Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem Fify 19 i rozumiem, że jak CUSA jest takie same jak w pl store to gra będzie w 100% po polsku ?

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, servisco2 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Fify 19 i rozumiem, że jak CUSA jest takie same jak w pl store to gra będzie w 100% po polsku ?

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem Fify 19 i rozumiem, że jak CUSA jest takie same jak w pl store to gra będzie w 100% po polsku ?

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka


Tylko kup standardową edycje, bo droższe mają bonusy, które będą przypisane do konta tureckiego.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kup standardową edycje, bo droższe mają bonusy, które będą przypisane do konta tureckiego.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Wszystkie mają bonusy po prostu zawsze można przelać coinsy z tego tureckiego :)

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa edycja 359 TL? Ładnie, dla porównania nowy Tomb Raider 209, Spiderman i RDR2 299. Grubo wołają za zwykłą Fifkę.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Standardowa edycja 359 TL? Ładnie, dla porównania nowy Tomb Raider 209, Spiderman i RDR2 299. Grubo wołają za zwykłą Fifkę.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Czyli wychodzi 219zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepiej kupić pudło u nas jeśli chodzi o fifke, cenowo nie będzie dużo drożej, a jak nie podejdzie to można pogonić.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko.... taka gre  cyfrowa macie juz NA STALE. Jak ktos kolekcjonuje to spoko.. tylko , ze co to za kolekcja ktorej nie widac na polce ... Nie lepiej wam isc do sklepu ... wydac raz 250 zl i w okresie tak jak teraz sie zaczyna grac za pol darmo? co mam na mysli? no kupilem sobie takiego pajaczka.. za tydzien z doplata 30 zl ( nie wiem ile bedzie kosztowac nie sledzilem tematu , ale przewaznie 30 zl doplacam to gry ledwo po premierze na taka ktora premiere ma dzis) do lary .. za kilka tygodni za kolejne 30zl biore asasyna.. po zabojcy doplacam 30 do  RDR 2.. Gdy go skoncze sprzedam za 200 zl. wiec na  gre wydam 250 zl na wymiane 90zl co daaje nam 340.. z tego odzyskam 200 wiec calkowity koszt za 4 gry na premiere wychodzi 140 zl czyli mniej niz za jedna cyfrowke do ktorej i tak prawdopodobnie nikt nie wroci... Fakt moj sposob wymaga sporo wolnego czasu, ale ja go mam i moge sobie na to pozwolic..

 

Nie wiem czy ktos sledzil temat ale skoro w psn maja tak niskie ceny to moze i w sklepach tez? obczajcie jakis games4kebabs czy cos i moze wraz z wysylka do Polski zaplacicie te 170zl. Gre szybko przejsc i sprzedac za 200 zika... i to jest biznes .. kupic za 170 zl przejsc i jeszcze zarobic 3dyszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gamExp napisał:

Wszystko fajnie tylko.... taka gre  cyfrowa macie juz NA STALE. Jak ktos kolekcjonuje to spoko.. tylko , ze co to za kolekcja ktorej nie widac na polce ... Nie lepiej wam isc do sklepu ... wydac raz 250 zl i w okresie tak jak teraz sie zaczyna grac za pol darmo?

 

Pracuję po 230h w miesiącu jak wariat i oczekuję czegoś od życia. Oczekuję że raz na jakiś czas będę mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i kupię sobie np takiego cyfrowego pająka z DLC za 190zl albo RDR 2 za 170zl. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i banalna: bo mnie stać. Tak samo jak Bany w innym temacie pisze jak kupił zestaw audio za 5.5k. Też stać go na to i nikt za to go nie krytykuje.

Piszesz o grach używanych. Znajdź mi używane Uncharted LL z wysyłką za 34zl, Lego Marvel Heroes 2 Deluxe za 48zl, Titan Quest za 30zl, GTA5 za 34zl, Vampyr za 50zl. Przykładów cen mogę podać mnóstwo.

To jest temat poświęcony okazjom cenowym w sklepach cyfrowych. Załóż temat poświęcony Allegro, Olx czy innym lombardom i tam błyśnij. Znalazł się Wujek Dobra Rada.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, malpka napisał:

 

 Oczekuję że raz na jakiś czas będę mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i kupię sobie np takiego cyfrowego pająka z DLC za 190zl albo RDR 2 za 170zl. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i banalna: bo mnie stać. Tak samo jak Bany w innym temacie pisze jak kupił zestaw audio za 5.5k. Też stać go na to i nikt za to go nie krytykuje.

Piszesz o grach używanych.

To niezle cie stac skoro mozesz sobie pozwolic raz na jakis czas :P chyba nie zakumales mojej wypowiedzi.. trudno .. Bany? nie znam i nie widze tez powiazania w temacie.. Gdzie napisalem o uzywkach? bo jedyne co  to tylko tyle, że takowe wymieniam na nowki z minimalna doplata.. Spoko gierki w spoko cenie wymieniasz, ale wyciagnij wnioski z mojej wypowiedzi... nie napisalem, ze nie oplaca sie tam kupowac WSZYSTKICH gier tylko tych nowych glownie nastawionych na singla ( tak wynika z tytulow)... Dodam nawet ze te nastawione na multi mega sie oplaca bo taka gra po miesiacu nie jest zbeda ... a jak jeszcze masz kogos zaufanego to taka giereczke na 80zl to zal nie kupic .. Jasno tez napisalem, ze ten sposob jet dobry dla mnie ( i pewnie jakiejs czesci uzytkownikow), ale hmmm znalazl sie hejter ktory ciezko musi pracowac 230h w miesiacu i nie ma czasu na zycie a gdzie tam na granie ^^ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gamExp napisał:

Wszystko fajnie tylko.... taka gre  cyfrowa macie juz NA STALE.

Nie prawda... ja gry cyfrowe kupuje na nie swoim koncie., takiego God of Wara co 3 tyg. kupiłem w tureckim store za 85zł, po przejściu sprzedałem za 120...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AXA napisał:

Nie prawda... ja gry cyfrowe kupuje na nie swoim koncie., takiego God of Wara co 3 tyg. kupiłem w tureckim store za 85zł, po przejściu sprzedałem za 120...

I to jest biznes, bez yebania się w wysyłki itp. :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam okres przechodzenia tylko na cyfrówki, bo nie chce mi się pieprzyć z odsprzedawaniem, wymienianiem, pudełka zajmują tylko miejsce. I takie napięcie wciąż, że mam pudełko, grę przeszedłem i trzeba coś z nią zrobić :D

 

Nie mam już 17 lat żeby się jarać pudełeczkami na półce. Wolę mieć wszystko pod ręką. Poza tym cyfrówkę zawsze będę mieć na dysku. Wrócić do niej, porobić achivki itd.  Starzeje się już i jest to wygodniejsze. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrę docenia się w momencie przeprowadzki. Tak się składa że w ciągu półtora roku przeprowadzaliśmy się dwa razy. I o ile miałem duży problem ze spakowaniem i transportem 300 płyt DVD z filmami i drugie tyle z płytami CD tak gry i książki to była bajka. Gdybym miałm się przeprowadzać z fizycznymi 300 grami na PS3, ok 100 na PS4, ponad 100 na PC to i setkami eBooków to, szczerze mówiąc, nie ruszył bym się z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zaplacic za cyfrówkę 200 "a za pudelko 280 to wole pudło... Cyfrowy kupuje ponizej stowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Malakay napisał:

Jak mam zaplacic za cyfrówkę 200 "a za pudelko 280 to wole pudło... Cyfrowy kupuje ponizej stowy. 

alez kazdy wybiera jak my pasuje. 

 

Ja na konsoli preferuje pudla bo tak - a cena? mam w co grac jak poczekam to i pudlo z ceny zejdzie... 

A ze ogram cos pozniej.... I do not care. 

:)

 

Niemniej przyznac nalezy ze myk z Turcja ostry - bo gry szczegolnie z promocji to mozna za smieszne pieniadze wyrwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to konkurs? ten lubi to, a ten tamtoo gdzie te Adminy porządek robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niklas napisał:

Co to konkurs?

Nie, forum dyskusyjne, które mniej więcej na tym polega, że się dyskutuje to tym kto co preferuje i próbuje się zrozumieć kogoś, kto preferuje co innego.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfraka to kupuje bfa czy fifę... Gry na długo i multi. Oraz naprawdę dobre okazje cenowe... Ale raczej na osobnych kontach bo po przejściu można pogonić dalej.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak forum to pewne tylko, że temat poświęcony zdaje się problemom związanym z zakupem gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, każdy kupuje gry tak jak chce i jak mu wygodnie, więc posty w stylu "kupując cyfrówki robicie źle, lepiej kupować pudełka" i odwrotnie to sobie zachowajmy dla siebie. Jedni lubią mieć na półkach pudełka (wiek tu nie gra roli) a innym na tym nie zależy bo chcą po prostu grać w gry i tyle. Każdy ma swój sposób na pozyskiwanie gier i najważniejsze żeby po prostu czerpał radość z tego co robi, bo przy zapierdalaniu cały tydzień w robocie wszyscy na to zasługujemy.

 

Wracając do tematu, to jako że jestem po wypłacie to póki jeszcze Turecki raj funkcjonuje, chyba zakupię sobie nowego TR'a i do tego pre-order Kingdom Hearts 3 w tej wersji Full, która daje nam już teraz dostęp do wszystkich poprzednich tytułów z serii KH jakie wyszły na PS4. (Zawsze chciałem tą serię nadrobić, a teraz jest ku temu okazja, w dodatku niedrogim kosztem).

 

W ogóle przez tą całą Turcję muszę przemyśleć zakup jakiegoś dodatkowego dysku (chyba z 2Tb) do konsoli, bo mój z Pro już dawno się zapełnił. :vxoAZzf:

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym całym revolucie da się zmieniać karty ? Tzn gdybym chciał stworzyc konto psn tureckie, kupic gre i potem konto sprzedac. Potem znow stworzyc inne konto kupic inna gre i znow konto sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×