Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem dozbierać pierścienie, platyna wbita, czekam na DLC na NG+++. Dawać mnie to żółte sukinsyny

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny timing nic dodać nic ująć :1_grinning: Odpowiednie miejsce i czas.

 

 

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealny timing nic dodać nic ująć :1_grinning: Odpowiednie miejsce i czas.

 

 

Takich noobow jak Ty jest pełno w DkS3. Dlatego tęsknię za czasami Demon Souls...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, donsarcasm napisał:

Takich noobow jak Ty jest pełno w DkS3. Dlatego tęsknię za czasami Demon Souls...

Nie wiem o co Ci chodzi ale spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grecky napisał:

Stwierdził, że jesteś noobem 

Wiem tylko nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdził, ale spoko :) I co to ma wspólnego z tym filmikiem co zamieściłem tez :1_grinning:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdził, ale spoko I co to ma wspólnego z tym filmikiem co zamieściłem tez :1_grinning:

Kurcze stary sorry, nie zauważyłem ze to Ty jesteś tym czerwonym. Jeszcze raz sorewicz

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie maga, czyszcze właśnie ng++ (dla ringow rzecz jasna) i szczerze mówiąc mam nadzieje, ze w dlc będzie trochę stuffu dla magów bo jak na razie dupy nie urywa. Brakuje mi czarnej magii, mamy do wyboru raptem trzy czary. To już mrocznych cudów jest 8. No i druga sprawa to broń. W podstawce,liczba sensownych broni czysto magicznych wynosi - uwaga - 1 (słownie: kurwa jeden). Wielki miecz blasku księżyca, fajna broń, niezły dmg ale strasznie wolna, przez co pvp stanowi trochę wyzwanie. Fakt, że czarem zdejmuje kolesiom 3/4 hp ale musze jeszcze ich trafić a jak ktoś jest w miarę ogarnięty to nie jest takie proste. Dex i str buildy mają pod tym względem najlepszy i największy wybór. Howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja magiem nie gram PvP bo dostaje się po dupsku, ale invajduje się fajnie szczególnie w lokacji Irithyll of the Boreal Valley. Spoko siekanina 3 na 3, albo dwu strzałowe combo z Homing Crystal Soulmass i Crystal Soul Spear, myśle że potrafi nieźle wkurzyć :1_grinning: Generalnie dużo osób narzeka na PvP na forach jak czytam, że jak DLC nie wniesie jakiś konkretnych zmian to ludzie wrócą do DS2 i DS1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był kiedyś taki event, ale nie działało to za dobrze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona, 85 godzin, 108 lvl. Jeżeli ktoś ją ukończył samodzielnie walcząc z każdym bossem - szacunek. Szkoda, że z mojego punktu widzenia zjebali "system" questów, bo byłem wszędzie w grze, zebrałem, odblokowałem każdą windę, skrót itp. i dla samych mini questów średnio chce mi się grać od nowa. Kiedyś powalczyłbym jeszcze o pucharki ale od jakieś czasu olewam. Dla mnie gra MOCNE 8/10, a gdyby nie zwalone questy, czasami praca kamery, za trudny początek mogący prowadzić do frustracji czy wywalenia gry - 9/10 i hicior zajebisty.

 

Pany, co się zmienia w NG+ znaczy 2 podróż? Więcej dusz, trudniejsze mobki, ja nadal wszystko zbieram? Pytam, bo nie wiem czy zanim sprzedam to chcę pomóc innym przy bossach i jeśli warto to może wskoczę na NG+

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna jest prosta jeśli chcesz ja na ng+++ wbiłem da się po pierwszym przejściu jeśli Ci ktoś zrzuca ringi. Tak z każdym następnym ng+ jest trudniej i dostajesz więcej dusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo coś na temat dodatku, typu gdzie wejście itp? Nie mogę znaleźć żadnych informacji, trochę dziwne bo przy wcześniejszych zapowiedziach dlc zawsze było już jakieś info parę dni wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro patch a pierwsze DLC 25 października czyli za dwa miesiące lipa straszna, ja myślałem, że jutro :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro patch a pierwsze DLC 25 października czyli za dwa miesiące lipa straszna, ja myślałem, że jutro :38_worried:

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie może dodadzą jakieś nowe mocne i dobre czary bo te co obecnie są lipne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zatrzymałem się na Czempionie Gundyrze czy jakoś tak i na Zbroi coś tam, ten typek z tarcza i toporem co smok mu pomaga i przestałem grać ale po obejrzeniu zwiastuna dodatku zachciało mi się znów grać.  Może ktoś pomogłby mi przebić się przez tych bosow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zatrzymałem się na Czempionie Gundyrze czy jakoś tak i na Zbroi coś tam, ten typek z tarcza i toporem co smok mu pomaga i przestałem grać ale po obejrzeniu zwiastuna dodatku zachciało mi się znów grać.  Może ktoś pomogłby mi przebić się przez tych bosow?

A który masz level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl z tego co pamiętam 70 jakoś może troszkę więcej 

 

Czy mi się wydaje czy na zwiastunie nowego dodatku są Bossowie z podstawki? Jak tak to trochę lipa znów z nimi walczyć może nie mają pomysłów na nowych

19 godzin temu, donsarcasm napisał:

A który masz level?

 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×