Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wątpliwe DS3 to genialna pozycja ale nie dla każdego ☺

Muszę się zastanowic bo dziś mam odebrać mojego RB6: Siege ale zawsze mogę zrezygnowac z odbioru ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xie kupując japonca na storze jest nawet język polski..

Może bym sie skupił jak bym miał ten dekoder, ale nie nawidzę cyfrówek bo nie można ich odsprzedać.

 

Mesjasz DS3, potem U4 i człowiek może iść na emeryturę. Za ile wyrwaliście preordera? Bo ja z przesyłką 249zł.

Ja też taka sama cena odbieram w sklepie steelbooka obok siebie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesjasz DS3, potem U4 i człowiek może iść na emeryturę. Za ile wyrwaliście preordera? Bo ja z przesyłką 249zł.

To samo, niestety to zwykła wersja ale co mi tam. Raz że okładka mi się bardziej podoba od tej szarej z edycji Apocalypse, dwa że większość sklepów była niepewna. Na gram PL dobra cena, ale jeszcze nigdy nie dostałem od nich gry w dzień premiery, bo dopiero wtedy wysyłają. Na ultimie, 279+11 za przesyłkę, za drogo. Na zwykłą edycję został mi muve.pl którego już wyprzedali tuż przed tym jak ogarnąłem dodatkowe sto złotych na grę (bo zmawiałem na PC) i Euro RTV.

Ktoś zamawiał z stamtąd gry? Jak u nich z pre orderami? Dobrze wysyłają?

Ktoś przesłuchał już OST z gry? Jak wrażenia? Mi wydaje się jakiś niemrawy, owszem jest kilka świetnych utworów ale za dużo Kitamury i Sakuraby, a za mało Saitoha, który wymyślił genialną nutkę do pierwszego bossa z tutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę cyfrową tylko powiedzcie mi jak to działa bo nigdy nie kupowałem na premierę cyfrówki...kupię np teraz grę i jak to potem działa? Ściągam w dniu premiery czy ściągnąć mogę wcześniej, ale odpalę dopiero w dniu premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę cyfrową tylko powiedzcie mi jak to działa bo nigdy nie kupowałem na premierę cyfrówki...kupię np teraz grę i jak to potem działa? Ściągam w dniu premiery czy ściągnąć mogę wcześniej, ale odpalę dopiero w dniu premiery?

Przewaznie mozna sciagnac wczesniej (na ps  kolo dwoch  dni), ale  gre mozesz wlaczyc dopiero o 00:00 w dniu premiery.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę cyfrową tylko powiedzcie mi jak to działa bo nigdy nie kupowałem na premierę cyfrówki...kupię np teraz grę i jak to potem działa? Ściągam w dniu premiery czy ściągnąć mogę wcześniej, ale odpalę dopiero w dniu premiery?

Tez chciałem nabyć wersję cyfrową, ale odrzuciła mnie skandaliczna cena 289 zł. Zamówiłem pudełko i jednym kliknięciem oszczędziłem pięć dyszek :). Aż chce się powiedzieć brawo ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje na premierę generalnie średnio zachęcają do kupna. No chyba, że ktoś stosuje cebularskie metody zakupu z kolegą itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam streamy itp mega jestem najarany ale nadal nie ukończyłem BB i chyba się nie zmusze ten klimat BB jest za mroczny za ciezki a tutaj jeszcze w miarę jest ok nie jest tak ponuro

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje na premierę generalnie średnio zachęcają do kupna. No chyba, że ktoś stosuje cebularskie metody zakupu z kolegą itp :)

Nie mówię tego żeby się pochwalić tylko wyjaśnić - stać mnie, a w moim przypadku gier From Software nie sprzedaje bo ciągle w nie gram więc dla mnie to jest wygodna opcja bo nie muszę ciągle się bawić we wkładanie i wyciąganie płyt z napędu. Włączam konsolę...klik...działa. Wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, każdy ma inne podejście. Mnie też stać, ale nie chcę być dymany ;). Poza tym kiedyś ją pewnie odsprzedam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będą jakieś dodatki do DS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będą jakieś dodatki do DS3 :)

Mają być dwa, nie wiem czy oba wyjdą w krótkim odstępie czasowym ale któryś na pewno pojawi się jeszcze w tym roku. 

Ogółem nie wiem jak was, ale mnie ta cała sytuacja ze streamerami, różnicą trzech tygodni i importowanymi japońskimi kopiami które na xboxie mogą zrobić się angielskie skutecznie odhajpowała od gry.

Nie czuję już takiej ekscytacji, do tego w rekomendacjach na YT non stop pojawiają mi się nazwy bossów i obrazki których nie chciałbym widzieć zanim sam nie zagram. Do tego dochodzi fakt że ludzie znają grę na tyle dobrze że już robią speedruny, przekokszone buildy itd.

Chyba nie widziałem większej porażki jeżeli chodzi o start jakiejś gry. Co innego jak sklepy dają dupy i sprzedają grę wcześniej niż powinni a co innego kiedy robi to sam wydawca ;\

Ja oczywiście pudełeczko, szczególnie w tym wypadku, to jak szybko sprzedam grę będzie zależało od tego jak gra będzie chodzić na PC, nie chcę płacić Sony za ten ich złodziejski internet a chciałbym się pobawić w sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalni ludzie nie oglądają filmików i nie psują sobie klimatów spoilerami. Dorypali z tą wcześniejszą premiera DS 3 w Japonii wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle już nawet nie chodzi o tą grę, ale o wszystkie...premiera powinna być światowa i wszędzie w tym samym czasie. Japończycy nie mają takiego hajpu na Dark Souls jak zachód. Oni wolą bardziej jakieś turowe strategie i ogólnie gry na Nintendo. Teraz się obudzili i mają niby banować streamy. Debile. Trzeba było trzymać to wszystko w tajemnicy i każdy byłby zadowolony. Na tydzień przed premierą jedynie recenzje mogłyby wychodzić, a żadnym streamerom nic nie wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostali wcześniej bo Japończycy lubią być e ten sposób wyrozniani.

Raz czy tam dwa włączyłem jakiś stream. Teraz unikam wszystkiego i mam spokój. Nie widzę w tym problemu. Mogli im dać wcześniej np o dwa dni. Trochę przesadzili że tak wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę problemu. Jak ktoś nie chce, niech jak ja nie ogląda. A czy Japońce dostaną tydzień czy dwa, mam w doopie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbym miał wybór - zagrać dzisiaj w pełną wersję a za dwa tygodnie - to bym mimo wszystko wolał już dzisiaj polować na bossów :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbym miał wybór - zagrać dzisiaj w pełną wersję a za dwa tygodnie - to bym mimo wszystko wolał już dzisiaj polować na bossów :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

No dlatego od tygodnia juz gram poki co gra jest genialna, nie moglem czekac dluzej poprostu nie moglem, wydalismy ciut wiecej, ale i tak na pol z Sep`em wiec who cares=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie gameplay'ie bo na razie u tak nie kupię DS3 ale gra jest genialna. Jedynie to ciągle mam wrażenie, że to wszystko jest takie jak w BB. Cała schematyka i gameplay dla mnie to kalka BB. Wiadomo klimat mega ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy chciałby zagrać wcześniej trochę zdyskryminowano Europe i Ameryke Północną wdg mnie. Lecz nie zamierzam grać na krzakach bez przesady, cały klimat, smaczki i fabuła idzie się pie......ć co to za fan niby ? Poza tym mam fajną kolekcje wszystkich gier z FS specjalnych wydań i nigdy nie zamieniłbym je na żenujące cyfrówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie krzaczki? Przeciez grę masz po ang... nawet nie wiem czy w przypadku XO pl napisy są do ogarnięcia.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×