Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu tak twierdzicie, ja grałem jak był test server to gra przypominała bardziej Soulsy, mało tam było BB poza mutowaniem się bossów. Dziwne spostrzeżenia tym bardziej na trailerach wygląda jak połączenie Demons Souls i Dark Souls, szczególnie walka z pierwszym bossem.

Możliwe, że to wrażenie sprawia fakt iż rozgrywka sama w sobie jest szybka no i krew tryska z przeciwników. Nie tak jak w Bloodborne, ale zawsze. Zresztą im więcej elementów przeniosą z Bloodbornea tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, że DS3 "wygląda jak Bloodborne" w ogóle jest ostro naciągane, bo to Bloodborne wyglądał jak Soulsy :p Owszem, miał odmienny styl, którego echa są widoczna w Dark Souls 3, ale to w zasadzie wszystko. Dark Souls 3 wygląda dla mnie tak jak powinien, a zwiększona dynamika może w tym wypadku być fajnym powiewem świeżości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie widzę sensu takich porównań, obie gry są tworzone przez ten sam zespół, na tym samym silniku. To oczywiste że muszą być jakieś podobieństwa, grając w network test nie miałem wrażenia grania w BB, bardziej coś pomiędzy, a i tak do gry na tamten czas nie był zaimplementowany udźwig, więc były same fast rolle. Mówi to samo za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić DS3 z Japonii, miałbym ja pojutrze. Odpale to w Anglii czy będzie zablokowane?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić DS3 z Japonii, miałbym ja pojutrze. Odpale to w Anglii czy będzie zablokowane?

Nawet jesli odpalisz to  innego jezyka niz krzaczkow sie nie spodziewaj.

 

Ja jestem po pierwszym bosie, ta "wioska" cudowny desing. Myslem ze po BB grahac w DS, bede czuc niedosyt jesli chodzi o lokacje, oj mylilem sie, klimat taki ze nic tylko stac i podziwiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli odpalisz to innego jezyka niz krzaczkow sie nie spodziewaj.

Ja jestem po pierwszym bosie, ta "wioska" cudowny desing. Myslem ze po BB grahac w DS, bede czuc niedosyt jesli chodzi o lokacje, oj mylilem sie, klimat taki ze nic tylko stac i podziwiac.

Ale język angielski jest? Napisy chyba można wyłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale język angielski jest? Napisy chyba można wyłączyć...

W japońskiej kopii nie ma angielskiego języka. Na Xboxie można to jakoś obejść ale na PS4 tylko japońszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to luzik czekam do 12ego

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo stracę jak zacznę od DS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo stracę jak zacznę od DS3?

Kupuj nie marudz;p

NIe bedziesz znal kilku smaczkow, jak np kowal z pierwszej czesci( co i tak nic nie zmienia, ale milo sie poprostu robi)  i takie tam, ale jesli chodzi o fabule...to nie.

W sensie mozna zaczac od 3 bez problemow, bo i tak bez posilkowania innymi mediami z fabula jest ciezko;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Fabuła nie kontynuuje się z odcinka na odcinek. Każda nowa gra to inna opowieść. Są powiązania. Na tym nic nie stracisz.

Gry łączy wspólna mechanika rozgrywki która jest w pewien sposób zmieniana w każdej części. Np inaczej się postać lvluje czy inaczej działa system odżywiania się.

Możesz śmiało brac. A grales może w bloosborne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od kultowego Demons Souls i po kolei, ponieważ to dzieło wybitne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie.demon souls to najlepsza czesc serii i najtrudniejsza imo (flamelurker to wedlig mnie nqjtrudniejszy boss z calej serii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo stracę jak zacznę od DS3?

 

Pewnie beda jakies male nawiazania, ale tak to stawiam ze nic nie stracisz. Tutaj pierwsze skrzypce gra klimat i gameplay, a jak wsiakniesz w calosc to dopiero zaczniesz sie rozgladac za fabula i wtedy tak czy siak wyladujesz na YT lub wiki czytajac o wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo stracę jak zacznę od DS3?

Jest trochę nawiązań z jedynki, także możesz co nieco stracić. Nie chcę nic pisać więcej bo to już by zakrawało na spoilery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogra najpierw trójkę a potem zagra w jedynkę to będzie mógł przyjąć że pewne postacie są przeniesione z trójki do jedynki i się z tego tak samo cieszyć jak ci co ogrywali w drugą stronę ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te części się łączą, ukryte smaczki wszędzie poukrywane są. Zacznij sobie w Demons Souls poznasz mega klimat, po kolei sobie każdą część przejdziesz poznasz fenomen tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograj sobie po kolei Demon's Souls, Dark Souls, Dark Souls 2 i Bloodborne no i na końcu Dark Souls 3. Te gry są świetne, a przy okazji 3 trochę stanieje. Nie napalaj się na 3 część na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w wersje Japońską, po co grać z krzakami to się mija całkowicie z celem, a gra wychodzi już za tydzień z kawałkiem :)

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to robią ale wychodzi na to że mamy najlepszego DS od grafy przez muzę na poziomie trudności i bossach kończąc .

FS jest WIELKIE  !

 

"Dark Souls III is the best and most difficult Soulsborne game yet. It contains some of my favorite boss fights, enemy types, environments, and songs from the entire series. While a lot of its content is pulled straight from its predecessors, the gameplay is fresh and feels just as improved as it did when we experienced it in Bloodborne, and I’m eagerly looking forward to what FromSoftware has to offer us with the season pass’ content."

 

Kurcze mam 2 dychy zniżkę na alle chyba zaraz preorder poleci ....

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie naprawili wszystko co było wcześniej zrypane, ciekawe jak Covegananty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno być, mi brakuje w Soulsach tylko randomowych pułapek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xie kupując japonca na storze jest nawet język polski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie mi smaka z DS3 ale nie mogę zapomniec ile zjadł mi nerwów BB...

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chyba też zostałem przekonany :)

Do tego DS wychodzi 12, a ja od 11 odbieram tydzień zaległego urlopu z zeszłego roku. Przypadek? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×