Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Pany temat co lepsze, kabel czy aku jest tak samo porywający jak XO vs PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Pany temat co lepsze, kabel czy aku jest tak samo porywający jak XO vs PS4 :)

Fakt, może jest mało atrakcyjny, ale istotny. Bo @kill swoją odpowiedzią przekonał mnie do kupna charge'a ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby się upewnić sprawdziłem ile to oficjalnie trzyma. Na polskiej stronie nie ma informacji, ale na US jest.

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/controllers/wireless-controller-and-play-and-charge-kit

 

Up to 30 hours of battery life on a single charge.

 

Także prawie trafiłem :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kill napisał:

Jeszcze żeby się upewnić sprawdziłem ile to oficjalnie trzyma. Na polskiej stronie nie ma informacji, ale na US jest.

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/controllers/wireless-controller-and-play-and-charge-kit

 

Up to 30 hours of battery life on a single charge.

 

Także prawie trafiłem :1_grinning:

 

Nadal dłużej niż dualshock 4 :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zachwyca, że wam się chce to zmieniać. Wydałem raz te 99 zeta na charge packa i tylko pada ładuje. Serio, dla mnie to wygoda nie do przecenienia. A nie się pitolić z paluszkami, tą klapkę wyciągać, ładować te akumulatorki. No ile to pustych newtonów na to idzie :Gmoch:

 

Kupilem sobie ladowarke energizer maxi z 4 bateriami 2000mah za 40 zl + wysylka, hmm dziwna dyskusja wybuchla, musze potestowac ile na jednym ladowaniu baterii dziala pad, ale warto zauwazyc dwie kwestie - zaplacilem 2x mniej niz kosztuje play and charge, oraz mam 4 baterie, dwie zawsze beda lezaly naladowane, jak te w padzie beda bliske rozladowania - szybka wymianka i gram, nie rozumiem argumentu ze komus sie nie chce bawic w zamiane paluszkow, no jest on troche smieszny przy tym nie ma praktycznie zadnej roboty, jezeli kogos takie zadanie zmiany paluszkow i podlaczenia ladowarki do pradu przerasta no to ciezko mi to nawet skomentowac

Edytowane przez DeX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DeX napisał:

nie rozumiem argumentu ze komus sie nie chce bawic w zamiane paluszkow, no jest on troche smieszny przy tym nie ma praktycznie zadnej roboty, jezeli kogos takie zadanie zmiany paluszkow i podlaczenia ladowarki do pradu przerasta no to ciezko mi to nawet skomentowac

 

Nie rozumiesz pojęcia quality of life, potocznie zwanego przez nas wygoda użytkowania?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kill napisał:

 

Nie rozumiesz pojęcia quality of life, potocznie zwanego przez nas wygoda użytkowania?

Dla mnie wygodniejsze jest miec pod reka 4 paluszki z ladowarka, zamieniam i gram. w X360 mialem play and charge i musialem kontrolowac ile mam baterii. Gra po kablu to jest niewygoda, albo lazenie do sklepu zawsze jak sie rozladuja baterie - fakt to tez jest niewygoda. Ale zamiana baterii w padzie, czynnosc zajmujaca kilkanascie sekund? Blagam. Wole 4 paluszki od play charge, ale przy tym nie wypowiadam sie w podobnym do Ciebie stylu,np:

 

"Mnie tylko zachwyca, ze Wam sie chce ryzykowac gre na kablu, przeciez jak nie bedziesz kontrolowal poziomu naladowania co jakis czas to bedziesz musial pewnego razu grac na kablu, tak jak na PS4 czesto gralem.Dodatkowo placicie za ta wygode az 100 zl".

 

Nie ma sie co klocic, ale serio nie przezywajcie ze jeden albo drugi sposob zapewnienia pradu jest jakims ciezkim zadaniem

 

 

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem coś takiego -> https://www.amazon.co.uk/Venom-Docking-Station-Rechargeable-Battery/dp/B00G4UCNI2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1476386412&sr=8-1&keywords=venom+xbox

Ani paluszków, ani kabla. Mam 2 pady więc jak jeden szlag trafi tzn bateria padnie to odkładam do ładowania i biorę drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłem coś takiego -> https://www.amazon.co.uk/Venom-Docking-Station-Rechargeable-Battery/dp/B00G4UCNI2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1476386412&sr=8-1&keywords=venom+xbox

Ani paluszków, ani kabla. Mam 2 pady więc jak jeden szlag trafi tzn bateria padnie to odkładam do ładowania i biorę drugi.

Ja tez mam coś takiego, tylko ORB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pady + dwa play&charge i gram kiedy chcę... tzn. kiedy mam czas... a raczej czasami jak mam czas i chęć...

 

Oczywiście wystarczył by mi jeden pad i paluszki ale jest inaczej... muszę się z tym pogodzić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę z nadzieją poczytania o czymś ciekawym, a od kilku dni posty dotyczą tego, kto czym ładuje pada. Paluszki czy jednak kabelek. 

 

O kurwa :30vm3cw: :30vm3cw: :30vm3cw: 

 

Ogarnijcie się. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany w tym padzie Elite te np nowe gałki i krzyżak to są na metalowe i to się trzyma na jakimś magnesie czy co? Bo jak oglądam filmik jak koleś zmienia sobie te przyciski to wygląda to tak jakby je zwyczajnie położył bez używania żadnej siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany w tym padzie Elite te np nowe gałki i krzyżak to są na metalowe i to się trzyma na jakimś magnesie czy co? Bo jak oglądam filmik jak koleś zmienia sobie te przyciski to wygląda to tak jakby je zwyczajnie położył bez używania żadnej siły.

Si na magnesie ale jak złapie to trzyma w hooy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem pada Elite i powiem tak - cudowna sprawa. Coś pięknego. W dotyku jest tak dobry jak kobiece cycki. Warto było. Może ciut przepłaciłem bo zaubliłem 120f, ale co tam. Mam go dzisiaj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zakupiłem pada Elite i powiem tak - cudowna sprawa. Coś pięknego. W dotyku jest tak dobry jak kobiece cycki. Warto było. Może ciut przepłaciłem bo zaubliłem 120f, ale co tam. Mam go dzisiaj.

Powinieneś kiedyś dotknąć kobiecych cycek ;)

Gratuluję zakupu !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby pad elite, ale pozulili w kablu na diodę, żeby sprawdzić czy się naładował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w założeniu że używasz baterii/akumulatorw? ehh.

...lightbara i touchpada też poskąpili. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:

...w założeniu że używasz baterii/akumulatorw? ehh.

...lightbara i touchpada też poskąpili. 

Tylko Play&Charge Kit  :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×