Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiony w artykule scenariusz jest jedynym który ma najmniejszą szanse wybuchy w twarz SONY.

Zdecydowanie się na 14/16 nanometrową wersję obecnego proca nie tylko tnie koszty upgradeu ale i zapewnia 100% kompatybilność z całą biblioteką PS4 więc z punktu widzenie developera to idealne rozwiązanie.

Dla mnie to dobra informacja -  ten sam ekosystem, z 2 ustawianiami grafiki w tytule.

Jeśli te podzespoły znajdą się w NEO to wydajność grafiki powinna być pomiędzy R380X a R390X - więc bardzo wysoko - gry w 1080p 60fps powinny stać się standardem.

Taka tam koja opinia :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO <-> ONE - ach te techniki podprogowe...

Czyli co, dopiero od PS NEO zaczniemy porównywać konsolę Sony z nextgenem od MałegoMiękkiego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na socjotechnikach ale Nintendo by pozamiatało wydając Nintendo NOE

Edytowane przez bany1987
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na socjotechnikach ale Nintendo by pozamiatało wydając Nintendo NOE

 

dobre :)

 

Nintendo NOE - czyli arka, ktora przetrwa potop i burze. Innymi slowy gdzie dwoch sie bije (Sony i MS) tam NOE korzysta :D :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiony w artykule scenariusz jest jedynym który ma najmniejszą szanse wybuchy w twarz SONY.

Zdecydowanie się na 14/16 nanometrową wersję obecnego proca nie tylko tnie koszty upgradeu ale i zapewnia 100% kompatybilność z całą biblioteką PS4 więc z punktu widzenie developera to idealne rozwiązanie.

Dla mnie to dobra informacja -  ten sam ekosystem, z 2 ustawianiami grafiki w tytule.

Jeśli te podzespoły znajdą się w NEO to wydajność grafiki powinna być pomiędzy R380X a R390X - więc bardzo wysoko - gry w 1080p 60fps powinny stać się standardem.

Taka tam koja opinia :P

 

Niby fajnie brzmi to co piszesz... ktoś ma więcej kasy bierze droższą wersję o lepszej specyfikacji, ktoś ma mniej bierze gorszą, mi się też takie coś by podobało. Tylko pytanie co z multi? Dla mnie jednym z większym (o ile nie największym) plusem konsol jest to, że zwyczajnie wszyscy mają równe szanse, a teraz to może bardzo ucierpieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie brzmi to co piszesz... ktoś ma więcej kasy bierze droższą wersję o lepszej specyfikacji, ktoś ma mniej bierze gorszą, mi się też takie coś by podobało. Tylko pytanie co z multi? Dla mnie jednym z większym (o ile nie największym) plusem konsol jest to, że zwyczajnie wszyscy mają równe szanse, a teraz to może bardzo ucierpieć.

Jeśli artykuł który jest Podlinkowany na początku tego wątku jest oparty na prawdziwych informacjach to polityka Sony wydaje się być tutaj jednoznaczna i jasna.

tytuły korzystające z funkcji sieciowych powinny oferować taką samą jakość rozrywki dla obu graczy zarówno korzystającego z normalnej PS czwórki jak i z neo.

Zakładam że w przypadku tytułów sieciowych które zostaną wydane na nowy sprzęt w obu przypadkach będziemy mieli do czynienia z 30 lub 60 klatkami a jedyną różnicą będzie jakość tekstur... ewentualnie ilość detali na modelu postaci do której strzelamy.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DD ale despera. Lubie takie emocje na forum

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emocje emocjami opadna.... i wtedy trzeba podjac meska decyzje co dalej a nie glaskac sie po jajkach :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze taka konsola wyjdzie jest niemal pewne, już długo takie plotki chodzą i się tylko nasilają, gdyby to był fake to Sony już dawno by tym plotkom zaprzeczyło, no bo bądźmy szczerzy część osób rezygnuje teraz z kupna ps4 bo może wyjść lepszy model. Mam takiego znajomego co się przymierza jakiś czas do kupna którejś z konsoli, i mówi do mnie ze 2-3 tyg temu 'słyszałem że ma jakieś ps4k wyjść' a ja mówie ' taa słyszałem ale to jakieś bzdury raczej' a on 'no ale wiesz, żeby nie było tak, że ja kupie ps4 niedługo a zaraz wyjdzie lepsza konsola i obudze się z palcem w dupie'

 

Sam pomysł to głupota w najczystszej postaci, mogli na premiere dać konsolę o kilkaset/ tysiac złotych droższą i trzymać ją aż do premiery nextgena, a nie że będziemy mieli Playstation PC 4. Ale wiadomo misie, kasa kasa i tylko kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Sony chce sobie zafundować harakiri to nie będę protestował. Czuję się oszukany, choć wiem że nie mam do tego szczególnego powodu. Mimo wszystko firma traci w moich oczach, choć od lat stałem za nimi murem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie harakiri?? W krajach mocniejszych gospodarczo gdzie konsola to 1/4 - 1/5 sredniego miesiecznego wynagrodzenia ludzie poktokroju typowego Kowalskiego kolekcjonuja konsole i jak wyjdzie 4k to rzuca sie jak baba z radomia na 3 cytryny a Sony na pewno stratne nie bedzie. Jakies wielkie unoszenie sie honorem i teksty typu "Koncze z sony" "Oddawajcie moje pieniadze" mnie smiesza :D. Ludzie kogo to interesuje. Nie chcesz, nie kupuj, stara spal wyrzuc, sprzedaj ale na twoje miejsce znajdzie sie trzech innych ktorzy kupia jesli bedzie to najmocniejsza konsola na rynku. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze taka konsola wyjdzie jest niemal pewne, już długo takie plotki chodzą i się tylko nasilają, gdyby to był fake to Sony już dawno by tym plotkom zaprzeczyło, no bo bądźmy szczerzy część osób rezygnuje teraz z kupna ps4 bo może wyjść lepszy model. Mam takiego znajomego co się przymierza jakiś czas do kupna którejś z konsoli, i mówi do mnie ze 2-3 tyg temu 'słyszałem że ma jakieś ps4k wyjść' a ja mówie ' taa słyszałem ale to jakieś bzdury raczej' a on 'no ale wiesz, żeby nie było tak, że ja kupie ps4 niedługo a zaraz wyjdzie lepsza konsola i obudze się z palcem w dupie'

 

Sam pomysł to głupota w najczystszej postaci, mogli na premiere dać konsolę o kilkaset/ tysiac złotych droższą i trzymać ją aż do premiery nextgena, a nie że będziemy mieli Playstation PC 4. Ale wiadomo misie, kasa kasa i tylko kasa.

 

Ale ja nie przecze, ze cos jest na rzeczy.

Raczej mi chodzilo o to ze czesc z ludzi jest wkurza/zla/roczarowana to wszystko sa emocje powiem wiecej to negatywne emocje. 

Po prostu trzeba nieco ochlonac i podjac decyzje co dalej. 

 

Mam  znajomych, podobnie jak ja, maja tone gier na PS3 do ogrania, PS4 powiedzieli  eee kupimy slimke wiec pewnie dopiero PS4,5 kupia i dobrze dla nich. Ja kupilem konsole we wrzesniu zeszlego roku, prawie 2 lata na rynku wiedzialem o bolaczkach ale jednak cos mnie ciagnie do exow od Sony powiedzialem sobie bede gral na przemian PS3 i PS4 i tak tez gram. Ale plotki oraz ich nasilenie ze Sony wyda cos lepszego jak juz pisalem wywolaly u mnie rozczarowanie. 

 

Pamietajmy ze jesli chodzi o dzialalnosc to podejscie kasa, kasa, kasa jest dosc krotkowzroczne. Bo jest troche innych czynnikow oprocz slupkow sprzedazowych sprzetu/gier/uslug. 

Dwa glowne to:

- zadowolenie klienta - a tutaj przynajmniej w moim wypadku jesli chodzi o PS4 + PS+ jest conajwyzej OK. A PS4,5 zdecydowanie obnizy poziom zadowolenia (i to pewnie nie tylko u mnie) co przelozy sie na.....

- zaufanie do marki - jak mnie na jakims marketingowym praniu mozgow uczono zaufanie do marki buduje sie latami a zniszczyc ja mozna bardzo szybko, chodzi o to aby budowac swiadomosc marki (przykladowo bedac w kraju gdzie ni jak nie kumasz jezyka i masz do wyboru 4 produkty 3 lokalne i jeden ktory gdzies kiedys widziales w sklepie na reklamie to nawet jesli sklad bedzie ten sam to wybierzesz ten ktory znasz), a ponadto chodzi o emocje jakie wiaza sie z marka czy produktem te powinny byc pozytywne (na moim przykladzie PS3 wow kupilem pod koniec generacji tyle swietnych gier w PS+ tyle fajnych gier ogralem i dalej ogrywam super, PS4 - no tak jest pare naprawde fajnych produkcji ale to tylko kolejne pudlo do grania, co PS4,5 chyba na glowe upadli oj nie podoba mi sie to)

- oczekiwania klienta vs rzeczywistosc - tutaj chyba najlepszym przykladem jest to jak sie MS potknal przed premiera generacji oglaszajac to czym mial byc XO.

 

I teraz jesli gracze nie beda dawali sie strzyc jak owce, to Sony to odczuje jak nie teraz to przy premierze PS5 kiedy czesc (licze ze spora) graczy powie ee nie ze mna te numery kitajce czekam na PS5,5 (a to przeklada sie na niesprzedane konsole, niesprzedane gry = mniejszy przychod). 

 

I jeszcze jedno absolutnie nie nazywalbym tego "PS4 PC" roznica jest zasadnicza, poza ludzmi ktorzy gonia za kazda jedna nowoscia. PC sie modyfikuje a nie ze raz na 3 lata kupujesz caly nowy sprzet. Ponadto znam osoby ktore zmontowaly monstra PC jakies 3 lata temu i dalej bez modyfikacji graja, owszem nie na max detalach tylko nizszych zeby utrzymac plynnosc. owszem w niektorych grach musieli tez obnizyc rozdzialke - ale jesli nie jest sie onanista graficznym to pewnie im te PC posluza jeszcze jakis czas. 

Jakie harakiri?? W krajach mocniejszych gospodarczo gdzie konsola to 1/4 - 1/5 sredniego miesiecznego wynagrodzenia ludzie poktokroju typowego Kowalskiego kolekcjonuja konsole i jak wyjdzie 4k to rzuca sie jak baba z radomia na 3 cytryny a Sony na pewno stratne nie bedzie. Jakies wielkie unoszenie sie honorem i teksty typu "Koncze z sony" "Oddawajcie moje pieniadze" mnie smiesza :biggrin:. Ludzie kogo to interesuje. Nie chcesz, nie kupuj, stara spal wyrzuc, sprzedaj ale na twoje miejsce znajdzie sie trzech innych ktorzy kupia jesli bedzie to najmocniejsza konsola na rynku. 

 

nie przesadzalbym. 

po pierwsze ilu znasz kolekcjonerow o ktorych piszesz?

wiekszosc ludzi kupuje i gra i ma dzialac. Sporo moich znajomych z pracy nie zmienialo PS3 i do dzis hulaja u nich fatki ci sami ludzie jakos leja na newsy odnosnie nowej konsoli, ciekawe czy ich podejscie sie zmieni jak ta wyjdzie. 

 

Moze ciebie to czy owo smieszyc, tu nie chodzi o unoszenie sie honorem tylko o negatywne emocje i tego znajduja takie a nie inne ujscie - spojrz na to forum jak sie zmienilo od premiery PS4, czesc osob porzucila sony i przesiadla sie na XO a czesc ma obie konsole na forum powstaly nowe dzialy itd. 

 

Nie przesadzalbym tez z tym ze na jedno miesce zaraz znajdzie sie 3 kolejnych, masz jakies dane zeby podeprzec swoja teze? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z naszych forumowych tez rodzi się w oparach : ja tak uważam, więc musi tak cały świat uważać ;)

Co do tych ruchów Sony i MS, tak , pewnie to prawda że w naszym kraju bida i naszego Kowalskiego nie stać na zmianę konsoli co trzy lata, a dla typowego szwabka to mały pikuś, tylko trzeba zadać sobie pytanie: skoro bogaty szwabek jest w stanie kupić sobie nowy sprzęt co trzy lata, to nie lepiej jest mu kupić peceta? Przecież tam gry są o połowę tańsze na premierę, nie mówiąc już o jakichś późniejszych promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony za dużo jest plotek, by uznać że PS NEO nie powstaje, a z drugiej aż ciężko jest mi uwierzyć w taki ruch Sony. Jeśli nowa konsola nie będzie różnić się tylko tym, że będzie wspierać 4K (przy identycznej jakości grafiki pod względem efektów) i PS VR to dla mnie PlayStation jest skończone. Pociągnę na gorszym sprzęcie (o ile go wcześniej nie sprzedam) do premiery nowej generacji Xboxa i tak skończy się moja przygoda z PS.

 

Chcą robić sobie PCta to niech robią, bez moich pieniędzy. Inna sprawa, że marketingowy Microsoftu pewnie już zacierają ręce, bo będą mieli 40 milionów oszukanych graczy do przekonania, że u nich nie oszukują - co nie będzie zbyt trudne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie emocje straszliwe wzbudziła potencjalna zapowiedź 'nowej' konsoli. Ja oczywiście doceniam heroiczne deklaracje typu: Sony mnie zawiodło,niedawno kupiłem ps4,  nigdy więcej, kończę z konsolami i kupuje pc itp. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest cała masa ludzi która kupuje co roku nowego iPhona za prawie 4k. Dlatego uważam, że znajdzie się też niemało osób, które wydadzą raz na 3 lata 1,5k na nową konsolę. Jeżeli tylko będzie to poparte jakąś faktyczną różnicą w jakości gier. Konsumpcjonizm pełną gębą. Jakoś nikt nie narzeka, że na iphonie 4 aplikacje chodzą mu wolniej niż na iphonie 6. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z naszych forumowych tez rodzi się w oparach : ja tak uważam, więc musi tak cały świat uważać ;)

Co do tych ruchów Sony i MS, tak , pewnie to prawda że w naszym kraju bida i naszego Kowalskiego nie stać na zmianę konsoli co trzy lata, a dla typowego szwabka to mały pikuś, tylko trzeba zadać sobie pytanie: skoro bogaty szwabek jest w stanie kupić sobie nowy sprzęt co trzy lata, to nie lepiej jest mu kupić peceta? Przecież tam gry są o połowę tańsze na premierę, nie mówiąc już o jakichś późniejszych promocjach.

Mieszkalem w Berlinie przez 10 lat i myslenie typowego szwaba wyglada tak: O widzialem wczoraj reklame nowej konsoli i trailer nowego coda, extra to wyglada, na zajutrz mowi ze kupil konsole i 5 gier. Za tydzien przychodzi i mowi: Stary, widziales teggo nowego Galaxy S6, moj kumpel ma, mialem w rekach fajne ficzery, Chesz moze kupic kupic moja xperie Z3?, albo nie w sumie moze mi sie jeszcze przyda, bede nosil do pracy Na zajutrz go spotykasz jak sie bawi nowym smartfonem. Zakladam ze Amikami jest podobnie. A PCtow im sie nie chce wlaczac z lenistwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio... 

Naprawde, nie wiem skad bierze sie opinia ze skoro ludzi stac co zaraz szastaja kasa. 

Nie wiem moze powinno sie mowic skapy jak Szwed a nie jak Szkot, ale u mnie w pracy na 10 osob i 4 graczy bez kitu tego nie widac. Jeden grajacy na PC kupuje tylko bundle po 1$ przy czym ogrywa gry w ktorych sa  steam cards zeby jeszcze cos z tej sumy odzyskac, drugi ma starego PS3 fat i pierwszy model PS4 i nie zamierza zmieniac. Ten sam zawodnik mimo iz go stac nie  wymienil swojego iphone 5 (bo wymienia co 2 generacje a poprzedniego mial 3 czy tam gs jak to sie zwalo), tak samo jesli chodzi o tablet ma the new ipad i teraz  przymierza sie do ipada air bo mimo ze go stac  uwaza ze ceny ipad pro 9,7 sa z pupy wziete. 3ci to kazual ktory ogrywa 3 gry na generacje a tak to tnie w lego z dzieciakami, a czwarty fan nowych technologii ktory nie ma konsoli, za to inwestuje kase w PC i przymierza sie do kupna VR (posiada gear vr i dk2 oculusa). 

 

I to oszczedne podejscie to nie sa to jednostowe przypadki, bo rozmawiajac z ludzmi o roznych sprzetach, nie wymieniaja ich ot tak, bo wyszedl nowy model. 

 

Ja  juz swoje powiedzialem, z konsolami raczej  nie skoncze poki beda exy na platforme PS ktore beda mnie interesowac,  niemniej zapewne zmienie podejscie - gry to dla mnie rozrywka, wiec jesli zagram w ta czy owa z duzym opoznieniem korona mi z glowy nie spadnie. 

 

========

@Okonii - nie te czasy ze gry na premiere polowe tansze na PC, nie wiem jak pudelka w PL ale z tego co widzialem roznica jest okolo 30%, w Szwecji 10-15%, na steam premiery 50-60eur, bo ludzie tyle placa. Owszem promocje tak ale te masz tez i na konsolowe platformy a najwieksza przewaga konsol jesli chodzi o zbijanie ceny jest rynek wtorny ktory na PC praktycznie nie istnieje. 

Nie wiem ile musialbym czekac zeby Watch_Dogs ograc za 10pln a tyle kosztowalo mnie przejscie tej gry, nie wiem ile musialbym czekac zeby Wolfika ograc za 25pln (ok choc tutaj byly juz promocje po 7,5eur wiec blisko). chyba najwieksza roznice w dluzszym okresie czasu (np 5 lat) oczuc moga ci ktorzy zagrywaja sie multi bo to jednak prawie 1000pln wydany na PS+. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyydaje mi sie ze konsole kupuje glownie klasa srednia, ludzie ktorzy nie bardzo maja co zrobic z wolnym czasem, czesto ludzie po zawodowkach albo na bezrobociu no i oczywiscie malolaty albo ich rodzice, przynajmniej w niemczech. Podczas stodiow lapalem sie roznych prac dorywczych, miedzy innymi na torze gokardowym gdzie tydzien po premierze ps4 wiekszosc pracownikow mialo konsole bylo nas tam 6 facetow i dwie laski i tylko jedna laska nie miala konsoli wiekszosc ich znajomych tez miala konsole i grali glownie w gry AAA ktore nabywali na premiere (byli to ludzie mlodzi) Komputerow nie uzywali bo w dobie smartfonow, tabletow i LTE byly im zbedne. Inaczej sprawa sie miala jesli chodzi o studentow (informatyki medialnej w tym przypadku) w wiekszosci grali na laptopach, pctach ale glownie dlatego ze mieli dobry sprzet ktory potrzebowali np do tworzenia grafiki. Nie wiem jak to wszystko wychodzi w statystykach ale obstawiam ze niemiecki czy amerykanski kowalski nie uzywa zbyt czesto komputera  i woli sobie siasc przed tv i odpalic konsole padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyydaje mi sie ze konsole kupuje glownie klasa srednia, ludzie ktorzy nie bardzo maja co zrobic z wolnym czasem, czesto ludzie po zawodowkach albo na bezrobociu no i oczywiscie malolaty albo ich rodzice, przynajmniej w niemczech. Podczas stodiow lapalem sie roznych prac dorywczych, miedzy innymi na torze gokardowym gdzie tydzien po premierze ps4 wiekszosc pracownikow mialo konsole bylo nas tam 6 facetow i dwie laski i tylko jedna laska nie miala konsoli wiekszosc ich znajomych tez miala konsole i grali glownie w gry AAA ktore nabywali na premiere (byli to ludzie mlodzi) Komputerow nie uzywali bo w dobie smartfonow, tabletow i LTE byly im zbedne. Inaczej sprawa sie miala jesli chodzi o studentow (informatyki medialnej w tym przypadku) w wiekszosci grali na laptopach, pctach ale glownie dlatego ze mieli dobry sprzet ktory potrzebowali np do tworzenia grafiki. Nie wiem jak to wszystko wychodzi w statystykach ale obstawiam ze niemiecki czy amerykanski kowalski nie uzywa zbyt czesto komputera  i woli sobie siasc przed tv i odpalic konsole padem.

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania - jesteś po zawodówce czy na bezrobociu, skoro grasz na konsoli?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam mieszane uczucia z tym "graniem dalej"

 

W sumie fajnie się bawiłem w GTAV czy TLOU ale można było poczekać i ograć na lepszej generacji.

Teraz mam już popsutą cała frajdę z nadchodzących gier. Przechodzić, czekać, zmieniać ?

Normalnie bym poszedł i wydał te 250zł a teraz poczuję się jak frajer, bo zaraz będzie ładniejsze, płynniejsze, lepsze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wszystko wychodzi w statystykach ale obstawiam ze niemiecki czy amerykanski kowalski nie uzywa zbyt czesto komputera  i woli sobie siasc przed tv i odpalic konsole padem.

 

Rynek PC stale sie kurczy i obecnie ogolny przychod branzy jest najgorszy od prawie 10 lat, dotyczy to zarowno gotowych zestawow, laptopow jak i osobno sprzedawanych CPU oraz GPU, ale co sie dziwic jak producenci co roku oferuja MOZE 5% wiecej wydajnosci. 1080p jest od lat osiagalne na byle sprzecie a do 4K jeszcze takowego nie ma, wiec wszystko stoi w miejscu i nie ma sensu w nic nowego inwestowac, natomiast rynek konsol sami wiemy jak wyglada - PS4 ma (teraz po newsach o PSNeo to juz raczej mialo) ogromne szanse pobic rekord PS2, XB1 tez zle nie sobie nie radzi, ogolnie po 3ech latach jest prawie tyle next-genow na rynku co PS3+X360 pod koniec 8-letniej generacji, wiec tak, zdecydowana wiekszosc konsumentow woli do grania po prostu odpalic konsole na duzym TV i niczym sie nie martwic, a role komputerow przejmuja smartphone'y i tablety. Chociaz ciekawe jak sie sytuacja rozwinie w tym roku gdzie na PC maja wyjsc karty z 10-12TFLOP mocy co pozwoli w koncu wkroczyc w 4K, wiec znowu moze sie okazac ze PSNeo zanim wyjdzie to juz bedzie przestarzale.

 

 

@pablos_83:

W sumie to poruszyles kolejna kwestie - ciekawe czy pazerne $ony faktycznie pozwoli na wsteczna kompatybilnosc ot tak, czy moze trzeba bedzie kolejny raz zakupic ta sama gre w wersji UltraHD Remaster Edition? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ta sama gra co dla posiadacza zwykłej PS4 będzie niekorzystne bo zapłaci te same 250zł za gorszy produkt.

 

Zastanawia mnie też jak będzie wyglądać rywalizacji multi, czy te klatki i pixele nie będą dawać zbyt wielkiej przewagi.

Nie wiem jak jest na PC, ale chyba jak ktoś gra na low a drugi na high to ten drugi musi mieć dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jest zupelnie odwrotnie - im mniej wodotryskow tym lepiej. Pozostaje kwestia framerate'u 30vs60FPS, ale jesli deweloperzy zablokuja framerate pod PS4 to z kolej posiadacze PSNeo beda narzekac ze nie po to kupili 3x mocniejszy sprzet zeby teraz przestarzale PS4 ich hamowalo. Cos mi mowi ze Sony niezlie sie przejedzie na tym PS4.5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×