Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przypomnienia jest to serial na faktach o kobiecie która poszła do więzienia na 15 miesięcy. W serialu babka odsiaduje już chyba drugi wyrok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze jest na faktach.Netflix zamówił kolejne trzy sezony:) Dziś zauważyłem że w bibliotece jest brytyjski serial River.Podobno świetny kryminał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie nowego sezonu Orange i rzeczywiście, po 3 dość średnim sezonie, poziom poszedł ostro w górę. Dużo osób zachwyca się także Wentworth, podobna tematyka, tylko, że bardziej na poważnie.

A co do River to dla mnie trochę przerost formy nad treścią, trochę się męczyłem aby go skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po meczu mam zamiar zabrać się za River.



Bardzo zainteresowałem się tym Wentworth.Szkoda ze nie ma go na polskim Netflixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to koniec Penny Dreadful. Sezon 3 jest ostatnim a co gorsza większość wątków pozostaje otwartych. Wielka szkoda że jeden z lepszych seriali ostatnich lat, serial który miał mega klimat, skończył w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze sezony PD niezłe, niestety ostatni jest pełen komicznych scen i ciesze sie, że to koniec tej farsy. Seriale ewidentnie zmierzał ku upadkowi. Motyw z Dracula i Diabłem i jak to wytłumaczono? Jedyny odcinek jaki mi się do konca podobał to ten poswiecony w pelni Vanessie :) chociaz pod koniec oczywiscie musieli wstawic idiotyczny motyw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, mam nadzieję że to nie spoiler bo nie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler czy nie, już usunięty a koleś dostał bana na 7 dni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem River,początek trochę ciężki ale później się rozkręca .Ostatnie dwa odcinki to mega moccc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak chwali ten River az moze sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko ten pijok Quaid, aktor ze spalonego teatru, nie zepsuł wszystkiego. 1 sezon był genialny bo oprócz Stanleya Tucci grali mniej znani aktorzy, w większości skandynawscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucifer,całkowicie mnie pochłonął:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, neuro napisał:

Lucifer,całkowicie mnie pochłonął:)

No to do księdza trzeba :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem Fortitude i polecam. Jak ktoś lubi seriale dziejące się w małych miasteczkach i zamkniętych społecznościach to powinno mu się spodobać. Akcja powoli się rozwija, ale cała tajemnica jest wciągająca i człowiek chce się dowiedzieć jak to się rozwinie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, pisałem o nim z rok temu. Jak cofniesz się kilkanaście postów wstecz, to jest trailer drugiego sezonu. Niestety jakimś cudem wkręcił się tam Dennis Quaid. Nie trawię go, i w ogóle nie pasuje do tego serialu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Fortitude wygląda jak Thing miks z Twin Peaks, zachęciło mnie poszukam :) ... ostatnio oglądałem 3 sezon Penny Dreadfull i szkoda czasu, ostatni sezon to jest po prostu dno. 

Natomiast strasznie mi urobił True Detectiv, sezon pierwszy świetna intryga, gra aktorska na mega poziomie, wynędzniała luizjana i mroczny klimat  ... ale drugi sezon finiszem przebił jedynkę bo zmuszał do przemyśleń, w 1 Harrelson i McConaughey stworzyli świetny duet, w dwójce Farrel zagrał rolę życia (idealny Max Payne 3) i kapitalnie parteruje mu Vaughn ... ja stawiam powyżej Breakin Bad - który mimo że świetny to za bardzo rozwleczony na sezony. Obydwa detektywy mają po 8 odcinków i są po prostu zwartymi historiami. 

Teraz zabieram się za Gomorę, bo podobno to najlepszy serial o włoskiej Mafii, a pamietam za gówniarza jak Ośmiornica leciała w tv :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Narcos. Póki co 3 odcinki i jest bardzo dobrze. Fajny klimat lat 80, ciekawa historia na faktach, wyraziste postaci. Zapowiada się na mocną produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powers - Sezon 1 - obejrzalem, no niestety przecietnosc moim zdaniem z tego bila - po sezon 2 nie zamierzam siegac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę podobny do Until Dawn :1_grinning:

Dead of Summer

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stranger Things wskakuje na Netflixie już w piątek :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie. I kolejny raz polecam Outcast. Spora niespodzianka sezonu letniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO wypuściło nowy serial kryminalny THE NIGHT OF, który ma zastąpić nieobecny w tym roku TRUE DETECTIVE. Pierwszy odcinek można obejrzeć za darmo w HBO GO. Zapowiada się nieźle.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×