Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Na Xbone jest VLC

 

Na nowym RPI 3 porobiłem testy.

Plex (serwer/klient) wysiadł (wymaga transkodowania żeby czytać napisy = wymagane dużo mocy żeby na bieżąco renderować obraz z wtopionymi napisami - ie daje rady przy większym bitrate).

 

VLC

Nie ma oprawy graficznej i wodotrysków jak PLEX.

Ładnie czyta Sambę , nie muli przy przewijaniu i nie potrzebuje transkodowania żeby wrzucać napisy więc Raspberry PI 3 + Dysk wpięty na USB i mamy serwer mediów dla PC/XBOX/PS4 (PS4 bez napisów - nie chciał mi czytać jakiś czas temu, nie wiem jak teraz). :1_grinning:

Właśnie odpaliłem SW The force unleashed 1080p 10.2mbp/s (10GB plik)

Przy porcie Ethernet 100mb/s trochę wolno się kopiuje (średnio mi Windows idzie 5MB/s).

 

W skrócie:

Serwer = RPI3 + Samba

Klient = VLC PC/XBone

Zaorane!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę spodziewać się wysłanych kodów od mikromiętkich po zakupie gearsów? Na koncie majkrosoftowym (outlook), w wiadomości na xb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomości na XBL.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Panowie gdzie mogę spodziewać się wysłanych kodów od mikromiętkich po zakupie gearsów? Na koncie majkrosoftowym (outlook), w wiadomości na xb? 

Oni wszystkie kody wysyłają do skrzynki na konsoli także tak sprawdź. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko... jaka rozdzielczosc i ile klatek w TF2 na konsoli microsoftu bo znajomy rozwaza jej kupno i nie wie czy jest sens na televizorze 4k, nigdzie nie moglem znalezc informacji... z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5K i 152 klatki także nie ma co podchodzić z tak marnym telewizorem do króla konsol. Niech biere PROsię.

 

60FPS i 810p, w porywach do 821p.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wili kolega i tak chyba wezmie xboxa corce do filmow a PRO do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem, znając życie to źle, ale do niedzieli do godziny 20:59 będzie można popykać za darmo w Fifkę 17. Nie jestem w stanie powiedzieć czy jest wymagany Gold czy nie, ponieważ posiadam go aktywowanego na ten moment. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, True67 napisał:

Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem, znając życie to źle, ale do niedzieli do godziny 20:59 będzie można popykać za darmo w Fifkę 17. Nie jestem w stanie powiedzieć czy jest wymagany Gold czy nie, ponieważ posiadam go aktywowanego na ten moment. 

Jeżeli nie ma info że GOLD jest nie potrzebny, to raczej go potrzebujesz aby zagrać online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani

 

Szybkie pytanie. Mam Goldy od Sony. No niestety, z Xboxem nie działają. Tu pojawia się pytanie. Czy jak kupię przejściówkę usb - jack (istnieje coś takiego?), to da radę je wpiąć w pada, by był prawilny dźwięk? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani

 

Szybkie pytanie. Mam Goldy od Sony. No niestety, z Xboxem nie działają. Tu pojawia się pytanie. Czy jak kupię przejściówkę usb - jack (istnieje coś takiego?), to da radę je wpiąć w pada, by był prawilny dźwięk? Z góry dziękuję za pomoc.

Jak nie działają, ja mam golda podpięte do pada od XboxOne i śmiga aż miło...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Btw: podpięte na kablu który oczywiście jest w zestawie ze słuchawkami Sonego

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz.

Szukaj chat cable 3.5 mm na 3.5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania kod do GOW 1, gdyby ktoś chciał z młodszych użytkowników to zapraszam na priv. Starych dziadów prosi się, aby nie kręcili beki ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania 4 kody na Gearsy we wstecznej kompatybilności. Jako, że nie mam jeszcze stałego internetu to nie obiecuje kiedy je wyśle osobie która będzie chętna. Piszcie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do oddania 4 kody na Gearsy we wstecznej kompatybilności. Jako, że nie mam jeszcze stałego internetu to nie obiecuje kiedy je wyśle osobie która będzie chętna. Piszcie na priv.

Te kody to i z prodiża możesz wysłać ale problem...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.12.2016 o 18:14, Frost Prime napisał:

Mam do oddania 4 kody na Gearsy we wstecznej kompatybilności. Jako, że nie mam jeszcze stałego internetu to nie obiecuje kiedy je wyśle osobie która będzie chętna. Piszcie na priv.

 

Podziękowania dla Ciebie Frost za podzielenie się kodzikami. :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, PatrikoPPL napisał:

 

Podziękowania dla Ciebie Frost za podzielenie się kodzikami. :) 

Nie ma sprawy. Główną trylogię ograłem bo miałem na płytach, a płytki pogoniłem. Zostało mi Judgement które też mam na płycie, a kody były jak kupiłem 4 część więc po co to trzymać...niech ktoś skorzysta i dobrze się bawi...bo gry są na tyle dobre, że upływ czasu zniosły bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×