Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam pierdziele chcę swojęgo steelbooka do kolekcji, wiem że na bank dostane w poniedziałek albo wtorek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę taką różnicę Wam sprawia czy zagracie dzień wcześniej czy później?

I czy zapłacicie 15zl mniej lub więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa tak wole kupic uzywke kilka dni po , nie lubie placic 30zl za zdjecie folii bo mam mase innych wydatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę taką różnicę Wam sprawia czy zagracie dzień wcześniej czy później?

I czy zapłacicie 15zl mniej lub więcej?

Tzn kasa dla mnie nie gra roli jakieś tam 20-30zł mniej czy więcej to kij i tak pre-ordera złożyłem za dobrą cenę :D Wiadomo chciałoby się jak najszybciej zagrać, mam nadzieje że w poniedziałek będę mieć swoją kopie gry. ME jest otwarte nawet w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn kasa dla mnie nie gra roli jakieś tam 20-30zł mniej czy więcej to kij i tak pre-ordera złożyłem za dobrą cenę :biggrin: Wiadomo chciałoby się jak najszybciej zagrać, mam nadzieje że w poniedziałek będę mieć swoją kopie gry. ME jest otwarte nawet w niedziele.

Jeżeli mówisz o media expercie to uważaj, bo na stronie mają podaną datę premiery 15.04. Ja się na nich już 2 razy przejechałem z zamówieniami przedsprzedażowymi i mam focha. Za to MM zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie ostatnio, dlatego nawet byłbym skłonny dać im tą dyche więcej :)

A dzień wcześniej czy później jakiejś kosmicznej różnicy nie robi, tyle że w poniedziałek będę przejeżdżał obok MM, a we wtorek już bym się musiał specjalnie do centrum ładować. Skoro mogę mieć wczesniej bez problemów, to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę taką różnicę Wam sprawia czy zagracie dzień wcześniej czy później?

I czy zapłacicie 15zl mniej lub więcej?

Cena za bardzo różnicy mi nie robi, ale to czy zagram dzień wcześniej, albo później już tak. Po to składam preordera, żeby móc zagrać w dany dzień i wykorzystać wolne od roboty:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sobie zagrać za ok 7 zł to zamówcie preorder z oficjalnego sklepu allegro, przejdźcie grę w ciągu 30 dni i odeślijcie im z powrotem. Cebula master race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o media expercie to uważaj, bo na stronie mają podaną datę premiery 15.04. Ja się na nich już 2 razy przejechałem z zamówieniami przedsprzedażowymi i mam focha. Za to MM zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie ostatnio, dlatego nawet byłbym skłonny dać im tą dyche więcej :)

A dzień wcześniej czy później jakiejś kosmicznej różnicy nie robi, tyle że w poniedziałek będę przejeżdżał obok MM, a we wtorek już bym się musiał specjalnie do centrum ładować. Skoro mogę mieć wczesniej bez problemów, to czemu nie.

BB mi w jeden dzień załatwili kolekcjonerke, najwyżej gdzieś kupie w Krk w innym sklepie wersje Apocalypse drożej. Aha sorka pomyliłem sklep RTV AGD :D

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ze steelbookiem dawno zamówiona. Napiszę tylko jedno. Jaram się jak pochodnia i wiem, że za tydzień zniknę dla świata zewnętrznego. 

 

200x200px-ZC-2f25d120_QONVIyz.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie magii/cudów w DSIII, bez spoilerów ale na wszelki wypadek:

Magia i cuda w DSIII zostały bardzo mocno 'stonowane'.

Zapomnieć można już o buildach które zabijały przeciwników na strzała i pozwalały zabijać bossów bez wysiłku.

Oczywiście magia/cuda nie są bezużyteczne, ale tym razem granie takim buildem wymaga dużo większych umiejętności.

Wygląda na to, że koniec z tzw. easy mode.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośni magii/cudów w DSIII, bez spoilerów ale na wszelki:

Magia i cuda w DSIII zostały bardzo mocno 'stonowane'.

Zapomnieć można już o buildach które zabijały przeciwników na strzała i pozwalały zabijać bossów bez wysiłku.

Oczywiście magia/cuda nie są bezużyteczne, ale tym razem granie takim buildem wymaga dużo większych umiejętności.

Wygląda na to, że koniec z tzw. easy mode.

 

I dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się nakur*#**nie fireballami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się za bardzo tym nie przejmuję i tak robię maga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie w Dark Souls to był easy mode grająć magiem, w dwójce w DLC już tak łatwo nie było. Prawdopodobnie i tak większość będzie na początku grać melee.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dać dychę skoro uważa, że najlepsza gra z serii Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z serii nie zawsze oznacza "najlepsza gra na świecie". Jest sporo gier które były uznane za "najlepsze z serii" a zgarniały oceny pokroju 8/10 albo 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra z serii nie zawsze oznacza "najlepsza gra na świecie". Jest sporo gier które były uznane za "najlepsze z serii" a zgarniały oceny pokroju 8/10 albo 70%.

No tak ale poprzednie serie podniosły poprzeczkę bardzo wysoko. Oceny typu 7,8 mogą dawać hejterzy. Tym bardziej przy masie szitu na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety wchodzi zasada, że każda recenzja jest totalnie subiektywnym doznaniem. Wystarczy że recenzentowi podeszła jakaś gra bardziej niż ten tytuł i już może nie dać maksymalnej oceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko cyferka na końcu recenzji.

Sama treść chyba wystarczy do podjęcia decyzji o zakupie/wartości danego tytułu.

Kilka serwisów już odeszło od oceniania gier w skali.

Doszli do wniosku, że czytelnicy potrafią użyć mózgu do wyciągnięcia wniosku po przeczytaniu recki.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sposób na wyzywanie graczy do pojedynków? :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? W PSStore nie ma do kupienia osobnego Season Passa? 

Jak myślicie jak to będzie z bazą graczy? Ktoś zagości na dłużej czy tylko jedno przejście i sprzedajecie/odkładacie na półkę? Tak się zastanawiam jak to będzie... w BB już prawie nikogo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak gra będzie tak dobra jak Demons Souls czy Dark Souls to ludzie przestaną grać w DS2, nie wiem jak z BB, ale bardzo prawdopodobne. Jest na bank dużo więcej fanów DSów niż BB, tym bardziej że za chwilę premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki poziomki, wchodzę w stan mojego zamówienia na empik.com i co?

Planowana data dostarczenia:
13 kwietnia 2016 - 14 kwietnia 2016
 
No ja mówię (w myślach, bo w pracy byłem nie?) co kurva? Szybko piszę wiadomość. W odpowiedzi dostałem

"Pragnę poinformować, że dopiero 12 kwietnia będziemy mogli wysłać
produkt z Magazynu. Wcześniej niestety nie zostanie do nas dostarczony,
dlatego dopiero wtedy mamy możliwość wysyłki. Do tej daty należy
doliczyć maksymalnie 2 dni na dostawę zamówienia.

Zakup przedpremierowy uprawnia do skorzystania z atrakcyjniejszej ceny. (...)"
 

Mam nadzieję, że to kolejny przykład braku wiedzy ludzi siedzących po drugiej stronie i we wtorek włożę płytę do napędu. Chociaż fragment o atrakcyjniejszej cenie mnie szczerze rozbawił. Empik i atrakcyjna cena XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #nie ale za Gears of War po 99zł za premierę to ich szanuję. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×