Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zapomnial. Ja osobiscie czekam az sie nazbiera z 2,3 odcinki :). Super ze wreszcie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odcinku Banshee jestem nieźle zaskoczony. Nie oglądałem żadnych trailerów a tu na dzień dobry

2-letni przeskok w czasie, Hood pustelnik, śmierć Rebbeci... dzieje się

Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Szkoda że to nie Netflix, bo bym chętnie zarwał nockę

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj pierwszy sezon Daredevila i .. nie rozumiem zachwytów nad tym serialem  :pardon: Po całkiem przyzwoitym i zachęcającym początku, który to głównie mnie zmotywował do oglądania, plus oczywiście opinie ludzi z forum, serial stał się sztampowy, przewidywalny i po prostu nudny. Obok na prawdę ciekawie i wielowątkowo zbudowanych postaci jak Kingpin czy Vanessa, których rozwój i zmiany ciekawie się obserwowało była tez trójka głównych bohaterów.... O dziwo najmniej irytujący z całej trójki był filozofujący diabeł, ale to tylko dlatego, że gruby i blondynka po prostu bili rekordy. Te ich rozkminy i rozterki...  :blink:

No nic, zabieram się za drugi sezon, z tego co piszecie jest znacznie lepszy, to dobrze  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi jako całość jest dużo gorszy niż pierwszy, jedynie

Punisher

ratuje ten sezon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fargo sezon 2 - genialny klimat lat '70, te ciuchy i fryzury są boskie. Dziw bierze że po tak stylowej dekadzie nastały kiczowate lata '80. Realizacja, praca kamery, muzyka, dialogi i brutalność to najwyższa półka. Mimo to jednak lepszy jest pierwszy sezon. Brak postaci na miarę Malvo i Nygaarda. W drugim sezonie owszem jest jakaś historia, nawet ciekawa ale do żadnej z postaci się nie przywiązałem. Gdzieś tam są, coś robią, jeżdżą i giną. OK, niech tak będzie, wisi mi. Nie ma scen które wpadają w pamięć. Do dzisiaj pamiętam dialog z pilota pomiędzy Nygaardem a Malvo w szpitalu. Majstersztyk.

Dearedevil sezon 2 - dla Fargo zrobiłem przerwę w drugim sezonie i powróciłem do niego by zaliczyć piąty odcinek. Tragedia kompletna. Najgorsza i najnudniejsza rzecz jaką widziałem w TV od czasu Klanu sprzed 20 lat. Natężenie irytujących postaci na metr bieżący taśmy filmowej jest rekordowe. Oby dalej było lepiej bo inaczej sobie daruję.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi jako całość jest dużo gorszy niż pierwszy, jedynie

Punisher

ratuje ten sezon.

Nie wiem co napisałeś w spoilerze, bo sprobuje jednak obejrzec :) Glownie dla punishera, podobno daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil - 4 odcinki sezonu 1 za mną i jak na ten moment jest nieźle :). Co prawda główny bohater...

..potrafi usłyszeć pierdnięcie z 6 km a po zapachu gaci z piętra niżej wyczuje zdradę

 

ale gdy się przymknie oko na pewne sprawy nie przeszkadza to tak bardzo.
 

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do odcinka nr. 5. Zmysł słuchu bije rekordy efektywności. I weź dobrą poduszkę bo przyśniesz kilka razy. Zdaj też relację jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi jako całość jest dużo gorszy niż pierwszy, jedynie

Punisher

ratuje ten sezon.

 

Dzięki. Zwolniłem sobie 17 giga na dysku.

 

 

Z innej parafii.

Lubicie Slashery w stylu Halloween? To polecam serial Slasher. Jest idealnie nakręconym serialem mającym udawać klasyczne slashery (sic!). W każdym odcinku pojawiają się postacie, które mogą być krwawym zabójcą, a telewidzowie mają ciekawą rozkminę. Do tego jakaś zawiła tajemnica sprzed 20 lat otacza wszystkich ciemną chmurą domysłów. Fajna rzecz choć niszowa i dla widzów, którzy odróżniają gatunki filmowe ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Billions to jest rzeczywiście killer niesamowity. Serial z niełatwą do ugryzienia tematyką i dość problematycznymi postaciami, ale to tylko dodaje atrakcji całej produkcji. Zero akcji, od początku do końca sama "gadanina", jak to zwykłem mawiać, ale właśnie takie mnie najbardziej wsysają. Już jutro finał pierwszego sezonu, nie mogę się doczekać. Damian Lewis wyrasta na mojego ulubionego aktora serialowego, gość ma niesamowity styl. Kompania braci, Homeland, Wolf Hall, Billions. Każda produkcja z nim to bardzo wysoki, jeśli nie najwyższy poziom.

 

Panowie, słyszeliście o The Path? Nowy serial wyprodukowany przez Hulu, w roli głównej Aaron Paul. Pierwszy odcinek był taki sobie, ale najnowszy - trzeci - już mnie pochłonął. Serial opowiada o kulcie / religinym ruchu o nazwie The Meyerism (stworzonym na potrzeby serialu). Eddie Lane, mąż i ojciec dwójki dzieci, wraca z wizyty w Peru do domu i od tej pory jego życie zaczyna się powoli rozpadać. To co zobaczył w Peru podważa jego cały dotychczasowy system wartości, kwestionuje światopogląd i zasiewa ziarno wątpliwości. Serial w rewelacyjny wręcz sposób pokazuje los człowieka przechodzącego kryzys wiary i daje widzowi obraz tego, jak może wyglądać funkcjonowanie takiego dużego jawnego religijnego ruchu. Pod przykrywką dobroci, akceptacji i miłosierdzia kryje się dziwna hierarchia, anormalne zasady, ślepota na rzeczywistość i ogromna hipokryzja. Ślepa wiara i wmawianie sobie chorych przekonań zmusza bohaterów do łamania własnych zasad, kiedy próbują radzić sobie z przeciwnościami losu. Każdy wątek w serialu jest świetny, nawet ten o nastoletnim synu Eddiego, który przeżywa swoją pierwszą miłość, ale kult zabrania randkowania. Obserwujemy wewnętrzną walkę chłopaka i jego rosnące poczucie winy - z jednej strony lojalność wobec kultu, wpojonych zasad i rodziny, z drugiej strony emocje - przecież zupełnie normalne, ale zakazane. Serial porusza wiele podobnych, nadzwyczaj wiarygodnych i świetnie pokazanych problemów. Polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś amerykańskiego Netflixa? Jeśli tak to przy pomocy jakiego Proxy/VPN? Mój Unblock-US przestał działać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś amerykańskiego Netflixa? Jeśli tak to przy pomocy jakiego Proxy/VPN? Mój Unblock-US przestał działać..

Przestał działać bo Netflix zablokowal VPNy.

Zmusili nas do płacenia więcej za mniej :p

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że zablokował ale tylko znane im pule DNSów od popularnych serwisów sprzedających taką usługę. nie są w stanie zablokować wszystkiego bo to zabawa w kotka i myszkę. pytam czy ktoś używa jakiegoś serwisu który jeszcze nie został zablokowany. za polski netflix płacił nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do supportu unblockus, powinni Ci zaoferować alternatywne DNSy, ale chwilę możesz na nie poczekać. Pytanie jak często trzeba będzie je zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do supportu unblockus, powinni Ci zaoferować alternatywne DNSy, ale chwilę możesz na nie poczekać. Pytanie jak często trzeba będzie je zmieniać.

 

Pisałem, dali mi alternatywne ale też nie działają. Pisałem ponownie i na ich prośbę wysłałem im screeny wszystkich ustawień i różnych testów ale jeszcze czekam na odpowiedź na to. W międzyczasie szukam jakichś alternatyw. W najgorszym razie będę robił VPN przez router brata który mieszka koło Bostonu ale mają tam sztucznie limitowany upload do kilku Mb i nie wiem czy to ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi na alternatywnych DNS na PC przez przeglądarke śmiga, a dedykowana apka na tv już nie, ale nie chce mi się z tym tematem aż tak walczyć. W razie potrzeby będę przez Google casta z PC na TV przesyłał.

Ogólnie jest dokładnie tak jak się obawiałem. Mi osobiście sytuacja, w której netflix w ogóle nie był dostępny w Polsce odpowiadała. Teraz poblokowali vpn i DNSy, a polska biblioteka ssie i jeszcze taka sama kwotę za usługę śpiewają. I niby netflix ma zniechęcić do piractwa, eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nadal nie ma w co grać, swój szczątkowy czas wolny nadal spędzam przy serialach. Dzięki Imdb jakiś czas temu odkryłem Broadchurch i właśnie skończyłem pierwszy sezon (8 odcinków). Rewelacyjny dramat z Davidem Tennantem w roli głównej spokojnie wkracza do mojego Top 5 najlepszych seriali. Serial opowiada o tym, jak zmienia się życie ludzi w małym i spokojnym nadmorskim miasteczku po tym, jak zostaje tutaj zamordowany 11-letni chłopiec. Głównym wątkiem jest oczywiście poszukiwanie mordercy (Tennant i Olivia Colman w rolach policjantów odpowiadających za sprawę), ale oprócz tego serial pokazuje zmagania rodziny zabitego chłopca z tragedią, zmiany w relacjach międzyludzkich w jej obliczu, a także wpływ plotek i mediów na społeczność, kiedy do miasteczka zwalają się media z całego kraju. Polecam, bo to jest wspaniała produkcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broadchurch bardzo fajny, taki trochę angielski flegmatyczny klimacik którego nie lubię, ale bardzo ciekawa historia, drugi sezon mam już na rozkładowce.

Tak w ogóle to są już napisy do HOC sezon czwarty, chodzi o Netflixa oczywiście.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Broadchurch nie podszedł. Niby historia fajna, ale ta policjantka bardzo drażniąca, a osoby mordercy domyśliłem się już chyba w połowie serialu. Mnie nie powalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam islandzki serial Trapped.Genialny kryminał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix dał zielone światło i oficjalnie rozpoczęto prace nad pierwszym sezonem Punishera :)

Dalej nie ma informacji odnośnie 3 sezonu Daredevila i tutaj obawiam się że poczekamy trochę i solowe przygody Diabelka wrócą dopiero po The Defenders.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Bron/Broen. Po polsku Most nad Sundem. Według mnie jeden z najlepszych kryminałów. Świetne postacie, ciekawe wątki i fajna fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solowego Daredevil nie będzie. Być może wróci po The Defenders. To potwierdzona informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solowego Daredevil nie będzie. Być może wróci po The Defenders. To potwierdzona informacja.

Jesteś dyrektorem programowym w Netflix? Bo nie ma żadnej oficjalnej informacji.

Są jedynie spekulacje na podstawie tego co Netflix mówi od samego początku 2 seriale z MCU w roku, czyli przy obecnych planach (Luke Cafe, Iron Fist , Jessica S2 , The Defenders) Odkłada DD do 2018 , ale to są tylko spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×