Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gry w 4k...

Najpierw radzę popatrzeć na benchmarki pc i spojrzeć jakie konfigurację uciągną taką rozdzielczość i w ilu klatkach. Później proszę popatrzeć na specyfikację (o ile jest ona prawdziwa) PS4,5 i samemu wyciągnąć wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wrzuc na luz nie ma sensu sie spinac.... (choc rozumiem emocje)

 

ja na przyklad nie rozumiem spiny w ogole. Nawet gdyby grafika byla zdecydowanie lepsza, wiecej klatek i jakies dodatkowe funkcje to nie widze powodu do spiny. Jest tyle mozliwosci na rynku ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Jak komus nie zalezy na grafice i nowych tytulach AAA to przeciez jest ps3 i z pewnoscia masa gier do ogrania. Poza tym zawsze mozna sprzedac ps4, poczekac do wyplaty i kupic ps4k albo zostac przy ps4. Mozna tez zmienic platforme na xboxa albo PC jak komus nie odpowiada polityka sony. To ze do tej pory nowe modele wychodzily co 5-6 lat nie znaczy ze tak ma byc zawsze. To sony decyduje kiedy i jaka konsole wyda i trzeba sie dostosowac albo nie. Po niektorych wpisach dochodze do wniosku ze ludzie zbyt emocjonalnie podchodza do tematu, jakby sony im zycie rujnowalo wypuszczajac nowy model :D Moze slabe porownanie ale flagowce smartfonow wychodza co roku nowe i nikt nie marudzi.  Albo sie kupuje albo zostaje przy starym ktory moze nie odpali wszystkich najnowszych gier i nie ma wszystkich funkcji ale jest wystarczajacy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się ludziom powaliło z tymi fpsami i rozdzielczością. Ostatnio odpaliłem mass effect 3 na x360 i gra chodziła chyba w 20 klatkach i rozdziałce 720 (nie wspomnę, że x działa jak odkurzacz) i wtedy grało się wybornie a dzisaj tylko cyferki. Najważniejsze, że powiedzieli, że multi będzie działać na obu konsolach w takiej samej ilości fps i reszta mi rybka.

 

Skoro na 20 fps grało ci się wybornie to nie chcę wiedzieć jaki masz problem ze wzrokiem a od takiego grania na pewno już masz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to gdzieś , gram na emu i soulsy w 900p ....i w quantum w 720p .... i przechodzę gry we wstecznej :) Już tak sie nie ekscytujecie , więcej nie będę się odnosił ale no musiałem to "wykrzyczeć" lepiej mi teraz :) Lepiej odkładajcie hajs na neo :)

@down po prostu widać kto gra na konsolach od lat , a kto od ery "smartphonow" :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na przyklad nie rozumiem spiny w ogole.

 

Bo bez obrazy ale problem polega na tym ze nie probojesz jej zrozumiec. 

 

O ile zgodze sie ze telefony wychodza co roku, o ile zgodze sie ze to Sony dyktuje warunki a te moga nam pasowac lub nie, o tyle nie ukrywam ze jestem taka decyzja roczarowany. 

 

To ze rozumiem prawidla rynku to ze pewnie cos takiego pozwoli im zwiekszyc przychod, ze konsola co 3 lata moze stac sie norma (i pewnie sie stanie jesli pierwsza iteracja tego pomyslu wypali) to jedno, a to ze cos sie zmienia i ze nie podoba mi sie ta zmiana to jest drugie. 

 

Rynek od lat ewoluuje, absolutnie nie bede tutaj pisal o odbywaniu stosunkow analnych na graczach w wykonaniu Sony bo to uwazam nie ma najmniejszego sensu i jest troche nie na miejscu. 

 

Ale zwyczajnie po ludzku jestem rozczarowany, liczylem sie z 5 letnim okresem zycia konsoli, ze pewnie jak wyjdzie PS5 to ja bede ogrywal jeszcze gry na PS4 i kupie PS5 z 2 letnim opoznieniem.

Teraz musze dostowac sie do nowej sytuacji ktora nie jest konsekwencja moich czynow a decyzja korporacji, i to wlasnie to ze zostalem postawiony przed pewnym faktem, to ze nastepuje pewna duza zmiana mi sie nie podoba - bo zwyczajnie ma prawo mi sie nie podobac. 

 

Edit: i jak widzisz, mozna napisac cos bez spiny :) 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro na 20 fps grało ci się wybornie to nie chcę wiedzieć jaki masz problem ze wzrokiem a od takiego grania na pewno już masz.

 

Czyli wszyscy co grali na poprzedniej generacji mają problemy ze wzrokiem?

https://www.youtube.com/watch?v=3ET4IwF6Fw0

Mi betonowe 30 fps wystarczy i wierzę, że zwykłe ps4 stać na to aby to utrzymać jeszcze z dwa lata, ale chciałem zaznaczyć, że teraz jest taki nacisk na wszystkie cyferki, że mamy to czego chcieliśmy czyli ps4k

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tym jak będzie to wyglądało przy grach multiplayer, dojdzie do sytuacji że niektórzy będą ciurać w 30 a inni w 60fps?

 

Dla mnie zakup jest uzasadniony jeśli każda gra (single) na PS NEO będzie działać w 1080/60p, jak będzie to wyglądać tak że dodadzą lepsze cienie i stałe 30fps to na początku podziękuje.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Czyli wszyscy co grali na poprzedniej generacji mają problemy ze wzrokiem?

https://www.youtube.com/watch?v=3ET4IwF6Fw0

Mi betonowe 30 fps wystarczy i wierzę, że zwykłe ps4 stać na to aby to utrzymać jeszcze z dwa lata, ale chciałem zaznaczyć, że teraz jest taki nacisk na wszystkie cyferki, że mamy to czego chcieliśmy czyli ps4k

Wszyscy nie piszą takich bzdur że w 20fps-ach grało się wybornie.

Ja oczekuje tylko jednego od konsoli 1080p i 60 klatek, dopóki nie będzie takiej konsoli to już nie kupię żądnego nextgena na ps3 się zawiodłem na starcie po odpaleniu pierwszej gry pixeloza straszna a na ps4 dla mnnie jest niedopuszczalne żeby pewne tytuły nie działały w 60 klatkach, jak ktoś nie widzi różnicy to proponuję włączyć sobie jakąs symulację samochodową na pc w 60klatkach i 30 klatkach to zobaczy ocb.

Niestety nie mogli zrobić takiej konsoli 1080p i 60fps od początku bo by kosztowała 4k a wtedy ludzie by ich zjedli za tą cenę.

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bez obrazy ale problem polega na tym ze nie probojesz jej zrozumiec. 

 

O ile zgodze sie ze telefony wychodza co roku, o ile zgodze sie ze to Sony dyktuje warunki a te moga nam pasowac lub nie, o tyle nie ukrywam ze jestem taka decyzja roczarowany. 

 

To ze rozumiem prawidla rynku to ze pewnie cos takiego pozwoli im zwiekszyc przychod, ze konsola co 3 lata moze stac sie norma (i pewnie sie stanie jesli pierwsza iteracja tego pomyslu wypali) to jedno, a to ze cos sie zmienia i ze nie podoba mi sie ta zmiana to jest drugie. 

 

Rynek od lat ewoluuje, absolutnie nie bede tutaj pisal o odbywaniu stosunkow analnych na graczach w wykonaniu Sony bo to uwazam nie ma najmniejszego sensu i jest troche nie na miejscu. 

 

Ale zwyczajnie po ludzku jestem rozczarowany, liczylem sie z 5 letnim okresem zycia konsoli, ze pewnie jak wyjdzie PS5 to ja bede ogrywal jeszcze gry na PS4 i kupie PS5 z 2 letnim opoznieniem.

Teraz musze dostowac sie do nowej sytuacji ktora nie jest konsekwencja moich czynow a decyzja korporacji, i to wlasnie to ze zostalem postawiony przed pewnym faktem, to ze nastepuje pewna duza zmiana mi sie nie podoba - bo zwyczajnie ma prawo mi sie nie podobac. 

 

Edit: i jak widzisz, mozna napisac cos bez spiny :)

Magellan ale w czym problem zeby olac ps4,5 i kupic dopiero ps5 po 5 latach? Jesli wyjdzie psNeo to w czym Ci to konretnie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogli zrobić takiej konsoli 1080p i 60fps od początku bo by kosztowała 4k a wtedy ludzie by ich zjedli za tą cenę.

 

Nie o to chodzi mogli  zrobic sprzet nawet drozszy o te 50$ (no ale wtedy zysk % na sprzedanej jednostce bylby mniejszy), i pewnie zawsze bylo by to ciut  wiecej mocy - ale gdybac to sobie mozemy. 

 

Zauwaz tez jedna rzecz to jak gra chodzi rozni sie diametralnie miedzy roznymi produkcjami. Wiec to nie tylko sprzet a takze jesli nie glownie programowanie i optymalizacja. 

Nie przeceniam mozliwosci optymalizacji bo oczywistym jest ze nikt nie bedzie produkowal gry 10 lat (pomijam TLG) i optymalizowal jej i szlifowal do perfekcji bo takie studio moglo by pojsc z torbami mamy Czas-Koszt-Jakosc i te 3 rzeczy sa ze soba powiazane, cos kosztem czegos.

Przyklady badzo dobrej optymalizacji to chocby GTA V i TLOU w wydaniu na poprzednia generacje.  

 

Wiec mocniejszy sprzet nie rowna sie lepsza plynnosc bo jesli developer sobie wymysli wiecej efektow to co na tym ucierpi pewnie frame rate. No nie m to tamto. 

 

Na PS4 moje doswiadczenia oraz to o grach pisalo digital foundry (moje oczy nie maja wbudowanej opcji analizy frame rate):

- Wolf:TNO - zelazne 60fps ale kosztem dynamicznej rozdzielczosci pionowej. Szczerze tak przyjemnego arkadowego shootera bylo mi trzeba gralo sie re-we-la-cyj-nie! Zmian rozdzialki nie zauwazalem, graficznie wypadalo wszystko dobrze, z malym wyjatkiem tekstur w zblizeniu np jak chowamy sie za oslona ale to akurat przypadlosci silnika na ktorym byla robiona gra. 

- TLOU-R - tutaj mozna bylo porownac zablokowane 30 i odblokowany frame rate - sprobowalem i powiem ze 60 duzo bardziej mi przypasowalo przy szybkim obrocie postaci przy 30fps mialem efekt smużenia. Ale znow cos kosztem czegos niektore cienie wygladaly tak ohydnie ze to az przykre (tak gorzej niz w wersji na PS3). 

- pCARS - tutaj gra ma cel 60fps i nie zawsze go osiaga, niemniej kazdy jeden trening (pusty tor, zabawa z ustawiami samochodu) odczuwa sie plynnosc a  i graficznie gra prezentuje sie bardzo dobrze (w mojej opinii). 

 

Tak wiec da sie? da sie... Choc nie bez kompromisow i potkniec. 

 

Pytanie ktore sie przewijalo w tym watku jak spozytkowana zostanie wieksza moc PS4,5 przez producentow gier:

- dokladnie ta sama jakosc graficzna na obu i lepszy frame rate na PS4,5?

- dodane lepsze efekty (cienie, wlosy, futra, cuda na kiju) kosztem ilosci klatek na sekunde?

 

Niestety to pytanie pozostanie bez odpowiedzi az do momentu premiery PS4,5 i pierwszych gier a obie PS4ki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany że na ps4,5 właśnie dopakują grafikę bo większość tylko na to patrzy a zostawią 30fps po za tym ps4 nie jest demonem mocy i ps4,5 też nie będzie, dlatego ciężko z dobrą optymalizacją, technologie są żeby swobodnie sobie z tym poradziły ale nikt nie zrobi konsoli za ponad 4 tysia bo to będzie sprzęt dla wybranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nie piszą takich bzdur że w 20fps-ach grało się wybornie.

Ja oczekuje tylko jednego od konsoli 1080p i 60 klatek, dopóki nie będzie takiej konsoli to już nie kupię żądnego nextgena na ps3 się zawiodłem na starcie po odpaleniu pierwszej gry pixeloza straszna a na ps4 dla mnnie jest niedopuszczalne żeby pewne tytuły nie działały w 60 klatkach, jak ktoś nie widzi różnicy to proponuję włączyć sobie jakąs symulację samochodową na pc w 60klatkach i 30 klatkach to zobaczy ocb.

Niestety nie mogli zrobić takiej konsoli 1080p i 60fps od początku bo by kosztowała 4k a wtedy ludzie by ich zjedli za tą cenę.

W ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi. Kiedyś nikt nie siedział na youtubie i liczył klatek na sekundę a dobra, wciągająca gra mimo tego miała dobre oceny. Zazwyczaj gry na konsole miały i zapewne będą miały 30 fps i teraz sami sobie wpadliśmy w pułapkę bo każdy oczekuje nie wiadomo czego od tanich konsol. Jeżeli oczekujesz od ps4 60 fps i 1080p po trzech latach od premiery to już w dniu jak rozczarowałeś się ps3 powinieneś je sprzedać i kupić pc bo tam można oczekiwać najlepszej jakości i nigdy nie tykać ps4. To tak jakby kupić rower i wymagać aby jeździł z prędkością motoru:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry w 4k...

Najpierw radzę popatrzeć na benchmarki pc i spojrzeć jakie konfigurację uciągną taką rozdzielczość i w ilu klatkach. Później proszę popatrzeć na specyfikację (o ile jest ona prawdziwa) PS4,5 i samemu wyciągnąć wnioski.

 

Tak tylko na PC efektywnie wykorzystasz moc GPU w 40-60%, wiec benchamrki z PC na wiele sie nie zdaja, przykladowo doslownie pare dni temu natknalem sie na benchmarki z odpowiednikami GPU w PS4 i XB1 (odpowiednio Radeon 7870 i 7790), i niektore gry krore na konsolach chodza w 30FPS na PC z tymi kartami nawet 20 nie wyciagaly... A po drugie na PC panuje tez durna moda "Ultra albo nic" i tu faktycznie do 4K jedno GPU to za malo, ale do 4K na konsolowych medium/high az takiej mocy nie potrzeba. Generalnie zapotrzebowanie na moc obliczeniowa do 4K jest 2x wieksze niz do 1080p, a wg. przeciekow PSNeo ma miec 2.3x mocniejsze GPU, czyli teoretycznie jesli jakas gra chodzi na PS4 w 1080p@30FPS to nie ma powodow zeby nie chodzila w 60FPS lub 4K na PSNeo. Teoretycznie, bo nie wiadomo czy CPU nie okaze sie waskim gardlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się tu spinać...jak komuś zależy na grafice i płynnych 60 fpsach to rozważanie kupna konsoli już jest idiotyczne. Poza tym ile kosztuje pc który pociągnie taką grafikę...no choćby w tym sławnym Wiedźminie?

Ja kupowałem PS4 jak kosztowała 1800zł + tv za 3500zł czyli całość sprzętu bez gier to 5300zł, Ile musiałbym zapłacić za kompa który uciągnie Wieśka na detalach ultra i płynnych 60fps? Doliczyć do tego należy koszt dobrego monitora. Nie jakiejś krowy (w sumie nie wiem na jak wielkich monitorach się teraz gra) powiedzmy między 20-30 cali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na PC efektywnie wykorzystasz moc GPU w 40-60%, wiec benchamrki z PC na wiele sie nie zdaja, przykladowo doslownie pare dni temu natknalem sie na benchmarki z odpowiednikami GPU w PS4 i XB1 (odpowiednio Radeon 7870 i 7790), i niektore gry krore na konsolach chodza w 30FPS na PC z tymi kartami nawet 20 nie wyciagaly... A po drugie na PC panuje tez durna moda "Ultra albo nic" i tu faktycznie do 4K jedno GPU to za malo, ale do 4K na konsolowych medium/high az takiej mocy nie potrzeba. Generalnie zapotrzebowanie na moc obliczeniowa do 4K jest 2x wieksze niz do 1080p, a wg. przeciekow PSNeo ma miec 2.3x mocniejsze GPU, czyli teoretycznie jesli jakas gra chodzi na PS4 w 1080p@30FPS to nie ma powodow zeby nie chodzila w 60FPS lub 4K na PSNeo. Teoretycznie, bo nie wiadomo czy CPU nie okaze sie waskim gardlem.

 

Jesteś pewien, że dwa razy większe?   Ilość pixeli w 4k jest prawie 4 razy większa niż przy 1080p.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się tu spinać...jak komuś zależy na grafice i płynnych 60 fpsach to rozważanie kupna konsoli już jest idiotyczne. Poza tym ile kosztuje pc który pociągnie taką grafikę...no choćby w tym sławnym Wiedźminie?

Ja kupowałem PS4 jak kosztowała 1800zł + tv za 3500zł czyli całość sprzętu bez gier to 5300zł, Ile musiałbym zapłacić za kompa który uciągnie Wieśka na detalach ultra i płynnych 60fps? Doliczyć do tego należy koszt dobrego monitora. Nie jakiejś krowy (w sumie nie wiem na jak wielkich monitorach się teraz gra) powiedzmy między 20-30 cali.

Nie no, nie brnijmy w tlakie głupotki bo zaraz zaczną się wyliczanki że telewizor to można kupić za 1500 i też na nim dobrze widać, a monitor 20 cali to musi obsługiwać żyrafa, albo inne zwierzę z podobnie długą szyją.

Tak naprawdę to rzeczywiscie zabrnęliśmy z tą rozmową lekko w kosmos, bo się okaże że te nowe ps4 tych nowych bebechów będzie uzywało tylko do gogli VR i filmów 4K z netfixa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że dwa razy większe?   Ilość pixeli w 4k jest prawie 4 razy większa niż przy 1080p.

 

Pikseli, ale nie poligonow, shaderow, czasteczek, itd. itd. dlatego jesli gry utrzymaja ten sam poziom grafiki co na PS4 to 4K na nowym sprzecie powinno byc osigalne. Generalnie deweloperzy beda mieli nie lada zagwostke z grami na PSNeo i na co wykorzystac dodatkowa moc - na 60FPS, na 4K, czy pozostac przy 1080p@30FPS ale dopakowac grafike jak sie tylko da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak generalnie to walnę na cycki ze śmiechu jak ktoś się da drugi raz nabrać na to samo słodkie pierdzenie marketingowe i kupi NEO.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się tu spinać...jak komuś zależy na grafice i płynnych 60 fpsach to rozważanie kupna konsoli już jest idiotyczne. Poza tym ile kosztuje pc który pociągnie taką grafikę...no choćby w tym sławnym Wiedźminie?

Ja kupowałem PS4 jak kosztowała 1800zł + tv za 3500zł czyli całość sprzętu bez gier to 5300zł, Ile musiałbym zapłacić za kompa który uciągnie Wieśka na detalach ultra i płynnych 60fps? Doliczyć do tego należy koszt dobrego monitora. Nie jakiejś krowy (w sumie nie wiem na jak wielkich monitorach się teraz gra) powiedzmy między 20-30 cali.

 

Nie brnij ta sciezka, bo to spacer po linie... 

 

1. nie kazdy kupuje telewizor razem z nowa konsola, nie kazdy kupuje PC od zera ktos moze dokonywac tylko modyfikacji a to znaczaco zmienia poziomy cenowe.

2. porownanie Wieska z konsoli vs ulta na PC? dlaczego tak? nie kazdy jest graficznym onanista. Wiec bardziej rozsadne porownanie to Wiesiek na konsoli oraz Wiesiek na PC w tej samej rozdzialce i przy tym samym poziomie delali ale z plynnoscia min. 30fps (znaczy gra w zanym momencie nie spada ponizej tej wartosci). 

 

Ale to jest puszka pandory nie chcemy zeby ten watek zamienil sie w wymienianie konfigow PC i co jak komu chodzi bo od tego mamy dzial PC i tam mozna zalozyc stosowne watki - "Graficzni onanisci" oraz "Testy plynnosci i ustawien gier na naszych PieCykach". 

Ale tak generalnie to walnę na cycki ze śmiechu jak ktoś się da drugi raz nabrać na to samo słodkie pierdzenie marketingowe i kupi NEO.

 

zobaczymy na premiere czy bedzie taka walka o konsole i tratowanie sie w sklepach jak to mialo miejsce w wypadku PS4. :) :) :)

 

Zastanawia mnie co z MS.

Moje gdybanie - pierwsze jakies dziwne i dementowane plotki o modyfikacji/lepszej wersji konsoli wyszly z obozu MS. Teraz plotki sa glownie o PS. Wiec zakladam ze MS, teraz przyjal postawe wyczekujaca, chce zobaczyc jakie bledy popelni Sony i pewnie zrobi to samo ale lepiej, tak zeby gracze mieli poczucie ze dostaja wiecej/lepiej/taniej niz u konkurencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dylematu na co spożytkować "moc" drzemiąca w ps4 mieć nie będą. Wśród tych wszystkich doniesień była informacja, że gra będzie musiała śmigać w minimum 1080p i 60fps.

Tak więc podbijanie jakości grafiki w rozdzielczości 1080p kosztem fps odpada.

Poczekajmy na oficjalne stanowisko Sony, póki co wszystko co wiemy pochodzi z różnych "wiarygodnych źródeł" tylko nie od najbardziej zainteresowanego.

Moim zdaniem Neo nie umożliwi gry w 4k (a nawet jeśli, to będą w nim śmigać indyczki, nie oferujące żadnych innych bajerów graficznych poza wysoką rozdzielczością). Myślę, że deweloperzy skupiają się na tym, aby gry działały w stabilnym 1080p/60fps.

4k wykorzystany zostawanie do filmów - pewnie dostanie nowy napęd (uhd blu-ray) i kontroler hdmi.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno MS tez szykuje cos nowego:

http://www.theverge.com/2016/4/19/11457546/xbox-one-hardware-upgrade-rumors

 

 

Sources familiar with Microsoft's Xbox plans have revealed to The Verge that the company has been testing a variety of prototype Xbox devices. Some of the prototypes have been tested with upgraded components you'd use to improve the performance of a PC gaming rig. It's not clear if and when Microsoft intends to launch an upgraded Xbox One, but Phil Spencer has already hinted the company will "come out with new hardware capability during a generation" that supports existing and future titles.

 

Takze moze byc baaaardzo ciekawie na tegorocznym E3.

 

EDIT:

No to chyba mamy wszystkie 3 konsole potwierdzone:

http://www.pssite.com/news/49333/amd-do-inwestorow-3-nowe-chipy-dla-konsol-w-tym-roku.html 

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie brnijmy w tlakie głupotki bo zaraz zaczną się wyliczanki że telewizor to można kupić za 1500 i też na nim dobrze widać, a monitor 20 cali to musi obsługiwać żyrafa, albo inne zwierzę z podobnie długą szyją.

Tak naprawdę to rzeczywiscie zabrnęliśmy z tą rozmową lekko w kosmos, bo się okaże że te nowe ps4 tych nowych bebechów będzie uzywało tylko do gogli VR i filmów 4K z netfixa.

Nie chce wywoływać żadnej gównoburzy, ani popadać w skrajność. Chciałem jedynie wiedzieć ile wyszłyby totalne koszta komputera by zapewnić mi lepszą grafikę i płynność od PS4. Internet teraz nie robi nic innego w kwestii gier jak liczenie klatek i masturbacji do detali ultra. Ktoś może mi podać koszta komputera który tego nieszczęsnego Wieśka pociągnie na maks ustawieniach ze stałymi 60fps i detalami ultra? Generalnie wszystko na maksa. To już nie żeby tu kogoś denerwować tylko sam jestem ciekaw bo z komputerami to jestem do tyłu x lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego chcesz porównać cenę konsoli do komputera, który uciągnie wszystko w ultra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wywoływać żadnej gównoburzy, ani popadać w skrajność. Chciałem jedynie wiedzieć ile wyszłyby totalne koszta komputera by zapewnić mi lepszą grafikę i płynność od PS4. Internet teraz nie robi nic innego w kwestii gier jak liczenie klatek i masturbacji do detali ultra. Ktoś może mi podać koszta komputera który tego nieszczęsnego Wieśka pociągnie na maks ustawieniach ze stałymi 60fps i detalami ultra? Generalnie wszystko na maksa. To już nie żeby tu kogoś denerwować tylko sam jestem ciekaw bo z komputerami to jestem do tyłu x lat.

 to bedziesz musial poszukac na szybko znalazlem ze Core i7-4790 CPU i Nvidia GTX 980 GPU pozwala na full hd w ultra dodaj do tego najpewniej jakis dysk ssd, RAM i inne komponenty. To czy kompa podlaczysz do monitora czy do TV to juz twoja dezycja. 

 

Ale to bylo od zawsze nawet w czasach przed netem, poszedles do kolegi mial lepszego kompa i widziales ze dany tytul dziala lepiej. Teraz przez net przez to ze widac ze ludzie ogladaja takie materialy i przez to ze nie brakuje graficznych masturbatorow to mamy to co mamy. 

 

Niemniej wez pod uwage ze majac ogromna ilosc mozliwych kombinacji PC pewnie nie az tak trudno znalezc 2 osoby gdzie jedna gra w 900p na medium zeby zachowac plynnosc a inna w 1080p na ultra i jedna i druga osoba moze dobrze bawic sie grajac. 

Wystarczy spojrzec na czym graja ludzie - masa pytan na steam tyczy sie lapciakow, ktore nawet jesli maja dedykowane karty te sa slabsze od ich pelnowymiarowych odpowiednikow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak generalnie to walnę na cycki ze śmiechu jak ktoś się da drugi raz nabrać na to samo słodkie pierdzenie marketingowe i kupi NEO.

No to szykuj cycki, bo na pewno niejeden da się nabrać i pobiegnie do sklepu na premierę :)

 

Ja jestem ciekawy jak to będzie wyglądać w praktyce i jak rzeczywiście zachowają się developerzy...dopóki nie zobaczę to nie ma szans, żebym w cokolwiek uwierzył.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×