce w 15. Nie ma znaczenie czy grasz składem za 100k, czy 20mln, gra i tak po kilku/kilkunastu spotkaniach wymusi na tobie konieczność zmiany składów, bo ten obecny nagle straci 50% tempa i zgrania.

 

PS. Prędzej doczekam się piłki od studia 2k aniżeli EA zrobi coś rewolucyjnego w FIFIE i FUT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płacz był i będzie, bo ludzie kupują. A my mozemy tu sobie pisac co chcemy. niestety zanosi sie na kolejny rok trwania w gownie bo fifa to juz pewne nic nie zmienila. Pes pewnie tez nie. i tak o to zamiast pisac nowe posty latwiej bedzie kopiowac te z tematu o fifie15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "polactwo" narzekające, zionie jadem z roku na rok co raz mocniej. Cebularz w formie. Więcej wrzutów panowie i narzekań. Ten temat wygląda jak jeden wielki rzyg. Wroccie moze na fakbuka pisac pod kazdym postem ea sports "FUK YOU FIX YOUR SERVERS, GET CANCER".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polactwo narzekajace? akurat w tym przypadku uzasadnione narzekanie. jako gracze mamy prawo wymagac czegos wiecej niz cycki w korkach. Panowie mamy juz 2016 edycje., pamietam za malolata fife 2004 jak rozmyslalem jak ta fifa bedzie wygladac w przyszlosci... bardzo bym sie rozczarowal jakby mi dane bylo zagrac meczyk wtedy w fife 16:) 12 lat minelo a tak naprawde FIFA dupy nie urywa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa była dobra 09,10.12  teraz to loteria i gra dla wszystkich dzieci. Też mam takie zdanie. PRO Evo jest niegrywalne po sieci. Co roku będę powtarzał, że potrzebne jest spojrzenie z innej strony czyli piłka od innego wydawcy! 2 piłki to zdecydwanie za mało! Na amige czy nawet kiedys na PC bylo ich wiecej dlatego się dziwie, ze nikomu więcej nie chcę się spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie to jak czytam, że narzekanie na FIFĘ to objaw typowego "polactwa" -> jednocześnie czytając posty na zagranicznych forach, które brzmią identycznie.

 

Wydaje mi się, że gdyby nie serwery to byłoby mniej płaczu o "handicapy" i inne "skrypty"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bawi czytanie narzekania osob, ktore pozniej graja w ta gre przez okragly rok, albo nawet jej nie przetestuja tylko siedza przy pesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakies problemy emocjonalne?

Mnie bawia ludzie, ktorzy wpadaja z "piana na pysku"wyzywaja wszystkich od Januszy czy Pokaczkow a sami nie przedstawiają nawet jednego argumentu.

Przeczytaj wszystko ponownie, zastanow sie i powiedz kto tu jest typowym polaczkiem :)

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie to jak czytam, że narzekanie na FIFĘ to objaw typowego "polactwa" -> jednocześnie czytając posty na zagranicznych forach, które brzmią identycznie.

 

Wydaje mi się, że gdyby nie serwery to byłoby mniej płaczu o "handicapy" i inne "skrypty"...

Bo to właśnie jest przejaw typowego "polactwa"... kur.a jak ja nienawidzę tego słowa. Każdy kto go używa jest dla mnie burakiem zakompleksionym.

Dobrze Vkaaa prawisz - wszędzie są te sane opinie, tylko u nas musi się zawsze jakiś kapiszon trafić, który wyjedzie z "polactwem". Najczęściej są to śmieszne ludki co wyjechały za granicę i uważają się za "lepszych".

To jest zawsze idealny przykład na to, że chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy ;)

Żeby nie było offtop: nikt kto zna tę serię i jest przy zdrowych zmysłach nie oczekiwał chyba mega rewolucji. Większość z nas i tak kupi. I tak to się będzie kręcić.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnym ludziom, jeśli coś się nie podoba, to tego nie tykają. Tu natomiast lepiej pluc przez kilka stron w temacie o grze, w ktora nikt jeszcze nie gral i zachwalac, ze gimbusy "zagranico" robia to samo! To przeciez takie swiatowe i modne. Jaśnie oświecony wyżej jest tego idealnym przykladem. Osiagnales ziomus wiedze wybitna na temat wsi, trzody chlewnej i bagna:) Rozpisz sie jeszcze na temat dotacji dla rolnikow.

Najwazniejsza rzecza w nowej edycji ma byc balans. Jak ci plujący niby oceniaja balans wzgledem 15tki? Grał ktoś? Nikt. A słowa jednego marnego reportera z gamezilli znacza tyle co nic. Żeby ocenic, czy faktycznie gra zostala zbalansowana, to trzeba rozegrac z 50-100 meczow, najlepiej z przeciwnikami na podobnym poziomie. Także skoncz sie misiu kompromitowac.

W zasadzie, to EOT, żałośnie się to czyta i dyskutuje. Życze miłego lania pomyj wiadrami.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaków trochę ponosi, FIFA ma coś w sobie, że chce im się hejtowac i marudzic + dalej w nią grac - ją jako fan coda przy kompletnej pomyji AW nie siedze tam na forum i nie hejtuje, coda nie kupilem i wszystko :)

To samo radze zrobić z FIFA, jak bolączki są duuze to nie kupujcie i nerwów zaoszczedzicie.

Na początku i ją plakalem na 15, ale nabralem dystansu i jakoś dogralem sezon. Oby 16 była lepsza

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu przecież tu chodziło o zwyczajną w świecie dyskusje, a zachowujecie się jakby ktoś krzywdził Waszą matkę ;)

Mnie osobiście martwi fakt, że reporter nie wspomniał ani słowem o tempie gry. Gdyby jakoś faktycznie zwolnili to chyba by coś o tym wspomniał.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz w tym momencie i trochę mi to smierdzi odwracaniem kota ogonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość meczy jakie gram w 15'stkę to mecze FUT i to tutaj spodziewam się zmiany tempa gry. W sezonach tempo było idealne. Problem w tym, że każdy gameplay, który udostępniają to zwykłe mecze :P

 

Nowy gameplay od IGN

 

 

15:45 - dokładnie widać podania, których w 15'stce po prostu nie było :biggrin: fajny smaczek i widać go w kilku innych podaniach.

11:28 - cieszynki z kamerą

Ogólnie bramkarze sprawiają wrażenie solidniejszych

Plusem jest też to, że czasami widać ruch AI przeciwnika, którzy próbują wypełnić luki i pokryć zawodników z naszego składu.

 

Co do FUT Draft, widać tutaj, że będzie możliwość sklejenia składu ze stówą zgrania, ale... wg mnie trochę "dziwnie" bo na początku wybierasz pierwszy skład w którym to każda pozycja to wybór z 5ciu dostępnych piłkarzy... po czym dostajesz ławkę rezerwowych, z której można stworzyć drugi skład olewając wcześniejsze wybory "D

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w pełnej w drafcie na rezerwy dawało kapci, wtedy ten problem będzie rozwiązany. Myślę, że demko jest trochę podkrecone ,a w pełnej trafić takich dobrych zawodników będzie ciężej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnym ludziom, jeśli coś się nie podoba, to tego nie tykają. Tu natomiast lepiej pluc przez kilka stron w temacie o grze, w ktora nikt jeszcze nie gral i zachwalac, ze gimbusy "zagranico" robia to samo! To przeciez takie swiatowe i modne. Jaśnie oświecony wyżej jest tego idealnym przykladem. Osiagnales ziomus wiedze wybitna na temat wsi, trzody chlewnej i bagna:) Rozpisz sie jeszcze na temat dotacji dla rolnikow.

Najwazniejsza rzecza w nowej edycji ma byc balans. Jak ci plujący niby oceniaja balans wzgledem 15tki? Grał ktoś? Nikt. A słowa jednego marnego reportera z gamezilli znacza tyle co nic. Żeby ocenic, czy faktycznie gra zostala zbalansowana, to trzeba rozegrac z 50-100 meczow, najlepiej z przeciwnikami na podobnym poziomie. Także skoncz sie misiu kompromitowac.

W zasadzie, to EOT, żałośnie się to czyta i dyskutuje. Życze miłego lania pomyj wiadrami.

Ale my nIe krytykujemy twojej kochanej FIFA 16 tylko np ja zastanawiam się nad sensem skryptów w grze gdzie online ludzie rywalizują p vs p.

To samo jest w fifa i PES, nikt nie jedzie po fifa 16 tylko o dziwnym trendzie który na dobre zadomowił się w grach piłkarskich. I nie ważne czy to fifa 15,16,28 czy PES 2020

Pisze, że dobry match making i system rankingowy dał by podobny efekt tzn, że po 10 porażkach masz 10 wygranych ale nie bo skrypt pomaga lub PRZESZKADZA tylko bo system przydzielił ci gracza z większym lub mniejszym MMR.

Wtedy gra by była inna, lepsza, ale ty albo nie czytałeś wszystkiego albo masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Proponuje napić się melisy, następnie napisać z czym się nie zgadzasz i dlaczego.

lub przestań ujadać jak kundel i obrażać innych.

Czy Jest znana data dema fifa 16?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę popytać znajomego z Saturna czy będzie steelbook u nich.

W tym roku przez ceny dolara zakup w PSS USA nieopłacalny, a rok temu wychodziło całkiem ładnie.

)

nowe materiału na temat drftu i gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=8YG85cD3jtA

Ja muszę popytać znajomego z Saturna czy będzie steelbook u nich.

W tym roku przez ceny dolara zakup w PSS USA nieopłacalny, a rok temu wychodziło całkiem ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×