Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, szuldi82 napisał:

Ps 4: Mass Effect Andromeda

 

I jak to wygląda? Bo trochę myślałem czy warto wyrzucić te 30 zł na to i spróbować :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MagEllan napisał:

TAK, jak trafi sie promocja polecam pada od XO.

FH4 to simcade w ktory gralo mi sie lepiej na padzie nizli kierownicy (tutaj probowalem konfigurowac ustawiac ale po 2h kiedy to nie moglem sie wczuc w prowadzenia auta - a zazczaczam ze NFS MW 2005 ogrywalem na kierownicy, to sie poddalem).

Wracajac do pada przy wylaczonych wspomagaczach, wibracje w triggerach robia piekna robote.

 

Właśnie sprawdzam sklepy szukam promocji nawet za refurbished patrzyłem ale narazie nic nie mogę trafić a trzeba było brać na black friday. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, xavris napisał:

I jak to wygląda? Bo trochę myślałem czy warto wyrzucić te 30 zł na to i spróbować :p

Wiesz co ja jakoś wybredny na gry nie jestem i bugi mi też nie przeszkadzają jakoś, ogólnie kupiłem jak było za 21 zł na ps store. Dla mnie ok. Twarze w miarę normalne, chyba te patche naprawiły wszystko. A i historia mnie nawet wciągnęła. Ogólnie dużo gadania, wkurza tylko bardzo dużo takich akcji jak jest się na stacji Nexus, czyli takiej chyba bazie, że idź tu, i musisz jechać kolejka do np. doku,pogadasz, idziesz znowu do kolejki i jedziesz na poziom mieszkalny. Ogólnie to mnie najbardziej irytuje a tak spoko strzelanie i gadanie. Za te pieniądze jak najbardziej warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code Vein - ogrywał ktoś?

 

Spoko wariacja na temat dark souls w klimacie anime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie, że wolę sięgnąć po gry, które już kiedyś ograłem, niż po nowości. Zajebiście bawiłem się po raz kolejny z L.A. Noire, tym razem na PS4. Co to jest za piękna gra, dojrzała. Byłem pod wrażeniem ilości detali w tym wykreowanym świecie, to jak twórcy dopracowali całe miasto pod względem stylizacji, nawet zwykła witryna piekarni jest bogata w śliczne elementy 3d, widać, że przy wszystkim została wykonana solidna robota. Ok, ktoś może zarzucić, że w tym świecie brak jest aktywności, co jest oczywiście prawdą, ale poza tym gra jest mega dobra i zestarzała się dość stabilnie ;) 

 

W międzyczasie sięgnąłem po świeżą premierę indie, a mianowicie My Friend Pedro. Co tu mogę powiedzieć, dobre, ale za krótkie, jak na 79pln. Fani Hotline Miami odnajdą się tu jak ryba w wodzie, choć to już nie ta półka moim zdaniem.

 

Teraz na tapecie mam Hitman Absolution (kupiłem w bundle razem z Blood Money), no i tutaj też powróciły piękne wspomnienia z czasów PS3. Przeciętny Hitman, ale bardzo dobra gra, fabularnie to jest znakomicie poprowadzony tytuł.

 

A w kolejce czeka kolejny staroć do ponownego ukończenia...Heavy Rain ;) 

 

Chyba robię się stary, jedyne nowości na jakie czekam to Cyberpunk i TLoU2.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bartek_Red napisał:

Zauważyłem u siebie, że wolę sięgnąć po gry, które już kiedyś ograłem, niż po nowości. Zajebiście bawiłem się po raz kolejny z L.A. Noire, tym razem na PS4. Co to jest za piękna gra, dojrzała. Byłem pod wrażeniem ilości detali w tym wykreowanym świecie, to jak twórcy dopracowali całe miasto pod względem stylizacji, nawet zwykła witryna piekarni jest bogata w śliczne elementy 3d, widać, że przy wszystkim została wykonana solidna robota. Ok, ktoś może zarzucić, że w tym świecie brak jest aktywności, co jest oczywiście prawdą, ale poza tym gra jest mega dobra i zestarzała się dość stabilnie ;) 

(...)

Chyba robię się stary, jedyne nowości na jakie czekam to Cyberpunk i TLoU2.

 

Mam dokładnie tak samo. Niedawno ponownie ukończyłem LA Noire po 8 latach i ponownie wciągnęło mnie tak, że platyna po raz drugi wbita.

Teraz zassałem Uncharted 4 za darmoszkę i znów odkrywam tą grę na nowo po 4 latach. Mimo, że sporo tytułów na tzw. kupce wstydu (sic. nie cierpię tego określenia) to w następnej kolejności ogram sobie chyba TLoU Remaster.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2020 o 20:23, princ18 napisał:

Właśnie sprawdzam sklepy szukam promocji nawet za refurbished patrzyłem ale narazie nic nie mogę trafić a trzeba było brać na black friday. 

Do cierplywych swiat nalezy. Nie teraz to pozniej beda promocje. (mozliwe ze trafi sie podoba jak ta na ktora trafilem ja Pad+FH3 w cenie pada, jesli bedzie taka opcja z FH4 moim zdaniem warto, bo ja do FH wracam ot sobie pojezdzic bardzo przyjemna gra. FH3 + dodatki posiadam, FH4 ogrywalem jak Ty w XGP PC)

Moim zdaniem warto miec porownanie miedzy padami, ja akurat preferuje granie na tym od XO na PC, i tak wiem granie na padzie na PC ktos moze uznac za herezje - ale nawet w grach innych niz FH, preferuje pada, przywyklem ogolnie do feedbacku w postaci wibracji  a K+M mi tego nie daje.

 

11 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Zauważyłem u siebie, że wolę sięgnąć po gry, które już kiedyś ograłem, niż po nowości. Zajebiście bawiłem się po raz kolejny z L.A. Noire, tym razem na PS4. Co to jest za piękna gra, dojrzała. Byłem pod wrażeniem ilości detali w tym wykreowanym świecie, to jak twórcy dopracowali całe miasto pod względem stylizacji, nawet zwykła witryna piekarni jest bogata w śliczne elementy 3d, widać, że przy wszystkim została wykonana solidna robota. Ok, ktoś może zarzucić, że w tym świecie brak jest aktywności, co jest oczywiście prawdą, ale poza tym gra jest mega dobra i zestarzała się dość stabilnie ;) 

 

W międzyczasie sięgnąłem po świeżą premierę indie, a mianowicie My Friend Pedro. Co tu mogę powiedzieć, dobre, ale za krótkie, jak na 79pln. Fani Hotline Miami odnajdą się tu jak ryba w wodzie, choć to już nie ta półka moim zdaniem.

 

Teraz na tapecie mam Hitman Absolution (kupiłem w bundle razem z Blood Money), no i tutaj też powróciły piękne wspomnienia z czasów PS3. Przeciętny Hitman, ale bardzo dobra gra, fabularnie to jest znakomicie poprowadzony tytuł.

 

A w kolejce czeka kolejny staroć do ponownego ukończenia...Heavy Rain ;) 

 

Chyba robię się stary, jedyne nowości na jakie czekam to Cyberpunk i TLoU2.

Nie tylko Ty tak masz.

To sentyment, nostalgia.

LA Noire jak i pierwsza Mafia to gry gdzie czesc graczy zachwycona wtedy sanboxami marudzila eee otwarty ale pusty swiat. Ale taki mial byc w grze ktora skupia sie na fabule! Teraz sandboxow mamy do porzygu i klepanych ze schematu - bez obrazy Sony i Insomniac w Spider-Man gralo mi sie naprawde dobrze, ale nie moglem sie oprzec wrazeniu ze to gra ze schematu. O dziwo takiego wrazenia nie mialem przy Horizon:ZD moze przez to ze aktywnosci bylo duzo mniej.

 

Po ograniu i zrobieniu wielu wyzwan w 2 misjach Hitmana 2016, oraz obejrzeniu ciekawego materialu o IOI w ktorym to omawiane bylo jak to Absolution wlasnie dalo podwaliny pod te obecne hitmany naszla mnie ochota na H.Absolution dlugo nie czekalem na promocje (ciut ponad 2 dolary) Troche rozczarowanie jesli chodzi o optymalizacje, ale luz pare opcji skreconych i mozna cieszyc sie full hd i 60fps na gtx970m (tak wiem karta mobilna ktora dupy nie urywa, ale z pewnoscia mocniejsza nizli karty z 2013r). I przyznam ze poza paroma glupotkami ta gra chyba bardziej mi lezy nizli te nowe hitmany. Owszem byli tacy co szli na rambo, ale przeciez nic nie stoi na przeszkodzie wybrac najwyzszy poziom trudnosci i robic gre na ducha, sporo poziomow ma hitmanowy feeling i oferuje mase wyzwan odnosnie tego jak zabic cel, jak i wyzwan pobocznych.

 

EDIT: Po 10h triala z Anthem (choc fanem gatunku looter shooterow nie jestem. I meczylem tego triala, siegnalem po Borderlands 2 GOTY bo na PS3 nie ukonczylem a zapamietalem jako dobra gre. I co 10h peklo nawet nie zauwazylem kiedy. (i zostawilem takie rozgrzebane)

 

My Friend Pedro - to gra, gdzie szanuje tworce ze ja dokonczyl i wydal. Ale dla mnie typowa kupic na promocji. Jesli ktos chce pograc i nie czerpie funu z maksowania poziomow faktycznie dosc krotka. Jesli ktos chce maksowac poziomy, szukac modyfikatorow itd to pewnie moze sporo zabawe sobie wygluzyc. Ogralem w XGP i nie zaluje dobra gra.

 

W temacie powrotow - moze to nie jest jakis staroc ale wracam do FH3 na przemian porobic troche "misji" z dodatkow lub po prostu sobie radosnie pojezdzic.

 

W planach mam tez powrot do Wiedzmina 3 - bo dodatkow nie ogralem.

 

To jest troche jak w Rejsie - "mnie podobaja sie juz piosenki ktore juz raz slyszalem" :P I podobnie jest z grami jesli jakas gre zapamietamy jako bardzo dobra, rewelacyjna cyz wybitna to czasami najdzie nas zeby do niej wrocic.

 

Akurat bardzo dobre LA Noire, ktore ogrywalem 2 razy - PC w 17-24fps (teraz bym chyba nie dal rady tak grac) i bawilem sie swietnie. Drugi raz na PS3 edycje kompletna i tez bawilem sie bardzo dobrze. Ale chyba rok czy dwa lata temu probowalem wrocic na PC (full detale, plynnosc dalej ma locka na 30fps ale za to sabilne) i cos nie pyklo. Wole ta gre pamietac tak jak ja zapamietalem czyli bardzo dobra produkcja.

Jeszcze bardziej bolesnie odbilem sie Mafii 1.

 

Teraz naszla mnie ochota na SC:Blacklist ale niestety gra nawet na promocjach kosztuje wiecej nizli w rok po premierze... tak 9eur nie majatek, ale jednak serce sales whore moze krwawic. Tez ta gre zapamietalem jako bardzo dobra i maksowalem singla na PS3.

 

Zauwaz ze na tym bazuja gry robione z szablonu - jak np gry od UBI (klasyczne Assasyny na ten przyklad) dajesz graczowi cos znanego mechanicznie, gracz wie czego sie spodziewac, zmieniasz historie i zarabiasz.

 

Lubie przeplatac stare, z nowszymi, wieksze gry z mniejszymi. Bo jestem jedna z osob ktore odczuwaja przesyt sanboxowy. Wole gry ktore stosuja dobre planowanie poziomow ktore to moga byc wieksze ale sanboxami nie sa - przyklady: Dishonored, nowe Deus Exy, Prey.

 

moim zdaniem to w co gramy nie ma znaczenia jesli tylko daje nam to fun.

 

Milego grania!

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj cioram od nowa w girsy. Odświeżam całkowicie serie o marcusie fenixie bo jej praktycznie nie pamietam. Także plan jest ograć części 1-3, bo 4 i 5 w zeszłym roku zaliczyłem i jestem na świeżo. 
 

btw ta odświeżona wersja jedynki wyglada naprawdę ładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2020 o 18:03, xavris napisał:

I jak to wygląda? Bo trochę myślałem czy warto wyrzucić te 30 zł na to i spróbować :p

Ograłem dawno temu. Całkiem fajna i przyjemna gra. Właściwie to nie wiem dlaczego spotkała się z takim hejtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj Call of Cthulhu. Zapowiada się nieźle, raczej nie będzie to arcydzieło, ale mgły są, ponury klimat jest, jakieś wizje szaleństwa są, wiec pewnie dla mnie (fana Lovecrafta) jak najbardziej. Chociaż Mroczne Zakątki Swiata miały dużo lepsze zawiązanie akcji (no i były oparte na opowiadaniach, w tym moim ulubionym czyli Cienie nad Innsmouth). Wracając do samej gry, trochę dochodzenia, jakieś dialogi i elementy rpg. Fajne jest to, ze pewne rzeczy da się rozwiązać na zupełnie inne sposoby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej Prey - juz bisko konca... ale chce pare pobocznych misji zrobic. Mam mocno mieszane odczucia eksploracja, poczucie zagrozenia to na plus. Ale walka zupelnie mi nie lezy. To ze to gra wyborow (ulepszyc to czy tamto, a moze poczekac bo nie starczy, zarzadzania zasobami itd) i to jest swietne ale ta walka.

Gra typowa dla Arkane czyli zachecajaca do eksperymentowania i przechodzenia jej wiele razy. Niemniej jesli mialbym teraz wystawic ocene to bylo by to gra dobra lub dobra plus.

 

@Bartek_Red

W temacie powrotu do staroci.

Sprawdzilem i tak w 2019 wrocilem i ogralem Spec Ops: The Line, tym razem full hd pelne, max detale 60fps. Gra trzyma sie dobrze, wiadomo rozgrywka nie powalala, ale graficznei UE3 (chyba 3ka jesli dobrze pamietam) daje rade do dzis dnia.

Hitman Absolution za duzo nie pogralem ale wroce bo chce porownac do tych nowszych odslon.

No i wczoraj w ramach prezentu po Wielkanocnego kupilem tez SC:Blacklist deluxe - pogralem troche i powiem ze gra tez sie bardzo dobrze trzyma graficznie (tez UE), mechanicznie tez wszystko jest na miejscu tak jak bylo w 2013r. Gra mi sie tak samo dobrze jak w 2014r i pewnie znow bede sigla maxowal.

 

No zobaczymy do czego usiade po Prey...

Ale fakt gram wiecej nizli zazwyczaj, no ale to kwestia okolicznosci.

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema 

Żadko korzystam z forum ale może ktoś mi doradzi pomoże .Gram w sekiro i wiem że jest parę zakończeń zrobiłem save na usb przed głównym wątkiem, I tutaj pytanie Jak póżniej tego save z usb wgrać do konsoli czy muszę save z konsoli wykasować a tego z usb w grać do konsoli??Nigdy tego nie robiłem a boję się że jak coś żle zrobię stracę cały zapis a jestem już na końcu gry nie łatwej:)

Może jest tutaj opis ale będę wdzięczny za jakiś link do strony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Savefile Backup:
Go to PS4 Settings > Application Saved Data Management > Copy to USB or PS+ Cloud (if you use PS+ Cloud make sure you disable auto-uploads for Sekiro or else it will overwrite your backup save automatically). If you like to keep multiple backups from different points in the game, you can copy the PS4 folder from USB flash drive to a computer, this way you can have unlimited save game backups.

 

 

Xbox One Savefile Backup: Exit the Game (exiting the game overwrites cloud save!) > as soon as achievement pops, press Home-Button > scroll down to Sekiro Shadows Die Twice > press Options > Manage Game > Saved Data > click Gamertag > Delete Saved Data > Delete from Console > if it still shows the save, delete it again until it’s gone > press Home-Button and restart the game > it will now sync / download your save from cloud! If in doubt about any step please test it on a secondary dummy account first where you don’t risk losing any progress.

 

After each ending you will need to restore the backup save (copy it from USB / PS+ back to PS4)

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No  zrobiłem kopię zapasową na USB tylko tu pytanie mam.Jak potem w grać tego save z USB na konsolę.

Nigdy tego nie robiłem szukałem na yt i jest tylko Konsola>USB a Ja chcę zobaczyć USB>Konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ps4 to ustawnienia-zarządzaie zapisanymi danymi aplikacji-zapiane dane na urządzeniu pamięci masowej usb-skopiuj do pamieci masowej systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mam nadzieję że wszystko dobrze zrobię:) bo trochę godzin mam przegranych i było by szkoda.Bo od nowa chyba nie miałbym siły już walczyć...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po splatynowaniu Nioh2, przyszła kolej na FF VII Remake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpoczynek od Nioha, teraz Days Gone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwsze girsy i zaczęłam druga cześć. Trzeba przyznać, ze pięknie ulepszyli te gry na one x. Robi to wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Skończyłem pierwsze girsy i zaczęłam druga cześć. Trzeba przyznać, ze pięknie ulepszyli te gry na one x. Robi to wrażenie. 

Cała seria Gearsów jest niesamowicie dobra. Sam się trochę martwiłem czy 5 część gdzie będziemy kierować kobietą będzie dobra bo każdy kto grał to wie ile tam krwi i flaków i cholera wie czego jeszcze i kobieta w roli Rambo średnio tam pasuje, ale przyznać muszę, że wyszło to genialnie. Kto ma okazje nadrobić to polecam każdemu. Wszystkie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem Prey - chcialem nawet cos dluzszego napisac ale troche skroce. to bez watpienia gra dobra, ale niestety ma mase wad na ktore ciezko bylo mi przymknac oko.

Walka jest jedna z nich, druga to jednak sa loadingi ktore pod koniec staja sie meczace, no i 3cia gra chyba zystala by wiecej jakby byla ciut krotsza, bo ostani twist ktory kazal mi zapierniczac po calej stacji od dolu do gory byl dla mnie nieco meczacy (patrz punk 2).

Za to plusy fajnie wykreowany swiat, dobra ekonomia (nie mamy monet tylko zasoby i te maja sens w swiecie gry), to ze kazdy problem mozna rozwiazac na wiele sposobow, tak nie do wszystkich mamy narzedzia ale eksplorujac bardzo mocno kazda lokacje zamiast podazac za znacznikiem daje nam szanse na znalezienie drog i rozwiazan alternatywnych.

Moze kiedys wroce i pogram z PL dub, na new game plus, zeby dopasc sobie moce bo wybralem droge bez modow typhonow i nie powiem w ten sposob sam sobie zablokowalem mase rozwiazan, a chcialbym zobaczyc jak te dzialaja w praktyce.

Na to zeby przechodzic gre bez zadnych ulepszen to sily mniec raczej nie bede. 

 

Pod koniec gry przeplatalem sobie Prey graniem w Splinter Cell Blacklist i to dalej bardzo fajna gra, owszem systemow i opcji mniej nizli w innych pozniejszych produkcjach ale gra sie i maksuje style przyjemnie. Z tym ze chyba na PC jakis patch cos zepsul bo zeby duch byl latwiejszy od panthery? nie tak to zapamietalem z PS3 kiedy gre ogrywalem.

Ba na listosc nawet posilkujac sie YT widze ze cos musialo sie zmienic (i to na gorsze). Wbijam na panterke czyli bez wykrycia chce sobie radosnie po cichu wszystkich wymordowac. Podbijam do okna, wbija wrog blisko, mam wlaczone zabójstwa, wywalam kolesia przez to okno leci dobre 30m - i co dostaje? ciche ogluszenie (duch) zamiast cichego zabojstwa (pantera). No ale spoko, w koncu to jakos inaczej rozwiaze bo o ile szturmowiec mnie nie bawi tak maksowanie pantery i ducha dawalo mi te 6 lat temu sporo frajdy.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, moim zdaniem granie zdolnościami ludzkimi mija się z celem. Dostajemy średniego shootera bez odpowiedniej ilości zasobów. Dodatkowo na ps4 mimo poprawek jest straszliwy lag. Z kolei granie ze zdolnościami typhoonow to jest bajka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, CePeeN napisał:

Jak pisałem, moim zdaniem granie zdolnościami ludzkimi mija się z celem. Dostajemy średniego shootera bez odpowiedniej ilości zasobów. Dodatkowo na ps4 mimo poprawek jest straszliwy lag. Z kolei granie ze zdolnościami typhoonow to jest bajka.

Tu nie chodzi nawet ze kiepski shooter, bo mimo wszystko jednak mozna podejsc nieco inaczej (rozne opcje, rozne moce itd). Gry Arkane to gry ktore zachecaja do przechodzenia je na wiele sposobów.

I tu nie chodzi nawet o samo strzelanie, tylko o upierdliwosc wrogow, szczegolnie pod koniec. Zawsze sa przeciez inne opcje np nogi-za-pas i ta stosowalem pod koniec gry, apteczki pod reka, i kij wrogowie czy nie biegne z A do B. Opcja bycia w ukryciu tez moim zdaniem slabo sie sprawdza szczegolnie jesli mamy 4-5 przeciwnikow ktorzy sa szybcy i moga sie teleportowac, lub mnozyc. Obralem taka sciezke bo tak mi Styczeń sugerowal i luz. Ale jesli tworcy zachecaja do ogrania gry:

- moce ludzkie

- moce typhonow

- zadnych dodatkowych mocy

To chyba kazda z tych opcji powinna byc grywalna, prawda?

I rozumiem ze ma to zachecic do wykorzystywania narzedzi i eksploracji (a wiec elementow ktore ocenilem wysoko).

 

Moze kiedys wroce na NG+ i majac juz w pelni rozbudowane drzewko inzyniera i pare mocy w pozsotalych dwoch po prostu dorzuce moce od typhonow patrzac jak to zmienia rozgrywke, bo raczej nie chcialo by mi sie zaczynac nowej gry od zera.

Gralem na PC - loading z HDD dawaly sie odczuc, ale z padem od XO nie odczulem laga ktory pamietam z dema (zarowno na PS4 jak i PC) wiec cos musialo sie poprawic.

 

To co doceniam w tej grze najbardziej to roznorodnosc podejscia do rozwiazania problemow. To ze nie warto isc tam gdzie mowia idz tylko sprawdzac wszystkie katy do ktorych mozna sie dostac. To naprawde mocna strona tej produkcji. Walka jesli uzywamy li tylko mocy ludzkich jest bardziej na zasadzie rozkmin co jest najbardziej efektywne i potem powtarzaj to. Przez to starcia sa ciekawsze poki trzeba je rozkminiac. Ale to tez nie zawsze sie chce robic przez to ze walka jest jaka jest. a czasami sprowadza sie do 3 minutowego kitrania pod stolem (co juz szczegolnie mnie nużylo).

No zobacze moze jak pocisne z mocami typhonow to zmienie zdanie... a moze nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie na miesiąc ea access. Wiele się nie straci a można przejść parę fajnych gierek, bo nie wiedziałem, że nm a way out jest w tym dostępne. Dla samej tej gry warto kupić ten abo. Nie wiem jak EA się to opłaca i w sumie mnie to grzeje, dają to biorę.

Gram teraz w ME Andromeda. Już dawno nie grałem w inną grę, która jest jednocześnie tak nijaka a z drugiej strony fajnie się gra. Kończę trzecią planetę - historia mnie w ogóle nie wciąga, o ile na początku czytałem wszystko co znalazłem tak od jakiegoś czasu już nawet mi się przejechać oczami nie chce, względnie fajne postacie poboczne (Peebee i Drack, reszta to stany średnio-słabo-orne). Interfejs i zarządzanie ekwipunkiem jest tak kurwa dramatyczne, że ten w rdr2 wydaje się arcyczytelny i wygodny. Animacje twarzy to jest dalej dramat, chociaż już nie ma takich jazd jak zaraz po premierze.

Jednocześnie fajnie się jeździ autkiem po planetach i względnie fajnie się walczy, chociaż bieda z nędzą, że ciągle z tymi samymi przeciwnikami i zwierzętami.

W jakimś abo albo za cenę flaszki spokojnie do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Kupiłem sobie na miesiąc ea access.

Mysle ze EA musi nadrabiac iloscia subskrybcji - jesli w US przecietnie obywatel nie wie za co placi i oplaca 1 lub 2 uslugi z ktorych nie korzysta bo zapomnial anulowac to moze na tym zarabiaja.

Uwazam ze raz na jakis czas sprawdzic oferte, zobaczyc co jest i czy wychodzi taniej i kupic na miesiac ograc i podziekowac to dobra taktyka.

Cos pisales w innym watku ze papierowe RPGi ogarniasz, wiec troche musisz je ogarniac bo A Way out bylo juz jakis czas temu wrzucone.

 

Widze ze na PS4, tutaj akurat Orgin Access na PC wypada lepiej duzo wieksza bilioteka w tej samej cenie. Moim zdaniem w cenie 15pln warto zdecydowanie sprawdzic A Way Out ogrywalem na premiere z @pablos_83i mielismy bardzo podobna opinie, gra dobra, interesowala nas bawilismy sie troche (choc wielu nie ukonczylismy) zadan pobocznych, ale final nas rozczarowal do tego stopnia ze polozylismy pady i chyba z 15 minut gadalismy sobie o tym co jak. Tak moze i taki mial byc zamysl tworcow ale dla mnie (jak i dla Pablosa) koncowka nieco obnizyla ocene.

Dalej uwazam ze od strony produkcji kanapowo-onlinowy coop gdzie wymagana jest tylko jedna kopia gry do online i gra ktorej w pojedynke nie przejdziesz, z fajnym dzieleniem ekranu, bazujaca na historii jest dosc odwazna decyzja. I dobrze ze takie gry powstaja. Dobra pozycja warta ogrania.

 

co do ME:a to nic nie powiem bo nie gralem.

Ale nie pozsotaje mi nic innego jak zyczyc milego czasu spedzonego z grami z EA Access.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×