Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo dobrze. Sam jestem na etapie przechodzenia we wstecznej. A Blightown jak to Blightown, nic się nie zmieniło ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest informacja którą chciałem usłyszeć , soulsy 1 już na pulpicie czekają :) Mam tylko nadzieje że doświadczenie z trójki zaprocentuje i choć troszkę łatwiej będzie heh

Jasne , mam nadzieje ze jest jeszcze większy hardcore :) :)

Edit: I wyszła beta Mirror's i cały plan w p... :) Zajarałem się i trzeba też jedynkę ponownie ograć :) Co tu wybrać ? Zaiste cięzkoie jest życie bota :)

Edit2: Ech to już jakoś tak .... No troszkę trąci starością ... Już chyba jednak wolę next game obczaić w ds3 .. Może jakbym kiedyś w to grał sentymenty by mnie trzymały ale na dziś to już nie bardzo , już prędzej demons bym się wkręcił bo pamietam :) Za to gra śmiga wporzo potwierdzam , jak ktoś ma ochotę można spokojnie grać :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Force Unleashed 1 i 2 już w BC :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MEGA :) :)

24 zika dla golda 1 , dwójka za 17 :)

 

Jedynka świetnie śmiga przynajmniej początek z Vaderem ... Jedne z ostanich wartościowych singli w tym uniwersum , bardzo fajnie się gra , za tą cenę jak najbardziej polecam :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam pytanie - ta wsteczna kompatybilność działa też w wersji płytowej? Czyli np kupuje płytę Alan Wake na x360 wkładam ją do Xone i mogę grać? Pytam bo np Gearsy czy Alan Wake na x360 sa po 3-4 funty a cyfrówki po 70 zł.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Panowie mam pytanie - ta wsteczna kompatybilność działa też w wersji płytowej? Czyli np kupuje płytę Alan Wake na x360 wkładam ją do Xone i mogę grać? Pytam bo np Gearsy czy Alan Wake na x360 sa po 3-4 funty a cyfrówki po 70 zł.

dokladnie jak napisal wili23 - prosze tutaj masz to samo na oficjalniej stronie: http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzowując. Wkładasz płytę i zaczynasz ściągać wersje cyfrową tej gry. Ma to znaczenie jakby ktoś żył np. w Burkina Faso koło wodopoju dla hipopotamów i nie miał internetu, to wtedy nie zagra z płyty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za 5 godzin powinno ruszyć wszystko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść z ios na market , jakąś specjalną starą podstronę z silverlight ma ta część /: Generalnie ogień bo obok mw moje ulubione multi w serii , grało się na ps3 w marnej na maksa rozdzielczości hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie za free do pobrania jak wiedźmin 2? czy będzie trzeba coś bulić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ale to będzie za free do pobrania jak wiedźmin 2? czy będzie trzeba coś bulić?

O to to to, jakaś cebula czy nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno free... Cena jest teraz w promocji -75% to  54.75gr a najtańsza płyta na allegro wersja PL 36 + 10 zł z przesyłką więc zbliża się moment kupienia cyfrowo. I tylko tej części nie mam! Tylko że reszta CoDów od MW1 do BO3 mam lekko pokombinowane  z różnych kont,profili sam już nie pamiętam tak dawno temu się to kupiło. Jeżeli multi ruszy dziś to kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ktoś grał w to ? Jakieś wrażenia z multi jak śmiga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops działa znakomicie ... A Cod się tak cofnął w ostatnich latach że ja pierdziul widać to teraz tak że glowa mała :/ "Normalne" streaki jak napalm i pieski czy zbalansowane mapki z kilkoma wejściami a nie kurde labirynty dla myszy :) Ten nuketown jeszcze jako rodzynek hehe nawet stare miejsca na starcie dla granatów działają i wciąż są jednostki które tam idą na początku hehe :) Masa ludzi gra z tagiem xone , teraz jest ok 80k ludzi na serwerach idę sobie jeszcze pyknąć kilka meczyków heh fuck się nie dziwię że ludzie mają taka zajawkę na ten remaster MW 

 

Z ciekawości wpisałem sobie na yt stary tag i proszę filmiki sprzed 6 lat nadal są jakieś hehe , kurde teraz mi cieżko nawet 3 -streak ugrać ach starość :) 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony CoD. Jedyny w  którym wbiłem wszystkie Prestiże. Mapy genialne, nawet tu na Forum próbowałem kiedyś o każdej z nich robić temat, ale nie pykło z zainteresowaniem. Ech, Jungle, Berlin Wall... super wspomnienia. Balans broni i streaków to było to co wyróżniało tego coda. Teraz w zasadzie można grać każdą pukawką, ale spróbuj wziąć pistolet maszynowy np. na zimówkę (Array). Będziesz mięsem dla snajperów i karabinów szturmowych. Także trzeba było mieć to wszystko dobrze rozkminione.

Aż strach to kupić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kill napisał:

Mój ulubiony CoD. Jedyny w  którym wbiłem wszystkie Prestiże. Mapy genialne, nawet tu na Forum próbowałem kiedyś o każdej z nich robić temat, ale nie pykło z zainteresowaniem. Ech, Jungle, Berlin Wall... super wspomnienia. Balans broni i streaków to było to co wyróżniało tego coda. Teraz w zasadzie można grać każdą pukawką, ale spróbuj wziąć pistolet maszynowy np. na zimówkę (Array). Będziesz mięsem dla snajperów i karabinów szturmowych. Także trzeba było mieć to wszystko dobrze rozkminione.

Aż strach to kupić :P

To taki noobster (całe życie w BFa)  ma co tam robić teraz? Gra nie odpycha grafa czy czym tam czy jest miodnie i warto brać? (tam jest też takie tempo jak w każdym CoDzie nowym? Za to lubiłem BFa bo jest trochę spokojniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Digi nawet dla singla , jeden z ciekawszych w serii spoko story jest pograłem wczoraj trochę i sobie przypomniałem (co ciekawe 3d jest i działa hehe)

Ciężko mi powiedzieć czy ogarniesz to wciąż jest cod choć daję głowę ze wczoraj kilka razy udało mi się uciec przed ostrzalem co w nowych częściach jest chyba już niemożliwe :) Ale no brak tych podwójnych skoków , mechanicznych strafe ów na boki , dronów , skanerów przez ściany , celowników z wallhackiem , laserów cały ten klasyczny movement robi w tych czasach to jest nienormalne wręcz :) 6 lat temu pamiętam gadaliśmy że przydałaby się jakaś zmiana w cod dziś śmieje się sam z siebie olo ..

W ogóle zagrać w działające multi na emulatorze to jest dla mnie novum na konsolach , faza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam problem...czy pierwsze Dark Souls we wstecznej kompatybilności to był jakiś towar dla wybranych? Pytam bo inne tytuły ze wstecznej mogę kupić np Alan Wake itp, ale jak włączam Dark Souls to nie mogę kupić. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Black opsa płytę na X360. Dużo jest w wersji francuskiej. Czy jak zacznie mi się ściągać z xbox one cyfrowa to też będzie po francusku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cyfrowa powinna się ściągnąć w wersji takiej w jakiej masz region konsoli jeżeli gra obsługiwała dany język.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×